Všechno bude zase dobré…..

5.12.2009 v Zážitky 0

Ležela jsem v posteli a spokojeně přemýšlela.

Měla jsem za sebu krásný den… krásné setkání se ženou, která má napojení na vesmírné bytosti a mluví s nimi…. takových dnů kdy člověk potká spřízněnou duši která ho osloví se nestává každý den.

Poslední dobou mám nějaké potíže a přerušil se mi kontakt s jemnohmotným světem. Je mi to líto, protože úplně nerozumím, proč se to stalo a jakou to má vlastně souvislost s mými chybami. – Beru to ale jako jedno z mých období, která už několikrát byla. Komunikace se načas přeruší, mě je smutno po andílcích a po vílách a až příjde čas, tak se to celé zase obnoví. – Možná je to způsob jak člověku ukázat, aby si toho všeho víc vážil.

– Takže trpělivě čekám.

Tento večer se ale stala skvělá výjimka.

Jak ležím v posteli a myslím na tu paní a vzpomínám jak jsme si povídaly, najednou jsem ucítila teplo v zádech, dotek paže na mém těle – jakoby mě objal někdo, kdo ležel hned za mnou.

V hlavě jsem uviděla obraz modrého zářivého anděla, který se hezky usmívá.

Strašně jsem se lekla 🙂

,,Laureji??“

,,Ano, jsem to já.“

,,Jak je tohle možný? Vždyť máme přece to nekomunikativní období? – Já jsem se s tebou tolikrát snažila spojit a viděla jenom tvé ruce a nic a najednou jsi tady, já tě vidím cítím a slyším. Jakto?“

,,To ta paní, se kterou jsi se dnes setkala. Naše spojení jde přes ní. Byly jste spolu celý den a ty jsi převzala kousek jejích energií a proto je možné se s tebou nyní na chvilku spojit…“

Nastala krátká chvíle ticha, během níž jsme se oba odmlčeli.

Potom Laurej promluvil poslední větu:

,,Všechno bude dobré, všechno zase bude jako dřív, neboj se.“

– Při těch slovech mě pohladil po tváři.

Chtěla jsem mu odpovědět, ale Laurej začal mizet… když jsem ho k sobě volala, cítila jsem jen jeho energii, jak je stále u mne, ale pak už nic dalšího. – Kontakt se přerušil.

A tak jsem zase zalehla a přemýšlela nad tím, co mi řekl…. ,,To mě musí mít asi strašně moc rád, když využil té možnosti a na chvilku se mi ukázal… a ten stav teď není trvalý… řekl přece, že všechno se zase vrátí do normálu. Najisto myslel tohle. Stejně se to vždycky vrátilo, takže se to vrátí aji teď…. hérdek, až ho zase uvidím, musíme si dát pořádné sezení, bez něj si připadám jako bez ruky.

– Další malby od Judy Mastrangelo ZDE –

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek