Vlády, vědci i lékaři celého světa požadují zákaz nových 5G sítí

31.12.2019 v Zprávy 15

Svět se chystá na spuštění 5G sítí a nám prodávají vizi úžasné budoucnosti využívající moderní technologie. Inteligentní domy, inteligentní firmy, inteligentní dálnice, inteligentní města, inteligentní auta – co by se nám na tom mohlo nelíbit?
Až na to, že vlády, vědci a lékaři celého světa nyní prohlašují to, co je zjevné už léta: Není velmi inteligentní záměrně ohrožovat zdraví a pohodu každého obyvatele Země a samotný život na Zemi. Proč tomu mocní lidé nenaslouchají?Se sítí 5G se bude spojovat vznik milionů nových základních stanic na Zemi, jakož i přes 20 000 nových satelitů ve vesmíru.

Vaše inteligentní domácnost bude znamenat, že z vaší lednice, kredence, topného systému, či dokonce z každé potravinové položky bude vyzařovat škodlivé elektromagnetické záření.

Inteligentní dálnice a inteligentní města budou znamenat elektromagnetické záření, kterému nelze uniknout.

Bude všude tam, kde žijete, pracujete a jak se mezi těmito místy přesouváte. Inteligentní auta budou vás a vaši rodinu každý den koupat ve vysokých hladinách elektromagnetického záření.

Když čtete tyto řádky, o výše uvedeném faktu jste už zřejmě slyšeli. Ale pokud jste to nesledovali důkladně, možná si nejste vědomi rozsahu důkazů proti zavedení 5G sítě do praxe a vlastně ani rozsahu úsilí zastavit tuto síť.

Zjištění, do jaké míry se ignorují, zesměšňují nebo bagatelizují, opravdu vyráží dech.

Ohromující množství důkazů o škodlivosti

Důkazy o poškozeních způsobených lidem v důsledku záření elektromagnetických polí, našlo více než 10 000 odborných vědeckých studií.

Ty ho daly do souvislosti s rakovinou, kardiovaskulárními onemocněními, kognitivními nemocemi, poškozením DNA, potraty, změněnou expresí genů, poškozením činnosti spermií a mnoha, mnoha dalšími.

A neškodí pouze lidem. Je také nesmírné množství důkazů o tom, že škodí mravencům, hmyzu, včelám, žábám, rostlinám, stromům – samotným živým ekosystémům.

Obrovská je také hrozba 5G ve vesmíru. Bylo totiž prokázáno, že ionosférické poruchy mění krevní tlak a tvorbu melatoninu, což vede k rakovině, kardiovaskulárním onemocněním a jiným problémům.

Četné výzvy byly ignorovány

Existuje velmi působivý seznam vlád a organizací, které varovaly před technologií 5G, nebo se ji pokoušely zastavit, který sahá zpětně až do roku 1993.

Vědci a lékaři z celého světa mnohdy spojili síly, aby se opět odvolali proti bezdrátovým technologiím a 5G sítím.

Proč jejich volání nebyla vyslyšena?

Nejlépe to možná vyjadřuje Abraham R. Liboff, profesor výzkumu Centra pro molekulární biologii a biotechnologii na Florida Atlantic University:

„Přetrvávající vystavení veřejnosti elektromagnetickému záření do značné míry souvisí s penězi. Ty desítky miliard dolarů či korun v průmyslných tržbách mobilních telefonů zavazují leadery korporací k tomu, aby automaticky popírali jakýkoli náznak rizika.“

Konflikty zájmů

Vlády a průmysl mají o technologii 5G tak nesporný zájem, že v otázce její regulace nebo rizik očividně nemohou být nestranní.

Je to jasně ukázáno v tomto názorném přehledu střetu zájmů (odkaz: illuminating review ) jen při jednom pracovním setkání WHO na toto téma.

Dezinformace mainstreamových médií

Zato znepokojení občané a odborníci jsou velkými institucemi a mainstreamovými médii – která svobodně překrucují fakta, neboť jim to prochází – líčeni jako podivíni, konspirační teoretici či ruští agenti.

Můžeme se bránit – ale když New York Times dokážou tak zoufale nechápat vědu a odmítají to opravit, je jasné, že pravda není jednoduchá záležitost.

O rizicích ohledně 5G sítě a rozšiřování bezdrátové technologie se křišťálově jasně vyjadřuje jeden expert za druhým:

„Všechno naznačuje, že mobilní telefony mohou způsobovat nádory mozku, nádory slinných žláz a rakovinu oka. Jelikož průmysl mobilních telefonů zajišťuje podstatnou část financování výzkumu, tato skutečnost se skrývá před běžnou veřejností.

Studie Interphone, výzkumný projekt 13 zemí, financovaná do značné míry průmyslem mobilních telefonů, soustavně dokazovala, že používání mobilního telefonu chrání uživatele před nádorem mozku! Je třeba k tomu ještě něco dodávat?

Je načase, aby ty vládní agentury, jejichž posláním je chránit své občany, financovaly zcela nezávislé studie, aby vyšla najevo pravda o velmi poškozujících zdravotních rizicích mikrovlnného záření.“
– L. Lloyd Morgan, BS, ředitel elektronického inženýrství Centrálního registru mozkových nádorů, USA

„Zcela nedávný výzkum naznačuje, že téměř všechny lidské nemoci, které se vynořily ve dvacátém století, jako například akutní lymfoblastická leukémie u dětí, rakovina prsu u žen, maligní melanom a astma, se mohou spojovat s některým aspektem našeho používání elektřiny.

Je naléhavě nutné, aby vlády a jednotlivci podnikli kroky k minimalizaci vystavení komunity a osob elektromagnetickým polím.“
– Samuel Milh, MD, MPH, epidemiolog

„Na základě stávající vědy je mnoho odborníků z oblasti zdraví přesvědčeno o možnosti, že v budoucnu budeme čelit epidemii různých druhů rakoviny následkem nekontrolovaného používání mobilních telefonů a narůstajícímu vystavování populace Wifi a jiným bezdrátovým zařízením […]

Potřebujeme naučit ty, kteří rozhodují, že ‚obvyklý byznys‘ je nepřijatelný. Důležitost tohoto problému veřejného zdraví se nesmí podceňovat.“
– David Carpenter, MD, profesor environmentálních zdravotních věd a ředitel Institutu pro zdraví a životní prostředí, Školy veřejného zdravotnictví na University of Albany.

„Citlivost na elektromagnetické záření je vynořující se problém 21. století. Je nesmírně důležité, aby se o něm poskytovatelé zdravotní péče, vlády, školy a rodiče dozvěděli co nejvíce. V sázce je zdraví lidstva.“
– William Rea, MD, zakladatel a ředitel Environmentálního zdravotního centra, Dallas

Co je zapotřebí k tomu, aby převládl zdravý rozum?

Moc důležité je, aby se stále ozývaly kolektivní hlasy a neustále upozorňovaly veřejnost na to, co se děje.

Lidstvo si konečně správně uvědomuje nebezpečí různých ekologických problémů, možná však nakonec zmešká loď u jednoho z vůbec největších nebezpečí:

„Já nemám nejmenších pochyb o tom, že v současnosti je nejvíce znečisťujícím prvkem životního prostředí na Zemi rozšiřování elektromagnetických polí.“
– Robert Becker, PhD., kandidát na Nobelovu cenu, který se už desetiletí věnuje výzkumu účinků elektromagnetického záření.

převzato ze zdroje: https://www.vylectese.cz/vlady-vedci-i-lekari-celeho-sveta-pozaduji-zakaz-novych-5g-siti/Komentáře

Ikona diskutujiciho Subject 2019-12-31 04:45:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

5G a další inteligentní věci lidí nepotřebujou k životu. To už jsou lidé tak hloupí, že potřebujou inteligentní věci? A neustále sledování a posilání třetím stranám aby mohli mít o nás statistiky? Jsou v tom prachy a lidí jsou otroci peněz, kteří budou až do vyčerpání pracovat jako blbci v začarovaném kruhu. Kdyby přišla krize, tak z peněz se nenajíme…

Ikona diskutujiciho hanka 2019-12-31 12:40:24
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dobrá úvaha, jen hloupí lidi potřebují „inteligentní“ technologie. Mně ty inteligentní vymoženosti přijdou naprosto odporné. Chytrá lednička, chytré hodinky, chytrý mobil, hodinky co ti spočítají jestli se hýbeš nebo co bys měl jíst. Jako bychom byli dementní, opravdu. Že se lidi nechají nachytat na takové blbosti to asi nikdy nepochopím.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-12-31 10:46:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no a já si ani jeden z těchto krámu do baráku nekoupím nepotrebuji chytrou ledničku která mi řekne jestli chybí šumka nebo ne nebo inteligentní pračku nebo inteligentní mobil vždyt je to k ničemu a jestli tohle opravdu zavedou tak se stěhuji na povrch země aluška určitě pujde taky no otázka jestli by nás tam pustili musel bych pronajmout ještě letadlo a modlit se aby mě nesundala armáda

Ikona diskutujiciho jirka trdlo 2019-12-31 14:21:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Pavle zapomnel jsi ze na severnim polu nefunguje vztlak na kridlech. Tim tam nedoletis
jirka

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-31 14:22:38
Ikona diskutujiciho
sipka

je to tak… blízko díry se všechna letadla zřídí dolů – proletí jedině UFO

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-09 09:09:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak vím z čeho mě poslední rok bolí často hlava😭

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-31 14:37:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak teď tomu buď nerozumím nebo se výjimečně neshodnem. protože mně říkali, že třeba 5G jede na těch samých frekvencích jako TV, takže to neni nebezpečný.

ovšem věřím tomu, že určitým způsobem ničí všechny tyhle sítě šišinku. nejhorší je furt mobil u ucha.

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-12-31 16:16:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za chvíli budeme mít samé inteligentní věci kolem sebe, akorát lidé pak budou debilní, protože nebudou přemýšlet za sebe. Člověk půjde na inteligentní záchod a ten pokud mu neřekne, že si má utřít prdel, tak si ji neutře a bude chodit s posranou prdelí. Vždyť se podívejte jak už dneska jsme zdegenerovaní, že se neumíme domluvit jinak, než bez mobilů a sociálních sítí a nebo už neumíme vyhledat informaci jinak, než z internetu. Kdyby všechny ty sítě, internety a mobily prostě spadly (nefungovali), tak by ani nikoho nenapadlo, že může někoho kontaktovat tak, že mu může napsat dopis, nebo jej navštívit a nebo získat informaci tím, že se někoho osobně zeptá. V budoucnu až bude všechno myslet za nás, tak budeme sedět na gauči s ubrouskama, žrát pizzu a popíjet Coca Colu:
https://www.youtube.com/watch?v=KYRcAKYYEG4

Jinak člověk když spí, tak má mysl nastavenou na 3-5 Hz, když medituje, tak na 5-7 Hz a v normálním bdělém stavu 7-10 Hz. No nechci vědět co se z nás stane, až na nás bude působit něco co má 5 000 000 000 Hz (5G Hz)

Ikona diskutujiciho hanka 2020-01-01 11:44:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za vtípek s tím záchodem, zasmála jsem se :)) je to přesně tak
A mobily no comment, to je zrůdnost, zloději soukromí. Nechápu že někdo dobrovolně používá mobil a ještě má z toho radost. Asi žiju v jiném vesmíru. Kdyby neexistovaly mobily, lidi by byli mnohem zodpovědnější, měli by víc klidu v životě a opadl by přehnaný konzum.

Ikona diskutujiciho Honzík 2020-01-01 12:30:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Mozkové frekvence jsou trochu jiné než píšeš. Takže stručně:

V normálním bdělém stavu náš mozek „běží“ na kmitočtu mezi 14. až 21. Hz, obvykle tak kolem 20.Hz. Mluvíme tady o mentální hladině beta. Při ní je aktivnější levá mozková hemisféra a člověk je soustředěn na vnější svět. Vnímáme čas a prostor

V mentální hladině alfa má mozek kmitočet mezi 7. až 14.Hz, obyvykle 10,5 Hz. Máme zde aktivnější pravou mozkovou hemisféru, jsme soustředěni na vnitřní svět, nevnímáme čas a prostor.

Hladina théta, při které mozek vykazuje kmitočet 4 až 7 Hz je nevědomí, do kterého se dostaneme při umělém spánku, tj. tehdy když vezmete prášky na spaní a také tehdy, když někoho uspí v nemocnici. Tento stav se blíží bezvědomí, nevnímání a lze v něm odpočívat a relaxovat.

No a konečně hladina delta je mozkový kmitočet 0 až 4 Hz. Je to to totální nevědomí, stav blízký smrti.

Jednotka Hz se čte hertz, je to jednotka kmitočtu, jinak zvaného frekvence, u lidských bytostí používáme pojem vibrace. 1.Hz znamená, že soustava vykoná za jednu sekundu jeden kmit.

Ve spánku existují 4 cykly spánkové vlny, které na sebe navazují.Každý cyklus u zdravého člověka trvá 90 minut a v každém tom cyklu se opakují všechyny tři mozkové stavy, tedy beta, alfa a théta s příslušnými kmitočty, při čemž tyto stavy mozku jsou nestejně dlouhé. V každém cyklu spánkové vlny také upadáme na krátkou dobu i do hladiny delta.

Blíže o tom viz Mezinárodná systém rozvoje mysli a kontroly stresu, který je známý jako Silvova metoda. Docela dobře (podle ohlasu čtenářů) jsem toto popsal ve své knížce Na cestě domů.

Přeji všem inspirativní rok 2020

Ikona diskutujiciho Sisi 2019-12-31 19:25:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hádam treba pozvať Grétu k riešeniu 😂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-31 19:31:21
Ikona diskutujiciho
sipka

https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/593/170/a53.png

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-31 21:22:29
Ikona diskutujiciho
sipka

:D:D Aluško, to je fakt kontroverzní meme.. 😀 ale neboj, mam podobnout sbírku.
nebo https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/664/207/1ad.jpg

Ikona diskutujiciho MIMINKO 2020-01-01 13:52:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3G a 4G vytváří zvýšení atmosférického tlaku a kdo nezaplatí nebo bude zlobit tak nezaprší, 5G bude smart řízení počasí globálně

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-01-01 16:03:21
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 😀 je to asi nevhodný, nemyslim to zle, ale nemůžu si pomoct…

https://alvinology.com/wp-content/uploads/2014/03/2691947209_4e4fe0d260_o.jpg

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek