Vlastnosti energeticky silného člověka

24.7.2017 v Energie 19

Budete mít pohádkové štěstí, pokud se ve vašem okolí někdo takový vyskytne. Existuje sedm základních znaků energeticky silné osobnosti. Pokud se v tomto popisu nepoznáte, zato vám připomíná někoho blízkého, ať už kolegu nebo nějakou významnou osobnost, na takové lidi se orientujte, protože přinášejí mnoho dobrého i do vašeho života. Vaše šance být úspěšní v jakékoli životní sféře budou mnohem vyšší, pokud se někde poblíž objeví silný člověk. Podle čeho jej poznat?

Energeticky silný člověk má čistou auru. Znamená to, že téměř nikdy není nemocný. Pokud má někdo auru chudší, méně silnou, rychleji se unaví, trpí bolestmi hlavy a doslova z ničeho nic se objevují chronická onemocnění, která často přecházejí v závažný neduh. Tito lidé také podstatně pomaleji stárnou.


Silná aura přináší svému majiteli neuvěřitelné štěstí v jakékoli záležitosti. Energeticky silní lidé mají vždycky více šancí na úspěch a zdá se, že jim to jde snadno a přirozeně. Jakmile totiž člověk jde na vlně konstruktivní energie, dostává se mu podpory a vedení shora. Pak už jen stačí inteligentně využít nabízenou inspiraci, nápady a sledovat znamení, která nám vždy řeknou, kudy se vydat. Rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným člověkem je v tom, jak tito dva sledují znamení a jaké mají napojení. Nic na světě není náhoda a nic není jenom tak.

Člověk s čistým a silným bio polem vyzařuje konstruktivitu a má vždy výborné myšlenky i nápady. Vedle něj se každému chce pustit do tvorby, být aktivní, něco podnikat, dobývat svět. Je snadné se do takového člověka zamilovat, protože je okouzlující a inspirující.

Lidé s vysokou úrovní energie mají obecně méně problémů. Naprosto to neznamená, že by žili za zpěvu a smíchu a nikdy se nezneklidňovali. Prostě je problémy jen tak snadno nevykolejí. Možnost, že by se jejich život nějak zásadně změnil k horšímu, téměř neexistuje, protože si vždy ví rady.

Člověk se silnou energií bývá často vůdcem. Vést jiné a zároveň být slabý jsou dvě věci, které k sobě zkrátka vůbec nepasují.

Silná energie znamená silné a zdravé tělo. Je-li člověk silný duševně, je také silný fyzicky. Je odolný, jen pomalu se unaví a vždycky je připraven dobýt další vrchol.

Mysl silného člověka je vždycky otevřená. Nebojí se experimentovat, dobývat nové obzory a rozšiřovat svůj vlastní rámec. Silná energie mu dovoluje nebát se změny, a to jakékoli. Je to nové potvrzení faktu, že život je dynamika sama. Život jsou stálé změny, nikdy nekončící proměňování. Nikdy se ani nenechá odradit žádnou překážkou, ani lidmi kteří mu nepřejí špěstí a úspěch. Ví co chce a jde za tím.

Je třeba si uvědomit, že není možné vyznačovat se jen dvěma jednotlivými příznaky, a nemít všech sedm. Jsou jenom každý různě rozvinutý. Mohou se vyskytnout jisté odchylky, ale celkově každý ze znaků sílí s růstem bio pole. Stačí pracovat na svých myšlenkách a pohledu na svět a nebát se opustit komfortní zónu. Pak se všechno bude dařit.

Dodatek

Jste-li člověk se silnou konstruktivní energií, jistě jste se v článku poznali. Dejte si však pozor na všemožné energetické parazity a lidi destruktivní, kteří jsou pro vás nezajímaví, v horším případě nebezpeční, žerou vám čas a energii. Pokud si chcete zachovat tyto skvělé vlastnosti, musíte si jich umět vážit a přizpůsobit jim do určité míry i svůj životní styl. To znamená neplýtvat svou energii a čas tam, kde je to zbytečné a kde to vyšumí. To platí jak pro činnosti a situace, tak i pro lidi. Také je nejlepší, nejjednodušší a nejbezpečnější obklopovat se ve svém okolí výhradně lidmi vám podobných vlastností, kteří nebudou váš náboj vyčerpávat, ale naopak ho doplní a posílí. Když se budete obklopovat destruktivními lidmi s nízkou úrovní energie, postupně klesnete a budete jako oni. Když si však budete vyhledávat sobě rovné, stanete se součástí kolektivu, který může změnit mnoho věcí na tomto světě konstruktivním směrem. Nepřijímejte proto zodpovědnost za věci ani lidi kteří nejdou vaším směrem a nenechte se zatahovat do cizího matrixu. Zůstaňte sví a chraňte si svoji konstruktivitu a svůj silný náboj, protože je to to nejcennější co na světě máte a co vás může dovést k životnímu štěstí.

použitý zdroj: (1.)

Komentáře

Ikona diskutujiciho Aja 2017-07-24 06:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opet moc hezky clanek, to jsem si s chuti precetla pred spanim, hlavne se mi libilo ze energeticky silny clovek neni nikdy nemocny, uz davno jsem si vsimla ze lidi co se na me lepi jsou nemocni, ufnukani, porad si na neco stezuji, kritizuji a zavidi. Ja urcite nejsem energeticky silny vudce, to ne ale rada se o to pokusim kdyz vim, ze se me bude dal drzet zdravi jako doposud a jsem za to moc vdecna, nechci to zakriknout. No a obklopovat se silnymi lidmi, ne nabubrelymi egoisty neni lehke, protoze clovek co je v clanku popsany je nedostatkove zbozi, zadneho takoveho neznam a leta jsem ho nepotkala.Znam hodne lidi co jsou vudci, ale to jsou medialne zname osobnosti ala prezident, princezna, zpevacka, herec ale ty nefunguji na konstruktivni energii. Treba tady v diskuzi nekoho napadne kdo je kontruktivni ale ja se vazne obavam ze i duchovni guru co prodavaji knihy o pozitivnim mysleni nejsou majiteli techto energii. Spis jsou to asi lide co ziji uplne normalni zivot a pusobi na sve okoli tak jak je popsane v uvodu clanku. A tu energii musi mit hodne silnou protoze to skarohlidy stve a chteji si urvat neco pro sebe. V tomhle je asi velka spravedlnost, tohle nejde ukrast, jen docasne snizit, docasne takoveho cloveka svest z cesty ale jen docasne. No to jsem se rozepsala, a do toho nevim proc ale co me napadlo ze ode dneska za pet mesicu bude Stedry den… to sem nepatri, ale Vanoce nejak k tem hezkym energiim patri. Lide jsou na par dni lepsi.. :-D

Ikona diskutujiciho Mary 2017-07-24 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neustále píšeš jak je důležité se obklopovat správnými lidmi, jenomže je vážně těžké takové lidi najít, když 95% populace jsou naopak energetičtí upíři.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-24 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  To máš absolutní pravdu.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-07-24 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Chce to čas. 🙂 Já ve škole jsem obklopen blbci nonstop a nic s tím nenadělám, jedině že bych ze školy odešel. Jenže pak bych šel najinou střední a tam by to bylo podobné.

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2017-07-24 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S článkem v zásadě nesouhlasím. Není to tak černobílé jako to vypadá. Navíc to odporuje tvé teorii, že duše si vybírá svůj život před vtělením. Co když si silná duše vybere těžký osud mrzáka, bezdomovce, věčného smolaře atd.? Pak je přece úplně jedno, jak je silná, když si ten osud vybrala. Znám člověka, který taky na všechny sršel plno úsměvů a pozitivní energie. Všichni toho člověka mají rádi a jsou na něj dost fixovaní. Teď ten člověk umírá na rakovinu v poslední fázi a zbývá mu asi tak šest měsíců života. Zajímavé je, že i přes tuto nemoc je ten člověk pořád pozitivní a usměvavý. Ten člověk je má teta, kdyby to někoho zajímalo. Svět se s nikým nemazlí. Bije dobré i zlé. Můžu uvést i jiné příklady dobrých a silných lidí, kterým se dějí špatné věci, ale je to zbytečné. Přečtěte si je na internetu.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-07-24 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To je to vážně tak zlé? Já vím, že upírů je hodně, ale nezdá se mi, že by vysávalo svoje okolí až tolik lidí 🙁

Ikona diskutujiciho Mary 2017-07-24 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Když to máš jen ve škole, tak to ještě jde, s nimi se přece jen nemusíš bavit, stačí si to odsedět, jenomže kdyz máš takovou i rodinu a vlastně i dlouholeté přátele, kteří jsou sice dobří lidé, akorát maji návyky těchto energetických vysavačů, tak je to už na palici :D

Ikona diskutujiciho Jana 2017-07-24 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu souhlasit s článkem.Mám velké štěstí, potkala jsem před dvěma lety ženu,která je silná nebo lépe řečeno čisto čistá. Je mým průvodcem a je i přísná.Nechává mě,ať si na,vše přijdu sama.

Ikona diskutujiciho Tauri 2017-07-24 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-07-24 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Pochopitelně to nemám jen ve škole, ale kdybych se měl rozepsat podrobně tak je to román jako blázen :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-24 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Určitě však své volby nelituj, protože když se opakovaně vídáš s energetickými upíry a lidmi co ti vůbec nic nedávají, tak ti žerou čas i energii a tím tě brzdí úplně ve všem, pak na nic pořádně nemáš čas a na nějaký rozvoj teprve ne. Mimojiné ti ještě sráží energii a když je nízko energie, není pak intelekt nastaven na potřebné vědění a bádání… Já taky všechny vysavače času a elánu vypouštím. Pravda, potom obvykle člověku moc lidí nezbyde, ale rozhodně je lepší mít pár dobrých přátel co ti něco dají, než na sobě nosit pijavice. Já mám ještě štěstí ve stránkách, přes které jsem poznala kvantum super lidí, tak o přátele nemám nouzi, ale jinak je to pozice i tak těžká, i tak se se spoustou nových lidí musím po pár měsících loučit, které mám i třeba moc ráda, ale prostě si nemůžu dovolit takové brzdy, protože tím pak trpí úplně všechno, včetně mého zdraví, práce, v konečném důsledku i čtenáři, ty věci jsou strašně provázané… Člověk musí být silný a nesmí mít strach být sám a být mentálně nezávislý. Teprve potom si kolem sebe může utvářet okruh supr lidí, ne na základě svého strachu ze samoty, ale na základě souznění.

Ikona diskutujiciho Tauri 2017-07-24 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Verča 2017-07-25 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: úplně s tebou souhlasím, to je výstižné! Já když jsem byla nezkušená, tak jsem se nechala snadno ovlivnit kdejakým parazitem, co si hrál na oběť. protože jako silná osobnost jsem cítila povinnost pomáhat slabším:-D….až když jsem za svou najivitu dostala párkrát pořádně přes čumák, tak už si pečlivě lidi vybírám..a nenechám se tak snadno obelstít..pod tvůj názor se podepisuju.

Ikona diskutujiciho Ester 2017-07-25 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborný článek. Přesně něco takového jsem si s dnes potřebovala přečíst. Děkuji 😉

Ikona diskutujiciho [email protected] 2017-07-25 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic není tak jednoduché jak píše Alue.Je to neskutečná splet nitek osudů,genů,krve,čísel a dalších okolností během života.Vše má vliv na všechno.Taky místo,rodiče,výchova a další.To nejde rozepsat.A spoustu věcí nejde ovlivnit-Rod.číslo.č.domu,dat.marození a další přidělená čísla.Atd…..

Ikona diskutujiciho Jana 2017-07-26 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny potřebné "matetialy" – dna, vzorce chování,datum narození apod.jsme si sami zvolili,abychom se naučili tomu,čemu chceme v tomto životě.A VŠE lze pak i změnit tím, jak si uvědomíme, odpustíme a opustíme s láskou vše neláskyplné. :-)

Ikona diskutujiciho Tauri 2017-07-26 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat, nepociťujete někdo něco divného, zvláštního, poslední dny? Nevím, zda to trvá od víkendu, či déle..ale pociťuju to až od víkendu..Taková nálada bez ničeho..a vůbec, tohle léto mi celkově příjde bez "duše".

Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2017-07-26 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Moc pěkný článek, je z něj cítit energie a síla a také v diskusi vidím silné lidi a od [email protected] se dozvím, že je to jinak, tak nevím, Ty budeš asi upír viď? :-D Čísla jsou v životě důležitá, ale musíš se je nejdřív naučit číst, aby jsi mohl soudit, co nabízíš Ty kromě beznaděje? Práce začíná myšlenkou a ta je v článku silná. Můžeš svou cestu ztratit, taky se na ni vrátit, ale nikde nekončí. Je na Tobě jak prožiješ svůj život. Svoboda volby.

Ikona diskutujiciho myší královna 2017-07-26 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechci znít jako narcis, ale poslední dobou mám po téhle stránce ze sebe dobrý pocit. Snad přijde i to ostatní, jak píšeš – třeba perfektní zdraví.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek