Vidím auru. Je to možné?

19.9.2014 v Poradna 15

Dotaz:

Ahoj Alue,

chtěla bych se tě na něco zeptat. Je mi 12 a krátkou dobu se už zajímám o léčitelství.

Není to moc dlouho (asi čtvrt roku?), kdy jsem začala vidět zvláštní věci. Začalo to ve škole, když jsem sledovala učitele a všimla jsem si, že okolo něj je taková vrstva nějakého světla. Nejdřív jsem si říkala, že se mi to zdá. Napadlo mě, že by to mohla být aura, ale nechtělo se mi věřit, že ve 12-ti letech bych něčeho takového byla schopná. Časem jsem to světlo začínala vidět u spousty lidí – spolužáků, kolemjdoucích na ulici.

Nejde to vidět pořád, jenom tehdy, když se soustředím a ani tehdy to není zaručené.

Nejdřív to světlo bylo takové šedé, někdy až do béžova, ale před pár dny jsem u svého táty uviděla i záblesky barvy, ve chvíli, kdy se objímal se svou přítelkyní. Byla taková červeno-oranžová. To mě už trochu polekalo, tak mě napadlo, jestli bych se nemohla zeptat tebe. Taky se mi někdy stává, že to světlo zahlédnu i okolo předmětů.

Je možné, že je to aura? Je mi jenom 12, tak jsem pochybovala o tom, že něco takového dokážu… Poradíš mi? Jistě ti denně píšou desítky lidí jako já a už jsi těmi maily zahlcená. Omlouvám se za otravování a děkuji ti dopředu, pokud mi odepíšeš.

Andy


Odpověď:

Ahoj,
Naopak. Děti jsou vnímavější a mentálně čistější, než dospělý člověk, který je zahlcený starostmi, problémy a díky tomu jaksi otupí a zhrubne. Všichni lidé jsou nejvíce vnímaví jako malí, během puberty se to pomalu láme a zapomíná se.

Způsob, jak si citlivost uchovat co nejdéle do dospělosti, je vědomý cvik, trénink, věnování dostatku času těmto nehmotným věcem.
Co se nepoužívá, to časem vymizí a zakrní.

Proto se zbytečně nepodceňuj a buď si jistá tím, že JSI schopná auru vidět.

Zkus to trochu cvičit. I kdyby ses nikdy s viděním aury nedostala bůhvíjak daleko, tak každá taková ,,maličkost“ tě v budoucnu utvrdí, že svět není jenom ta hmota, že to světlo co obaluje všechno živé, je skutečné a bude tě to provázet. Budeš si celý život uvědomovat, že je něco ,,za oponou“.

Dokonce si myslím, že schopnost vidět auru je nejvíce hodnotná právě pro toto uvědomění. I když ji člověk vidí jen jako obrys a slaboučce, na jeho míře uvědomělosti se to hodně konstruktivně podepíše.
Takže nacvičuj, hraj si. Zkus si to i venku v přírodě, září i stromy a květiny. Sleduj auru na své ruce večer když se sešeří, když je venku hustá mlha, nebo doma proti bílé zdi. – To cvičení usnadňuje.

s pozdravem

Alue

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-09-19 06:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strašně moc bych si to přál nacvičit, nikdy jsem žádné schopnosti neměl a jsem prakticky závislý na "alternativních" činitelích a na mém jakš-takš fungujícím přemýšlení nad tím, jak Vesmír funguje…

Ikona diskutujiciho BE 2014-09-19 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaznamenávam videnie svetla okolo seba, a tiež medzi mnou a osobou "naproti".  Považovala som to za prepojenie dvoch duší, prepojenie energií. Prosto, že si sedíme. – Nedávno mi ale jeden človek povedal, že to čo vidím je skôr dosah mojej aury-svetla, čiže kam až siaha. Rada by som poznala tvoj názor Aluško. Ďakujem.

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-09-19 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: určite máš nejaké schopnosti, veď sa na to pozri s takého uhlu, že každá schopnosť je schopnosť – nemusíš hneď niečo nehmotné vidieť alebo počuť – veď videnie a počutie hmotného sveta je tiež schopnosť – alebo vnímať sám seba – to je tiež veľmi zaujímavá schopnosť (mne osobne sa momentálne páči najviac :D )

Ikona diskutujiciho Majka 2014-09-19 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To děvče má štěstí.:)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-09-19 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ne, ale zase mi chodí spousta lidí pod ten seriál nadávat, že jsem arogantní pi. 🙂 Taky milé.

Ikona diskutujiciho Majka 2014-09-19 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je mi líto, ale kašlat na ně, jsou to pitomci, co si potřebujou anonymně přes net pohonit ego, protože jsou patrně podobní zoufalci, kterým chybí základy slušného chování a sociální inteligence. Mně by to taky nebylo příjemné. A pokud se někdo diví, že ti nebylo milé být v přítomnosti člověka, který vylizuje talíř v restauraci, tak má sám dost pokřivený pohled na to jak se chovat ve společnosti.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-09-19 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já občas, když jsem v dobrém rozpoložení, vidím v lidech linky zlatého světla, nevím, jak to popsat. Hodně lidí má některé zašmodrchané a tam to světlo slábne nebo se tam tvoří taková černá mazlavá hmota. Někdy mám dojem, že bych mu do toho skoro dokázala sáhnout a rozmotat to, sobě to dělám (nebo si to alespoň představuju), je to příjemné. V takovém stavu (nebo poté, co na sobě takto "zapracuji") vidím i něco jako obaly… nevím, zda aury, jen prostě rozeznávám ten obrys a tušení něčeho, co nevidím… u některých lidí zlatobílé či indigové záblesky, ale jiné barvy jsem dosud nebyla schopna rozeznat. V poslední době se ale hodně zasekávám na otázce, k čemu to vlastně je. Jo, dobrý, je s tím sranda, ale pro srandu králíkům to tu taky nejspíš není.

Ikona diskutujiciho @ 2014-09-19 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak se mi zdá,že si ty dotazy sama vymýslíš.

Ikona diskutujiciho myší královna 2014-09-20 01:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéééé, taky bych chtěla vidět auru =) Hromada lidí tvrdí, že by chtěli číst myšlenky nebo vidět budoucnost, ale to jsou zbytečnosti. Tohle je moc pěkná schopnost, slečně blahopřeju, že na ni kápla.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-09-20 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Tak to nevím, proč bych dělala. To mám fakt jiné starosti přes den.

Ikona diskutujiciho Teri007 2014-09-20 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já taky vidím to co popisuje andy, ale jen v přítmí při promítání a hlavně u jedné učitelky, kterou mam rada

Ikona diskutujiciho Andoriana Eamë 2014-09-22 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takový dotaz – když pozoruji to, co pokládám za aury, někdy to nejde s brýlemi. Chápe to někdo?

Ikona diskutujiciho Monika 2014-09-28 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj ja vidim auru. U niektorych ludi to ale nevidim, lebo si ju akoby strazia   nechapem tomu. Vidim ju ale iba ked sa sustredim.

Ikona diskutujiciho Lístek 2014-10-02 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný den.

Ikona diskutujiciho 2016-06-22 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Je mi 12 a chtěla bych vidět auru. Zkoušela jsem to podle návodů…..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek