Víly opravdu existují

17.4.2007 v Zajímavosti 18

Většina lidí miluje anděly. Až 80% z nás věří, že skutečně existují. Naproti tomu je mnohem méně těch, kdo považují víly za bytosti z tohoto světa. Bereme je jen jako postavičky z vymyšlených příběhů a pohádek. Jsou i tací, kteří víly pokládají za symboly temných okultních rituálů. Ani křesťanské komunity někdy nechápou, že víly jsou Božími tvory z andělské říše, tvory pečujícími o rostliny, zvířata a Zemi jako celek. Někteří lidé vílám nedůvěřují a mají je za zlomyslné příšerky, jež nám schovávají důležité věci a jinak škodí. Ve skutečnosti jsou tu víly proto, aby zlepšily a povznesly životy všech tvorů, včetně nás lidí. Víly ani andělé nestojí o zbožňování, veškerou slávu s radostí přenechávají Stvořiteli.

Každý inkarnovaný paprsek žije na určité úrovni astrálního světa. Člověk se pohybuje v rovině nejhustší energie a dále následují duchovněji naladěné rostliny a zvířata. Víly a ostatní elementálové žijí nad zvířaty a rostlinami, jsou napůl inkarnovaní a napůl existují ve světě duchů. Nad královstvím víl žijí duchové těch, které jsme milovali, spolu s nanebevzatými mistry. Na samém vrcholku se pak nachází království andělů. Ze všech bytostí, které nám na zemi pomáhají, mají nejméně hutnou energii.

Víly nejsou žádná fiktivní stvoření ze světa pohádek, ale mocní a milující strážní andělé přírody vyslaní Bohem, aby pečovali o zdraví a bezpečnost zvířat, rostlin a Matky Země. Pomáhají tak i nám, lidem, a usměrňují nás. Vnášejí do našich životů kouzlo, hravost a romantiku.
Víly jsou vysoce „jasnozřivé“, vnímavé k myšlenkám a citům ostatních. Díky své citlivosti dokážou vstřebat bolest rostlin, stromů i zvířat. Jsou strážnými anděly přírody a nedojdou spokojenosti, dokud nesplní svůj úkol. K tomu ale potřebují nás. Chtějí, abychom spolu s nimi chránili planetu. Nejlepší způsob, jak poznat víly, je pečovat o naši zemi. Jdete-li na procházku, vezměte s sebou pytel a sbírejte cestou odpadky. Snažte se třídit a vyplachovat plechovky a lahve, dříve než je vyhodíte do příslušných kontejnerů. Snažte se kupovat a jíst především biopotraviny – nepodporujte užívání pesticidů, které ničí životní prostředí a mohou víly otrávit. (Jen si představte, jak se asi zatváří víla po vdechnutí repelentu!)

Pokud ve víly nevěříme, je jejich existence ohrožena. Kdykoli utrhneme divokou rostlinu nebo porazíme strom, ničíme jejich domovy. Dusíme je jedovatými pesticidy a čistícími prostředky. Na rozdíl od andělů mají víly lehounké fyzické tělo. Je velmi křehké, ale má mnoho stejných potřeb jako naše lidská těla. Je nutné varovat víly předtím, než vstoupíme na trávník, utrhneme květinu nebo začneme sekat trávu. Varování je projevem ohleduplnosti k vílám, má zabránit jejich poranění a šoku. I když jsou jejich těla duchovní podstaty, hmotné zásahy jim mohou ublížit. Chceme-li s vílami jednat s láskou a úctou, je naší povinností varovat je, ať už potichu nebo nahlas. Také než začneme sekat trávu, je důležité víly varovat.

Je velmi krásné být mezi vílami. Jen samotná jejich přítomnost nás může naplnit pohodou, bezstarostností, hravostí a štěstím. S jejich přispěním lépe porozumíme svému srdci. Víly jsou totiž nadané léčitelky schopné odpomoci nám od strachu a smutku. Proto choďte na procházky do přírody – právě tam je najdete, ať už je to les, louka, řeka nebo zahrada. Uvědomte si však, že víly upřednostňují přírodní prostředí, to znamená že jim je lépe např. v divoké přírodě než v uměle upravené zahradě.

Samozřejmě existují tak jako inkarnovaní andělé také inkarnované víly – ty spadají pod inkarnované elementály. Dozvíte se o nich v odkazu Pozemští andělé.

Komentáře

Ikona diskutujiciho verusinka 2008-12-30 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je to krása já mam pokoji plný víl elfu věřím a kažej kdo si myslí že neexistují tak je cvok

Ikona diskutujiciho zuzana 2013-02-26 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

víly existují já jsem víla zvířat a má kamarádka taky

Ikona diskutujiciho . 2013-03-02 23:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zlato.. na těhleh stránkách se najde vážně hodně zajímavých věcí.. přesto – chybí mi tu něco o upírech. Já osobně jsem schopna uvěřit v existenci upírů, než víl 😉 Prosím o nutné doplnění tohoto tématu! :-)

Ikona diskutujiciho Sally 2013-03-26 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mam s kamarádkama klub víl.Všechny na ně věříme a věříme že jsme také víly.

Ikona diskutujiciho Sally 2013-03-26 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem víla věštění a přírody.

Ikona diskutujiciho raritty 2013-03-27 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Souhlasím víly existují já jsem také víla.Víla měsíce.

Ikona diskutujiciho carmen 2013-03-30 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj :)já také s mojí nejlepší kamarádkou věříme na víly ale nejsme víly ani andělé ale stojíme někdy uprostřed nich 🙂 je to úžasný pocit když víte že mužete vzlétnout ke hvězdám a umnět kouzla 🙂

Ikona diskutujiciho jessica 2013-03-30 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

raritty když jsi ta víla měsíce tak co si o sobě myslíš jako dáváš na oblohu spadlé hvězdy nebo co?sorry ale tomuhle se mi moc věřit nechce jo a presně jak už tu někdo řekl že mu tu chybí upíři taky se mi to zdá plno víl ale žádní upíři potom nuda jo a víla měsíce ale noták alespon si nevymýšlejte!

Ikona diskutujiciho carmen 2013-03-30 13:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ty raritty já ti věřím že si měsíční víla,protože já sem taky víla 🙂

Ikona diskutujiciho Cat5 2013-04-28 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím tady s jessicou…Lidi co si jako o sobě myslíte? Co? Víly existují, ale né v podobě člověka! Skoro všichni tady píšou, že jsou víly, ale to se mílýte! Víly jsou jemnohmotné bytůstky tvořené z energie, vy jste z energie? Nemyslím si. Takže pro všechny co tu píšou, že jsou víly,  proberte se!!!!!!!!

Ikona diskutujiciho noemi 2013-12-12 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a jak se mám stát vílou?

Ikona diskutujiciho laskavlka 2014-04-19 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takze,tady pro ty hloupé milovníky.upírů…UPIRI NEEXISTTUJI!EXISTUJI,VILY,SKRITCI A VSICHNI TIHLE ALE NE UPIRI JASNÉ ?

Ikona diskutujiciho nikisek 2015-08-19 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

laskavlka:to říkáš ty a ty o tom nic nevíš

Ikona diskutujiciho Lucík (světlo) 2015-09-20 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Posílejme dál poselství víl a andělů. Kdo chce uvěří. :-) Buď te pozitivní.

Ikona diskutujiciho nenika 2016-02-12 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já na víly verim

Ikona diskutujiciho Rachel 2016-06-23 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No verim na vili a upíři tu chybi opravdu akorát ke komentáři ze upíři neexistují ale ano existují jen o nich mas asi skreslene představy téměř jako každý člověk na tehle planetě stejne jako i o jiných nadpřirozených bytostech pokud ale verite na anděly nebo nebe a peklo pak odpovědi na všechno najdete v bibli ;-)

Ikona diskutujiciho adela 2016-07-03 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja jsem videla vílu na vlasni oči v lese

Ikona diskutujiciho bianka 2024-01-01 01:59:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ale videli ste naozaj vili verim n vili a moja kamoška len sme ich nevideli

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek