Vlastnosti astrálního těla a o čem vypovídá jeho barva

22.4.2021 v Energie 8

Astrální tělo může mít mnoho různých podob a barev, ale zkušenosti astrálních cestovatelů se pohybují v určitém rámci. Astrální tělo jiskří a svým tvarem i velikostí připomíná tělo hmotné. Zdá se být částečně průsvitné a plné malých bílých hvězdiček.
Každou noc ve spánku své astrální tělo projektujeme ven. Je to hlavní prostředek pro naše přesuny v astrální říši. Když se vzbudíme, vklouzne naše astrální tělo zpět do fyzického a spojí se s ním. Astrální dvojník je během svého výletu v astrálním světě vystaven kosmickým silám a tak se dobíjí. Proto se po astrálním cestování vždycky ráno cítíme tak svěže a dobře.Duchové v astrálu běžně vypadají jako modrá světýlka. Když se chtějí zjevit smrtelníkovi, vezmou na sebe většinou podobu, jakou měli za života v mládí. Někdy ale můžou vypadat úplně jinak.
I naše astrállní tělo může vypadat mnohem mladší, pokud se na něj podíváme, nebo v AC najdete zrcadlo. Astrální tělo může mít i vejcovitý tvar, je vyšší a větší, než tělo hmotné. Může také světélkovat a osvětlovat okolí, nebo místnost.

Podoba astrálního těla odráží náš duševní, emocionální i duchovní stav, které mají vliv na jeho vzhled i barvu vyzařované energie.
Pokud jste se již seznámili s podobou vašeho astrálního těla, v následující tabulce zjistíte, co vaše pozorování znamená. Nebo můžete zjistit, jakého ducha jste tam potkali, pokud jste ho viděli v konkrétní barvě:

Barva: Jakou značí emoci, či duševní stav
černá: nenávist a zášť
tmavě červená: hněv
šarlatová (červeno-oranžová s převažující červenou): pocit útisku, ublíženost
krvavě rudá: smyslnost
karmínová: láska
rezavá (matně hnědočervená): lakomost
hnědošedá: sobectví
zeleno-hnědá s tmavě červeným nebo červeno-oranžovým nádechem: žárlivost
oloveně šedá: hluboká deprese
popelavě šedá: strach
oranžová: hrdost a ctižádost
žlutá: intelekt
šedozelená: klamstvo a vyčůranost
smaragdově zelená: všestrannost, duchaplnost
světlá, nebo světélkující modrozelená: slitování a soucit
tmavě modrá: duchovní záměr
světle modrá: oddanost vznešenému duchovnímu poslání
šeříkově modrá s jiskřícími zlatými hvězdičkami: vyšší duchovní úroveň

Své vlastní astrální tělo můžeme pozvednout na vyšší vibrace tím, že se povzneseme nad pokleslé touhy a aktivity a zaměříme svoji pozornost dovnitř, na sebe a na svůj duchovní rozvoj. Stav našeho astrálního těla je odvozen od našeho životního stylu, našeho myšlení, od našich skutků, od našeho vlivu na druhé lidi. Jestli jim pomáháme a jsme tudíž prospěšná konstruktivní bytost, nebo druhým způsobujeme utrpení.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho erness 2021-04-22 06:00:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co prosím znamená, když spatřím čistě bílou kulovitou bytost?

Ikona diskutujiciho Nini 2021-04-22 06:01:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Astrální cestování jsem zatím vědomě nezkoušela, ale chci se zeptat, jestli se může stát, že bych to mohla zažít a vnímat to jako sen? Poslední dobou se mi čas od času zdají takové zvláštní sny, ve kterých mě honí nějaké „jednotky“ lidí a mají zvláštní uniformy. Někdo je na mě vždycky posílá. Vypadá to tam jako normální svět, ale jsou tam nějaké lepší technologie. Jsou tam ale i lidé, kteří jsou na mojí straně. Zatím jsem vždycky utekla, ale to jsou manévry než se mi to podaří 😅 no, jenom mě to tak napadlo, protože se mi to zrovna stalo tak dva dny zpátky, ale můžou to být jen obyčejné sny, protože s astrálním cestováním nemám zkušenosti, tak se nevyznám. Jestli to jsou jen sny, tak jsou pořádně živé, zdají se jako skutečnost.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-22 08:10:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem několikrát narazila na tvrzení, že i normální sny jsou AC, akorát že cestuješ nevědomě. Jsou to prý jiné dimenze, ve kterých se tyto věci odehrávají. Je to ale myšlenka na delší zamyšlení.

Ikona diskutujiciho nirvana 2021-04-22 11:22:34
Ikona diskutujiciho
sipka

pak jsou dimenze, kam se dostávám, zatraceně hodně uhozený

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-04-22 09:31:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Světelní válečníci , každý jeden z Vás může vidět své astrální tělo, pokud si dá příkaz , že až bude ve snu, najde zrcadlo a podívá se do něj, viz třetí brána snění. Já mám své astrální tělo totožné s fyzickým. Dokážu s ním cestovat, učit se tzv. „zrcadlové polohy“ . Určitě se vyplatí ho kultivovat a vykovat, vidět s ním živoucí energie, protože většina je neživých , příkazem “ vidět“. Je tu už někdo, kdo již našel spinkat své fyzické tělo v posteli nebo dokonce někdo, kdo umí astrální tělo používat jako své tělo fyzické ?

Ikona diskutujiciho nina 2021-04-28 12:14:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2021-05-07 12:10:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,ahoj přátelé! Hezký článek.Ty barvy tak přesně odpovídají i mým zkušenostem. Jsem už starší člověk a vůbec se nestydím za svůj věk. Ale pamatuju na své zrození před 3,5 tisíci léty tady na Zemi.Velmi dobře si pamatuju na pocity z matčina těla před porodem. Od svých asi 8 let jsem byl stále v lese a u řeky. Tam jsem získával sílu a vůli pro svůj život. Miloval jsem řeku a les.Velmi jsem miloval některé stromy na pokraji lesa,byl to silný pocit lásky k nim a k přírodě.Byl jsem s nimi v neustálém spojení,dávali mi klid,vraceli energii lásky svým způsobem,rozuměli jsme si a já se vším,celým lesem. Někteří lidé se bojí ,,duchů“,ale i my sami jsme duchové. Vnímal jsem je dobře. Když jsem měl špatnou náladu a zlost,přicházely ke mně temné postavy,bylo to později,když mi bylo kolem 27 let,ale nikdy mi neublížily,nikdy jsem je nepustil k sobě blíž,nedovolil a ony zmizely. A zase jinak jsem vnímal ,asi tak,jak mi bylo dovoleno,jiné světlé bytosti.Velmi mi pomáhaly. Jednou přišla,neviděl jsem ji,ale cítil jsem intenzívní vůni,kterou jsem měl rád a na těle jsem pociťoval jakoby příjemný,teplý vánek,když jsem pociťoval její vibrace,jako něžné hlazení. Tak to bylo u mne. Jednou jsem byl v krizi,byl jsem zoufalý.Přišel jsem na ,,určité místo“ a žádal opakovaně pomoc. A ta pomoc opravdu přišla. Byl to můj průvodce po dobu asi 5 let. Kontaktoval mne ve spánku,šli jsme spolu nádhernou krajinou,plnou vůní bylin, šli jsme spolu polní cestou lemovanou řadou stromů,březovou alejí. Ta pomoc byla až,neuvěřitelná, ale byla,děly se ,,Zázraky“ .Nikdy jsem se nebál ,u mne to bylo tak,že ti ,temní, přišli vždy jakoby nečekaně.A jak přišli,tak i odešli. Ale taky si myslím,že jsem měl vždy silnou ochranu,právě darovanou už od dětství lesem a přírodou,kterou jsem tolik miloval.Vůbec není potřeba se bát. Zcela přirozeně nemám rád šedé barvy,snesu jen odstíny šedé s modrou,anebo stříbrnou.Ta stříbrná je ale zcela jiná,zvláštní a má svou moc přechodu,brány.Karmínová,smaragdová,žlutozelenkavá,zlatá aj. včetně modravých odstínů ,zvláště pak zelenkavě modrá,soucit a soucítění je tolik důležitá.5 let jsem učil na lesnické škole a díky soucitu a schopnosti cítit tak,jako měl pocity student a žák jsem dokázal díky okamžitému vcítění naučit.U mne žáci nepropadali a dokázali velmi mnoho.Mohu jen potvrdit karmu. To,co jsem kdysi způsobil,se vrací a musí se odčinit,opravit. Tu zkušenost mám. Např.to,co jsem pokazil z doby římské,jsem musel opakovat a napravit ještě i v tomto životě.Dokázal jsem to a jsem tomu rád. Tyhle věci jsou pro mnohé ,,pohádkou“,ale pro mne poznání,realita.Nesu ji tiše,tiše,tolik let jsem nesměl promluvit,byl bych za blázna,každý pokus varovat některé blízké lidi byl marný.Dnes je to jiné,časy se mění a přibývá těch,co ví a rozumí.

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-07 20:02:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ano, ten článek odpovídá mým zkušenostem jak vypadá astrální tělo

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek