Vzkaz pro všechny, kteří mají zájem vystoupit z MATRIXU. Je to možné. Keanu Reeves: Lidstvo se brzy vymaní z MATRIXU

29.12.2021 v Matrix 23

Keanu Reeves: Lidstvo se brzy vymaní z MATRIXU!
„Je čas vzít si zpět svou nekonečnou moc a otevřít dveře duševního vězení, které jsme si sami vybudovali. Není to snadné, ale teď je čas vykročit do světla svobody.“Žijeme v mentálním vězení
„Probíhá válka, která ovlivní budoucnost lidské existence a světa, který zanecháme našim dětem“, říká Keanu Reeves. Dále říká, že je ohledně této budoucnosti optimistický, protože „lidstvo vykazuje známky vymanění se z Matrixu. Lidská rasa byla po tisíciletí zotročována.“

Keanu Reeves během natáčení v Mohavské poušti vysvětlil, že „jsme byli zotročeni stínovými elitami a tajnými společnostmi, které udělaly vše pro to, aby nás utlačovaly a držely v mentálním vězení, abychom nemohli využít svůj potenciál.“
Hvězda Matrixu, která natočila scény z nadcházející reklamy Squarespace na Super Bowl-Reklamu, však říká, že matrix reálného světa se začíná prolamovat.

Lidstvo vykazuje známky osvobození
„Lidstvo vykazuje známky vymanění se z Matrixu. To je ale doba, ve které žijeme! Žijeme vskutku ve vzrušující době. “
Vysvětlil, že studoval starověké texty, jako jsou Védy a Upanišady, a byl informován o povaze skutečnosti. Keanu řekl: „Ano, jistě, existuje spousta lidí, kteří se zajímají jen o to, jak držet krok s Kardashianovými, ale velmi významná část populace se probudila.“

Co je Matrix?
Keanu Reeves říká, že Matrix je holografický vesmír, který nám promítají ti, kdo nás chtějí ovládat. Lidstvo je tímto způsobem utlačováno a ovládáno již po tisíciletí. Myslíme si, že je to skutečné, ale ve skutečnosti je to jen film, který se hraje kolektivnímu vědomí a prezentuje se jako „realita“.
Keanu Reeves není jediný, kdo věří, že lidstvo žije v matrixu už tisíce let. (poznámka překladatele: Indigová dívenka také říká, že jsme jen v počítačové hře. Všichni herci na planetě zemi sedí jinde a snaží se zde hrou vytvořit novou lidskou supercivilizaci. Každá bytost, která zde hraje, ve skutečnosti sedí u počítače v jiném časoprostoru, na jiné planetě. Představuje zde na planetě zemi svého vlastního hráče a jedná jak nejlépe umí. Ale pozor, jsou zde i AGENTI, kteří se snaží vše zničit.)

Někteří z nejbohatších a nejvlivnějších lidí na světě jsou také přesvědčeni, že žijeme v počítačové simulaci. Přinejmenším dva technologičtí miliardáři ze Silicon Valley investují peníze do snahy osvobodit lidi od simulace, ve které žijí.
Elon Musk věří, že pravděpodobnost, že nežijeme v počítačové simulaci Matrixu, je „miliarda ku jedné“.

Je život videohra?
Ve filmu „Voice – Breaking Out of the Matrix“ je to popsáno velmi podrobně, včetně způsobů, jak se dostat z Matrixu…..

„Mnozí lidé v Silicon Valley jsou posedlí hypotézou simulace, tedy tvrzením, že to, co vnímáme jako realitu, je ve skutečnosti vymyšleno v počítači,“ píše Tad Friend z New Yorkeru. „Dva technologičtí miliardáři zašli tak daleko, že tajně přiměli vědce, aby pracovali na tom, jak nás vyvést ze simulace.“

Keanu Reeves se však domnívá, že chlapci ze Silicon Valley udělali něco špatně, aby se z tohoto matrixu dostali. Má několik rad pro technologické miliardáře. (poznámka překladatele: Dle našich dat víme, že byly sděleny důležité skutečnosti a pravda všem hlavním představitelům filmu MATRIX.)

Probíhá duchovní posun – ne počítačová simulace.
„Vraťte peněženky do kapes. To nemá nic společného s penězi ani s počítači. Je třeba provést duchovní změnu, nikoli „hack“.“
Podle Keanu tato duchovní změna již probíhá. Lidé jsou unaveni ze zbytečných válek, totalitního vedení a autoritářské kontroly. Lidé si uvědomují, co je v životě skutečně důležité.
„Myslím, že se lidé donedávna opravdu báli konce světa. Zdálo se mi, že se věci vymkly kontrole. Ztratili jsme veškerou naději, že se dokážeme zachránit před temnými silami světa. Ale otevřete na chvíli oči a rozhlédněte se kolem sebe. Je to úžasné. Lidé jako Trump zvedají závoj úžasné sítě vzájemně propojených manipulací. Ať už ho milujete, nebo nenávidíte, chystá se probudit lidstvo z dřímoty, abychom si uvědomili, že několik lidí, a to stále stejné tajné společnosti a tahle k*rva Nový světový řád, aktivně ovládají naše životy a potlačují naše skutečné schopnosti.“

„Ale lidé se probouzejí. Je čas vzít si zpět svou nekonečnou moc a otevřít dveře mentálního vězení, které jsme si sami vybudovali. Není to snadné, ale nyní je čas přejít do světla svobody.“

Ve filmu „Hlas – vymanění se z Matrixu“ (Ways Out of the Matrix) je to popsáno velmi podrobně.

pro tadesco.org přeložil carsten
převzato ze zdroje: https://tadesco.org/vzkaz-pro-vsechny-kteri-maji-zajem-vystoupit-z-matrixu-je-to-mozne-keanu-reeves-lidstvo-se-brzy-vymani-z-matrixu/

 

Upoutávka na nový 4. Matrix Resurrections, který by vám určitě neměl uniknoutKomentáře

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-29 03:36:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dva technologičtí miliardáři zašli tak daleko, že tajně přiměli vědce, aby pracovali na tom, jak nás vyvést ze simulace.

A keď sa to podarí tak sa dostaneme do toho údajného zlatého veku? To sa ta dostanú potom asi všetci, dobrí či zlí. Alebo sa tam dostanú len tí čo sa duchovne posunú, ale to moc nevidím že by medzi ľuďmi prebiehal nejaký duchovný posun.)

Ikona diskutujiciho Heretik 2021-12-29 05:13:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Štěstí, je program.

Opravdu se domníváte, že právě Hollywood vás vysvobodí?
Takovým způsobem, že nejprve vás otráví, psychicky i biologicky, a pak vám začne nabízet jakési protijedy k jejich vlastním jedům?

Ikona diskutujiciho Tig 2023-03-28 05:50:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle si říkám pořád. Po celou dobu své existence produkují zlo a najednou ti samí nás od něho zachrání? Proč vlastně, vždyt pro Američana je nepřítelem každý, kdo má stejné právo jako oni dýchat vzduch, chodit po světě a žít svůj život. Nepřátelé nejsou pouze ti, kteří jsou na úplném dně ve zničené zemi, kde už nic není, a jakmile se trochu vzchopí, tak se jim na to dno zase dopomůže.

Ikona diskutujiciho Jojo 2021-12-29 09:13:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, mohla by jsi udělat hlubší rozbor filmu? Včera večer jsme ho zhlédli a ne vše nám bylo jasné…děkuji

Ikona diskutujiciho tauri 2021-12-29 19:37:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Jojo:
Ono tam toho není moc co rozebírat..Moudrých vět tam moc není..
Jen přešli z telefonu na portál zrcadel..
Řekli nám, že ovčani budou stále podporovat tento systém, který je chlácholí, protože je to pohodlné.., to už ale víme.
Stále je to samé, věřme sami v sebe, v to jak to cítíme, protože to je to správné rozhodnutí, ne to co nám nutí druzí, nebo kolektivní myšlení lidstva..
Dobré poukázání alespoň bylo, že mnoho lidí se nechá ovlivňovat a manipulovat přes své děti/rodinu. Nakonec poslechla zase své srdce a na děti se vyprdla.

Ikona diskutujiciho Jojo 2021-12-30 13:12:31
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri:
Moc děkuji za info, ……. príma, pak jsme to pochopili v pohodě 🙂

Ikona diskutujiciho tauri 2021-12-30 18:50:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Jojo:
Rádo se stalo. Možná někdo udělá rozbor…( kdo na to má) 😀
Nemám dobrou psychiku na nějaké uplné přemýšlení nad rozborem, omlouvám se ale není zkrátka dobré rozpoložení a hlavně se snažím sám nějak přežít v týhle těžký době. Osobně mi příjde, že snad už na ničem tu nezáleží…

Vlastně tak vše z toho bylo řečeno v trilogii a vědma měla dobré myšlenky. Pokud mám k tomu ještě co napsat, někomu příjdou zamívavý „boti“ ale to jsme vlastně mohli vidět i v 1, kde Morpheus řekl Tenkovi v cvičném programu „stopni to“ a mohli jsme vidět klony, nebo vlastně opakující se lidé v jednom záběru, kde Neo koukal na ženu v červeném.(zajímavost -byla to dvojčata v záběrech) Sami můžem vidět v tomto světě, že i zde v čr máme tolik lidí si podobných..Jakoby jsme si vybrali pouze z určitého množství postav/avatarů. Boti, nebo takový lidé jsou tu jen pro rozptýlení a odvedení pozornosti od naši skutečné cesty. Proto zase, je to o tom, jak jsou nám příjemní lidé a vnímáme je srdcem. To je to skutečné „a v nich je duše“…Kolik z nás bylo s člověkem, který nám vlastně ani nějak nic neřekl, necítili jsme tam tu duši-jiskru…Nebo nám přišel tak prázdný..On třeba mohl mít slabou duši, ale většina takových jsou ovládání silně matrixem a žijou jen pro sebe a nechají se sebou manipulovat, proto z nich nic necítíme, protože nemají vlastní vůli.

Dále jsme si mohli všimnout v 25minutě 5 sekundě záběr na knížku Alenka v říši divů-Za zrcadlem
https://www.csfd.cz/film/348061-alenka-v-risi-divu-za-zrcadlem/recenze/
Asi sluchátko na výstup z Matrixu už bylo klišé, tak změnili za zrcadla jako cestování mezi realitami či výstupem z matrixu.

01:03:08 záběr na loď s názvem Mnemosyne.
Mnemosyne je v řecké mytologii bohyně paměti a matka devíti múz. Jeho kořenové slovo, mnēmē, je také zdrojem slova „mnemotechnický prostředek“, který popisuje trik nebo nástroj, který se používá k usnadnění zapamatování. Výslovnost Mnemosyne je podobná jako Mnēmē znamená „vzpomínka, vzpomínka“: v mytologii starověkého Řecka Mnemosyne vládne řece Lethe, která, když je opilá, zastaví transmigraci (nebo reinkarnaci) duše.
Je to titánka. Podle jedné zprávy zplodila devět Múz, včetně Erata (milostná poezie) a Thalie (komedie). Počala je poté, co se vyspala se svým synovcem Diem, který na sebe vzal podobu smrtelného pastýře. Mnemosyne je název hlavního vznášedla v The Matrix Resurrections. Jeho kapitánem je Bugs, kterého hraje Jessica Henwick. Je to pistolnice s tetováním White Rabbit -(přeloženo googlem)

01:36:16
Že to není vše jen o nás, ale o partnerovi/partnerce. Pak poznáme hodnotu vztahu, když nás někdo naplňuje. Protože najednou nás někdo motivuje. Ale i tohle bylo řečeno v trilogii, kdy účel nás spojuje, motivuje, pohání nás.

01:37:09
„Co činí fikci skutečností?
Pocity. S pocity se dá manipulovat snadněji, než s fakty.
Čím hůř se tobě chováme, tím víc tebou manipulujeme, tím víc energie vyprodukuješ.“
„A nejlepší natom je nulový odpor. Lidé zůstávají ve svých líhních, šťastnější jak prasata ve sračkách“
I když lidi nadávají, nechtějí vlastně nic měnit..Vyhovuje jim to.Takže zase je to o tom, snažit se soustředit na svoji cestu a na to, co cítíme, že má hlubší smysl a význam a řešit jen to, co můžem ovlivnit. A když něco tak cítíme, odmítnout být pohodlní a něco dělat jinak.
Když potkám blbce, je težké se s ním nepohádat a proto je lepší ani nic takovému člověku nevysvětlovat a nechat ho být.
Přestat krmit matrix a takové jednání, ale zase bránit se musíme..což je dost složitá situace a matrix to má hodně promyšlené.
01:38:30
„Klíč k tomu všemu jsi ty a ona.“
„Tiše toužíte po tom, co nemáte, zatímco se bojíte ztratit to, co děláte.“
„Pro 99,9% tvé rasy je tohle definice reality. Touha a strach“
„Stačí dát lidem to, co chtějí, správně?“
„Ona je jediným domovem, který máš Thomasi, vrať se domů, než se stane něco hrozného“
Tady nechápu, co tím bylo přesně myšleno. Ale asi to, že má jet zase za sebe a být jako užitečný, nenaplněný idiot, co jen plní příkazy, aby ho alespoň něco naplňovalo.
01:57:11
Trinity nakonec poslechne sebe a otočí se zády k rodině.
architekt: „Tu chybu uznávám, neměl jsem tak naléhat. Ženy se dřív tak snadno ovládaly.“
Ovládají nás přes děti/rodinu, abysme nešli za tím, po čem skutečně toužíme a táhne nás tam srdce.
Ovládají nás přes rodinu a lítost k druhým, ale zapomínáme na naše srdce.
01:52:26
Neo se domluvil s architektem, že když se Trinity rozhodne pro Nea, nechá je jít.
architekt „Ok mám rád zkoušky“
01:57:43
Smith „Kam tento svět dospěl, když nemůžeš ani věřit programu“
Takže i matrix má strach a jen zkrátka manipuluje, aby přežil.
02:00:53
Smith
„Víš, jaký je mezi námi rozdíl Tome.
Kdokoli mohl být Tebou..
Zatímco já mohl být vždycky kýmkoliv.“
To jsem už rozepsal v příspěvku níže.
02:15:27
architekt „Ovčané nikam nepůjdou. Mají rádi můj svět. Nechtějí tuto sentimentalitu.Nechtějí svobodu, nebo zplnomocnění. Chtějí být řízeni. Touží po pohodlí jistoty.“
Naráží na to, že lidé odmítají tvořit, vyžaduje to energii, srdce a svobodnou mysl a tak jen udržují zvyky, co jim kdo řekne..Taky odmítají zodpovědnost, protože když někdo jen poslochá, je snazší to hodit na toho, kdo rozdává příkazy.
Viz policie a vládní nařízení.
02:16:00
Neo “ Stačí lidem připomenout, co dokáže svobodná mysl.“
Trinity „Vím, že je snadné zapomenout.“ (zde je myšlen fakt, že nám je pořád předhazováno lidmi, zaměstnáním, co ještě vše musíme udělat a tak stále zaměstnávat svoji mysl, jako osel s mrkví. Stále dostáváme nové úkoly i když staré je vyřešené a marně doufáme, že jednou to snad doděláme. Proto zapomínáme na svoji cestu a soustředíme se na problém, který musíme řešit. Přitom problémy generuje nekončící matrix. Viz. film Malý princ- princ zapoměl, kdo je a pracoval pro pupkaté, nikdy nespokojené nadřízené, kteří chtěli víc a víc)
Neo: “ On to usnadňuje“ (zapomenout kdo jsme)
Trinity: „To jo“
Neo “ To je o čem by měl přemýšlet“
Trinity: „Dal jsi nám to, co jsme si nemysleli, že ještě můžeme mít.-Další šanci“
No nějaký rozbor to není, ale zajímavé myšlenky nechám na přemýšlení i ostatním :))

Ne všemu tam plně chápu, protože i když někdo udělá jiný, podrobný rozbor, tak stejně musíme k závěrům dojít my sami. Jenom tak pochopíme sled klíčů k pochopení, jak k tomu autor přišel a co tím asi chtěl vyjádřit. Nutno říci, že předešlé díly v sobě nesly hlubší pojetí a tohle bylo trochu vařeno z ničeho, jen aby něco vzniklo, takže ne všechny „moudra“ musí dávat vždy nějaký smysl. Takže buď scénáristka matrixu už nevěděla, co víc říct lidem, nebo někdo zná Matrix míň, než původní, údajná autorka Sophia Stewart. Pravdu se asi jen tak nedozvíme. Ať se hlavně každý sám za sebe snaží rozluštit, co tam bylo myšleno.

Ikona diskutujiciho Nini 2021-12-29 09:22:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak snad se ty lepší časy už konečně blíží.
Trump je zvláštní osoba. Na jednu stranu plácá nesmysly, na druhou říká věci, které dávají smysl a teď nedávno zase prohlásil, že má další dávku šmakulády, i když sice nepodporuje povinné píchání, ale že jsou ty šmakulády dobré. Někdo tvrdí, že to dělá z nějakého důvodu a později se vše ukáže…kdo ví. Jsem zvědavá co nás čeká v roce 2022, který má být rokem, kdy lidé konečně otevřou oči 👀 držím palce ať to tu všichni zvládnem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-29 18:46:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky vůbec nevím, co si o něm mám vlastně myslet. Jestli idiota jenom hraje, nebo..?

Ikona diskutujiciho tauri 2021-12-29 19:30:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Nini:
Je moc dobře, že to vidíš svýma očima a uvažuješ svoji hlavou. Mnoho lidí dodnes tohle nedělá a následuje cizí proroky/stránky, které jim nutí pouze svoji pravdu a pamatuj, každý, kdo je zaujatý a chce vidět jen už to dobré vidí pouze jednu stranu, takže je vlastně slepý..Není dobré vždy vidět jen to dobré ale i to špatné.
Pokud by údajně mluvil v šifrách a jsou stránky, které ho stále chrání a obdivují, tak by měl mluvit v takových šifrách, aby to chápali i lidé a ne jen kruh vyvolených…Když propaguje očkování a systém warpspeed, tak třeba příznivec trumpa si řekne, já mu věřím a dám to do sebe…A kdo za to může.. pak řekne, ale já to myslel jinak?
Mysleme svoji hlavou, když nám něco nesedí, hned to vyjadříme a pokud lidi mlčí, tajně s tim souhlasí..Když peskuju, znamená to, že se snažím ukázat na problém, ne být destruktivní a vidět stále to špatné..Problém mnoha lidí jen ten, že se snaží být hodní a tak raději mlčí..Víte o kolik já přišel kamarádů jen proto, že se stále snažim udržet svůj názor? Mnoho..Být hodný neznamená nechat si vše líbit..Většina lidí, které jsem ztratil podporují tento matrix a to nebyly špatní lidé, zkrátka jen hodní a raději sklopí uši, než aby dělali zle a dovolili si nesouhlasit..Takže jsem rád za takové, kteří se snaží upozornit na nejasnosti a takových si vážim, protože těch je dneska málo.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-29 19:58:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem do akej miery to má Trump v hlavě domotané, každopádně on ani nemá na výber, než hrať idi*ta a plácať nezmysly alebo to, čo chcú elity počuť. Keby začal hlásať pravdu naplno tak by ho totiž zavreli do blázinca. Takže trumpove vyhlásenia nebrať vôbec vážne. Až raz bude sloboda slova vo svete, začne sa hovoriť aj pravda.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-30 02:09:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Šéf Bieleho domu sa v dubnu 2020 na tlačovej konferencii obrátil na odborníkov s otázkou, či by nebolo možné ľuďom nakazeným koronavírom vstrekovať injekciou do tela dezinfekciu. Jeho otázka vyvolala v USA kritiku, pár ľudí vypilo dezinfekciu a zomrelo. Trump neskôr povedal, že šlo o sarkazmus.

Čo ak ako sarkazmus máme brať aj ten Trumpov výrok o tom že vakcíny sú dobré? Aj keď pred chvíľou som čítal že americká armáda vyvinula účinné vakcíny ale neviem či je to vierohodné.

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-12-30 11:48:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadlo mě: Co když se podařilo většinu vakcín zaměnit za placebo a tak Trump zatím dělá, jakože nic? To by byl nářez, viďte?!

Ikona diskutujiciho kiko 2021-12-30 14:40:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Alebo, a to je len hypoteticky, je to absolútna blbosť a Trump je len hlúpy populista a nie spasitel sveta….položil si niekto aj takúto otázku namiesto hladania nejakých tajomných znamení v jeho výrokoch?…čisto hypoteticky ofc….

Ikona diskutujiciho tauri 2021-12-30 15:23:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Majkl:
Vzhledem k tomu, že většina lidí mi už smrdí, tak ze solného roztoku to rozhodně nebude…
Je hodně případů, kdy mají lidé problémy s imunitou, ozvou se staré problémy, kóma..to jen píšu o věcech, které se ke mně osobně dostaly. To není načtené z netu. Bývalý kolega má už v sobě 3. dávku..ale nevím, co dostal. Zatím je ok.
Pokud mělo k vylidnění dojít a země by zkrátka buď později tak jako tak bojovala, nebo by nastala válka, mezi lidmi, stejně musí spousta lidí umřít, jinak bychom tu pořád řešili debilitu lidí a ti hodní a uvědomělí by to jenom odnášeli. Takhle se to spláchne jedním vrzem a je to.Hold špatných a tupých lidí je tu už moc a nějak se to muselo řešit. Kdyby bylo ve všem jen placebo, stejně by tu časem vznikl chaos a nepořádek. Stačí vidět, jak se chovají dnešní děti, rodiče, důchodci a jaké problémy s nimi máme. Není den, kdy někdo v lese neřve atd.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-12-29 10:50:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jediná dobrá věta se mi ve filmu líbila..
agent Smith k Neovi..
Víš, jaký je mezi námi rozdíl Tome.
Kdokoli mohl být Tebou..
Zatímco já mohl být vždycky kýmkoliv.

Když se někdo snaží, může být jako Neo..a nemusí to být jen jeden vyvolený..Jenže většina se spoléhá pouze na druhé a nejde za svoji mez uvědomění a snahy.

Ale pro přípomenutí:
Stačí lidem připomenout, co dokáže svobodná mysl..
Vím, že je snadné zapomenout…On to usnadňuje. To jo..

Ikona diskutujiciho Pavel 2021-12-29 13:24:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, otvírá mi to oči

Ikona diskutujiciho Asuinan 2021-12-30 18:38:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zdravím Alue , nemohu dohledat ten zmíněný film ,,Voice – Breaking Out of the Matrix“ prosím o odkaz:) . Jinak těch dobrých vět bylo v Matrix 4 víc…,,Pokud nevíme co je skutečné, nemůžeme klást odpor“…,,je tak snadné zapomenout, když ti kolik ,,hluku“ pumpuje Matrix do hlavy, dokud se neodpojíš“…,,Jedniný svět, na kterém záleží, je v tvé hlavě“…. Mír a svobodu všem bytostem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-30 18:48:37
Ikona diskutujiciho
sipka

taky jsem nenašla

Ikona diskutujiciho tauri 2021-12-30 18:59:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Asuinan:
Pokud nevíme co je skutečné, nemůžeme klást odpor
Ano, nikdo z nás kloudně neví, co je skutečné…ale někdy stačí mít zkrátka ten pocit uvnitř sebe, že to tak je a musíme tomu věřit a až časem pochopit. Proto pořád říkám, věřme sami sobě ve své pocity… 🙂

Ikona diskutujiciho tauri 2021-12-30 19:27:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak ještě jsem zapoměl zmínit písničku, která hrála v době, kdy Neo bral modré pilulky.
Jefferson Airplane- feed your head
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/jefferson-airplane/white-rabbit-231639

Ikona diskutujiciho tauri 2021-12-30 21:34:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Oprava:
Jefferson Airplane-White Rabbit
feed your head je remix oné písničky.

Ikona diskutujiciho Julka 2022-01-02 14:00:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S přítelem máme staženo a snad zítra se k tomu dostaneme a budeme koukat. Už se těšim, vypadá to hodně dobře, stejně jako první díl. Ty ostatní mě moc neberou. No a ten soundtrack je teda něco, mám z toho husí kůži jak blázen.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek