Vidím všude chaoticky se pohybující částečky a když jsem byla malá, ve tmě plavaly zvláštní spirály – Co je to?

1.11.2012 v Poradna 69

Dotaz:

Ahoj Aluško,

děkuju ti za stránečky, je skvělé, že si na ně najdeš čas, každý den tam nedočkavě chodím, jestli tam není něco nového.

Chci se tě na něco zeptat. Tahle otázka mě trápí už hodně dlouho, vlastně už asi 3 roky, možná i víc. Myslím si, že moje vidění není úplně v pořádku. Nemyslím to z hlediska ostrosti zraku, to je jiná kapitola, mám asi 5 dioptrií a nosím brýle, ale vidím strašně zvláštně. Nevím přesně jak to popsat, aby jsi to co nejlépe pochopila.

Vidím předměty jako každý, ale za jakoby clonou zvláštních drobounkých poletujících kmitajících částeček. Různě se hýbají a vlní, přeskupují. Vidím je úplně všude kolem. Nepřetržitě. Když se podívám třeba na svoje ruce, tak je to hodně intenzivní, nebo kolem lidí. Někdy se mi stává, že pořádně člověku na větší dálku ani nevidím do obličeje, protože je v těch částečkách zahalený.


Vím, že jsem takhle neviděla pořád, je to několik let zpátky. Nijak mě to neotravuje, jen je to prostě zvláštní, a tak tě chci poprosit, jestli nevíš, co by to mohlo být? Nějaká vada zraku?

Jediné, co mě kdy napadlo, tak že je to nějaká energie. Dokážu se třeba zaměřit na místa vzduchu v různé vzdálenosti přede mnou, na takové nic, jenomže pro mě tam něco je, co ostatní třeba nevidí… ani si nepamatuju, jak vidí ostatní. 🙂 Ale ptala jsem se různých lidí a všichni říkali, že nic takového nemají a nevidí. (I kamarádky co má stejně dioptrií jako já.)

Snad to není zas tak hloupý dotaz. Občas kolem svých rukou vidím tyhle částečky v různobarevném oparu…

A ještě se tě chci zeptat na jednu věc: Když jsem byla menší, tak kolem 6 ti let a níž, tak jsem vídávala večer, takové útvary poletující vzduchem. Byly to pestrobarevné svítící spirály, jako molekuly dna, nebo prostě jen spirály a jiné obrazce poletující kolem mě, procházející předměty a vídávala jsem je občas i za zavřenými víčky.

Strašně jsem se toho bála. Měla jsem z toho hrůzu, jediné co pomáhalo bylo světlo. Takže jsem spávala při rozsvíceném. Pak jsem si to nejspíš nějak zablokovala. Takže jestli nevíš, co to mohlo být? Možná to byl jen nějaký halucinogenní výtvor mého mozku.
Děkuju ti a chci ti popřát, aby ti to štěstí, které prožíváš, vydrželo co možná nejdéle. 🙂

K.

Odpověď:

Ahoj,
Pokud by šlo o problém s očima, vypadalo by to jinak. Například černé ďubky mohou být krevní sraženiny a divné matné fleky, které se hýbou za tvým pohledem a zavazí ti ve výhledu, mohou být nákaza nějakým parazitem, virem, nebo bakterií. Samozřejmě ještě existuje šedý zákal a podobné, ,,velice příjemné“ nemoci.
Jenomže to co ty vidíš, se mnohem více shoduje s popisem energie, než s krevními a jinými žmolky ve sklivci. Tady buď klidná (ale kdyby se ti někdy náhodou před okem objevily černé fleky co ti zavazí, upaluj na oční, to energie určitě nebude).

Ty mihotavé jiskřičky popisuješ tak, že mi to přijde jako základní energie (někdo jí říká ,,prána“). Na některých místech jí vidíš víc podle toho, jestli koukáš na živého tvora – člověk nebo pes září jiskrami víc, než kámen, ačkoliv vše je stvořeno stejnou energií.

Také toho můžeš vidět více na léčivých místech. Mohla bys někdy zkusit jít do lesa a podle toho co vidíš, hledat, kde je to nejvíc energetizující a léčivé. – Byla by to pro tebe skvělá forma cviku. Umět najít léčivé místo se ti určitě do budoucna může hodit i pro jiné lidi, kteří budou nemocní, nebo hodně unavení. – To by mohl být nádherný dar.
Představ si, jak někoho zavedeš kousek od jeho domu a řekneš mu: ,,Tady vidím nejvíc jiskření, tady je léčivé místo. Sem se můžeš chodit nabíjet.“
Pro většinu lidí je to nereálné sci-fi, ale ty to můžeš zvládnout, jenom to zkus trošku nacvičit. Někdy je dobré oslovit přímo ty částečky, jestli by byly tak hodné a něco konkrétního ti ukázaly. – Energie umí reagovat na tvoji myšlenku a podle toho co se bude dít, se můžeš pomalu učit to používat.
Léčivé místo můžeš zkusit rozpoznat nejenom zrakem, ale i pocitově: Hodně lidí vnímá brnění, teplo, foukání, nebo jakoby jim běhaly po kůži bublinky. – Když vidíš částečky, zkusit vnímat energii přes tělo by pro tebe mělo být velice jednoduché, většinou lidé totiž lépe energii cítí, než vidí.

Ten různobarevný opar o kterém mluvíš, je podle popisu aura. – Elektromagnetický obal okolo těla. I ten si můžeš nacvičovat. Dáš ruku před černý nebo bílý povrch a pak jakoby ,,tupě zíráš“ kousek mimo ni. Po chvíli by se ti ta barva měla krásně vykreslit kolem ruky.

Útvary plovoucí ve tmě znám. Hodně let jsem nevěděla co to je a jako dítě, když jsem nemohla spát, tak jsem si s nimi ,,hrála“. Zjistila jsem, že když zavřu oči a i když koukám před sebe, vidím ty samé obrázky, ale když začnu rychle mrkat, tak je jakoby ,,rozstřelím“. Pomalu se rozbijí a vytvoří se z nich úplně jiné. Občas jsem kromě hezkých a nesmyslných obrázků viděla třeba draky nebo oči. To mě děsilo, ale mrkáním se to dalo rozbít na něco příjemného.

Když mrkáš, resetuješ mozek. Proto to funguje. Jako dítě mi to bylo jedno, hrála jsem si po večerech v podstatě střílečky. – Někdo musí na počítači zapnout Chicken Invaders, ale mě stačilo zhasnout světlo a mrkat.

Vidím je dodnes, ale když jsem byla úplně malá, bylo to o něco barevnější a silnější. Prakticky přes ty obrázky vůbec není vidět tma. – Ty to znáš jako spirály, to je zajímavé. Já v tom nejvíc vidím oranžové blesky. Táhnou se, jako když je hodně silná bouřka. Jsou zářivé, výrazné, hodně husté a jdou hodně na ležato, svisle prakticky vůbec. Vždycky když se ukážou, tak a až potom začínají obrázky.

Pak vidím hodně pomeranče, barevné kostky, květiny, slunečnice, zástupy lidí a barevné koule. Když vidím spirálu, otevře se mi a většinou po chvíli vypadá jako šroubovnice DNA, v tomhle se tvůj popis shoduje s mým.
Taky jsem si všimla, že nejlépe obrazy vidím, když jsem někde venku v přírodě. Nedávno jsem spala u kamaráda na chatě, kde byla jenom prkenná podlaha a pod ní hlína. – Obrazy byly nádherně barevné a živé, byla jsem tam jako v kině.

Hodně jsem se – stejně tak jako ty – ptala lidí, jestli to vidí a co to je. – Za celý svůj život jsem poznala jednoho jediného člověka, který řekl, že to také vidí a vysvětlil mi, že jde o druh jasnozřivosti. Obrázky v zakodované řeči mluví o budoucnosti, ale já v nich někdy vidím i jiné symboly, které mluví i o něčem jiném, ne jenom o tom, co se má stát. On v nich možná vidí budoucnost, já v nich vidím i symboly aktuální. Někdy se obrázky změní, když myslím na něco konkrétního, ale dekodovat je, to je hodně těžké. Jsou strašně různorodé a mění se tak rychle, že člověk musí být pohotový.

Mrzí mě, že už je nevidíš, ale teď jsi pro mě druhý člověk, o kterém vím, že to zná. Pár lidí to většinou vidí, když jsou ještě malé děti. Ale pak se to postupně během dospívání vypne. – Buď se toho děti bojí, nebo se změní jejich myšlení na příliš logické, mobil u hlavy také udělá hodně.

Ty obrazy zprostředkovává určitý druh energie, pro kterou musíš splnit určité ,,požadavky“. Nevím přesně jaké ty požadavky jsou, ale pokud nejsi na to naladěná a nepřemýšlíš tím určitým způsobem, energie od tebe odejde a s ní i obrazy.
Před pár lety jsem měla útlum, obrazy byly vidět, ale hodně málo a z krásných barev se stala jakási vyblitá šedá. Hrozně mě to trápilo. Tak jsem se po večerech modlila, aby obrazy přišly zpátky, protože jsem bez nich v noci opuštěná. Skutečně po delší době přišly zpátky, ale nejsem si jistá, jestli to bylo díky modlitbám.
Možná sis je vypnula strachem a možná by šly znovu ,,zapnout“ tvým přáním.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Reakce:

Ahoj, Aluško,

moc a moc Ti děkuji za odpověď. Vůbec jsem netušila, že existují lidé, kteří vidí to, co jsem vídala já. 🙂 Třeba se to ke mě ještě vrátí. Pravda, že máme doma wifi…které jsme dříve, když jsem byla menší nemívali. A možná se přidala i řada dalších faktorů. Já těm svým viděním nikdy moc nerozuměla. Jen jsem se vždycky bála a koukala do světla. To rozstřelování mě nikdy nenapadlo. To mi bylo kolem 8 let, ptala jsem se mamky. Ale mám jednu takovou vzpomínku z dob mého dětství, kdy mi mohlo být tak 5. Byl večer, já ležela na posteli na zádech, tehdy jsem měla pokojíček s bráchem. Koukala jsem vzhůru nad sebe a tam naprosto živě poletovalo různé jídlo. Vážně to bylo realistické. Já na to koukala a nebála se. Pak mě napadlo, že bych to mohla ochutnat, tak jsem po tom chňapla ale v ruce mi nic nezůstalo, to mě ale neodradilo a dala jsem si do pusy prázdný vzduch, žvýkala jako v pohádce Obušku z pytle ven-jitrnici a představovala si, jak to jídlo asi tak chutná. Dětská fantasie je nekonečná, proto mě přirostl k srdci film Hook, kde dospělý Petr Pan a ostatní děti jedí neviditelné jídlo-pro Petra Pana, ale potom když otevře svoji mysl, tak ho vidí také. 🙂 No a já vím jistě, že to nebyl sen, že se mi to vážně stalo. Vlastně mě dost mezí, že si toho z dětství pamatuju tak málo, myslím, že jsem prožívala hodně zajímavé věci, alespoň z útržků, co jsi pamatuju. S tím viděním energie jsi mě vážně uklidnila, moc Ti děkuju. Budu se to snažit rozvíjet. 🙂

K.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho miss-holiwood 2012-11-01 06:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pěkn=)

Ikona diskutujiciho Lana Lasthovicka 2012-11-01 07:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, myslím, že znáš třetího :-D. Já takovéhle obrázky také vidím, ale nikdy jsem zatím (až do této chvíle pochopitelně) nijak nevěděla, co by to mohlo znamenat. Vidím je hodně často, jsou různě barevné a mají různé tvary a podoby a mě hrozně baví je sledovat. Také jsem se vždycky bavila tím "rozprskáváním" a ještě teď je třeba ze srandy "chytám do ruky" :-)

Ikona diskutujiciho Elen 2012-11-01 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Vás…po přečtení článku,mě to nedalo,abych nenapsala pár řádků ze svého vidění,které se podobá tomu Vašemu.Pohybující se spirály a různé obrazce jakoby z vesmírného světa,pomali padajíc s lehkostí.V dětství jsem se nikomu nezmínila,abych se náhodou nestala ještě divnější,než za koho mě považovali.Dnes je to premiera a děkuji za článek s podobně naladěnými lidičkami jako jste právě Vy. Elen

Ikona diskutujiciho Ann Taylor 2012-11-01 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen bych ještě chtěla doplnit – malé skvrnky na jednom oku vídám a po několika nelevných vyšetření mi doktor sdělil, že jsou to přirozené změny ve sklivci a nijak mě neohrožují. Ale otravuje to.

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-11-01 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jůůů v tom případě, dle popisu aury a cvičení, jsem si viděl svoji auru už 2x-3x dokonec….  johooo :D

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-11-01 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jsem si to vyzkoušel znovu :'))) to je tak … ani nevím, jak to popsat progresivně-nádhernýý ♥ a vidím ji světle-modrou, téměř přesně takovou jakou barvu má ten štíteček nad čístí * Jméno (kde se přidávají komentáře) s nápisem "Vezměte na vědomí, že diskuze je moerovaná…."

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-11-01 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pránu také vidím, už od malička. Dřív jsem to viděla jenom, když jsem se podívala na nebe, ale teď už úplně všude. Akorát mě ještě nikdy nenapadlo ty částečky oslovit 🙂

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-11-01 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě něco… Nedávno tu byl článek i o tom, jak někteří lidí slyší takové to šumění,které se třeba při AC zesiluje.

Ikona diskutujiciho Berenika 2012-11-01 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám 16 a už od malička vidím presne to isté. Hlavne keď večer ležím v posteli v úplnej tme a nič nevidím. Vtedy sa mi tie obrazce (špirály, fľaky, kvetinky, bodky, "DNA") zjavia. A niekedy vidím aj tých drakov, ako písala Alue. Alebo nejaké zvláštne zvieratá akokeby z nejakého fantasy filmu. 🙂 A to isté vídavam aj pred zatvorenými očami. Myslela som, že to je nejaká moja vada, ale ako som čítala, tak očividne nie som jediná. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-01 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je skvělé! – Mnoho let jsem hledala někoho, kdo by ty obrázky viděl a všichni na mě koukali, že jsem se zbláznila. A pak stačí zveřejnit článek a lidé se ukážou sami.

Ikona diskutujiciho Petr 2012-11-01 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím. Také vidím "pránu" jak za jasného deního světla tak i v noci. Zrak mám relativně v pořádku. Levé +1, pravé -1 dioptrie. Vžycky jsem si myslel, že vidím pohyb sklivce uvnitř oka, nebo snad nějaký šum vznikající na sítnici, až do doby kdy jsem si ještě jako kluk během jedné noci pomocí tohoto jiskření vyléčil chřipku. Viděl jsem jak okolo mne to jiskření či ligotání víří ve spirálách, prochází skrz mne a byl jsem schopen toto víření ovlivňovat myšlenkou. Cíleně jsem ten proud nechával procházet skrz mé tělo s fantastickou představou, že mě to může uzdravit.  Ráno jsem se probudil zcela zdravý bez příznaků. Bohužel od té doby se mi podobným způsobem nepodařilo léčbu zopakovat. Ač "pránu" stále vidím, už s ní nepohnu. V pozdějším věku jsem zjistil, že dobře ovládám siderické kyvadlo a i virguli, dotyk mé ruky má schopnost odejímat bolest z hlavy a pokud někoho masíruju vnímá dotyčný silné teplo z mých rukou a masáž je velmi kladně hodnocena jako zatím ta ze všech nejlepší .

Ikona diskutujiciho vivien.viv 2012-11-01 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezkej článek a parádní komentáře :o)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-11-01 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď sa zadívate do svetlej plochy, oblohy, tak uvidíte všelijaké priesvitné bičíkovce, pásomnice, kruhy, fľaky, čierne bodky a podobne, ktoré akoby poletujú, je to normálne, vidí to každý keď sa na to sústredí.

Ikona diskutujiciho leeth 2012-11-01 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

také jsem to celé dětství měla. chtěla jsem se také zeptat, ale nikdy mi nikdo nevěřil, tak jsem si nemyslela, že by to tak někdo  měl také :D ..  létalo to ve vzduchu, byly to takové "kostičky" seskupené do sebe a různě se měnily a měly zářivě neonové barvy. trošku mě to otravovalo, protože to bylo všude, zůstávalo to tam i po zavření očí..

Ikona diskutujiciho benetka 2012-11-01 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, obrazce ve tmě nevídám, ale když se na to zaměřím, vidím chaoticky poletující stříbrné jiskřičky. Nejvíce v přírodě, v lese, ale v menší míře prakticky kdekoli. Přijde mi kuriozní, že poprvé jsem je viděla po pořádné opici, když jsem se vzbudila s kocovinou, bylo to tak silné, že jsem neviděla nic jiného a zůstala jsem stát s otevřenou hubou. Od té doby tohle vídám vždy, když na to zaměřím pozornost, ale pravdou je, že vždycky když to přeženu s alkoholem, tak to při kocovině vidím v plné síle. Tu souvislost docela nechápu…

Ikona diskutujiciho Marry 2012-11-01 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takyjsem zamala viděla různý vzoryvetměa bála se jich, ale vězšinou jsem je moc nechápala a radši jsem šla rychle spát protože jsem se jich bála

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-11-01 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Když si dám třeba jednu nebo dvě skleničky  vína, tak se mi to taky zesiluje. S určitým množstvím alkoholu v krvi se člověk stává vnímavějším, ale nesmí toho být moc :D

Ikona diskutujiciho Tomáš 2012-11-01 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uff, už som si myslel, že v tomto som na to sám. Každý večer, keď idem spať, tak vídavam pred sebou rôzne beztvaré fľaky, špirály. Najlepšie ich vidno pri veľkej tme. Ale u mňa mávajú väčšinou čiernu farbu, dúfam že to neznamená nič zlé.

Ikona diskutujiciho NaMi 2012-11-01 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tím si Aluško odpověděla i mě, na ty částečky jsem se zaměřila hned potom, co jsem poprvé narazila na tvé stránky, původně jsem je viděla jen na nebi, ale teď už je vidím opravdu všude. 🙂

Ikona diskutujiciho me 2012-11-01 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Te iskry pred ocami vidim obcas aj ja

Ikona diskutujiciho auri 2012-11-01 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obcas take vidam jiskricky, ale nemam na to vliv. A v noci casto vidim ruzne barevne viry, barvu maji matnou. Ale nevim, zdali je to to same, co tu ostatni popisuji =) nebo jen nejaka fyziologicka fce oka.

Ikona diskutujiciho benetka 2012-11-01 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Tak to je zajímavé, že to má v souvislosti s alkoholem i někdo jiný, chtěla jsem jen dodat, že při kocovině je to vnímání této energie tak intenzivní, že to může v určitých situacích až obtěžovat, ale vůbec to není nepříjemné, naopak je to moc příjemné a řekla bych i léčivé.

Ikona diskutujiciho K. 2012-11-01 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Já toto nevidím jen nad světlou plochou ale i všude jinde, klidně i v noci, bez brýlí i s nimi. :-)

Ikona diskutujiciho ... 2012-11-01 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já to taky vydím

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-11-01 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Haha! To se nás těch, co ty spirály vidí našlo tolik! 🙂

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-11-01 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, tak třpytky, částečky a poletující jakoby "provázky" složené z takových koleček barvy bílé až šedavé jsem vidívala jako malá… a od doby, kdy se o duchovno zajímám více, je vidím opět 🙂 A vidím je furt a všude. Jeden čas mne to dokonce i otravovalo :D Ale už jsem si zvykla a jsem ráda, že je vidím. Občas, když to nejmíň čekám, vidívám i takové "jiskry", černozlaté. Mám z toho krásný pocit. :))

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2012-11-02 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco takového jsem taky viděla, když jsem byla malá. Byly to takové tenké duhové kroužky, nebo spíš vajíčka. Byly vždycky v několika řadách nad sebou, takové jakoby pole, a vždycky letěly zleva doprava. Nebála jsem se jich, věděla jsem, že nejsou zlé a znamenají, že brzo usnu :-) Říkala jsem jim Perličky :-) Taky jsem v noci vídala černý stín, který se povaloval po podlaze po celé místnosti, a děsně jsem se ho bála. Ani za nic bych nevylezla z postýlky, když tam byl.

Ikona diskutujiciho A. 2012-11-03 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty plouvoucí útvary vidím také :). Začala sem je vidět asi tak před 3 lety (když mi bylo 11).

Ikona diskutujiciho Mirka 2012-11-03 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jen , že to vidím taky a od dětství , už jsem to říkala i na očním a bylo mi vysvětleno, že to je porucha sítnice. je pravda, že máte pocit, že nevodíte čistě a taky vidím asi auru a to někdy tak moc, že se tomu musím smát, protože to ostatní nevidí a mají mě za blázna ale je pravda , že ji vidím jen bílou a fialovou……

Ikona diskutujiciho El 2012-11-04 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj lidi..myslim, ze je treba rozlisovat interpretaci informai v mozku od realnych energii. Energeticke projekce mozku jsou uplne normalni. Jinak bychom nemohli videt energie..my energie citime a mozek je pak interpretuje. Takze vime, ze jsou tam energie, ale ze to nejsou spiralky a ruzne kravinky, ale pouze interpretace. Takove interpretace v zivote nepouzivame a proto vymizi. Nektere se daji dobre vyuzit jako videni aury, kdy vnimame teplo cloveka a nejake vrstvy jeho duse, mozek to interpretuje u kazdeho ovsem jinak. Mozek dokaze interpretovat i videni zemrelych tak, abychom si mysleli, ze je vidime opravdovym zrakem. Ve skutecnosti je tam takova energie, ano, ale v nasem 3d  je pravdepodobne pruhledna, takze okem neviditelna. Fakt je, ze ji vnimame a mozek se snazi interpretovat tu energii tak, aby nam to bylo co nejblize tomu, co jsme se naucili..naucili jsme se geometricke tvary, rovne linie, barvy, mlhy atd..je dost mozne, ze interpretovany zemrely vypada jinak, ale my ho vidime presne tak, jak jsme ho videli nejcasteji ci naposledy..tuhle interpretaci se muzeme naucit mentalne ovlivnit a muzeme tvorit ruzne "projekce do eteru" . Nehledejte v prirode neco co neni prirodni. Vesmir a jeho energie je prirody, nas mozek i projekce jsou priroda..neexistuje nadprirozeno nebo neco nenormalniho..Do te doby, dokud vas takove vecicky nerusi se nemusite ani zabyvat tim, zda je to normalni a ani tim, jak se to da odstranit. Vsechno je prirozene a normalni..

Ikona diskutujiciho Divoké Vepřecí 2012-11-06 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj… jsem ráda, že je tolik lidí, co vidí to samé. Je to zvláštní, ale Pránu vidí moje máma a taky můj starší bratr. Je možné, že by mě ty spirály před něčím varovaly? Jednou jsme jeli na výlet a spali jsme v hotelu. Když jsme zhasli, tak jsem vyděla různé barevné útvary a nemohla jsem se jich zbavit,trošku to vadila, ale nakonec jsem usnula. Cca v 01:00 začal zvonit poplach. Nakonec jsme dobře dojeli. :D

Ikona diskutujiciho jannynda 2012-11-07 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

čauteee aj ja som to kedysi ked som bola mala videla poletovat vecer a pozerat sa na to ako na film boli to rôzne predmety ako su noty hudobne nastroje, jedlo a rozne kocky atd, sranda niekto mi povedal ze to bola detska fantazia teraz mam 20 no uz to nevidim, mozno as to niekedy vrati :-)

Ikona diskutujiciho Houbik 2012-11-08 01:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj lidičky, také se připojuji. S obrazci při tmě také rád experimentuji, často však ruší světlo oknem zvenčí, či brzy usnu 🙂

Ikona diskutujiciho Eddie 2012-11-09 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, taky jsem rád, že nejsem sám… Ty spirály/molekuly vidím celý život – teď je mi 40. Kdysi jsem se na to ptal na očním, protože jsem měl pocit, že je toho čím dál víc, tak abych třeba nepřišel o zrak, ale hleděli na mě jako na blázna… :-)

Ikona diskutujiciho Šárka 2012-11-09 17:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky..:) tedy.., poslední dobou se mi stávají hodně podobné věci a děkuji za tento článek! :-) Nejprve jsem ve tmě před usnutím viděla jen sem tam jiskru, pak asi 2x v jednom místě velký shluk jasného zířivě bílého světla, pak jednou zářivé zelené světlo a úžasný pocit byl cítit i fyzicky :-) a jednou , mám tedy taky souvislost a alkoholem :D , jsem se po večerní akci vzbudila ráno, nebylo mi špatně, ale z ničeho nic jsem uviděla "oko" či jak to popsat jasně zářivé kolo s tmavším středem a uslyšela hučení, šumění, pískot.., musím říci, že jsem asi měla pocit,že upadnu a znova jsem si lehla a čekala.. bylo to, až na nepříjemný fyzický projev (bušení srdce a opocení) opravdu příjemné :). Chvilku na to jsem pak před usnutím najednou jsem začla pociťovat zvláštní pocit na hrudi a kolem žaludku a uviděla jsem ve tmě všemožně barevné tvary, mlhovinu a jiskry. Bohužel mě ovládl občas asi strach -začne mi bušet srdce..:/-(ovlivňuje jej opravdu nepříjemné zkušenost s "číms" doma a je to uzavřeno hluboko – pracuji na tom ;-) ), tak vidím, že strach nesmí vyhrát a nechám to působit..:) Jsem za tento článek, objevený víceméně "náhodou"..:)opravdu ráda 🙂

Ikona diskutujiciho David 2012-11-27 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Last 2013-01-14 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

četla jsem že takové "plavající" skvrny na očích souvisí se špatnými ledvinami tak to může být i tohle..

Ikona diskutujiciho Kioko Yukiko 2013-05-11 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny! Asi také zažívám to, co většina lidí zde v komentářích. Už od mala vidím ve tmě takové různobarevné kuličky. Vypadají skoro jako korálky. Někdy to jsou šňůrky, jindy mračna… A tak různě mi poletují před očima. Ptala jsem se maminky,co že to je, ale ona mi řekla, že je to jenom moje fantazie, takže jsem to nechala být. Nikdy jsem toho sice nenechala, ale trochu mě to zklamalo. Teď alespoň vidím, že nejsem sama!

Ikona diskutujiciho Makyna 2014-02-17 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to taky tak. Vidím to hlavně když je pěkný počasí, nebo na sněhu. Jenže mi přijde, že se mi kvůli tomu zhoršil zrak když to vidím. Venku do dálky trochu rozmazaně. Jinak když je pod mrakem, nebo doma to nevidím, tam mám zrak dobrý. Máte to taky tak?

Ikona diskutujiciho J 2014-04-08 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pryč s  řečmi o energii. Pokud to vidíte jakoby  přes celé zorné pole, jako takové světle modré zrnění, sestávající se až s milionů drobných teček světle bílé a modré barvy,  jde patrně o problém se změnami ve sklivci či ve zrakovém nervu, doporučuji jít za oftalmologem.

Ikona diskutujiciho Míša 2014-09-12 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, snad jste mě trochu uklidnili. Ale já to mam trochu jinak. Vidím věci jen ve tmě a když otevřu oči do tmy tak zničeho nic vidím tvary, jednou kytku, ale většinou tvary nebo věci co neumím ani popsat. Lítá to ke mě a pak pryč. Jako malá jsem se bála.Pak jsem to ignorovala a zrovna včera mě to vyděsilo. Bylo to jak nějaký mechanismus co se točil a ještě lítal. Fakt mě to vyděsilo. Říkala jsem si že musím mít něco na mozku, že neni normální takové věci vidět. Nejdřív ke mě a pak to letělo pryč,sedla jsem si a koukala na to,pak sáhla pro mobil a chtěla na to posvítit.Bylo to už pryč. Já za to ráda nejsem. Fakt mě to děsí  a pak se bojím i zavřít oči…jste si jistý že nemáme něco s hlavou?

Ikona diskutujiciho B 2014-12-22 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja to tiež vidím ale väčšinou v tme vidím postavy ľudí, nie dokonale ale akoby ich obrysy. mám z toho strach a niekedy sa pohybujú, akoby som žila v jednom svete a ten druhý bol zakrytý plášťom. Stáva sa mi aj to, že občas sa pozerám na stenu a predstavujem si rôzne obrazy a oni tam vážne sú. akoby som ich pomocou mysle kreslila. Je to dosť strašidelné.

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-02-03 23:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

čaute:) ty reálné obrazce vám závidím, zkusím nějak přijít na to, jak je dostat "do hlavy" 🙂 jinak všelijaké částečky vidím také, spíše s otevřenýma očima, ani ne proti světlu, prostě tak samy přijdou a já je pozoruji 🙂 ale uvědomila jsem si, že už jsem dlouho žádné neviděla, což mě mrzí, takže na tom také zapracuju :D a poslední, když před spaním zavřu oči, vidím lidi! úplně cizí lidi, musím otevřít oči, aby ten člověk zmizel.. no sice mě děsí, ale většinou si ten obraz člověka nechávám dlouho v mysli a vybavuji si každičký detail… dokud zas nezavřu oči a neukáže se někdo jiný .. dá se to počítat také je "útvary" které vidíte?:)

Ikona diskutujiciho Olga 2015-04-01 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezky den preji,

Ikona diskutujiciho Občan 2015-04-05 23:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den , prosím každý z Vás by měl ,co nejrychleji vyhledat očního lékaře .

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-05-17 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážený Občane a všichni přítomní. Chci poděkovat těm, kteří zde projevili svůj skepticismus a varovali před tím, jak toto vidění může být nebezpečné. K některým komentářům se hodí, k jiným ale ne. Po prostudování webu o sklivcových zákalcích sklivec.wz.cz a dalších webech jsem došla k závěru, že to, co vidím, není toto. Přikláním se k tomu, že vidím energii ve formě prány. Viděla jsem ji párkrát ve školce (pamatuji si, že jsem ještě měla hodně malou slovní zásobu, tak mi byly cca 3 roky). Potom dlouho nic, nyní se mi stříbrné mihotavé částečky zjevují od mých 20 let – ale vědomě. V přírodě, i doma před jakýmkoliv, ale spíš světlým pozadím. Pokud to ale vidím jen v uvolněném stavu, když se dostanu do alfy, tak je to v pořádku. Můžu to vidění kdykoliv vypnout. Začnu myslet logicky a analyticky a zmizí to. Kdyby to byla vada, tak by to nešlo vypnout myšlenkou. Mně to jde. Sklivcový zákalek už jsem taky měla párkrát na oku, takový malý obrázek, který jakoby pomalu padal dolů nebo do stran. To neřeším, toho si nevšímám. (Nebrání mi ve vidění.) Ale prána je překrásná věc. Ale nemusím jí vidět, když nechci. (A když ji vidím, myslím, že mi to neubližuje, spíš naopak. Když mám hlad a chvíli ji pozoruji, hlad přejde :o)) A tak ji vidět chci. Nebudu tu jmenovat konkrétní lidi, ale pár jich zde popsalo spíš jen ty zákalky. To je na každém, aby si dobře zvážil, co opravdu vidí. Děkuji za pozornost a přeji krásné dny 🙂

Ikona diskutujiciho Petr 2015-07-02 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tuto foru enegie také vidím, poprvé jsem si toho všiml v 3 letech.

Ikona diskutujiciho lmetalgirl 2015-08-06 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fíha, já nevidím spirály ani "divné obrazce", ale na obloze někdy vídávám kouř nebo páru, která se strašně rychle mění, jako by se přes ně proháněli draci.

Ikona diskutujiciho Orchydea 2015-08-23 07:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také vidím neonové útvary,naposledy to byli motýli,vznášeli se v kruhu a každý měl jinou barvu.Když se na to zaměřím ztratí se to,nebo když zavřu oči a znova otevřu,už to tam není.Hodně to vidívám, když se v noci probudím a podívám se okolo sebe do tmy.Ty barvy jsou překrásné.

Ikona diskutujiciho Andy 2015-08-27 07:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já osobně jsem tedy vídávala barevné obrazce a různé útvary jako malá. Tehdy jsem z toho měla takový strach, že jsem začala být náměsíčná, a přešlo mě to až v sedmnácti. Potom se obrazy vytratily, a já mohla konečně začít klidně spát. Pro mě bylo osvobozující přestat ty obrazce vídat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek