Volná energie: Létající talíř s generátorem Searlova efektu letěl rychlostí 2175 km/h a obletěl svět, aniž by byl odhalen

25.4.2023 v Zajímavosti 11

V průběhu historie se řada kreativních mozků pokoušela přijít s řešením, které by učinilo svět lepším místem. Jedním z nich byl i Nikola Tesla, jehož ambice velmi prospěly lidstvu. Dále je znám příběh baltimorského inženýra Otise T. Carra, který byl oddaným vyznavačem Teslova konceptu volné energie. V současné době je poměrně neznámý vynálezce John Searl, který údajně vytvořil vlastní „létající stroj“ (antigravitační) a vymyslel techniku výroby čisté energie na bázi perpetuum mobile. Právě jemu je věnován dnešní článek.John Roy Robert Searl se narodil 2. května 1932 ve Wantage v Anglii. V letech 1946-1956 Searl tvrdil, že vytvořil a sestrojil „generátor Searlova efektu“ (SEG), který byl různě popisován jako antigravitační a perpetuum mobile.

Searl strávil více než 60 let prací na tom, aby lidstvu nabídl svou metodu volné energie a osvobodil tak zeměkouli od paliva, které vypouští uhlík. Pracoval jako učeň ve společnosti BR Rewinds na londýnské Grays Inn Road. Tam získal povolení k výrobě svého zařízení, s využitím technických prostředků společnosti. Uvedl, že v prosinci 1946 dokončil generátor ve svém bytě na adrese 30 Crawley Rd, Haringey, Londýn, Spojené království, přičemž použil všechny magnetické součásti vyrobené podle jeho specifikací.

Původní prototypy vyráběly elektřinu, ale vytvářely také neobvykle vysoké napětí a gravitomagnetismus, což mělo za následek, že původní zařízení byla během testování zničena kvůli výraznému antigravitačnímu efektu. Bohužel neexistuje žádné nezávislé potvrzení těchto tvrzení.

Generátor Searlova efektu
Generátor Searlova jevu (SEG) funguje podobně jako lineární indukční motor (LIM), je však postaven kolem kruhové dráhy, která umožňuje plynulý pohyb pohyblivých rotorů. Jedná se o magnetický primární pohon tvořený elektromagnetickými vícefázovými válcovými válci namontovanými na stacionárních kroužcích statoru, které jsou zcela bez mechanického opotřebení a tření.

Searlův generátor je vyroben výhradně ze vzácných prvků (neodymu) a má složitou strukturu. Energie se násobí díky struktuře magnetického pole vytvářeného pohyblivými částmi. Přesně navržené magnetické pole je spojovacím prvkem v provozu motoru. Jedná se o kriticky důležitou součást.

Na rozdíl od fyzicky viditelných bloků jakéhokoli jiného motoru, je magnetické pole uspořádáno jednodušším a jemnějším způsobem. To výrazně zvyšuje účinnost zařízení a vede k jedinečným efektům.

Pohled na příčný řez, který ukazuje čtyři vrstvy materiálových komponent.

V letech 1946-1968 byl Searlův efekt označován jako magnetické bubliny v pohybu, jak se uvádělo v prvních Searlových bulletinech. V roce 1968 bylo zřejmé, že tyto magnetické bubliny musí obsahovat částice jasně daným způsobem a že počet bublin přítomných v materiálu pak chováním následuje předvídatelný vzorec.
V důsledku tohoto objevu Searl odmítl termín magnetické bubliny a nahradil ho pojmem magnetický kvantový materiál a zveřejnil specifika v bulletinu, který byl později přetištěn v jedné ze Searlových knih.

Laboratorní zkoumání navíc potvrdilo, že materiál při vytvoření touto metodou určitým způsobem mění svůj stav. Když se válečky přiblíží k desce SEG, rezonanční magnetické pole stroje přitahuje a urychluje elektrony. Tento proces je podporován silným účinkem neodymové vrstvy, která přitahuje nebo zachycuje elektrony. Jedinečná mechanická a materiálová konfigurace SEG pulzuje neodymem, uvolňuje a nahrazuje další elektrony, které poskytují mechanickou a elektrickou energii.

Kromě průkopnické práce na generátorech volné energie a elektromotorech vynalezl Searl také inverzní gravitační vozidlo (IGV). IGV, které je poháněno technologií SEG, je plavidlo schopné vznášet se a vzdorovat gravitaci. Je to létající stroj, který při letu vzduchem přijímá a transformuje energii z okolního prostředí.

Existuje Searlův efekt?
V polovině 90. let 20. století zkonstruovali a otestovali ruští vědci Vladimir Roščin a Sergej Godin vlastní verzi Searlova disku, nazvanou Magnetický konvertor energie neboli MEC. Jejich prototyp měl průměr jeden metr a byl vybaven startovacím motorem a brzdovým systémem.

Z jejich studií vyplynulo, že jakmile otáčky rotoru překročily přibližně 200 otáček za minutu, začal se MEC napájet sám, a hnací motor tak spotřebovával méně energie. Když rotor dosáhl 550 otáček za minutu, přestal startovací motor odebírat proud a začal dodávat výstupní výkon, který při otáčkách rotoru 595 otáček za minutu činil 7 kilowattů.

John Seal, pravděpodobně se svým létajícím vozidlem typu UFO. 

Kromě toho si všimli, že rotor začal ztrácet hmotnost, když překročil 550 otáček za minutu. Při 595 otáčkách za minutu bylo zjištěno, že celý přístroj ztratil 35 % své hmotnosti.
Zařízení nebylo testováno při otáčkách vyšších než 595 otáček za minutu z obavy, že by byly překročeny limity mechanické konstrukce.
Jejich původní prototyp byl údajně odcizen. V moskevské laboratoři však již vytvářejí druhou verzi.

Searl byl odsouzen za krádež elektřiny tím, že obešel elektroměr a způsobil škodu na zařízení elektrárenské společnosti, podle článku vydaného v The Times 26. listopadu 1982 s titulkem „Zloděj elektřiny ohrozil blackout jihu“. Searl poté zahájil mstu proti elektrárenské společnosti.

Searl od té doby tvrdil, že se svými kolegy sestrojil přes 50 variant svého „levitačního disku“ v různých velikostech a zvládl jejich ovládání. Tvrdí, že pronásledování ze strany úřadů vyvrcholilo jeho nezákonným uvězněním a zničením většiny jeho díla, což ho donutilo k novému začátku. Tvrdí, že na počátku 70. let 20. století jedno z jeho děl několikrát obletělo svět, aniž by bylo odhaleno.

Jeho myšlenku bohužel mnoho lidí považuje za nejednoznačnou kvůli nedostatku vědeckých a empirických důkazů.

překlad www.aluska.org 2023 / ze Zdroje: https://humansbefree.com/2022/04/free-energy-the-searl-effect-generator-flying-saucer-flew-at-2175-mph-went-around-the-world-without-detection.html

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Fialka 2023-04-25 10:37:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasný 🙂 děkuji za překlad

Ikona diskutujiciho František 2023-04-25 10:38:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše již bylo vynalezeno a tady jsme. Do kamen futrujeme dřevo, do aut lijeme naftu a elektriku taháme do kabelech. Někomu se to zkrátka hodí.

Ikona diskutujiciho Julie 2023-04-25 10:38:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenom tento vynález, kdyby nebyl potlačen, by mohl úplně změnit chod dějin a směr jakým by se lidstvo dál ubíralo. A byl by to úžasně konstruktivní směr.

Ikona diskutujiciho Koblih 2023-04-25 10:58:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsme v tom držení uměle. Velká škoda, rád bych se takové alternativní reality zúčastnil.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-04-25 11:06:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je krásný článek člověku dává naději zvladnout to šílenství které tu ted panuje člověk se muže těšit na krásnou budoucnost a mnoho těchto vymožeností otázka je kdy se to odtajní budeme se na to muset počkat, ale my to nějak zvladnem máme auta a s těmi dojedem taky kam potřebujem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-25 11:20:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřím, že bude stát za to se toho dožít.

Ikona diskutujiciho armag 2023-04-25 20:30:34
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško změní se to k horšímu, už po mnoho desetiletí se objevují zprávy o tom,že jsou různé vynálezy.
Ale na tom nesejde, protože lidi, kteří vlastní patenty je nikdy neuvolní, protože by přišli o své kšefty.

A někdy se zamysli nad tím, když jsou ti ufonci tak hodní, tak proč každá domácnost ráno nenajde na svém stole třeba generátor elektrické a tepelné energie nebo výrobník na jídlo.

Je to stále dokola, pořád se objevují zprávy, jak bude vše uvolněno, ale skutečnost je taková, že se připravují zákony, které lidi úplně zničí.

Momentálně se chystá zákon, že WHO bude mít větší moc než státy, bude přechod na jinou digitální měnu atd…

Schválně, myslíš, že to bude výhodné pro obyčejného člověka?

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-04-26 09:36:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ti přeju armagu hezkou depresi v apokalyptické budoucnosti. My ostatní věříme na vítězství dobra.

Ikona diskutujiciho armag 2023-04-26 14:44:06
Ikona diskutujiciho
sipka

zuzi: Nejsem v depresi, jen se řídím tím, co se děje kolem a ne tím co říkají „insideři“.
A to kam nás politici smerují a co mají s lidmi v plánu se ti moc líbit nebude, pokud nepatříš mezi několik málo milionů zbohatlíků, všichni ostatní totiž budou úplně v pr…. slušně řečeno v elektronickém koncentráku.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-04-25 11:23:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak nastane doba kedy bude známe prečo to funguje, tak až potom sa takéto veci budú môcť vyrábať. Do tej doby to bude vždy len náhodne objavená vec, ktorá bude potlačená. Potláčanie takýchto vecí nie je náhodné. Myslíte, že si ako ľudstvo zaslúžime takéto veci? Ja myslím, že nie keď sa pozriem okolo seba na ľudí, ktorých poháňa mamon. Zatiaľ to bolo za celú históriu ľudstva vždy tak, že akákoľvek novoobjavená technológia bola vždy zneužitá. Chceli by ste aby mal vojensko priemyselný komplex k dispozícii nevyčerpateľné množstvo energie na vojnové účely? Možno je lepšie keď tie veci sú vždy skonfiškované skôr, než ich niekto zneužije. Je možné, že existuje niekto, kto pokrok ľudstva prísne stráži aby sa nezničilo skôr než príde k duchovnému rastu.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-04-25 14:18:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V Číně už takový mašinky testují ve velkým a oni budou první, kdo s tím vyjde na světlo. Samozřejmě, že tomu zatím brání současný stav na Zemi, proto probíhá ten nekompromisní úklid. Realistický odhad je rok 2025, ale protože já jsem nevyléčitelný optimista, tak to vidím už tenhle rok. Každopádně dožít se toho chci v každým případě, vždyť už čekáme tak dlouho, ale bude to stát za to. Jako když malý ptáče vyletí poprvé z hnízda, asi takový zhruba pocit.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek