Vidím lidi se změněnou tváří, na druhý pohled jsou ale normální. Co vidím?

8.11.2013 v Poradna 69

Upozornění: Odpověď v tomto článku by mohla některé čtenáře vystrašit, doporučuji ho proto k přečtení spíše otrlejším jedincům, kteří mají základní povědomí o mimozemských rasách. Nedoporučuji číst před spaním.

Dopis:

Ahoj Alue, chtěla bych se tě na něco zeptat.

Jednoho dne jsem prodávala v obchodě, když v tom přišel jeden zákazník, který byl hrozně popálený v obličeji. Bylo mi ho kvůli tomu dost líto, a tak jsem se na něj ještě letmo podívala, když si nabíral pečivo. Jenže když se otočil potom, vůbec popálený nebyl, jen se na mě díval hrozně zle a jeho pohled byl neuvěřitelně děsivý a působil na mě jako nepředstavitelně zlý člověk. Naháněl mi husí kůži.

Od té doby se mi takové věci stávají častěji. Např. když přijel dodavatel a já ho viděla v autě, viděla jsem, jakoby měl místo obličeje něco jako podlouhlý psí čumák nebo něco na ten způsob. Za chvíli byl ale zase úplně normální. Děje se mi to stále častěji, vídám lidi jako různě znetvořené a když se mi to děje, necítím se dobře. Najednou jsem slabá, zničená a potom, co se mi to stalo poprvé, měla jsem tři dny příšernou migrénu.

Toho muže, kterého jsem takhle spatřila jako prvního, jsem nikdy předtím neviděla (k nám od obchodu chodí stále jen ti samí lidé) a ani žádný den potom se už neobjevil.

Budu moc ráda za jakoukoli odpověď, která by mi byla nějak schopna vysvětlit, co se mi to vlastně děje. Obracím se na tebe, protože nevím, kdo jiný by mi mohl být schopen poradit.

Díky moc 🙂


Odpověď:

Ahoj,
Teď se prosímtě hlavně nezděs, i když se to asi stane, ale když už se ptáš mně, tak jsi asi připravená na odpověď, tedy ti to napíšu bez obalu.

Když vidíš člověka s popáleným obličejem a pak ti dojde, že vlastně popálený není, můžeš vidět budoucnost. Ten člověk, co tam byl, mohl být příšerně naštvaný, tak se tvářil jako vrah a asi měl i dost děsivé energie. Možná žil nějaký šílený sebedestrukční život a program.
A díky tomu ho možná čekala budoucnost, kterou jsi byla schopná na okamžik vidět. Je možné, že se ti ten dar i bude rozvíjet, takže se toho neboj, přemýšlej nad vším co se ti takhle stane a žádej svého anděla, aby tě vedl a aby ti pomáhal vše pochopit a pokud možno využít k tvému prospěchu, nebo k prospěchu tvých přátel.
Vždycky když se ti to stane, tak za tu vizi poděkuj a popros o vysvětlení, snaž se ji pochopit.

Tohle byl cizí člověk, čili absolutně by nemělo smysl mu říkat: ,,Pane, vás čeká neštěstí, vy budete mít od něčeho popálený obličej. Zamyslete se nad sebou a začněte žít jinak, než se vám to úplně podělá…” – To prostě nemá smysl.

Ale představ si modelovou situaci, kdy třeba uvidíš něco na tvém příbuzném. Třeba ho uvidíš strašně moc od krve, když zrovna bude chtít někam jet. Takže pro tebe to bude znamenat, že tomu člověku se tam na cestě něco stane. A když to vidíš dopředu, máš právo toho člověka varovat, protože jinak bys to nemohla vidět. Když tě ten člověk poslechne, zachránila jsi mu život!
Teď to třeba využít neumíš, ale když se nebudeš blokovat strachem, můžeš tohle dokázat. Já takové lidi okolo sebe mám a je strašně těžké se rozhodnout, když před něčím varují. Já něco chci, ale někdo přijde a poradí mi přesný opak toho co chci a řekne mi, že se stane něco strašného… Jsou to příšerně těžké situace, kdy bojuješ sama se sebou a nezbývá než využít intuice a podle toho vybrat.
Když má ale někdo tenhle dar, VŽDY se vyplatí ho poslechnout, protože my naši vlastní cestu dopředu nevidíme. Je to ale o tom, nabít si desetkrát hubu, aby člověku nakonec došlo, že ten co má vize, není blbec a že když varuje, tak má prostě vážný důvod.
I ty si možná budeš muset jednou své blízké vycvičit. Několikrát tě neposlechnou, dopadnou blbě, ale potom už ti rozumější začnou slyšet, protože jim to dojde. ,,Hele ona není úplně blbá, už zase totiž měla pravdu.”

Takže pros své vyšší vedení, své anděly, aby ti s tím pomáhali a aby tě učili. Než budeš případně schopná to využívat, je potřeba si to nacvičit, párkrát to zažít, abys pak věděla, o co jde a co dělat. Proto se ti to stalo s cizím člověkem, kterého varovat nemůžeš. – Zaučovací lekce. Takový trenažér pro tebe, který tě vyvedl z konceptu, tak mi teď píšeš a teď už to víš. – Lekce splněna, můžeš pokračovat dál.

Ten čumák už je horší, prosimtě nelekej se:

Podlouhlé čumáky (jedno jakou mají barvu) mají reptiloidní rasy. Určitě víš, že reptiliáni jsou vtělení do celé anglické rodiny. I to co se jim tam teď narodilo, je ještěrka. Nemá to lidskou duši. Reptilián je bytost, která žije částečně mimo naši dimenzi a částečně v ní. Čili bytost je to hmotná, ale pro nás jen když chce, nebo jen ve výjimečných případech. Tyto entity používají lidské tělesné schránky a už nejsou jenom v Británii. Jsou rozmístění různě po světě a mají tady své mise. O tom co reptiliáni zamýšlí s lidma a touhle planetou nemá moc smysl na net psát, ale pro tebe platí jedno:
Když uvidíš u nějakého člověka protáhlý čumák, nebo když uvidíš, že má najednou hadí oko, pak mrkne a už ho najednou nemá, nebo když se mu udělá šupinatá kůže, ( zkrátka cokoliv typického pro plazy ) v tom člověku je reptilián a tento člověk je velice nebezpečný, protože nejedná za sebe, ne za lidskou rasu, ale za ně.
Jednoho takového jsem také poznala. První oslizlý kamarád jak něco, pak se mu ukázalo to plazí oko a záhy úplně otočil. Je to pro tebe varování. Reptilián se ti neukáže proto, že chce, ale proto, že ty máš dar vidět pod tu jeho slupku a dokážeš odhalit, co je zač. To je něco, proti čemu tyto vysoce inteligentní bytosti nemají ochranu, protože člověk je stále nad nimi. Náš problém akorát je, že máme mozky hodně blokované.
Čili pokud ty vidíš u dodavatele čumák, klidně se s ním pozdrav, klidně od něho přeber krabici, ale ať tě ani nenapadne se s tímto člověkem přátelit. Nic mu o sobě nevykládej, nezvi si ho domů, neupozorňuj na sebe, zkrátka vyhýbej se mu. Rozhodně mu nic neříkej ani s tím čumákem, nebo že víš, kdo doopravdy je… Mohl by z toho být průšvih.

Tvoje zkušenost mě nepřekvapuje, těch lidí co to vidí a mají podobné záblesky, je dost. Přesně jak popisuješ, ,,protáhlý čumák”… Nevědí co to je, tak se toho bojí a nemluví o tom, ale je jich dost. Například když na nějaké přednášce kde zrovna jsem a kde je velká koncentrace uvědomělých vidoucích lidí, dojde řeč na reptiliány, nebo jiné rasy co nám tady lezou po planetě mezi lidma, vždy se najde někdo, komu to najednou jakoby dojde a sdělí nám, co viděl. Někdy jsou ty zážitky takové, že i já se hrůzou oklepu.
Většinou to vykládají dospělé ženy, cca 30-50 let. Proč? – Protože ženy mají přirozeně větší dar vidět, jsou to principiálně ochranitelky lidského druhu, protože dávají život. Mají proto větší šanci odhalit parazitickou mrchu ve svém okolí, než muž, jehož poslání je tady odlišné. Takže si nemusíš připadat jako šílenec, podobné zkušenosti má hodně lidí i tady přímo v Česku, jen se o tom nemluví, protož lidé většinou neví, co to je.
Ta bytost, když ji uvidíš, neví, že jsi ji právě odhalila. Takže když na sebe neupozorníš, nic se dít nebude. Je důležité si to ale zapamatovat a vyhýbat se kontaktu s ní. Kdyby nebylo důležité, abys věděla o koho jde, tak to nikdy neuvidíš. Ber svá vidění vážně, klidně si je zapisuj a nezapomeň pokaždé poděkovat svému vedení za tento dar. Nikdy nevíš, k čemu ti to bude dobré a před čím tě to může ochránit.
Mimozemských ras je tu více, kdybys náhodou potkala i nějakého jiného mutanta, nemusí to být reptil, ale pravidla pro tebe platí stejná. Zamezit prostě kontakt.

P.S. Ještě jsem chtěla dodat, že někteří reptiliáni mohou také vypadat jako ,,popálený člověk”, je to jenom jiný druh. Takže i s touto variantou je třeba počítat.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Nezařazeno” – ZDE

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Přispějte na stránky Aluška.org

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míra 2013-11-08 07:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé… a poněkud zneklidňující. :D Ale jestli není důvod psát jejich účel pobytu tady na zemi, tak snad nebudou až TAK nebezpeční, že? 🙂

Ikona diskutujiciho En. 2013-11-08 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue chci se zeptat jestli tohle co se tady píše: http://www.osud.cz/reptiliani-kontroluji-vladnouci-sit-jak je pravda? Jestli ano tak to je smutné přijde mi že lidstvo nemá už moc šanci se "probudit" a vidět to, co by vidět mělo..

Ikona diskutujiciho Marek 2013-11-08 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Film na danú tému:,,Jsou mezi námi,oni žijí!"

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-11-08 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, no to je teda síla. Když jsem tento článek četla, kulila jsem oči údivem. Teda řeknu ti-netušila jsem, že celá britská královská rodina jsou reptiliáni. Máš o tom někde článek, nebo někde jestli o tom najdu víc?

Ikona diskutujiciho Veronika ♥ 2013-11-08 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm brr… Zajímavé je, že já toho vidím oproti dřívějšku spousty. V přírodě, v prostoru, na lidech… Ale vidím jen samé krásné energie! :D jak je to možné?

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-11-08 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ještě otázku…je možné, že třeba někdo je reptilián a neví to? Třeba že si celý život myslí´, že je člověk lidský a přitom není? Jak to poznat, třeba na sobě či na známých?

Ikona diskutujiciho RD 2013-11-08 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano muzu potvrdit cela anglicka rodina nejsou lide ale padlli andele.  V minulosti jeste neumeli klonovat dokonale lidske tela a byli anomalie jako sest prstu atd.. ted uz ten problem nemaji. Bohuzel i tak hodne opetovani Plejadane jsou demoni.

Ikona diskutujiciho stenly919 2013-11-08 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý, co se tu píše o lidech se spáleným obličejem a jejich možném mimozemském původu. Minulý měsíc jsem byl v Brně a zvláště okolo hlavního nádraží jsem se cítil docela mizerně a mnohokrát se mi v hlavě připoměl(nevím z jakého důvodu, ale možná to bylo ono) film Oni žijí( v originále they live), kde byli mimozemšťané maskovaní za lidi a bylo možné shlédnout jejich podobu pomocí speciálních brýlí. Možná je mezi tím souvislost, chci se zeptat Alue, můžou ty reptilové vypadat tak jak je to v tom filmu ukázáno(foto viz zde :

Ikona diskutujiciho Schmetti 2013-11-08 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek! Slyším o tom poprvé! Mohla bys mi, prosím, říct, kde se dozvím o těchto mimozemských bytostech?

Ikona diskutujiciho leeth 2013-11-08 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je konečně neskutečně přínosný bombastický článek!!  strašně mě mrazí,

Ikona diskutujiciho B. 2013-11-08 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď mi to teda taky došlo…

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-08 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V zásadě jsem se domnívala – teď jste mne z toho mylu vyvedli – že čtenáři na zdejších stránkách jakés takés základní povědomí o mimozemšťanech na zemi mají. Co se samotného tématu týče, já se o něj dlouhodobě zajímám, i to trochu zkoumám, ale není mým zájmem o tom nějak rozsáhleji psát, protože se to najde na jiných webech. Aluška.org sice je ,,vědením ke svobodě", ale mimozemšťané spadají více do globálního dění a do tzv. ,,konspiračních" témat a to už patří jiným autorům, ne ke mně. K tomuto účelu určitě doporučuji prolézt si youtube, ten je videi s mimozemšťany i jejich popisy úplně prolezlý a také OSUD.CZ o nich často píše, články jsou v archivu dohledatelné. (Případně si pusťte Muže v černém. To jsou filmy podle skutečnosti a je tam té pravdy víc, než byste si mysleli.) Tady na Aluška.org bych to nerada víc rozváděla. Ještě se totiž můžu dozvědět, že hlásám apokalypsu v podobě mimozemské invaze, nebo že je propaguji, nebo že jsem rovnou ty reptiliány vynalezla… Jako to bylo s díváním se do slunce, nebo s hlívou ústřičnou proti rakovině. Čili podrobnosti si dohledejte a nastudujte, jsou k dispozici na internetu… Co bych ale určitě mohla, tak se dovolit a vytvořit nějaký základní článek o reptiliánech. Co jsou zač, co tu dělají, odkud přilezli, co to žere atd… Prostě takový základní faktický ,,bujón". To by možná šlo, ale musím si to první nechat projít hlavou, abych z toho zase neměla oplétačky s bulvárem typu Týden apod.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-08 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Záhadné postavy bez obličeje bývají temné bytosti. Je to ale divné, že je vidíš. – Udělej si kolem sebe nějaké ochrany.

Ikona diskutujiciho LadyGray 2013-11-08 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řekla bych že velmi pravděpodobné je spíš to, že vidíš některý jeho minulý život.

Ikona diskutujiciho Evriel 2020-05-16 16:24:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím zvláštní bytosti, vidím v lidech duše a to jak ty dobré tak ty zlé. Moje kamarádka si udělala fotku, oči měla normální jako my lidé, ale na fotce má reptilianské zorničky, ne kulaté, ale rovné jako hadi nebo kočka když je hodně světla. Zažil jsem druhé setkání, první bylo na obloze a druhé když mě pronásledovala jedna a ta samá zvířata, nejčastěji zajíci či srnky, když kolem nich jdu nebojí se ale pozorují mě dokud nezajdu za horizont, jednou jsem na toho zajíce dokonce mohl sáhnout, zůstal na místě a nikam neutíkal, dokud jsem byl na obzoru. Poslední dobou se mi zdají reálné sny, cítím v nich vše od emocí po pocity chaludu doteků. Zdá se mi o mnoho rasách z hvězd a mluví semnou. V jednom snu se mě jedna bytost dotkla na hrudi, mám zde vytetovanou svatou trojici a oko uvnitř, ten dotyk cítím doteď kdykoliv si vzpomenu i právě teď. Chci se zeptat, jedna cizí paní mne zastavila na ulici a řekla mi, že moje duše je prastará a moudrá, řekla mi vše co jsem prožil, dobré i zlé a popřála mi šťastný život a šla, v tu chvíli jsem byl v šoku a pak je tu věc, mám v hlavě nějaké písmo a starověký jazyk, který jsem se nikdy neučil, umím jim psát, ale neumím si to přeložit… Vyhýbají se mi špatní lidé, cítím jejich přítomnost a dokonce ovládám nějaký druh energie, který umím za pomoci dlaní dát živé bytosti či rostlině. Je možné, že jsem nějakým způsobem při astrální meditaci převzal něco takového? A co mě děsí, zesiluje se mi to, začínám si prohrávat s lehkými předměty a ty se lehce pohnou. Myslím si, že to můžou umět všichni. Ale neumím si nic z těchto věcí vysvětlit, kdybych vám poslal fotku té kamarádky asi by jste se sama zdělila, přitom vypadá normálně a na otázku ty jsi reptil? Mi nedokázala odpověď, ale má otázka ji nepřekvapila, snažila se odvést pozornost a pak jsem citel špatný pocit uvnitř, že se nemám už znovu ptát. :/

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-11-08 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: No takový článek by byl pro lidi, jako jsem já, co o nich nic moc neví a chtějí se dozvědět, hodně fajn…

Ikona diskutujiciho lenka f 2013-11-08 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ale vžďyť se ti vyjádřilo Aluško pár lidí. Myslím, že z toho nemůžeš dělat závěr, že čtenáři tvých stránek se o toto nezajímají a nevědí o tom. Ví o tom určitě víc lidí akorát, že o tom třeba nepíšou do komentářů. Já tohle taky sleduji na internetu a máš pravdu, je toho všude spousta. Akorát je trochu problém rozlišit v té přemíře všeho, který ten zdroj je spolehlivý.

Ikona diskutujiciho Anima 2013-11-08 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak tento dlhší text Aluška zverejní, rada sa s vami podelím o jeden zážitok: Tohoto roku boli sme s priateľom v jednom menšom pražskom parku, pri ktorom sme bývali. Bol krásny teplý večer a ja som ho konečne dostala aspoň nachvíľku do prírody!-Neuveriteľný úspech. Videli sme škriatkov, bol večer, vlastne noc a v parku okrem nás skoro nikto nebol. Boli sme očarení, prenieslo nás toto videnie akoby do iného sveta. Vraveli sme o tom, ako na nás vplýva to-ktoré zákutie parku, každé malo svojich „strážcov“ a trošku inú energiu.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-11-08 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vynikající článek!

Ikona diskutujiciho Amálka 2013-11-08 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: zajímavé téma Alue, ten základní "bujón" bych si také ráda přečetla.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-11-08 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V simsonovcoch bolo raz že na Zemi pristáli slizkí mimozemšťania a vtelili sa do dvoch politikov a vládli tam tomu mestečku, až kým neboli odhalení, sranda je že ludia si z toho robia srandu a pritom to môže byť pravda. Videl som aj to video kde sú Kate a William ale teda neviem podla čoho určili že sú reptili nič divné tam nevidím. Inak Kate nepochádza z královskej rodiny, asi nebude náhoda že si William vybral práve reptiliánku. Inak myslel som že reptili sú najmä vo vládach anglicka usa ale prečo je ich tak vela medzi obyčajnými ludmi?

Ikona diskutujiciho stenly919 2013-11-08 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:A můůžeš prozradit, který film Muži v černém myslíš ? Jestli tu americkou trilogii nebo ten dokumentární ruský film ? Jinak taky bych byl rád za nějaký základní přehled těch reptilů, slyšel jsme a viděl jsem spoustu, ale taky v tom mám trochu zmatek – retiliáni, animusáci, drakoniáni, teďka ještě ti trpaslíci…je to trocu nepřehledé a zatím jsem nenarazil na nic, co by to nějak více definovalo, vím jen to, že ty nejznámější pochází z jedné planety. Jo a je zajímavé, že v některých českých sci-fi filmech už ze šedesátých let lze nalézt bytosti, které se nápadně podobají různým mimozemšťanům, které lez vidět na netu a na youtube..

Ikona diskutujiciho B 2013-11-08 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím ľudí inakšie :

Ikona diskutujiciho petr.ix 2013-11-08 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no já myslím, že pisatelka prostě začíná vidět do jemnohmotna, obecně všichni zlí lidé mají své jemnohmotné tělo nějakým způsobem poškozené a nemusí to být žádná mimozemská entita, vzhledem k tomu že vzestupu se zatím účastní celá planeta se všemi patry, tito lidé ačkoli sami nemusí být v transformaci, stále budou ještě nějakou dobu na této zemi, je jen otázka času, než budou všichni vidět skutečný stav své duše a hrubohmotný svět zanikne definitivně, takže lze jen očekávat, že bude vidět mnoho znetvořených, či poškozených lidí, dokonce i monster. jakmile to oni sami uvidí, bude na lidech, kteří budou co nejméně poškození, aby se jich nebáli a pomohli jim, protože jako lidé jsme tu od toho abychom si pomáhali. předpokládám, že se mnou nebude nikdo souhlasit, přesto si myslím, že konat dobro je lepší než strašit lidi, něčím proti čemu se ani nemohou bránit není rozumné

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2013-11-08 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Jo, určitě aspoň nějaký souhrn napiš, lidi by to určitě ocenili. 🙂

Ikona diskutujiciho Tammy 2013-11-08 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Protože ženy mají přirozeně větší dar vidět, jsou to principiálně ochranitelky lidského druhu, protože dávají život. Mají proto větší šanci odhalit parazitickou mrchu ve svém okolí, než muž, jehož poslání je tady odlišné."

Ikona diskutujiciho Amálka 2013-11-08 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě bych chtěla dodat trochu mimo téma, že je úžasný, jak Tvoje stránky fungují. Sice to moc nechápu a vím, že už Ti to napsalo víc lidí, ale když myslím na nějaké téma nebo mě hlodá nějaká otázka zpravidla tu najdu do pár dní odpověď v nějakém dalším článku… Je to super:-)

Ikona diskutujiciho xxx 2013-11-08 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může mi někdo, kdo tohle vidí, potvrdit mou domněnku, že čeští politici Tejc, Škromach, Hašek, Sobotka a Klaus jsou reptiliáni?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-11-08 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechcem spochybnovat existenciu reptilianov, ale napadla ma zásadná otázka. Plazy (teda reptili) sú studenokrvný, to znamená že aby fungovali potrebujú slnečné svetlo. Aj keď doma chováte suchozemskú korytnačku potrebujete špeciálnu UV lampu. Jašteri by v noci zostali stáť na mieste, nemohli by sa pohybovať a ak by boli dlhšie niekde zalezení kde nemajú potrebné svetlo chcípli by. Prečo teda reptiliáni královskej rodiny keď sú zalezení v paláci nechcípnu?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-08 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Protože ovládají lidská těla.

Ikona diskutujiciho Mája 2013-11-08 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Píšeš že, se to stává ženám do 50 let. Tak když mi je 49 let. Nemám šanci na takový dar, nevím jestli mám být ráda, nebo ne. No stejně s tím nic nenadělám.:)

Ikona diskutujiciho Martinka 2013-11-08 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Královně Anglie jde z očí děs, teda já ho vidím, a docela bych tomu i věřila. Takže i Kate je reptiliánka? To je hrůza.

Ikona diskutujiciho Martinka 2013-11-08 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Inalyn 2013-11-08 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež by ma zaujímalo, či môže niekto byť reptilián a nevedieť o tom…Naozaj prínosný článok, ďakujem, že si ho uverejnila 🙂 Inak nejaký základný popis o nich by sa zišiel, dúfam, že sa napokon rozhodneš nejaký ten článok spísať. Mimozemské téma ma vždy zaujímalo a je lepšie prečítať si to tu, keďže veľakrát neviem posúdiť, či je to čo čítam na hocijakých stránkach pravda…

Ikona diskutujiciho sp 2013-11-08 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Film Oni žijí je doopravdy výborný a zachycuje, jak to ze na zemi funguje.

Ikona diskutujiciho JJJ 2013-11-08 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mne uz napadlo jestli se tu nejedna o dobre skryte parazity uz kdyz jsem cet ty sionske protokoly,tak ve mne zacalo cosi hlodat,ale to nekomu rici,tak te bude mit za blazna prinejmensim.

Ikona diskutujiciho lissabonka 2013-11-08 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejaký čas potom, čo som zistila že takéto jašteričky existujú sa mi stala divná vec…

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-11-08 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Aluško, jak se sem ti reptiliáni dostali? Stále jsem k tomuhle tématu spíš nezaujatý, ale na každém šprochu pravdy trochu, že..

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-11-08 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je síla! Jiště, jsou všude. Připomíná jako seriál "V" http://www.csfd.cz/film/264254-v/

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-09 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: To v žádném případě NETVRDÍM! To byl cikra odhad.

Ikona diskutujiciho Ivett 2013-11-09 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tomto tématu se můžete dozvědět i z knih Jana van Helsinga, např. "Ruce pryč od této knihy" nebo "Tajné společnosti". Skvěle a jasně o tom pojednává i David Icke, doporučuji na youtube "Lev již nedřímá" s českými titulky (je to dlouhé, ale stojí to za zhlédnutí!) a jeho knihu "Jen nekonečná láska je skutečná".

Ikona diskutujiciho B 2013-11-09 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znova sa hlásim – nevidím reptily, vidím tváre inak , koment 22.

Ikona diskutujiciho stenly919 2013-11-09 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Naty 2013-11-09 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukala jsem se na videa na youtube takže tady je jenom pár "celebritek" co jsou reptiliáni: Angelina Jolie, Britney Spears, bývalí papež, anglická rodina, Beyonce, ten papež je opravdu zvláštná tady je odkaz na něj a ještě jedno zajímavé video. Je to fakt síla co tu mezi námi žije. http://serenitystreetnews.com/PLEASED%20TO%20MEET%20YOU%20%20%20Ground%20Zero%20with%20Clyde%20Lewis_files/POPE-REPTILE.jpg

Ikona diskutujiciho Naty 2013-11-09 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo a ješte Barak Obama

Ikona diskutujiciho Naty 2013-11-09 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a ještě Nicky Minaj.. ale proč zrovna oni, to jsou snad všichni slavní reptiliáni?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-11-09 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já bych dala zase krk na  to, že je reptil i bývalý papež Benedikt XVI.Má takový zlý pohled.

Ikona diskutujiciho Rikiši 2013-11-09 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas si říkám, jestli já nejsem mimozemšťan. Čím déle poznávám uvažování lidí kolem sebe, tím méně se mi zdá, že s většinou z nich mám něco společného, a připadám si spíš jako nezávislý pozorovatel z hóóódně vzdáleného vesmíru. :-)

Ikona diskutujiciho vojta 2013-11-09 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue zapoměla dodatže jde o Ruský dokument a ne o US komediji.O reptoších moc nevím,protože se ne ně neptám.Jinak jde poznat cizí entita v tělě podle očních víček.Mají černou barvu na určité části víček.Naopak démon v tělě lidském,má černou barvu pod očima.Je však nutno je rozeznat od člověka nemocného.ATD:::::

Ikona diskutujiciho woodpecker 2013-11-09 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomíná ten seriál Grimm, kde hlavní hrdina vidí taktéž podobné potvory..jejich skutečnou tvář. Určitě se přikláním k tomu, aby Aluška napsala aspoň takový základní článek o těchto tvorech, také mě to zajímá. S tou Alžbětou souhlasím, má zlý pohled, vubec se mi nelíbila už dřív.

Ikona diskutujiciho Martinka 2013-11-09 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Benedikt má hodně zlej pohled!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek