Víly a Andělé nepotřebují léčit

27.8.2009 v Spiritualita 0

Opět jsem narazila.

Ačkoliv jsem podstatu víly vysvětlovala už milionkrát, pořád ještě se objeví takoví experti, kteří chtějí víly léčit.

Takže na začátek cituji to, co jsem psala již dříve a týká se vysvětlení načaté nitky v tomto článku:

V článku KONEC ILUZÍ O JEMNOHMOTNÉM SVĚTĚ / Víly jsem napsala:

,,Tak za prvé, víly rozhodně žádná polohmotná ani hmotná těla nemají. Víly jsou z jemnohmotné dimenze a jejich podobu tvoří pouze energie.

Řeči o tom, že někdo viděl mrtvou vílu, elfa nebo duši stromu je lež. – Není to prakticky možné.”

,,Vílu nemůžete zabít, zranit ani zničit.”

,,Pochopte, že víla je energie, která obsahuje vědomí. Stejně tak jako vaše duše.”

,,Tedy ještě jednou: Víla je energie. Obsahuje duši, má svoji podobu, má svoji povahu, ale nevlastní žádné hmotné ani polohmotné tělo. Tedy nepotřebuje teplo, nepotřebuje domeček, nepotřebuje jídlo. Jediné co víla potřebuje, je konstruktivní energie, která obklopuje její rostlinu.”

________________________________________________________

Pochopte, víla není jako vy. Je to bytost, která ochraňuje rostliny a přírodu. Víla sama má harmonizační schopnosti, víla sama vnáší harmonii do lesů a pomáhá udržovat svoji květinu zdravou.

V jejich případě rozhodně neplatí pravidlo ,,kovářova kobyla chodí bosa.” – Jako dokonalé přírodní vědomé bytosti nepotřebují, aby pro ně někdo vytvářel nějaké ,,harmonizující nesmysly pro víly”, ani nepotřebují, abyste je enegeticky nabíjeli. Ony si umí upravovat toky energií samy.

Když zkusíte poslat energii víla, bude ráda, ale ne proto, že by to potřebovala, ale proto že jste si na ni vzpomněli, jste na ni hodní a něco zkoušíte.. a vaši vyslanou energii vám znásobeně vrátí.

Víla sama je kus úžasné energie, která nemá nedostatky.

To že vy si umíte dělat šrámy na duši, které je potom třeba léčit jinými myšlenkovými postupy, které vám berou energii ještě neznamená, že víly tohle dělají taky. Mohu vás ujistit, že víly žádné sebedestruktivní sklony jako lidé nemají.

Kdyby je měly, nic by už asi na světě nefungovalo.

Představte si, kdyby vážně nehmotné bytosti byly neschopné udržovat si svoji vlastní energii a kdyby potřebovaly podporu zvenčí? – Celej vesmír by se rozpadl! 😀

Co to zase vymýšlíte za zbytečné ,,zlepšováky?”

Víly nepotřebují, abyste je energeticky dobíjeli, vílu nikdy mrtvou neuvidíte, anděla nezabijete ani nezničíte.

K čemu by potom ti andělé byli, kdyby byli tak neschopní, jak se někteří z vás domnívají? – Pohádky o tom jak jste v astrální sféře potkali zkrvaveného a potrhaného anděla, kterého jste vy museli chránit a léčit si nechte do smyšlených příběhů.

Jemnohmotné bytosti jsou dokonalé, samy léčí, ochraňují a harmonizují.

Já vím, že někteří z vás potřebují mít pocit, že je někdo nebo něco potřebuje, takže vymýšlíte tyhle věci. Ale podívejte se okolo sebe… nepotřebuje váš barák uklidit? Natřít plot u zahrádky? A co lidi okolo vás? Ti snad nemají problémy? Nepotřebují pomáhat? – A co vy sami? Opravdu si myslíte, že vy sami nepotřebujete pomoc, když si představujete nemocné víly a zraněné anděly?

Nemusíte vůbec mít tolik nezodpovězených otázek, nemusíte pro odpovědi chodit nikam daleko, stačí se jen zamyslet.

Už ani muk o mrtvých a nemocných jemnohmotných bytostech? Byla bych ráda 🙂

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek