Wingmakers 1: Pravda o lidstvu

28.5.2023 v Matrix 59

Tento materál je bez nadsázky možná to nejdůležitější, co kdy ve svém životě uslyšíte. Dozvíte se pravdu o lidstvu, kdo jste, kde sídlí vaše vyšší Já, jak je složený vesmír a galaxie, jaké je vaše poslání na Zemi. Toto je obsah, který by měl každý člověk velmi dobře znát a důrazně doporučuji, přestože je toho hodně, abyste tomuto věnovali svůj čas. Před poslechem si připravte poznámkovou knihu a vypisujte si, malujte, jelikož je toho hodně a budete mít zahlcený mozek. Jsou to věci, které vám měli říci na Základní škole, ale neřekli.K vytvoření následující série mě přivedl čtenář, který se dotazoval na pravost dokumentů s názvem Tajemství Amenti. Amenti má popisovat pravdu o lidstvu, která měla být sdělena prostřednictvím channelingu. Čtenář se dostal do půlky a pochopil, že je tento obsah zřejmě fiktivní. Protože se dotazy tohoto typu opakují, rozhodla jsem se, že se této otázce budu aktivně věnovat a dohledám pro vás materiály. Kupodivu jsem se za 17 let, kdy dělám tuto práci, nedostala k Wingmakers a sama se tomu divím, proč jsem tak důležité věci nedala na web už dávno. Děkuji tedy za nakopnutí a připomenutí.
Co má Amenti společného s Wingmakers a proč to motám dohromady? Je to jednoduché. Amenti i Wingmakers se prezentují lidem ve stejném stylu, má jít o sdělení určitých Vesmírných kosmických pravd, pravd o lidstvu a této planetě. Jeden z těchto materiálů je však fiktivní (fanfikce) a ten druhý je pravý. V československém prostředí se bohužel více rozmáchl a uchytil právě fiktivní obsah, kterým je Tajemství Amenti. Mnoho lidí četlo, mnoho lidí pochopilo, že jde o výmysl a přestože jde o materiál dost starý, stále se těší popularitě a mezi lidmi koluje. Pokud se chcete s touto fikcí obeznámit sami a udělat si na ni vlastní názor, zde najdete v .pdf verzi. Když začnete pátrat, zjistíte, že Amenti sklidilo větší věhlas, než méně známí Wingmakers, kteří jsou však praví. Nejde o žádnou fikci.

Babuška pozná co je dobré. 

Wingmakers popisují pravdu o tom kdo jste, odkud jste sem přišli, v jakém vesmíru se nacházíte a o co se tu jedná. Proč tu probíhá boj dobra se zlem. Jaký vliv na to mají tajné technologie, tajné společnosti, cestování časem a mnoho dalšího. V podstatě se jedná o základní, kriticky důležité vědomosti, které potřebujete znát, abyste se tu zorientovali. Je to pravda, kterou možná celý život hledáte.

Materiály Wingmakers se začaly šířit od roku 1998, kdy se dostaly díky insiderům a zapáleným spisovatelům na veřejnost. Když začnete hledat Wingmakers se zájmem si toto nastudovat, narazíte na problém. Staré stránky, dávno neaktualizované, odkazující na již neexistující weby a jediný oficiální web o Wingmakers je tak složitý, že se v tom prostě nevyznáte. Kde máte tedy začít?
Celá věc vyplývá z šokujícího nálezu komplexu komor ukrytých pod skalami v Novém Mexiku, kde byly nalezeny artefakty, které zde zanechala velmi vyspělá lidská rasa. Tyto artefakty zkoumala a dekódovala tajná společnost ACIO. Když začnete hledat pod klíčovým slovem Wingmakers, narazíte u toho na pojmy Starodávný šíp (ancient arrow) a Rozhovory s Nerudou. Starobylý šíp je pojem, kterým Neruda označuje odhalený skalní komplex s artefakty. Neruda je insider, původně zaměstnanec společnosti ACIO, který zběhl v roce 1998 a poskytl o tom rozhovory. Rozhovory s Nerudou popisují to, co ACIO a návazné organizace objevily v tomto skalním komplexu. Wingmakers jsou lidé, kteří tyto artefakty a tento skalní komplex vytvořili, pravděpodobně v 8. stol našeho letopočtu, jde o cestovatele v čase. Toto je možná důvod, proč se materiály Wingmakers netěší takové slávě kterou si zaslouží, jelikož je tu chaos v názvech, který člověka na začátku snadno odradí. Lidstvo snadněji uvěří jednoduché lži, než složité pravdě. Rozhovory s Nerudou = Wingmakers a odtud se odpíchneme. K našemu společnému štěstí a radosti máme v Česku skupinu šikovných lidí, kteří to dali přehledně na blog a namluvili na youtube.

Chcete vědět pravdu o tom kdo jste a co tu děláte?
Poslechněte si poctivě všechna videa v této sérii. Tentokrát vám o tom nebudu nic psát. Pusťte si to namluvené a vypište si poznámky. Znovu opakuji, nic důležitějšího se ve svém životě už nedozvíte. Jsou to věci, o kterých mimochodem spoustu let píše (a přednášel) tomáš marný. Toto je pramen, odkud tyto znalosti přišly. Pamatujete si na sérii Jemen, která popisovala rasu Animus a zelené lasery, které je měly posílat zpět? Vše to vyšlo před lety na tomto webu. To vše souvisí právě s těmito materiály Wingmakers. Wingmakers popisují i pirátskou rasu Animus, jejich motiv, jejich agendu a jejich zájmy. Po poslechu těchto materiálů vám vše začne dávat perfektní smysl (nebo budete parádně zmatení.. podle toho kam jste se stihli dostat).


První rozhovor s Dr. Jamissonem Nerudou – 2/3

Další díly vyjdou později. Mezitím si pečlivě nastudujte obsah prvního rozhovoru.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-05-28 11:19:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Narýchlo som prepísal, čo som počul (prepáčte za preklepy):
proniknutí cizí mimozemské rasy do hlavních světových vlád, včetne Spojených národú. Táto cizí rasa je predátorskou rasou z vysoce dokonalými technologieme, ktoré jim umožňují se sloučit s lidským druhem. To znamená, že možou vypadat jako humanoidní, ale ve skutočenosti jsou smesi lidí a androidú, jinými slovy jsou syntetičtí.
Čiže toto, čo sa deje, že človek ide proti človeku (Schwab a podobný hmyz) nie sú ľudia? Ja som si aj hovoril, že ako také svine môžu vôbec existovať, ktoré toto dokážu robiť, že to ani nie sú ľudia. A tuto nám hovoria, že to vlastne nie sú ľudia (minimálne sú to hybridy).

Ikona diskutujiciho adria 2023-05-28 11:54:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

čauec, mám to jako e-knihu, ty rozhovory, kdyby někdo chtěl?

…. prosím, jak to mám dát na web pro volné šíření?

…. nebo to můžu rozposlat přes maily

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-28 18:23:34
Ikona diskutujiciho
sipka

třeba to hodíš na ulož.to a vložíš url… copyright na tom předpokládám daný není, když je to zdarma na netu, namluvené i psané. na orig. blogu wingmakers píšou volně šiřitelné vše, jen nesmí být použito pro komerční účely, takže je to ok

Ikona diskutujiciho Coccinelle26 2023-05-28 19:26:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Adrio, prosim o poslani e-knihy na muj mejl [email protected].
Ja to takhle audio nedam, usnula bych u toho 🤣🙈.
Moc diky, Radka🙃

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 09:05:17
Ikona diskutujiciho
sipka

pf pf ! 😀

Ikona diskutujiciho LenQa 2023-05-28 18:25:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

wow.. neslyšela jsem o tom a mám z toho oči navrch hlavy. je to fakt síla.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-05-28 18:29:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu děkuji ti že jsi to sem dala. Zajímala jsem se o to před lety když to bylo nové a byla to opravdu na svou dobu neskutečná pecka. I teď po letech to vůbec neztratilo na lesku a na kouzle. Pořád mě to přiková do křesla i po těch letech. Navíc už můžeme vidět že je to pravda protože co bylo v 98. budoucnost je dnes už realita či minulost a můžeme porovnávat. O animus mám dojem že ale informoval jen tomáš marný, jinde jsem neviděla. Je to člověk který VÍ. Ten seriál o animus jsem taky četla ale když k tomu člověk ví pozadí z Wingmakers tak to dává dohromady úplně jiný rozměr, vidí v tom mnohem hlubší smysl a je fajn když různé zdroje zapadají do sebe.

Ikona diskutujiciho Gizmo 2023-05-28 18:30:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

memík je super 😀 pobavil

Ikona diskutujiciho adria 2023-05-28 19:08:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tady to máte ty rozhovory v písemné podobě, pro ty z vás, kdo nemá rád audio 🙂

https://uloz.to/file/8KPm8gE9rsHS/rozhovory-neruda-1-5-pdf#!ZGN2AmR2AQtmBTZ2LzLjAGR2AQH5ZyAVp3VmIzZlEP45DzRlLt==

funguje to?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-28 19:19:18
Ikona diskutujiciho
sipka

audio za mě top… učíš se a u toho můžeš ještě dělat jinou práci 🙂

Ikona diskutujiciho Jabadabaduu 2023-05-28 20:20:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve psaném textu se lépe hledají detaily, když se chci k něčemu vrátit, co mne zrovna zajímá. Hledat něco v dlouhé audio nahrávce není nic moc. I když se třeba pěkně poslouchá.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-05-28 20:28:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, moc ti za tento článek děkuji. K materiálům Wingmakers jsem se už dlouhou dobu plánoval dostat, na výšce jsem kousek rozhovoru s Nerudou myslím četl, ale nedočetl jsem to celé. Adrio, tobě dík za psanou verzi na uložtu, která mi vyhovuje více. No, jdu si natáhnout inkoust do pera a jdu vypisovat 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 09:11:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Fakt to stojí za to.

Ikona diskutujiciho Tom 2023-05-28 22:47:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Super, ďakujem Adria … pre mňa osobne sa tieto rozhovory nedajú počúvať s tým hlasom -_-

Ikona diskutujiciho asdf 2023-05-29 16:49:17
Ikona diskutujiciho
sipka

„Soubor byl smazán“ …

Ikona diskutujiciho Kikou 2023-05-30 10:15:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Neee, já to nestihla stáhnout a už je soubor pryč 😔

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-30 10:54:27
Ikona diskutujiciho
sipka

To není možné. To tam musí chodit nějaký troll a hned vám ten soubor nahlašovat. Normálně takhle rychlí nejsou. Nevím ale, koho to tak vzrušuje a že mu to za to stojí.

Ikona diskutujiciho adria 2023-05-30 12:49:46
Ikona diskutujiciho
sipka

kikou, nebul …. tady to máš, asi sis tu v komentářích dále nevšimla, že je to teď na jiném odkazu:

https://app.box.com/s/kgrldv3ixcn7qar526gt8ipwphlvwz64

Jinak, abych všem domněnkám učinila přítrž, nahrála jsem to přes soukromý ulozto účet přítele, a jemu se to nelíbilo, tak si to smazal sám a nahrál nově na box. Ju? Nic se nestalo.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-05-28 19:28:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čítal som Wingmakers niekedy pred 10 rokmi. V podstate som prišiel na to isté čo Aluška, keď uviela, že Amenti i Wingmakers sa prezentujú ľuďom v rovnakom štýle. Moj názor na túto vec je ale iný. Starodávne jaskynné technológie mnohým nedajú spávať. Autori používajú svoju kreativitu aby na tom zbohatli, alebo zmiatli čitateľov vydávaním materiálov v ktorých opisujú ich úžasné vlastnosti a aj to, že už boli nájdené a sú tajomstvom vlád, tajných organizácií, jednotlivcov až po mimozemšťanov.
Filmový príbeh Indiana Jones je jedným z nich. Ak pominieme Amenti, tak ďaľším je literárne dielo Wingmakers, ktoré opisuje údajne nájdené jaskynné technológie. Je ale fakt, že určité technologické veci spomínané v Biblii mnohí hľadajú a vyzerá to tak, že skutočne existovali, tada ak niekto verí, že Mojžíš doniesol z hory Horeb tabuľky svedectva, inak nazývané aj ako 10 prikázaní. Zdá sa, že hľadači, ktorí míňajú milióny dolárov sú presvedčení, že to tak bolo.
O Jamesovi sa tvrdí, že je špecialistom z Tvorcov Krídel a odborníkom na „transponovanie pomocných zón do trojrozmerných priestorových/časových svetov vo forme kódovaných zmyslových dátových tokov“. Inými slovami, je to druh toho, čo hinduistické náboženstvo nazýva Avatar. V západnej terminológii by bol známy ako Mesiáš.
WingMakers je tiež takzvaná tajná história ako revizionistická interpretácia fiktívnej alebo známej histórie, o ktorej sa tvrdí, že bola zámerne potláčaná, zabudnutá alebo ignorovaná uznávanými vedcami. Ide teda o kus pseudohistórie.
Existujú aj spisovatelia historickej fikcie, ktorí zámerne falšujú a vymýšľajú dávnu históriu. Technikou, ako to urobiť, je tvrdiť, že nájdete staroveký dokument a zverejníte ho, aby ste vyjadrili svoje vlastné myšlienky. Príkladom je Celestínske proroctvo. Variáciou na túto tému je tvrdiť, že niekto channeluje knihu od nejakej starodávnej bytosti, napr. Kniha Urantia a Poslovia úsvitu. Je jasné, že Príbeh Tvorcov krídel je inšpirovaný rovnako. Ono je vidieť, že všímavým ľudom sa niečo na tom podvedome nezdá ako napr. na Amenti.

Ikona diskutujiciho lenka f 2023-05-28 23:34:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem kdysi všech 5 rozhovorů četla. Je to opravdu náročné čtení. A už tenkrát na mě vyskočila tato stránka – pro zajímavost. V těch rozhovorech mluví Neruda o tom, jak vypadá „patnáctka“. Myslím, že o něm říkal, že to je španěl (bask ?)

https://www.michaelleehill.net/blogs/news/the-revealing-of-the-wingmakers-fifteen-true-identity-as-being-the-individual-known-as-a-r-bordon-secret-lockheed-martin-skunkworks-reverse-engineering-division

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 09:12:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, to říká ve dvojce.

Ikona diskutujiciho mikulas gera 2023-05-29 09:27:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento materál je bez nadsázky možná to nejdůležitější, co kdy ve svém životě uslyšíte.

Môžem potvrdiť …..

Keď som sa k nemu pred rokmi dostal a celý naštudoval a „uvedomil“, zmenil mi život ….

K lepšiemu …..

Ďakujem ….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 13:38:44
Ikona diskutujiciho
sipka

je to pecka. před lety to byla pecka a vůbec to neztratilo na atraktivitě ani dnes, naprosto nadčasový materiál

Ikona diskutujiciho adria 2023-05-29 11:46:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím, tedy z uložto to bylo smazáno …. 🙂

zde je nový upload neruda rozhovorů, i pro jiné než české IP adresy.

https://app.box.com/s/kgrldv3ixcn7qar526gt8ipwphlvwz64

dík moc

Ikona diskutujiciho asdf 2023-05-29 17:11:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Dik, to uz funguje 🙂 Kdyby to nahodou zas smazali, tak tady je to jeste bezpecnejsi, a vydrzi to rok:
https://www.file.io/2zpR/download/EX6m57imnobp

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 17:13:16
Ikona diskutujiciho
sipka

a proč to mažou? je tam problém s autorskými právy? to asi není možné, když je to všude po netu zadarmo.. tady je jednička na blogu, kdybyste někdo potřeboval napsané https://probud.se/tvrci-kidel/36-rozhovory-neruda

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-05-29 17:38:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová 2023-05-29 17:13:16
ulozto, funguje podle nařízení EU a chodí tam „ochránci autorských práv“…před několika lety se tam dal stahnout Neruda v audio formátu….jsou vhodnější ukládací servery…

Ikona diskutujiciho Sojina 2023-05-29 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To audio je kde prosim?

Audio je pro me lepsi, poustim porad u prace, nemela bych tolik casu na cteni…
Moc dekuju

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 17:24:19
Ikona diskutujiciho
sipka

je to vloženo přímo v článku jako video, stačí pustit

Ikona diskutujiciho hani 2023-05-29 16:02:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, velke díky za tohle tema. Pred lety jsem natrafila na jejich stranky v angličtině, ale přesně jak píšeš, jsou takove komplikovane, těžko se tam orientuje. Vite prosim nekdo jestli se dají nekde sehnat wingmakers obrazy v dobré kvalite na vytištění. Jejich energie mi je velmi příjemná a rada bych je mela vic kolem sebe. Děkuji za info

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 17:23:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Na ofic. webu je to kvalitní poděl. Vůbec nevíš kde kliknout a co k čemu patří, nebo co je starší a co nové. Nebo co je orig. překlad a co je nějaká fantazie autorů. A když dojdeš k doporučení autorů čím máš začít, tak ti doporučí aby sis koupila knížku. Za eura v angličtině.. 🙂

Občas si říkám, když natrefím na nějaký jedlý obrázek, že to stáhnu a zanesu někam do fotocentra aby mi to vyvolali jako fotku… a zarámovat. Nebo jsem jednou našla shop, dělali ho poláci, kde se dal objednat plakát s motivem jaký si sama nahraješ a ještě sis mohla nastavit jestli ti to má dojet jako plakát, nebo obraz, mohla sis k tomu vybrat i rámeček. Ale samozřejmě si ten web už nepamatuju že… 😀 ale asi si takhle vybavím barák. To bude všude samý anděl .. horší to ale bude s kvalitou na pix. To co leze z laserové tiskárny není nic moc.

Ve slušné velikosti jsou obrázky na ofiko webu wingmakers tu: https://wingmakers.com/art/
s lupou to celkem jde: https://wingmakers.com/wp-content/uploads/2020/08/Aadhya_Chamber_21-691×1024.jpg

Ikona diskutujiciho eleanor 2023-05-29 17:26:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takové zásadní věci a já se to dozvím až teď? Nechápu jak mi to mohlo utéct.

Ikona diskutujiciho mikulas gera 2023-05-29 18:28:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto sú pôvodné zdroje, ktoré som kedysi študoval …..

https://jamesmahu.com/ ….

Je to v angličtine, takže každý si už musí zvoliť ten svoj „najvhodnejší“ jazyk …..

Úsmev ….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 19:02:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je btw. v Chaco Canyon New Mexico, kde byla lokalita ancient arrow objevena. Památka je zapsána v UNESCO. Mně to připadá jako bývalé letiště pro UFO. Říkají tomu Pueblo bonito.

https://archeyes.com/wp-content/uploads/2016/04/Pueblo-Bonito-Chaco-Culture-National-Historical-Park-New-Mexico-10.jpg

Ikona diskutujiciho Petros 2023-05-29 19:19:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle tady fakt chybělo.

Ikona diskutujiciho mikulas gera 2023-05-29 19:20:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je btw. v Chaco Canyon New Mexico, kde byla lokalita ancient arrow objevena. Památka je zapsána v UNESCO. Mně to připadá jako bývalé letiště pro UFO. Říkají tomu Pueblo bonito.

https://archeyes.com/wp-content/uploads/2016/04/Pueblo-Bonito-Chaco-Culture-National-Historical-Park-New-Mexico-10.jpg

Presne tak …..

Úplné podrobnosti si už nepamätám, ale mám pocit že Fifteen to aj takto nejako opisoval ….

Že celá jeho „misia“ začala tým, že bol „pozvaný“ preskúmať“ jedno „zvláštne“ miesto“ …..

Úsmev ….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 19:25:06
Ikona diskutujiciho
sipka

aha, pak si udělám čas a podívám se co o tom píšou… zatím jsem koukla jenom na fotky. možná to s acio vůbec nesouvisí, ale možná taky jo. zvláštní totiž je že mi to vyskočilo při hledání klíčových slov ancient arrow wingmakers a úplně to vybočuje svým charakterem z toho na co je člověk obvykle zvyklý u normálních zřícenin

Ikona diskutujiciho Karel 2023-05-29 19:20:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vůbec jsem z toho včera nemohl usnout. Úplně mě to vtáhlo a pořád jsem nad tím dumal. Ale neptám se na nic. Protože rozhovorů bude ještě dost.

Ikona diskutujiciho Janička Kováříková 2023-05-29 19:22:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji 🙏 🙏 toto jsem neznala a jsem moc ráda že se tomu věnuješ, protože bych na to jinak asi nenarazila nebo mnohem později. Všechno co umím jsem se naučila tady. Jsem šťastná že tento web je.

Ikona diskutujiciho housenka 2023-05-29 19:26:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluska.org opět boduje. chválím a sdílím dál.

Ikona diskutujiciho Reny 2023-05-29 19:27:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Alue za zajímavé téma, moc ráda se tím prohlodám, zatím nebylo kdy, už mi zase lezou do života přízemní, hrubé síly, u mého domu se staví chodníky, silnice. Zatím to vypadá tak, že mají v plánu zbourat mi snad i dům, nebo minim. zdevastovat, zničit a zasvinit co se dá, má milovaná zahrada, téměř má jediná radost pod nánosem prachu z betonu, zkrátka zmar a zkáza a opět nastávající boj se zrůdama, co schválně nedodržují stavební předpisy a mají snad za cíl zbavit lidi i té špetky klidu, soukromí a zdravého rozumu. Sakra, kleju, ale jsem naštvaná.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-29 20:06:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejde zdrhnout na chatu? (nemusí být ani tvoje, movití kamarádi občas rádi chatku půjčí)

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-05-29 21:12:41
Ikona diskutujiciho
sipka

reny na to zvykneš já dělám 10 let práci kde je extrémní hluk a deně slýchávám 3000 silných úderu a plno otřesů, maximálně ti trochu zapráší zahradu, ale nebud na ně tak přísná ono je to třeba opravit pak je to samá díra a seš ráda když po tým jedeš z autem a neutrhne ti to kolo to samý stim chodníkem o něco tam zakopneš a letíš na zem prostě to chce klid-))

Ikona diskutujiciho Reny 2023-05-30 17:21:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Alue, děkuji Pavlovi, nápady dobré, třeba jinde fungují, u mě ne. Za mnou lezou (vlastně už ne, už jsem je odstřihla) takoví, co by tak akorát navštěvovali a vyhlodávali mě. Takový jsem byla blbec. Už nejsem. Mě-lo li by to být naopak, třeba na oplátku, nikde nikdo, pomoz si sám. A s třema psíma slečnama ze mě taky nikdo urvanej nebude. Já ale stejně neřeším útěkem. Stavím se čelem a jdu do toho. Dnes jsem dosáhla toho, že pacholci stavbu téměř vzorně konečně uklidili. Prašný materiál přikryli, ostatní skropili a zametli tak, jak to podle předpisů na stavbě má normálně s ohledem na lidi a přírodu být. O to šlo, zbytečný bordel a zkáza navíc, když to vůbec být nemuselo. A neprofituju z toho jen já, ale spousta lidí z obce. S hlukem a vyšší prašností samozřejmě u takových prací počítám, nejsem takový fouňa, abych nad každým prdlajsem brblala, ani se z toho se nehroutím. Avšak toto byl díky lidskému(?) šlendriánu a lenosti zbytečný problém navíc. Ale nebudu odbočovat od článku, zkusím najít chvilku klidu, třeba se špuntama v uších a k tomu hadr na hlavu a s velkou chutí a zájmem se na to vrhnu a když mi to půjde, tak si také dovolím zaslat odezvu a názor, pokud na něj bude někdo zvědavý :)).

Ikona diskutujiciho peace 2023-05-30 21:45:01
Ikona diskutujiciho
sipka

To co se děje u vás v obci asi není nic zvláštního. U nás před lety udělali zbrusu novou silnici aby ji příští rok zase celou rozkopali a dělali nové vodovodní potrubí 🙁 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-31 09:15:16
Ikona diskutujiciho
sipka

U nás 10 let spravovali vodu a pořád ji ještě nespravili. 😀 Už tam nejsme a spravují vodu dál…

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-05-29 21:26:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

invaze amunaku byla již odražena za pomocí zeleného laseru který po zásahu jejich plavidla ji rozebral na atomy ale nekterým se podařilo proniknout obranou ale ty sou loveny Ruskou Federací pravděpodobně byla drtivá většina amunaku zlikvidováná

Ikona diskutujiciho Tom 2023-05-30 08:39:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No som už na piatom rozhovore v tom pdf formáte…akože brutál…Prináša to nové svetlo aj do Aluškinych seriálov o matrixe…Vďaka že ste to sem dali!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-30 09:17:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, dalo by se říct že je to jeden z nejlepších materiálů co se dají sehnat, když tě zajímá pravda o lidstvu. Za další klenot bych chvástavě označila tu sérii o matrixu, jenomže není tolik širokospektrální a řeší pouze jedinou rovinu problému, kdežto Wingmakers to berou všechno jedním šupem.

Ikona diskutujiciho Tom 2023-05-30 14:44:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Niekedy neni zlé sa aj „pochvastať“ 😀 Súhlasím, účel spĺňa aj jedno aj druhé…Pri Wingmakers som ale nútený si dávať pauzy a zjavne to budem musieť prečítať celé minimálne ešte raz…Ťažké čítaníčko

Ikona diskutujiciho peace 2023-05-30 10:31:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Četl jsem to již dávno a myslím, že jsem se na to dokonce Alue ptal, jak ještě dělala ty dotazníky (mimochodem škoda, že už nejsou, mnohdy tam byly zajímavé dotazy a odpověďi). Pamatuju si, že jsem když jsem to četl tehdy, tak jsem pak nějak nemohl usnout. Když jsem teď včera kousek četl, tak se mi zas zdál divný živý sen, že Slunce je nějak zvláštně červené, i obloha byla dočervena, pak začaly na Zemi dopadat malé meteority a bylo nějak Googlem vyhlášeno, že za dva dny je konec světa, a Google chtěl cosi ještě podepsat o pohřbení nebo něco takového. A potom Google řekl (nevím tedy jak by mohla firma mluvit, ale v tom snu to bylo nějak logicky, ale už si nepamatuji 😀 ), že po smrti se o nás postarají buď Sentinely (z Matrixu ty stroje) a nebo šediváci a to jsem se probudil. Jinak wing Makers mi přijde, že by tak nejméně 90% mohla být pravda, ale mám z toho celkově divný pocit.. nebo třeba ten divný pocit a ty sny a tak, je že jak říkal i Neruda, tak že ACIO má různé psychotroniky co dokáží na dálku vystopovat jakéhokoliv člověka na Zemi, tak že by udělali něco/nějakou entitu co každému kdo si o wing Makers čte, tak na něj negativně působí.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-05-30 13:59:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Povedal by som, že to bude naopak, len 10% pravdy. Miesto existuje a nazýva sa starodávna šípka preto, lebo etnikum, ktoré tam žilo stavalo rovné cesty bez zákrut a postavili ich okolo 600 km. Skončili rovnako ako skončíme my, na nedostatku prírodných zdrojov. Vyklčovali všetky lesy v okolí a keďže je to púštna oblasť dažde boli vzácnosťou. Predstavení, teda tí, čo by sa dali nazvať vtedajšia elita sľubovala, že dažde prídu a keď to nemohli splniť, tak sa zobrali a odišli. ľudí tam nechali napospas svojmu osudu.

Ikona diskutujiciho Tom 2023-05-30 14:47:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, ten sen o Slnku som mal aj ja, aj viacerí ľudia z tejto diskusie to spomínali…takisto bolo červené, videl som ho veľmi zblízka. Zároveň som sedel v autobuse a ľudia naokolo sa o tom zhovárali, boli vystrašení, len veľmi málo z nich myslelo pozitívne. Zjavne všetko čo vidíme prechádza transformáciou, o Slnku a Zemi sa to samozrejme vie už dlho. Čo však konkrétne príde, ťažko povedať. Uvidíme 🙂
A o tej druhej časti, pochybujem že by mali takúto motiváciu robiť zle tým, čo si to čítajú. Ja som po prvom prečítaní všetkých 5. rozhovorov v pohode, uvidíme čo povie repete 😀

Ikona diskutujiciho dodo 2023-05-30 19:34:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Takéto sny bude mať čoraz viac ľudí. Aj Greta Thunberq mala podobný sen, alebo víziu. Jej sen bol bohužiaľ zneužitý na politické ciele globálneho otepľovania. To, čo Greta videla je malým čiastočným obrazom toho, čo sa bude diať v tzv.súdny deň. Tvoj sen celkom presne zapadá do toho istého deja. Koniec sveta to nebude, len koniec jednej epochy ľudstva. Už sa to stalo mnoho krát a stane sa to znova. Peter Staněk tomu hovorí teraformácia planéty. Biblia túto vec opisuje ako veľkú potopu a to je len jedna čiastková vec celého diania. Súvisí to so Slnkom. V súčasnosti je už k dispozícii dobrá predstava toho, čo sa bude diať za nejakú dobu a to na vedeckej báze, žiadny channeling, vedmy, proroci a pod. Smutné je to, že my (všetci okrem elity) nie sme na túto vec vôbec pripravení a je nám bránené v tom, aby sme sa pripravili.

Ikona diskutujiciho kkzdenek 2023-05-31 17:03:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no, jsem doopravdy skeptický , připadám si normálně jako v šaškecu a tady ještě víc . Připomíná mi to do jisté míry oteplovací žvásty a lži . A když tak .. co s tím udělat — nebo je to jenom cvičení v rétorice ?

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-05-31 17:43:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další pokus o sdílení PDF verze rozhovorů s Nerudou: https://uloz.to/file/dnUmere0WmGG/rozhovory-s-nerudou-1-az-5-wingmakers-tvurci-kridel-pdf#!ZGHkZmR2AzIyLGIxMTSzLwDmZJWuZRqUoIqzZ210pRSxMzExBN==

Ikona diskutujiciho Amia 2023-06-08 11:45:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko a co Radu cinamar a jeho knihy? Taky mám dotaz slyšela jsi někdy o jednotce času 1 AN? Kdy toto se rovná 30 lidských roků(námi měřených) . A my tedy umirame jako úplne mimina a nemáme čas dospet a více se vyvinout. Radu v knize píše, že alchymista je schopen žít něco přes 2000 let a pak odchází to znamená 70-80 ANu. Tedy dospěje. Co když tohle byl původně taky náš věk?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-08 13:34:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Neslyšela jsem o tom, nemůžu se k tomu vyjádřit.

Ikona diskutujiciho Jabadabaduuu 2023-06-08 19:57:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Rasa, která vytvořila dnešního bílého člověka se v té době dožívala 850 až 1050 let a její věk dožití byl tou dobou také již zkrácen na polovinu. Tedy původně se dožívala těch asi 2000 let. Tato rasa vytvořila původně bílého člověka primářně jako válečníka, ale také jako otroka. Vytvořila ho z části sebe sama a z části genetického materiálu, který našla v čase svého příchodu sem na Zemi. Progos – správci této planety se proto bílého člověka bojí jako překážky v nastolení jejich nové světovlády a proto na něho působí na bio-chemické úrovni, aby ho udrželi v jeho otrockém nastavení a snaží se ho dokonce i cíleně zlikvidovat. Ostatní rasy na planetě nejsou v tomto ohledu pro ně totiž hrozbou. Ale zpět k tématu. Záměrně zkrácené telomery DNA jsou příčinou našeho uměle zkráceného věku dožití. Tvůrci našich součaných těl chtěli mít nad námi navrch a nechtěli, abychom se mohli během svých životů rozvninout do úrovně v jaké jsou oni.

Na Zemi je jen jedna úzká skupina lidí, kteří zkrácené telomery DNA nemají. Je to přímá pokrevní línie lidí od Noah. To jsou progos – současní správci této planety.

AN je myslím počítána jako jedna lidská generace.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek