Vědci přiznávají: Ano, geneticky modifikované plodiny vás pomalu zabíjejí

16.2.2013 v Prevence 17

Kvůli alkoholu česká vláda zavedla prohibici, kvůli GMO, které v dalších letech usmrtí desítky, možná spíš stovky tisíc lidí, je stále ticho po pěšině. GMO, ruku v ruce s mobilní telefonií, se jeví být nejhrůznější epidemií v dějinách lidstva.

Jak čeští vědci uklidňují veřejnost, protože se nic neděje a vše jsou jenom fámy a konspirace a vědci dávají příslušným kapitolám názvy jako ,,Čím se lidi straší“, jak se můžete podívat třeba zde.

Dnes však zavalil i jinak poměrně GMO politiku podporující varovný článek, i když jen na chvíli.

Cenzor časopisu Týden doporučil změnit titulek, a tak z původního ,,Myši krmené geneticky upravenou kukuřicí uhynuly mnohem dřív“, musel nakonec na stránky jiný název, a to: ,,GM kukuřice zabíjí pokusná zvířata? Studie čelí kritice“. Podařilo se mi ještě zachytit a poslat na facebook původní odkaz, článek tam již však o 60 Minut později nebyl a byl tam nový.


Před zákrokem cenzury časopisu Týden vypadal článek takto:

Po zákroku cenzury, která je již trvalou součástí všech velkých masmediálních domů, letělo samozřejmě původní vyznění článku do koše a časopis Týden nakonec publikoval opačnou verzi:

Možná si myslíte, že vás se to netýká. Že jste čistí.

Není tomu bohužel tak a v poměrně značné míře se to týká např. i vegetariánů a dalších nemasových stravovacích skupin. GMO upravená už samozřejmě není jenom kukuřice, ale také další zelenina a ovoce, třeba rajčata. GMO do sebe dostáváte také v sóje, v mnoha druzích olejů (smaží se na nich v podstatě všechen fast-food včetně vietnamských a čínských restaurací). Samozřejmě je základem krmení zvířat pěstovaných na maso, zejména pak kuřat.

Jak postupuje otrava organismu?

Lidské tělo je nesmírně inteligentní a ukládá vše, co nemůže zpracovat a co by ho poškodilo, do určitých pouzder. Ta se postupně množí v oblasti žlučníku a jater. Když jsou plná, začínají se játra roztahovat, tzv. zvětšovat. Podobně jako otrávená játra alkoholikova, nebo narkomana. Někdy začnou nejprve tučnět.

Samozřejmě se zvětšuje cholesterol, neboť je nezbytný pro obalení cizorodých látek. Kdo začne v té chvíli jíst léky na snížení cholesterolu, pravděpodobnost jeho brzkého úmrtí prudce roste. Postupně začíná tělo ukládat pouzdra (cholesterol) s jedovatým GMO materiálem do jiných částí těla.

Jde o tzv. tukové buňky, cysty, později samozřejmě nezhoubné, ale častěji zhoubné nádory.

Češi prožijí vzhledem k tomu, co jedí, brzy doslova epidemii rakoviny, varuje již dlouho profesor Kutušov, jenž se tématem intenzivně zabývá. Už nyní jsou Češi celosvětově na předních místech v pořadí podílu rakoviny zažívacího ústrojí. Situace se však bohužel velmi pravděpodobně mnohonásobně zhorší.

Co dělat?

Detoxikace jater – otázka života a smrti (4.10.2011)

Jak správně detoxikovat játra? viz také recenze tomáše marného (4.11.2010)

Sedm potravin, které přirozeně vyčistí vaše játra (29.5.2012)

Očista jater – výsledky jsou výborné, ale opatrně! (6.4.2011)

Určitě okamžitě detoxifikovat játra a žlučník. Začnou z vás vypadávat obrovské kameny. Některé přibližné návody lze najít na internetu, přesný a odzkoušený postup je pak k dispozici na osobní vyžádání pro členy Klubu OSUD.cz. Epsomskou sůl, nebo-li síran hořečnatý, který je k provedení několinásobné očisty nezbytný, můžete dokud to režim premiéra Nečase nezakáže koupit zde. Kůru je potřeba absolvovat minimálně 6-10, během zhruba 8-9 z nich vás padají obrovské kameny, uvolněné jedy z těla.

Vypadá to zhruba takto nějak:

Ještě před játry je však nutno věnovat důkladnou pozornost střevům a také ledvinám, aby tělo výraznější zásah na úrovni menší operace v pořádku a bez jakýchkoli problémů a následků zvládlo.

Před časem pochopilo vážnost situace například Maďarsko a GMO vrahy (zejména firmu Monsanto) ze své země vypráskalo a jejich používání zakázalo . Tím se však ocitlo zcela na periferii Evropy a začalo čelit obrovským ekonomickým problémům, neboť mu globální bankéři odmítli poskytovat další půjčky. Před časem zakázala pěstování GMO kukuřice i francouzská vláda, nejvyšší francouzský soud však její rozhodnutí zrušil jako neodůvodněné, neboť prý neexistují důkazy (!), že by GMO výrazně škodila lidem a ekosystémům. Důkazy samozřejmě existují, to, že neexistují, markýrují jen vládnoucí elity pozemského pseudovládnutí.

Většina běžných potravin v Rakousku a Německu mají označení NO GMO. Naopak v České a Slovenské republice je drtivá většina potravin již GMO zamořena.

Situace v oblasti otrav obyvatel potravinami je známa i některým velkým českým výrobcům, kteří sice od výroby jedovatých jídel neustupují (týká se to podle našich zdrojů například velkopodnikatele a novězrozeného politika „spasitele“, pana Babiše), ale naopak hojně investují do farmaceutického průmyslu a nemocnic, které budou bezmocní lidé v masovém měřítku využívat a hlavně potřebovat. Výhledy a studie už v podstatě nepočítají s tím, že by se většina obyvatel kolem let 2040 a později dožívala důchodové hranice. Záměrem režimu je občany co nejvíce podojit a dostat z nich maximum daní, později na nich vydělat vzhledem k jejich nemocem a pak je spokojeně odeslat do hrobu ještě před tím, než by mohli začít eventuelně čerpat od státu zpět část svých peněz v podobě důchodů.

http://youtu.be/1H9WZGKQeYg

Napsal Jiří M. Mašek, zdroj: OSUD.CZ

Komentáře

Ikona diskutujiciho dalik4you 2013-02-16 04:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co mám zkomentovat? Tu hrůzu a děs co nám naši nepřátelé, to nejsou naši politici to jsou buď nepřátelé a nebo jsou úplně blbí a měli by jít k vidlím a udělat něco užitečného. Odchovanci KSČ. Jak je vůbec možné na jednu planetu soustředit tolik pitomosti.

Ikona diskutujiciho pavel 2013-02-16 05:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To by byla hezká sbírka. Po kolika je kilo? :D

Ikona diskutujiciho Kačka. H 2013-02-16 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cenzura?! Neměla by u nás platit svoboda slova?! Co si ty lidi sakra myslí, že nás budou trávit a nic nám neřeknou?! A když se to už "provalí" tak budou dělat, jako by nic?

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-02-16 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný článek, nebojí se nazývat věci pravými jmény, pro mě ale celkem nic nového.. Kdybych chtěl budu žít čistě ze svých potravin, bylo by to těžký ale ne nereálný, vlastním pozemek asi 200 x 500 metrů a kousíček lesa, doteď to pronajímám, ale už se mě podařilo vypěstovat i melouny(vysočina) není to jako z jižní moravy, maďarska nebo balkánu a jižních zemí ale jde to, rajčata z vlastní zahrádky se chutí nedají vůbec srovnávat s těmi kupovanými, to je tak obrovskej rozdíl.. jahody to samý, v jabkách, hruškách, třešních a dalším ovoci je taky rozdíl..

Ikona diskutujiciho Babe 2013-02-16 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Myslíš, že by ty kameny v německu kupovali? :D

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-02-16 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Ale Kačenko:) Cenzura byla, je a bude. Svoboda slova platí v tom případě že tě někdo bude slyšet a budeš vyslyšena. Ty lidi si nemyslej nic, jseš pro ně jen další číslo, zkouší co jim systém dovolí, budou se snažit udržet systém a moc nad ním za každou cenu, bude to čím dál horší.. Když se to provalí tak se to ututlá, už se ututlalo věci, a dělat budou podle toho co my jim dovolíme. Lidsto spěje ke změně, je to nevyhnutelný, řekl bych dřív než do roku 2040, řekl bych mnohem dřív. Geneticky modifikované plodiny nejsou zdaleka jediným prostředkem jak udržovat uměle nastavený systém, vydělávat na něm a držet lidi v lati, nedávat jim moc možností na výběr, vymačkat je jako citron a zahodit, rozkrytí všech prostředků a myšlení "vyvolených" jak vést tento svět by dalo na knihu, asi by to nebyla kniha pro slabý nátury..

Ikona diskutujiciho Moonscream 2013-02-16 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsi zmínila ty střeva, tak tenhle návod se mi osvědčil: http://www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2009120401 😉

Ikona diskutujiciho Anne 2013-02-16 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je ale sviňárna! 🙁

Ikona diskutujiciho light7 2013-02-16 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To ti výrobci nemají žádné svědomí?

Ikona diskutujiciho deni78 2013-02-16 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hezky napsaný. Je to o tom, si fakt pečlivě vybírat, a zajímat se hlavně o to, co jíme, nejlépe pěstovat si nebo znát někoho, kdo pěstuje a tyto lidi podporovat. A čistit se. To je jediná svoboda bez cenzury. A nedivit se pořád jak tele, že jim nezáleží na zdraví lidí, ale jen na tom jak na všem vydělat.

Ikona diskutujiciho anelie 2013-02-16 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud nějaký výrobek obsahuje GMO, musí to na něm být vyznačeno, viz § 11 zákona o nakládání s geneticky modifikovamými organismy (78/2004 Sb.)

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-02-16 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to hnus, je mi z toho špatně. Samozřejmě se snažím kupovat potraviny bez GMO, ale kolikrát je těžké něco takového najít, je to skoro všude :/ Ale pořád se dají našteští najít i výrobky, které to neobsahují..

Ikona diskutujiciho pavel 2013-02-17 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Já myslím že ano, tam je takových pofidérních sběratelů dost.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-02-17 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na čištění střev je výborná šankaprakšalána. Je to jogínská očista pomocí slané vody. Výborné návody na čištění střev a jater se dají najít na stránkách zdravi-az.cz léčitele Jardy zajíčka. Jsou odzkoušené spoustou lidí, takže je osobně považuju za ověřené a bezpečné.

Ikona diskutujiciho Soni 2013-02-24 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O GMO je dokonalý dokument Svět podle Monsanto. Monsanto to má celé na sveodmí 🙂

Ikona diskutujiciho Vinajaka 2013-05-05 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím ještě jedno nebezpečí: Můžete si pěstovat svou zeleninu a své ovoce, a sbírat si svá semena. Ale Váš soused může kupovat F1 semena pro větší výnos, a Vaše rostliny pak mohou být jeho výpěstkem opylované. Pak už nic neporoste ani z Vašich, ekologicky a biologicky vyprodukovaných semen.

Ikona diskutujiciho Ivana 2015-09-07 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Omyl pane Jirko,..Zapomnel jste na  CHEMTRAILS a na FUKUSIMU, nam uz neni pomoci…….Bohuzel……

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek