Vrátila se duše prababičky v našem synovi?

20.8.2012 v Poradna 8

Dotaz:

Přeji hezký večer.
Chci se zeptat, jak je to s časem na onom světě. Prý tam neexistuje nebo plyne jinak – to přesně nevím, všude jsem se dočetla něco jiného.

O co jde: moje babička, tedy prababička mojí dcery zemřela v květnu 2011, hlavně mojí dceři (7 let) se po ní hodně stýskalo. Bylo mi jasné, že odešla na druhou stranu odpočívat, byla totiž těžce nemocná a zemřela ve věku 87 let, což je poměrně dost.

Letos v dubnu se nám narodil syn, takže má naše 7letá dcerka bratříčka. Já si myslím a jsem přesvědčená, že je duší mojí zemřelé babičky a v minulém životě byl právě ona. Věřila jsem, že se nám babička vrátí v nějaké jiné podobě. Jenže někde jsem se dočetla, že se duše může objevit na Zemi třeba za týden, někde se uvádí ale delší doba….mezi smrtí mojí babičky a narozením mého syna je tedy rok, ale já věřím tomu, že je možné se takhle brzy inkarnovat.

Babičku prostě v synovi vidím a už od jeho narození ten pocit mám a moji rodiče také.
děkuji za Váš názor.
J.H.


Odpověď:

Dobrý den,
Rychlost, s jakou se duše vrací zpět na zem, nemáme právo odhadovat, protože je to pouze její volba, nikoho jiného. Každá duše je připravená v jinou dobu. Na onom světě neplyne čas lineárně, ale vše bylo je a bude v jednom okamžiku. Čas tam skutečně není a nehraje žádnou roli. Také tam nehraje roli ani prostor.
Pokud to tak vnitřně cítíte, věřte tomu, vaše intuice vidí do hloubky lépe než jakákoliv odborná publikace. Navíc to dává smysl, protože duše mají ve zvyku se vracet pořád dokola do svých rodin. Prarodiče do pravnoučat, dokonce i domácí mazlíčci se rádi vracejí na úrovni duší zpět.
Holt když vám někde bylo dobře a patřili jste tam, nebo jste tam posbírali mnoho zkušeností a víte, že to bude prospěšné i do budoucna, proč byste se nevrátila, když můžete?

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

Další obrázky koček – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Halbot 2012-08-20 06:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chudak dieta, ani si neviem predstavit, ze by si moja mama myslela, ze som jej prevtelena babicka. OH MY

Ikona diskutujiciho Director 2012-08-20 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela zajímavý článek, trochu po mě jela husí kůže. Ale taky jsme párkrát četla, že když někdo zemře muže se to oběvit v nějakým dalším člověku. Třeba ta paní má pravdu. 🙂

Ikona diskutujiciho Kate 2012-08-20 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, nevěděla jsem, že se duše vracejí zpět do svých rodin. Myslela jsem, že si sami nemohou určit kde se narodí. Já sice na reinkarnaci nevěřím, ale jestli existuje, tak je možné, že se duše prababičky vrátila 🙂

Ikona diskutujiciho anitraM 2012-08-20 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vaša babička by musela byť veľmi vyspelá duša, aby sa mohla vrátiť v takom krátkom čase a znova inkarnovať. Po fyzickej smrti sa duša očisťuje presvetluje a novú inkarnáciu musí naplánovať s inými dušami zo svojej skupiny. Duša si volí kam sa inkarnuje, s kým chce vyrovnanť vzťahy a kto jej má napomáhať, alebo ona jemu v jej učení. Takže to, že sa inkarnuje do svojej pozemekej rodiny je možné. Čo ak ide o dušu jej matky, alebo starej mamy, to už by bolo pravdepodobnejšie.

Ikona diskutujiciho A. 2012-08-20 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na "onom světě" je tzv. absolutní čas (pojem používaný dnes už i vědci), někde se tomu říká "prostor bez času".

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-08-21 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To by mne zajímalo, když se vtělují domácí mazlíčci, jeslti se mohou vtělovat i duše hospodářských zvířat, o která jsme se v minulosti starali, ale která jsme kvůli masu nakonec zabili…můžete někdo prozradit jak to je ?

Ikona diskutujiciho Carmilla 2012-08-24 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já byla pořád toho přesvědčení, že po smrti již nemáme žádné nutkání se k rodině vracet. Věřím na reinkarnaci, ale ne na to, že si duše bloudí a čeká, kdy se opět vrátí do pozemské rodiny…Po smrti nastává stav, kdy máme možnost poznat svůj život, pokud jsme se ještě nenaučili to nejdůležitější tak se bohužel budeme muset na svět vrátit, ale   ne, vracet se k tou samému rozhodně nebudeme – neříkám, že se to nemůže stát , možná je právě paní z příspěvku ta výjimka. Ale stejně bych se spíš ptala jestli si to maminka pouze hodně nepřála, aby se jí vrátila milovaná osoba. A to, že se vrátí i domácí mazlíček…No…To je nanejvýš zajímavý názor.

Ikona diskutujiciho ml 2012-08-31 07:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak teda neviem Alue, čo už sú toto za rady. Čas a priestor je naopak vnímaný aj na druhej strane, iste inak ako v trojrozmernom priestore, ale je. A otázka reinkarnácie má predsa zmysel omnoho väčší, než nejaké prevteľovanie len preto, že vnučka by potrebovala mať ešte babku pri sebe. Pripadá mi to ako predstavy americkej show, ktorí si aj  z reinkarnácie dokážu urobiť prospešný, iba pozemský cieľ

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek