Wingmakers 3: Kdo je Bůh

4.6.2023 v Matrix 3

Třetí díl rozhovoru s Dr. Nerudou na téma Wingmakers vysvětluje kdo je Bůh, jak myslí, jak tvoří a jaké má motivy. Popisuje motivy a jednání Centrální rasy, vznik a záměr rasy Animus z planety M-51. Dává do reálného kontextu biblický příběh o vzpouře Lucifera, který je lidem popsán jako padlý anděl, tato verze příběhu je však velmi primitivní a vynechává to nejdůležitější o jeho skutečném záměru a důvodu, proč udělal to, co udělal. 

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-06-04 11:19:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za přidání Alu ❤

Ikona diskutujiciho K 2023-06-05 08:30:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju Alue za tyto věci s Nerudou.
Koho takový téma zajímá , pak je možno sáhnout po knihách Thovt – Projekt lidstvo a Thovt – Brány Atlantidy a po jejich přečtení si dát vše do souvislosti a tím co nám předkládá právě Neruda.

Ikona diskutujiciho Aziza 2023-06-05 20:05:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wingmakers a některé další rasy s podobným vývojovým základem již aktuálně na Zemi nepůsobí, byli vytlačeni systémem 5G sítí. Nadměrně preferovali humanoidní rasy před nehumanoidními rasami a to se jim vymstilo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek