Viděla jsem světlo na konci tunelu a nemohla se vrátit zpět do fyzického těla!

5.4.2010 v Zážitky 34

A máme tu po dlouhé době moji další zkušenost s astrálním cestováním. – Tentokrát to bude stát za to, žádné šolíchání 🙂

Ten večer jsem usínala strašně dlouho. – Vytuhla jsem totiž odpoledne v posteli na dvě a půl hodiny, nikdo mě nevzbudil, takže se není čemu divit, že se tělíčku nechtělo zabírat. – Po dvou hodinách mě převalování přestalo bavit, pomodlila jsem se ke konstruktivním silám vesmíru, zalehla jsem a aplikovala na sebe můj usínací postup, který napodruhé zabral a já konečně propadla do spánku.

Spokojeně jsem chrněla, když najednou jsem se ve snu objevila v jakémsi nádherném lese. – Zarazila jsem se a přemýšlela:

,,Co tady dělám? – Nějak si nepamatuju, že bych šla do lesa… to je nějaký divný, na takový místo bych se dostala leda tak ve snu. – No to je ono! Mě se to asi zdá! Hurá, já spím a vím to! – Ne počkat, teď vím že spím, takže se za chvilku probudím. – Musím toho pořádně využít!“

Začala jsem pobíhat po svém snu jako radioaktivní rybička. – Přeskakovala jsem spadlé stromy, pařezy, poskakovala po mechu, vyváděla a divila se, že jsem se ještě neprobudila, když vím, že spím.

Když v tom se to stalo.

Najednou ten krásný sen zmizel a já se objevila doma v koupelně. – Byla jsem strašně zmatená. – Nejdřív les a najednou koupelna? – Zvláštní je že jsem nic neviděla, ale věděla jsem jistě, že se nacházím v koupelně. – Strašně jsem se motala, jako bych půl hodiny běhala pořád dokolečka.

Nechápala jsem, co se děje. Snažila jsem se udržet rovnováhu, nebo alespoň rozsvítit, ale nějak mi nešlo ani jedno, ani druhé.

Zarazila jsem se a přemýšlela:

,,Co tady sakra dělám? To je taky nějaký divný. – A proč se tak strašně motám? – Týjo… nejsem náhodou opilá? – No to musím být ale strašně opilá, vůbec si nepamatuju, že bych něco někde pila. – No ale já se přece takhle nikdy neopíjím, to bych si přece musela něco pamatovat a aspoň bych si tu v koupelně snad rozsvítila? – Už vím, to je nějakej další divnej sen! – No tak já otevřu oči a hotovo.“

… Ba ne přátelé, on to nebyl sen. Nějakým záhadným způsobem jsem astrálně vycestovala, což asi způsobilo to moje uvědomění ve snu. – Ráno jsem se pídila po podrobnostech. Z toho co jsme zjistili, ve chvíli, kdy jsem vylézala z těla, což bylo asi ve dvě ráno, se k nám snažila dostat nějaká silná temná bytost. – Asi si na mě někdo chtěl počíhat při AC, ale já to podvědomě tušila a snažila se pořád lézt zpátky do těla…

Rozhodla jsem se tedy, že je to sen a že otevřu oči. – Lup, otevřela jsem oči, ale přede mnou se objevil pohled na koupelnu astrálním zrakem. – Fyzické oči jsem vůbec neotevřela, já otevřela astrální!

Přede mnou byla zase tma, jenom věci, které vydávaly světlo, svítily modře. – Skoro illuminátsky.

Zase jsem se zarazila, protože ve chvíli, kdy jsem otevřela astrální oči, dostala jsem vidinu. – Přede mnou se na pár vteřin objevilo světlo na konci tunelu. – Když vidina zmizela, stála jsem pořád ještě v koupelně. – Už jsem se nemotala, moje astrální tělo stálo a já přemýšlela, co se děje.

Pochopila jsem, že tohle není sen ani náhodou, protože otevírání očí při nepříjemných snech je moje specialitka. Ale při astrálním cestování jsem napůl vždycky propojená se svých fyzickým tělem, že to většinou pokazím svým přemýšlením, nebo shanou otevírat oči. – Když jsem chtěla otevírat astrální, otevírala jsem fyzické.

Stála jsem v koupelně, sledovala tu zvláštní modrou záři a došlo mi, že stejně tak jako jsem před pár lety při strachu své astrální oči zavřela, tak jsem si je teď omylem otevřela.

,,Ale to není možné, já přece nikdy takhle mimo tělo nebývám. Takhle hluboké astrální cestování u mě není normální. – A co to světlo na konci tunelu? Je to snad varování?“

Dostala jsem obavu, co se se mnou bude dít, když jsem odpojená od své hromádky masa. – Jediné co mě v tu chvíli napadlo, bylo spolehnout se na svého ochránce. Dívala jsem se před sebe a řekla:

,,Laureji, Prosím vrať mě zpátky do těla!“

Najednou jsem se strašně podivila. – Já skutečně otevřela pusu svého astrálního těla, tu větu jsem řekla nahlas a slyšela jsem svůj vlastní astrální hlas! – Byl takový hodně pronikavý, zvonivý a jakoby skleničkový, trošku s nádechem hélia.

Ale než jsem se stihla nahlas podivit, co to mám za divný hlas, Laurej očividně poslechl  a nějaká síla mě začala táhnout za záda zpátky k tělu.

Dívala jsem se dál před sebe a pohled na astrální koupelnu se začal vzdalovat.

– Potom byla chvilku tma, potom nevím, a potom jsem se podruhé objevila mimo své fyzické tělo.

Nacházela jsem se u sebe v pokoji. – To vím jistě, protože jsem viděla okno, které mám u postele.

Vnitřně jsem cítila, že to není vůbec dobře. – Jindy bych byla za takové astrální cestování šťastná a snažila bych se někam odletět, kor když jsem měla otevřený astrální zrak. A ještě v době, kdy jsem bydlela u své rodiny, bych byla za vidinu světla na konci tunelu šťastná, vykašlala bych se na všechno a už bych se do fyzického těla nevrátila.

Ale tuto noc jsem vnitřně věděla, že se nesmím vzdálit od svého hmotného těla, že v něm mám zůstat. Věděla jsem, že něco nedobrého chce, abych se vzdálila. Důvodů proč žít mám opravdu mnoho, takže jsem se zuby nehty snažila dostat zpátky do těla. Také jsem si vzpomněla na příspěvek v diskuzi, který se docela nedávno u mě objevil.

Když dovolíte, ocituji vám tu důležitou část, protože je velmi podstatná. – Napsal ji nějaký Karel (Pod TENTO článek, příspěvek číslo 18).

,,Jestli ti můžu poradit,tak se neuč vystupovat z těla ven. Já to umím od dětství a dělám to cirka 30 let. Jediné co je dobré na opuštění těla je, že se cítíš volnější a že si můžeš zaletět kam chceš třeba na obježnou dráhu kolem planety Země. A že se můžeš sejít s bytostmi světla v „jejich obydlí“ popovídat si a naučit se něco. A jako léčitel můžu si zaletět k pacientovy a léčit ho na dálku. Ale zbytek 99 procent bych to přirovnal ,jako peklo na zemi. Jakmile začneš opouštět tělo častěji ,všimnou se tě nižší energetické bytosti. Začíná to že tě začnou tahat z těla ven, pak začnou otravovat, lézt na nervy, pak se začne člověk jít v noci bát spát, pak člověka vytáhnou z těla a sami si zalezou to jeho těla a pak jak se dostat do svého těla – když tam zalezl už někdo před tebou,někdo jiný. Pak člověku třeba způsobují nemoce, strčí ho ze schodů, nutí ho dělat co nechce dělat,atd. Pokud člověk na to není připravený neměl by opouštět tělo násilím (tím,že jim řekneš aby tě vytáhli). Protože je tam bytost,která se stará o tebe,která ti dovolí z těla vystoupit až na to člověk bude po všech stránkách připraven.“

Tyto věci vím moc dobře. – Na místě kde spím naštěstí žádná temná bytost nemůže být, ale když se vzdálím, tam už je nebezpečí, že mi to astrální tělíčko někdo čapne a může z toho být něco nepříjemného.

Lezla jsem zpátky ke svému tělu a snažila se s ním spojit. – Najednou jsem ztratila vědomí.

Když jsem se znovu probrala, ležela jsem ve svém těle. – Pořád jsem viděla okolí svým astrálním zrakem. – Nebyla jsem se svým tělem pořád spojená, jenom jsem se snažila v něm ležet. – Něco mě pořád nechtělo nechat napokoji, pořád mě to probíralo, pořád mě to házelo ven do astrálu. – Najednou se mi to konečně povedlo.

Někde u břicha se cosi aktivovalo a já cítila, jak se mi astrální tělíčko lepí do hmotného, pomalinku ale jistě se propojuje. – Začalo mě to hrozně štípat, hlavně na rukou a na obličeji.

Bylo to tak nepříjemné, že jsem se snažila začít hýbat fyzickým tělem, abych to urychlila, ale místo toho jsem hýbala pořád tím astrálním a zase jsem se kousek odtrhla. – Takže jsem to celé jenom prodloužila.

Odevzdaně jsem lehla zpátky, počkala až se spojím, až mě to doštípe. – Když to konečně bylo hotové, vůbec jsem neztratila vědomí. – Okamžitě jsem vstala z postele, tentokrát kompletní, se svým milovaným tělem.

Zamotala se mi hlava. – Bylo mi špatně, měla jsem strašnou žízeň. – Udělala jsem dva tři kroky a měla jsem co dělat, abych s sebou nesekla o zem. – Uvědomila jsem si, že jsem úplně mokrá. – Od hlavy k patě jsem byla úplně zlitá, propocená. – Šla jsem rychle pro vodu, kopla ji do sebe a zase zalezla zpátky do postele. – Těch pár vtěřin mimo postel mi stačilo, aby mokré pyžamo prochladlo. – Byla mi strašná zima, až jsem měla problém uvěřit, že je to vážně můj pot a napadlo mě, jestli si ze mě někdo nedělá srandu a nepolil mě vědrem.

Chvilku jsem v posteli probírala co se stalo a když jsem se konečně zahřála, konečně jsem usnula. – Pak už mě nikdo z těla netahal, což bylo jediné štěstí, protože soudě podle mého stavu po spojení těl usuzuji, že mi to nedělalo moc dobře.

Starší články o astrálním cestování najdete zde: Rubrika ,,Zážitky – Astrální Cestování“

Další obrázky od umělce Jeffrey K. Bedrick najdete ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ordi 2010-04-05 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týýýjo! Zajímavý článek! Mně se tohle ještě nikdy nestalo a to už chvíli cestuju…Vždycky jsem se bez problémů vrátila zpátky, ale když jsem byla v astrálu, tak jsem někdy vídala něco, co vypadalo jako duchové, ale jakjsem později zjistila, jsou to astrální těla jiných lidí, co nevědomky nebo i vědomě cestují. Zajímavý zážitek!:)

Ikona diskutujiciho Deine 2010-04-05 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no to mě docela vyděsilo…myslíš, že bych se měla pořád o AC pokoušet?? Hodně bych to chtěla dát a znám i lidi kteří to provozují a nic nepotkaly neb ose jim nic nestalo…co myslíš? Je to hodně nebezpečné?

Ikona diskutujiciho Ree.s 2010-04-05 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No teda.. To je síla. Jseš dobrá, že ses dostala zpátky 🙂 Co bychom tu bez Tebe dělali?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-05 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Neumím astrálně cestovat. – Tyhle věci se mi dějí náhodou, já to nedělám schválně. Podle mě by se to vědomě vyvolávat nemělo. – Přeci jen platí, že zažiješ jen to, co zažít máš. Já to zvládla, kdyby to nemělo být, nestalo by se to. Ve spánku cestuješ neustále někde, ale očividně je to nebezpečné jen pokud se vědomě probereš.

Ikona diskutujiciho septik 2010-04-05 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uff, to je hrozné, teď si mě zase na několik měsíců (a dost možná že napořád) odradila od AC. Já si vždycky myslím, že jsem na to připraven a potom přijde nějáký takový článek a bojím se jít vůbec spát, natož vědomě vyvolávat AC. No co, aspoň si budu vážit každého rána kdy se probudím do téhle dimenze a budu při fyzických smyslech ;-)

Ikona diskutujiciho Ordi 2010-04-05 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Možná. Já když jsem s AC začínala, tak jsem taky nikdy nikoho neviděla, možná právě proto, že jsem tam byla jen chvíli

Ikona diskutujiciho Daja 2010-04-05 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omg, no asi jsem si rozmyslela astálně cestovat, co kdyby se to mě stalo? Ja bych to asi nepřežila! :D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-05 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Víš, jak já jsem se bála jít spát ještě dva dny po téhle události? – Ze zkušeností vím, že se mi AC nestává hned dvě noci po sobě, ale čerstvé vzpomínky mě hrůzovaly první večer a druhý večer mě děsila ta pravděpodobnost 😛 – Ale dobrý, udělala jsem si ochrany a nic mě nikde netáhlo.

Ikona diskutujiciho Deine 2010-04-05 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: no to je fakt, ale zas znám pár lidí co cestujou vědomě hodně dlouho a nikdy nic nepotkaly nebo tak 🙂 myslím že to zavisí i na ostatních věcech .. 🙂

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-04-05 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jo mě se stalo v noci na sobotu, že jsem nemohla usnout a odpojila jsem se od těla, mám o tom článek na blogu, ale bála jsem se od něj odejít. Vždycky jsem to chtěla vyzkoušet, ale jak se mi to teď stalo, tak mě napadla myšlenka, že když se odpojim od těla, tak že do něj vstoupí nějaká špatná bytost a já se pak do něj nebudu moct dostat a bude se vydávat za mě a pak třeba zavraždí mojí rodinu (to už jsem na blog nenapsala, abych neztratila čtenáře, že jsem blázen:) A fakt jsem nevěděla, jestli to je možný, napadlo mě ti napsat maila a zeptat se tě a ty o tom teď píšeš, no nestačim se divit:)

Ikona diskutujiciho ham 2010-04-06 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:[5]:[7]:[10]: Bračekovci mravčekovci neblbnite a radšej si prečítajte: http://karolinaloskotova.blog.cz/0902/nebojte-se-niceho

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-06 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Tak já jsem zmrzlinář, jo? :D

Ikona diskutujiciho Chantallka 2010-04-06 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ham – vtipné a povzbudzujúce komenty!

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-04-07 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemôžem si pomôcť, veľmi sa mi páčia bonmoty Alue. Vďaka nim sa nedá nesmiať aj pri vážnych článkoch ;D

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-04-07 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Někde u břicha se cosi aktivovalo…"

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-04-07 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja tiež nedokážem vedome astrálne cestovať, preto som rada, že sa to príliš často nedeje. Zatiaľ som ale počas toho nikoho ,,živého" nestretla asi preto, že my nesmieme cestovať za hranice našej atmosféry a na zemi je ,,lietajúcich" duší málo…

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-04-08 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: už ho tu mám vyplněný :-)

Ikona diskutujiciho KlaruShka 2010-07-23 17:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

toš tak z toho bych byla dost na prášky! Občas mě děsíš čéče :D

Ikona diskutujiciho Farah 2011-01-10 00:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, vim, pisu trochu pozde. A prave proto se o to musim podelit. Stalo se mi poprve pred sedmi roky. Predtim nasledoval furt ten samy sen: More a velikanske vlny..pokazde jsem se utopila. Az jednou jsem hodne vyskocila a zachytila se na kameni…pak uz se pro me neco zmenilo. Ano zmena ve snu(tentokrat jsem se neutopila) symbolizovala zmenu (duchovni?).

Ikona diskutujiciho bo 2011-04-08 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zažila som AC, PáRKRáT A SPONTáNNE. O tom svetle :

Ikona diskutujiciho baarel 2011-06-05 23:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

u mě to došlo tak daleko že na mě neustále čekala jedna zbloudilá duše v rohu ložnice a jak jsem se odpojil od těla hned jsem ji uviděl, nechtěl jsem se sní setkávat, tak jsem požádal o "pomoc", na čas mě "zakryli" aby bytost po marném čekání nakonec odešla, i přesto jsem po této zkušenosti přestal astrálně cestovat

Ikona diskutujiciho Empatik 2011-07-04 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neexistuje aby sa Ti do tela premiestnila iná osoba ! To je najvčší blud astrálneho cestovania ! Tvoje telo je pred tým chránené a nikto ho nemôže ovládnuť !

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-08-30 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já už jen četla o cizích zážitcích s ac, ale rozhodně se mi to nelíbilo, tak jsem se o to ani nepokoušela

Ikona diskutujiciho AC 2011-11-03 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

chtel bych se zeptat jak poznám že astrálne cestuju například v noci,dost často mám celkem reálný sny a často se mi neco zdá a pak se to stane předem dík za odpoved

Ikona diskutujiciho Jirik 2011-12-24 01:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám nemoc zvanou narkolepsie…tzn. usínám během jakékoliv činnosti…naštěstí jen v mírné formě…ale zdají se mi díky této nemoci velice živé sny. Ale asi 2 X se mi zdál velice špatný sen…podobně jak popisujete tady…popsal bych to něco jako posedlý ďáblem…jako když vymítají ďábla z člověka…pohyby rukou, křik apod. Navíc se mi zdálo že jsem se z jednoho takového děsivého snu probudil…do druhého snu…kde se mi dělo to samé ale ne až v takové míře…opakovalo se to asi 4 X než jsem se probudil úplně..a poté jsem si nebyl jist, jestli se mi to zdálo nebo to byla zkutečnost. (nabýt doma rodiče tak bych to jen tušil). Podobně mám někdy sen (živý) že ležím na posteli nemohu se pohnout a něco píše na mém počítači…slyším jen klapot kláves…apod. Když se proberu vím, že to byl sen…díky trochu jinému vnímání světla v pokoji…ale je to poměrně děsivé. Nevím, má-li to něco společného s AC…prosím napište. Ještě bych rád podotknul, že můj život se vyvíjí jakoby bez mé kontroly…vždy mě něco zavede tam kam chce "osud". Vždy je to postivní…ale to zjistím po čase…změny se dějí formou náhod…nevím…prostě cítím že tady nejsem sám. Jakýkoliv komentář vítán

Ikona diskutujiciho Klara 2012-03-25 00:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jirik: tak ty jsi me ted dostal, nemam sice zadnou nemoc, ale deje se mi podobna vec jako tobe. Dlouho jsem chtela prijit na to, co to je a proc se mi to deje. Zda se mi taky obcas, ze jsem ve svym pokoji, lezim na posteli a nemuzu se hybat, kricet nic, snazim se probrat, ale kolikrat se neproberu, jen se mi o tom zda, ze jsem se probrala … jenze v tomhle snu neslysim zadnej klepot na klavesy, ale cejtim, ze tam u me neco je a mam z toho strasnej strach. Vzdycky pred spanim se doslova modlim, aby se mi o tom zase nezdalo, ty sny jsou tak zivy :-/. Alusko nevis, co by to mohlo bejt? co se to se mnou deje nebo jestli to je jen nocni mura? Ted zrovna ze ctvrtka na patek, se mi stala taky podobna vec,.. nemohla jsem dlouho usnout, pak kdyz uz to na me prislo, tak jsem jakoby upadala, ale byla jsem furt pri vedomi, bylo mi to pak neprijemny, tak jsem se chtela z toho nak probrat, jenze jsem se od hlavy az po pas nemohla hybat, jen nohama jo, takze jsem rozhybala nohy a probrala se, jenze takhle se mi to stalo nekolikrat za noc, ze jsem se pak bala vubec usinat :-/

Ikona diskutujiciho Martin 2012-05-22 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle znám také dost dobře..často se to stává, když člověk usne na zádech,dávám si už na to pozor.Myslím,že dojde k mírnému oddělení astrálního těla od fyzického a probuzení vědomí v astrílním těle,ale "magnetismus" obou těl ještě nedovolí oddělení.Je možné, že v tom ještě hraje roli étérický "mezistupeň".Většinou se vůlí snažím rytmicky pohnout až se probudím.V tomto stavu člověk také vnímá astrálními smysly např.sluchem "živé" okolí a je naprosto bezmocný.Hrozný stav.

Ikona diskutujiciho Laurij kos 2012-11-23 00:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, článok ma zaujal, ale na konci prekvapil s tým že si bola spotená. Stalo sa mi to cca týždeň dozadu, nechtiac nevedel som čo to je až teraz som nato prišiel, stál som však stále pri svojej bytovke kde bývam a neskôr pri svojom okne v izbe bol som v tom že to je sen, ale nestalo sa mi nikdy aby som 3 x vstal a 3x sa mi "snívalo" pokračovanie čo znamenajú tie "sny" ?? ak s tým ma niekto skúsenosť napíšte mi na mail neskôr som napíšem čo som videl :/

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-09 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Počkat počkat počkat… takže při Astrálním Cestování se dá i umřít ?!

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-02-18 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Jo úplně v pohodě se dá umřít, taky se mě to málem stalo(stane) proč myslíš že se občas najdou mladý lidi zemřelý ve spánku.. Brácha mojí matky umřel v 26 letech ve spánku, samozřejmě nikdo neví proč, ale může to tak být co by ne..

Ikona diskutujiciho Kačka (H.) 2013-02-23 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Tak to se tedy bojím. Astrální Cestování tedy asi zkoušet nebudu.

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-02-23 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Buď v klidu, tobě se to stát zřejmě nemůže, k tomu musí být daná osoba disponovaná.. Třeba já když jsem byl s tím u doktora tak mě řekl že trpím spánkovou paralýzou viz – http://procproto.cz/zahady/spankova-paralyza-aneb-noci-plne-desu/. No a že se s tim musim naučit žít, jelikož je to o vědomí a nedá se to nijak léčit, odborníci by ze mě akorát vytáhli peníze. U mě to není opravdu nic příjemného, připadal jsem si několikrát že teď už určitě zemřu na infarkt nebo mě zabije ten koho vidím před sebou. Pocit smířenosti u toho. Jinak se mi to stává když spim na zádech, jsem zjistil. Ty to klidně zkus, já to stejně neumim ovládat, přijde to samo..

Ikona diskutujiciho Seeker 2013-05-02 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je vazne vtipne,az na drobne detajly to bylo jako bych to psal ja :D Zazil jsem to same asi pred pul rokem.

Ikona diskutujiciho krokska 2013-10-05 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zajímavý článek, mě by zajímalo – kdyby ses dostala do toho tunelu tak to bys vlastně umřela?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek