Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy

27.8.2015 v Návody 35

Je s podivem, že návod na správné vykouření domácnosti ještě na Aluška.org není sepsaný a přitom ho považují za základní postup. Nejvyšší čas tuto chybu napravit…

Vykuřování: Kdy a proč?

Vykuřování domova je velice stará metoda očisty od destruktivních duchů. Dalo by se říci, že je to metoda stará jako lidstvo samo. Vykuřování je velice jednoduché a při správném dodržení postupu skvěle funguje. Klasicky se vykuřuje celý dům v případě, že se v něm pohybují destruktivní duchové.

Můžeme je vnímat pocitově – máme zlé myšlenky a bojíme se v domě, přitom nevíme čeho. A můžeme je vnímat i fyzicky – otvírají se dveře, slyšíme kroky, nebo dupání, hlasy, náhlé závany chladu a podivné zvuky. To vše naznačuje, že je u nás doma něco, co by tam být nemělo a je nejvyšší čas začít to řešit.

Vykuřte svůj dům i v případě, že se v něm například strhla veliká hádka, nebo došlo k agresi. Destruktivní činy a jejich špatná energie ulpívají na stěnách domu a ty poté přitahují nízké destruktivní bytosti, které se na těchto otiscích a na majitelích domu mohou přiživovat.

Je dobré vykouřit svůj dům i v případě, že vás navštívil destruktivní nebo problémový člověk a máte obavu, že ve vašem domě zanechal svůj otisk.

Čím vykuřovat?

Mně osobně se nejlépe osvědčily pryskyřice, k vykuřování určené. To je v první řadě kadidlo a myrha, ty jsou chronicky známé a velmi dobře dostupné.


Myrha patří, spolu s kadidlem k nejstarším známým pryskyřicím. Myrha vydává výrazně hořkou, kořeně-bylinnou pryskyřičnou vůni. Má velmi silné léčivé a ochranné účinky. Používá se také k žehnání a svěcení amuletů, drahých kamenů a rituálních předmětů.

Kadidlo má duševní a duchovní čistící efekt. Spojuje fyzický a duchovní svět. Vytváří očistnou, klidnou a povznesenou atmosféru. Odstraňuje stres, uvolňuje svalové napětí, pomáhá při meditacích a rituálech. Očišťuje auru a zesiluje modlitby a meditace. Je velmi vhodné k večerní relaxaci.

(Měla jsem i dřevo přímo z kadidlovníku, také se mi skvěle osvědčilo a výborně voní. Jeho výhodou je, že ho stačí zapálit položit na vhodnou keramickou podložku, kdežto na pálení pryskyřic už je třeba mít další vhodné pomůcky.)

Obojí má velice příjemné aroma a jak je známo, vonný kouř i dezinfikuje. Vykuřování domácnosti je tedy zdravé z vícero důvodů

Skvěle se mi osvědčil také Sal, který ze tří uvedených vonných pryskyřic nejlépe kouří.

Sal je hlavní pryskyřicí šamanů v Himalájích. Kouř z pryskyřice je velmi aromatický a silný, omamný efekt je téměř ohromující. Někteří šamani spadají při vykuřování do hlubokého transu. Sal pryskyřice je šamanská „cestovní kancelář„. Sal strom se nachází pouze v tropech, většinou roste v Terail, nepálské části džungle.

Alternativně lze použít i sušené bylinky, nejvhodnější je levandule.

Pokud použijete vonné tyčinky, je třeba jich zapálit více najednou, aby byl kouř dostatečně silný. (Osobně jich při vykuřování zapaluji alespoň 9.) Dobré jsou i vonné františky, výhodné jsou svým tvarem, takže při hoření nerozptylují popel a stačí jim i rovný menší talířek jako podložka.

Příprava vykuřovací nádoby

K vykuřování pomocí pryskyřic je nejlepší pořídit nádobu přímo k vykuřování určenou, případně je vhodná hlubší keramická miska. Aby žárem nepraskla, nasypte do ní jemný písek, nebo himálajskou sůl, která při kontaktu s horkým uhlíkem začne uvolňovat záporné ionty, tím přidá celému rituálu další hodnotu. Na to položte rozžhavený uhlík. Na uhlík poté postupně sypejte pryskyřici. Uvolní se kouř a velmi příjemná vůně. Vaše vykuřovací pomůcka je hotová.

Postačí pořídit i klasické rychlozápalné uhlíky. Rychlozápalný uhlík při zapalování páchne sírou, je proto vhodnější zapalovat ho venku a dovnitř přinést až když je rozehřátý. Jiné kvalitnější druhy uhlíků – jako jsou například kokosové – se hůř a déle zapalují, k jejich zapálení se prodávají i speciální zapalovače, v případě nouze použijte plynový sporák, ale je to proces na dlouho. Kuřáci vodních dýmek mají v tomto případě výhodu a postačí jim pouze vysypat misku a pořídit pryskyřici.

Další podrobnosti k přípravě pomůcek: Jak vykuřovat

Jak na to

Můžete vykouřit pouze jednu konkrétní místnost, pokud víte že je problém pouze lokální. Obecně doporučuji vykuřovat kompletně celý dům, efekt je poté silnější a problém se nemůže přesunout do jiné místnosti.

Dávejte pozor a se žhavým materiálem zacházejte opatrně. Pokud budete v případě nouze používat vonné tyčinky, počítejte s popelem, který z nich odpadává. Může být horký a dělá nepořádek.

Postupujte pomalu a nikam nespěchejte.

Začněte v místnosti, která je nejvíce problematická, nebo kde se udála destruktivní příhoda.

5x pravotočivě obejděte místnost s vykuřovadly a modlete se.

Vyhýbejte se náboženským formulacím a ,,Bohům“. (Podrobnější článek o správné modlitbě a vysvětlení slova ,,Bůh“ najdete zde v článku z roku 2010: ,,Jakou podobu by měla mít správná modlitba?„)

Dávejte pozor také na zápory. Nepoužívejte ve své modlitbě předpony ,,ne“. Pokud budete svoji modlitbu správně formulovat, velice tím zvýšíte účinnost postupu.

Pokud si nejste jistí, můžete využít například tuto jednoduchou modlitbu, která pro tyto účely bohatě postačí:

,,Prosím Konstruktivní sílu Vesmíru, aby z mého domu odvedla všechny destruktivní duchy a energie.

Prosím Konstruktivní sílu Vesmíru, aby chránila můj dům, mne a všechny, kteří pod touto střechou žijí. Děkuji.“

Pokud se vám i tato zdá příliš složitá, použijte pouze první větu.

Měli byste 5x pravotočivě obejít všechny místnosti v domě, ale řiďte se svojí intuicí, případně návod upravte svým potřebám. Ideální je obejít takto alespoň největší a nejvíce frekventovanou místnost v domě a dále ložnice, kde se spí. Ložnice je nejdůležitější místnost v domě co se týče důležitosti čistých energií. Tam velmi pečlivě dbejte na to, aby byly energie dobré, protože ve spánku se stáváte mnohem citlivější a náchylnější na spojení s destruktivními bytostmi.

Do zbytku domu poté stačí jen otevřít dveře a nechat kouř, aby jimi prostoupil. Podle toho, jak je dům velký. Je důležité, aby alespoň půl hodiny až hodinu byla celým domem prostoupená kouřová clona, (jako když vejdete do hospody a je tam hodně nakouřeno). Aby clona byla silná, postavte kouřící misku na stolek doprostřed největší místnosti, přisypávejte pryskyřici a syťte dým. Klidně tak dlouho, dokud je ještě uhlík žhavý. Během tohoto procesu se můžete dál modlit, nebo libovolně relaxovat.

(Určitě ale od zdroje žáru neodcházejte a pokud máte děti, nenechávejte je bez dozoru. Kouřící miska se může jevit jako velice atraktivní hračka i pro dospělé, což teprve pro děti.)

Když je celý dům řádně prostoupený kouřem a víte že už je to něco mezi 30-60 minutami, můžeme rituál ukončit. V celém domě otevřete dokořán všechna okna a kouř vyvětrejte. Větrejte několik hodin (minimálně dvě, ideálně čtyři a více), aby všechen kouř stoprocentně z domu odešel a aby se dům nasytil novým vzduchem.

V této fázi jste hotovi.

Jaký je efekt?

– Při očistě domu od hádky nebo destruktivního člověka je trvalý.

– Pokud jste z domu vyháněli duchy, efekt je asi 1-2 týdny, někdy i trvalý. Velmi záleží na tom, co duchy do vašeho domu přivedlo, jestli se zdroj který je přitahuje dál nachází v domě, jak jsou duchové silní a jak silný byl problém, díky kterému přišli. Toto se individuálně liší. Většinou jsou vracející se duchové přitahování problematickým/destruktivním člověkem. V takovém případě je vykuřování dobrá pomůcka, ne však konečné řešení.

Proč to funguje?

Duchové se manifestují v kouři. Proto například šamani v himalajích používali Sal, který skvěle kouří, aby s nimi mohli promlouvat. Kouř dává duchům možnost projevit se ve fyzickém světě a lépe se zjevit, ZÁROVEŇ však má schopnost ducha do sebe pojmout i proti jeho vůli, pokud je destruktivní. Kouř je obecně očišťující.

Ve chvíli kdy vykouříte celý dům a necháte dým v domě nějakou dobu působit, kouř do sebe pojme destruktivní vibrace i duchy. Vaše modlitba o očistu a ochranu celý proces zesílí. Ve chvíli kdy vyvětráte, čerstvý vzduch s sebou odnese nejenom kouř, ale všechno ostatní, co do sebe kouř pojmul. To jsou špatné energie, které jsou poté venku ve vzduchu rozptýleny, ale i destruktivní duchové, kteří se v dobře vykouřeném domě nemají kde schovat a jsou proti své vůli vytaženi ven.

Na dobré duchy a ochranné skřítky v domácnosti nemá vykuřování žádný vliv, protože neobsahují rezonanci, která v kouři uvízne.

Zapalování vonných tyčinek, vonných františek a přiměřeně i vonných pryskyřic by se mělo stát vaší rutinou. Přestože nezapojíte žádný rituál, ani cíleně nevykuřujete dům, tyto pomůcky očišťují prostor samy od sebe. Nezapomeňte si proto alespoň jednou či dvakrát za týden jen tak pro radost něco zapálit. Pokud vyberete správně, vůně na vás bude působit terapeuticky. Nejenom že se uvolníte, zbavíte stresu a zlepšíte si náladu, ale napomáhají i k lepšimu soustředění. Jsou proto vhodné i při tvůrčí práci.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-08-27 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vykuřuju strašně nerada, protože kromě vonných tyčinek mi to všechno strašně smrdí, františek a kadidlo ani nemluvě. A vonných tyčinek mám pak obrovskou spotřebu, navíc rodičům doma smrdí i ty tyčinky. A taky některé tyčinky, které nejsou příliš kvalitní, se mohou podílet na vzniku rakoviny, protože se do nich přidává kde co. Jenže co obsahují vonné tyčinky člověk zjistí jen dost těžko, proto mi nezbývá než navštěvovat obchody, kterým věřím že je to tam kvalitní a doufám…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-27 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Mně kadidlo i myrha voní moc moc 🙂 A tyčinky pálím skoro každý den pokud nejsou horka, dělají dobrou atmosféru na práci.

Ikona diskutujiciho :) 2015-08-27 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Delas si srandu??tak to je husty, zrovna jsem ti chtela o tomhle psat, nebo spis se zeptat , protoze je to akurat priznacne v tuto dobu. Bydlela jsem s velmi zlym clovekem a porad je tu citit jak kdyby mel porad v moci ten byt a diky tomu tu jsou zle energie, navic tady predtim bydlel nejaky stary pan a zemrel ale nevim jaky byl…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-08-27 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja by som aj vykuroval, ale rodičia by ma zabili.

Ikona diskutujiciho Monisek 2022-06-21 16:14:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, prosim naléhavě o prosbu,nevím co si se vzniklou situací počít.Vykuruji svůj pronajatý byt šalvějí bílou a palo Dantem.
Jelikož jsem hypersenzitivni jedinec.
Vykuřovani je jeden malá.zpusobubocist ,který mě opravdu instantne pomohou.Ale,lidé si stěžují ,že jde z mých oken a dveří šílený smrad apd .Hlavně sousedka anademnou ,já ji chpau ,omluvila jsem se jí .Ale samozřejmě nevím ,jak si počínat dál.Jakmile ke.me dorazí energetický útok,nebo přinesu batoh ,voda prostě nestačí,dokonce se mi ztratil Doma!!!! Jsem si jistá,že doma energetický krystal.Hliníkové fólie také mít nemohu,kuli majitelce bytu.Stromy.v okolí ,vzácnost.No ,ještě se klepu ,jak na mě naschodech řvala a naproti bydli nedlouho romská rodina ,co chtějí můj byt ,tak hned otevřeli dveří,měli radost ,že se n Ame ječí ,kvůli šalvějí a hodili n Ame ješte žoči.Novy být nemohu sehnat ,bydlím úplně sama ,Nemám nikoho vědomého ani v rodině ani v okruhu známých.Omlouvam se,jestli dotaz nepatří sem ,ale píší ho za tepla ,jelikož vážně nevím co dělat už.Napadlo mě ,jestli by nešlo místo větrání ten kouř rovnou luxovat? Děkuji ,za případné odpovědi ,se srdečným pozdravem Monisek

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-21 21:30:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Místo vykuřování jsou ještě jiné decentnější metody, ale divím se že někdo tvrdí že to smrdí. Já mám něčím zakouřeno každý den a maximálně poslouchám že to u mě hezky voní. Podle mě je to spíš záminka proč vás obtěžovat. Máte smůlu na debilní lidi, hledejte jiný byt, toto zní hrozně.

https://aluska.org/osvedcene-zpusoby-jak-odstranit-destruktivni-energii-z-vaseho-domova/
https://aluska.org/jak-za-pomoci-sklenice-s-vodou-zjistit-jestli-mate-doma-spatne-energie/
https://aluska.org/zoci-jak-se-zbavit-uhranuti/
https://aluska.org/ocistne-koupele-pro-odstraneni-destruktivni-energie/

Ikona diskutujiciho Monísek 2022-07-08 01:26:27
Ikona diskutujiciho
sipka

🌞Zdravím,tak bych se s dovolením podělila o vývoj situace.
Tak jsem se psychicky připravovala na paní sousedku ,co jí řeknu …ale přijde mi,že se mi vyhýbá a minule ,mě dokonce pozdravila a šla pryč o.O 🙏🙂
Ale stěhování mám v plánu dál ,Sousedi by sem chtěli ,tak bude dvojitá radost.Však ono,se to časem poskládá.Ale, jak píše Tauri ,s novou prací a povinnosti očkování,jako jedno z kritérií přijetí,je dnes dost problém ,Takže sbalit si saky paky ,kočky a odstěhovat se kamkoliv,taky nejde.Já jsem, slunéčko netečkované a doufám,že to tak zůstane .🍀👍🌞

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-08 09:29:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná jste vysílala nějaký nonverbální signál který zachytila. Že by sama vycítila změnu v ovzduší? 🙂 Asi tuší že by dostala po kebuli kdyby zase něco mlela.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-08-27 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já si zase tyčinky pálím většinou když si vařím čaj, mám to spojené s příjemnou atmosférou u pití čaje. Když jsem chodíval na základce s kamarádkou do čajovny, tak tam v té čajovně taky pořád měli zapálené tyčinky, asi proto jsem si na to tak zvykla :). Ale teda to kadidlo nebo františek, to je pro mě uplný konec, staříček to sem tam pálil a to jsem musela jít někam, kde to nebylo cítit. Vždycky si vybavím tu scénu z Pelíšků: "Tady něco… Tady něco strašně smrdí." "František!" :D

Ikona diskutujiciho a 2015-08-27 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak vykuřovat v zimě, když venku mrzne a pak se má dlouze větrat?

Ikona diskutujiciho Maruška 2015-08-27 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-27 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Úplně stejně.

Ikona diskutujiciho Kirja 2015-08-27 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Á, to zkusím. S mámou poslední dobou vidíme takovou černou "páru" a já se v bytě sama bojím. Jo a taky na mě něco vždycky kouká ze zrcadla (vidím to jakoby koutkem oka), tak se to bude hodt:)

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2015-08-27 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si občas zapálím svíčku nebo vonnou tyčinku nebo aromalampu… podle nálady. Teď jsem ale v těch vedrech náchylná na vůně, takže si nic nezapaluji a raději se jdu nadýchat do přírody 🙂

Ikona diskutujiciho Al One 2015-08-28 01:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vykuřuji pravidelně konopím. Funguje to na jedničku, skvělá vůně i chuť, nálada v bytě výborná, duchové žádní.

Ikona diskutujiciho lili 2015-08-28 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja vykurujem seba pravidelne tabakom a spokojnosť .D

Ikona diskutujiciho Monisek 2022-06-22 10:03:32
Ikona diskutujiciho
sipka

🌞Zdravím,u své včerejší otázky nevidím odpovědět,tak opepisuji tu 🙂🍀
Děkuji Aluško,za odpověď 🌹
Nové bydlení hledám,již několik let a je to ořisek,chtějí minimálně dva lidi a bez zvířat.Tady bydlím přes deset let sama v nájmu a je to tu čím dál horší , např.byt podemnou pěstuje hady 😒. Ta paní Sousedka jela do mě i dnes, vy jen projděte tak smrdíte ,to je strasnej smrad a chytne se za nos.Pritom jsem pálila tyčinku Pala Santa ,které oproti šlaveji mnohem více voní… Ja se opravdu jak jen můžu vyhýbám konfliktum ,raději se omluvim a zalezu,když vidím,že to nemá cenu.Ale jenom stát a nechat na sebe ječet „Řuzickovou z Hoštic“ úplně nikam nevede.Snizila jsem vykuřovani na jednu tyčinku Pala Santa.Udelam na sousedku rituál s růží ,ať si hledí svého.Priste asi budu žádat o radu neake instituce,jak paní sousedku zklidnit.🌞

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-22 10:24:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, to je jednoznačná šikana ze strany sousedky, která z vás tím saje energii. Zřejmě vám závidí nebo se nudí a snaží se dělat ze sebe důležitou. V této situaci byste ji mohla narovinu poslat do prdele, protože vás jako dospělou osobu obtěžuje a šikanuje cizí člověk!! A to si nemůžete nechat líbit. Toto chování znám, dělala mi to stará bába domácí, chovala se jako naprostá zrůda, pořád naschvály, lži, podvody, ponižování, tykání, neohlášené přepadovky, narušování soukromí, hysterické výlevy i když si něco na baráku podělala sama.. a hřešila na to že jsem slušná. Pak jsem jí to párkrát vrátila zpátky když mi došly nervy (slušně jsem jí vysvětlila že mele kraviny a u toho jsem se tvářila jakobych pozorovala kraví lejno), tak stáhla ocas mezi půlky a už jenom sondovala a sklapla. Ale to už bylo před výpovědí z nájmu takže mi byla bába ukradená. Nesmíte se nechat šikanovat, je to jenom blbá sousedka, není to majitelka bytu, klidně bych ji poslala kam patří. Nebo jí řekněte že sama smrdí. S psychopatem ani debilem se nedá domluvit, to jsou chodící diagnozy a na ně funguje pouze vrátit ránu. Když jsou zlí, vy musíte být ještě horší než oni a pak vám dají pokoj, pochopí že na vás si vyskakovat nebudou. Dokud budete slušně jednat, tak z vás mají dobrý den – a věřte že mám s tím veliké zkušenosti, už jenom díky tomu že na mě přes internet lezou úchylové a schizofrenici kteří se mě snaží napadat, pomlouvat, škodit, vypisují mi výhružné maily atd. Slušná domluva a žádost aby mě nechali napokoji nefungovala ani u jednoho, jedině policie. Jedna psychopatka je tak úporná že ji neodradila ani předžalobní výzva ani výslech na policii, ta je nemocná opravdu hodně. Jestli neumíte pohotově jednat, tak si odpověd pro sousedku nacvičte zpaměti a pak jí tu větu práskněte.

Ikona diskutujiciho Monísek 2022-06-23 12:40:32
Ikona diskutujiciho
sipka

🌞Dobrý den ,děkuji za další odpověď 🌹
Ano,naprosto souhlasím,opravdu trefné👍Tak ,já paní sousedku znám od vidění i v konfrontaci s jinými sousedy a ačkoli nejsem kompetentní udělovat diagnózy,tak bych ji viděla na narcistickou poruchu osobnosti a jasnou sociopatii.Ona teda paní domácí není o moc lepší , popis baby na ni také věrně sedí.Taky si spolu skvěle notují a obě to jsou zdatné vysavačky ,kolem baby domácí projít (té aspoň nesmrdim) ,tak se mi stáhnou ledviny ,hrudník ,jak je chladná .Tato odpověď mi velmi pomohla a povzbudila ,jelikož slýchávam rady opačného charakteru,jako,že se lituji,že si myslím,že se to děje jediné mě na světě 😄 to si opravdu nemyslím. At se hlavně s nikým nehadam,protože je to stejné moje vina,protože mi pani dělá hologram ,což se mi nezdá ,já jsem hypersenzitivni ,emotivní ,soucitný jedinec ,který chce být s každým za dobře…Coz mě stojí nervy a energii a upřímně,opravdu se neumím hádat.Slana koupel ,kristal a šalvěj mi fungují nejlépe a nebo prosedět půl dne pod stromem .Každopádně ,ještě jednou děkuji ,myslím že jsem dostatečně povzbuzena,se příště rázněji ohradit a ne se jen omlouvat.Preji mnoho lásky,štěstí do života ..a co nejméně otravných individuí.🤗🌹🍀🌞

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-23 13:02:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Nene, šikana ze strany sousedů a pronajímatelů je vážná věc která opravdu může výrazně narušit život a psychiku oběti. Co jsem si já zažila s tou zrůdou, kolik utrpení jsem prožila protože je narušená psychopatka, nemá smysl vypisovat, však vy víte jaké to je. A taky mi nikdo nevěřil a všichni to zlehčovali, dokud neviděli sami na vlastní oči jak se chová!
Opravdu hledejte jiné bydlení, s nájmy je to teď v pr. Ale co třeba spolubydlící, chata, nebo se zeptat po kamarádech, známých, občas má někdo volné místo a akorát ho nikde nenabídnul protože ho to nenapadlo. Nebo se zeptat v okolních obcích jestli něco nemají, kouknout na vývěsky, obecní byty jsou levnější.

Rozhodně na sebe nenechte svalovat vinu za to, že je někdo druhý psychopat a kretén. Vy máte odpovědnost pouze za své vlastní chování, nikoli za jiné osoby! Kdo toto vykládá, svaluje vinu na oběť, absolutně žije mimo realitu.

Sousedce bych řekla, až by mi úplně došly nervy, zalez bábo škaredá taky nevoníš po fialkách. Nebo vytáhnout kameru, natáčet ji a když se zeptá o co jde tak řeknete že si pořizujete důkazy pro policii protože na ni podáte za tohle obtěžování trestní oznámení. Dá se předpokládat že příště už na vás nevyleze protože nebude chtít další nálož nebo dostane strach.

Na zklidnění nervů pokud máte úzkosti a klepete se jenom ji vidíte pomáhá CBD olej, vyšší dávka, podle toho jak moc jste z toho rozrušená:
https://www.alue.cz/p/cbd-konopny-olej-10-10-ml/
Na tomto oleji se líp řeší konflikty, protože vás neoslabuje strach.

Ikona diskutujiciho vap 2022-06-23 17:40:38
Ikona diskutujiciho
sipka

A s takovýma lidma (popisovanýma sousedama) chceme budovat svobodu a demokracii?? To jo, to se od toho bolševismu mnoho nezměnilo!!!! Zakázat sousedy, zakázat pitomce! To jsou přesně psycho-fašizátoři z řad běžného lidu.
Ví to tam nahoře ve vládě? Zřejmě neví a obávám se, že je to ani nezajímá.Dnešní doba=nic nikoho nezajímá (jde -li o dobro člověka)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-23 21:30:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Zákony jsou napsaný tak aby byli hajzlové ve výhodě a i zločinec má prý právo na svůj život… Takže ti nezbývá nic jiné než naučit se být horší než oni jinak se jich nezbavíš a sežerou tě zaživa.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-23 22:05:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Dřív se to řešilo pořádnou ránou přes makovici a když se tam nerozsvítilo, tak se mu pomohlo jinak, aby už nemohl škodit..Dneska se to řeší pouze slovně, pak se normální člověk musí snížit na úroveň idiota, aby se nějak bránil a stejně to nikam nevede. Tento covid mě naučil, přestat dávat šanci těm, kteří se chtějí chovat jako idioti, protože jim to tak vyhovuje..To, že jim někdo ublížil už je pak neomlouvá. Každý má nějaký čas si to uvědomit a směřovat pak jinam, ale oni se v tom zkrátka rochní a ještě Vás jsou schopní napadnout, pokud nehrajete jejich hru, protože lítost je tak super věc..Při ní máte vždycky diváky i pozornost médií. Možná, že kdyby to fungovalo jako v přírodě, kdy slabší jedince matka zavrhne, tak tu máme jen silný jádro, který neškodí sám sobě, ale ani přírodě.
Proto než někdy mlčet, chodit jinudy, nebo se odstěhovat…I tohle ale není řešení, protože idiot se množí mocninou a už teď požírá skoro vše…

Monísek:
Na facebooku je skupina „alternativní a komunitní bydlení“, někteří tam pronajímají části, či celé baráky.
Jen jsem dal tip, protože když jsem sám koukal na cenu podnájmů, tak při dnešních platech je to brutál. To je jako bydlet se psem v boudě. Jen člověk vejde do bytu, už kouká na kuchyň, postel a obývák zároveň a to za „pouhých“ 13 000+ energie.
Kolik platíš prosímtě za nájem a kolik má místností?

Alue:
Prosímtě, jak to vypadá teďka v Brně, dá se tam vůbec bydlet? Někde jsem zahlídnul diskuzi, že je to tam už o „hubu“ díky novým spoluobčanům a ty ceny bydlení jsou taky dost nahoře..Máš nějaké zkušenosti, jak to tam teď chodí?
Děkuju

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-23 22:48:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Vůbec nevím. Už 8 let tam ani nejezdím. Co jsem tam dodělala jazykovku tak už nemám důvod.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-23 23:18:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue:
Jo takhle, já myslel, že jak bydlíš u Brna, tak tam občas zavítáš na „nákupy“ nebo za kamarády..
Ale díky za odpověď. Já taky teď nějak řešim, co dál a kam…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-24 07:22:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebydlím u Brna. Bydlela jsem v Brně když jsem tam studovala a pracovala a to už je hodně dlouho.

Ikona diskutujiciho Monísek 2022-06-24 20:46:49
Ikona diskutujiciho
sipka

🌞Ano,šikana to je vážná věc…. Mám ji zažitou v mnoha směrech,ve škole,že jsem divná a ticha a až moc chytrá,matka s otčimem ,když mi zemřel otec ,tam bylo i fyzické napadání, Příbuzní,ke kterým ani nesmím ,protože jsem blázen ,že cítím energie a dávám si kamení(křišťál) do vody,a nesmím tam,aby nebyla ostuda před sousedy,že jsem blázen 🤭Ale ,je to velká škoda ,jelikož tam není internet a úžasný les ,tam jsem četla na jaře 2013 knížku Svět za oponou 🤩❤️….Ono tetka neaka baba ,že na mě ječi,že ji přestává fungovat hlas a chodí okolo mě se zacpanym nosem,že smrdím ,by mě samo o sobě tak psychicky nedrasalo,bych si ji nevšímala,ale …bohužel,ona mi spouští asociace z dřívějšího týrání,takže ,má u mě živnou půdu no…Ta „vaše“ baba ,to taky musel být výkvet výkvětů,by si baby zřejmě skvělé rozuměly👍🧓🧓Ostatně,musím zmínit,že při čtení Vašich knižek (mám ještě u všech knížek původní přebaly,to jsem tedy již pametník🤔😄👍) a tet mám na mysli asi primárně knihu Svítání,jsem nevycházela z údivu,kolik věcí ,jsem zažila stejně ,třeba šikana otčímem apd.No ,netřeba vypisovat ,jo a Nightwish ,ty mě v minulosti doslova zachránili.🌞

TAURY- Děkuji za tip,na fb stránku ,určitě mrknu , jelikož stěhovat se chci.
Mno ,já mám právě 1+1 s velkým balkonem za desítku, což už asi zřejmě neseženu nikdy,takhle krasnou cenu.Ja bydlím v centru a stejně chci někam k lesu ,do většího klidu.🙂🍀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-25 08:43:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Ze desítku by určitě šel sehnat i větší byt akorát ne v centru města. Tohle jsem našla jenom namátkou:
https://reality.idnes.cz/detail/pronajem/byt/nasavrky-slatinanska/6248759e60bc205be159783a/

https://reality.idnes.cz/s/pronajem/byty/do-10000-za-mesic/pardubicky-kraj/

V podstatě za 10 to máte drahé. A s takovou kravkou sousedkou to je drahé i kdyby platili oni vám.

Ikona diskutujiciho Monísek 2022-06-25 18:07:27
Ikona diskutujiciho
sipka

🌞Zdravím,děkuji za tipy,Alue🌹
Také koukám od včera ,no několik možností opět nevyšlo hned po telefonu,kuli zvířatům 😕
Já spíš uvažuji,že frnknu,nekam úplně jinam ,do jiného regionu …nic mě tu nedrží a nebo nejlépe na jinou planetu,kde lidé nežijí v okovech projektu Matrix 🤭no kéž by to šlo 🙏Já tomu stále veřím,že to půjde a jo a jo a jo😌🍀🌞

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-25 19:52:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jste hodně skromná jestli vám opravdu k životu stačí 1+1 a balkonek tak určitě do desítky najdete i lepší místo. I větší. Koukejte po bytech uvnitř rodinných domů, nebo menší bytovky a okraje nebo vesnice pokud vám to práce dovolí a určit najdete lepší. 10 tisíc za nájem je dost peněz, máte za ně právo žít v klidu. Na zakazování domácích zvířat pronajímatel podle zákona nemá právo ale chápu že někteří lidi se bojí že jim zvíře v bytě něco poškodí.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-25 20:21:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky koukám po 1+1, ale kdyby mi někdo příšel do života, bylo by to málo..Jednou jsem bydlel v 1+kk jen kvůli tehdejší přítelkyní a dneska bych neustoupil. Je to dost stísněný a člověk potřebuje prostor pro žití. Takže asi lepší je 2+1. Ale ty ceny jsou dneska dost vysoko a nejlepší je už vybavený. Alespoň se člověk může sbalit a nenechá tam ranec za věci, který pak stojí ještě víc, když se platí ještě za stěhováky..
Marně ale člověk může najít práci, kde nejsou očkovaní lidé..To je takovej mor.
Jak to vlastně lidičky dáváte, mezi nima? To s Váma nic nedělá?
Já jsem už i zkoušel zahradnictví a tam jsou taky očko a neberou..tak mi dochází nápady.

Ikona diskutujiciho Mia 2015-08-31 01:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Já jsem také zvyklá pálit vonné tyčinky skoro každý den. Ale docela mě zarazil článek, který vyšel před pár dny, kde se píše, že kouř z vonných tyčinek obsahuje víc karcinogenních látek než cigaretový kouř. Co si o tom myslíš, Alue? http://www.novinky.cz/zena/zdravi/378768-kour-z-vonnych-tycinek-je-mnohem-nebezpecnejsi-nez-cigaretovy.html

Ikona diskutujiciho Diana 2022-06-23 15:25:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Potřebují lidi nějak vystrašit. 🙂

Ikona diskutujiciho Přemek 2015-11-20 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: To znám. To je PNJ – Problém Někoho Jiného. Vidíš to koutkem oka, jak se tam podíváš, není to tam. :-)

Ikona diskutujiciho Přemek 2015-11-20 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Samo sebou, rozprašováním chemtrails do vzduchu se nám domů tak dobře nedostanou, jako když to vecpou do různých vůní, dezinfekcí atd., co si s chutí čucháme doma. No, ale třeba má Alue jiný postřeh. :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek