Zajímám se o tématiku Zlatého věku, proč opakovaně narážím na výroky o Ježíši?

8.7.2021 v Poradna 33

Proč je mnoho duchovně laděného obsahu orientováno nábožensky a žádá nás, abychom přijali ,,Ježíše, boha“, nebo jinou bytost do svého života? Do poradny mi na toto téma přišel zajímavý dotaz.Dotaz:

Ahoj Alue,
Začal jsem mnohem více číst stránky typu tadesco, hodně jsem se díky tomu posunul, sice to nebylo vždy úplně příjemné, ale aspoň mám motivaci tak nějak normálně fungovat a vím, že je za co bojovat a že to má cenu.
Každopádně, sem tam jsem narazil na různé výroky, že „snad lidi přijmou Krista“, a že se „máme jako lidstvo během vzestupu připravit na jeho příchod“ a tak podobně.

Narážel jsem na to občas i na YouTube kanálech orientovaných na Zlatý věk, ve kterých jinak mluvili lidé, kteří zřejmě ví něco o 5D a nevaří tam z vody nějaká vymyšlená data.

Jenže tady je ten kámen úrazu. Ty jsi před asi třemi lety zveřejnila článek o tom, co je tato entita zač a že vůbec není taková, jak bývá prezentovaná. A já právě nevím, co si o tom mám myslet.

Přece je dost nepravděpodobné, aby všichni ti probuzení lidé, byli tak moc na omylu, a že třeba člověk jako je Lin Wood, který něco takového také řekl, se mýlil a byla to další past na všechny probuzené.
Je pravda, že ve všech příspěvcích, které jsem četl, se všichni shodují na tom, že to, jak je to obecně prezentováno lidem v kostele a tak podobně, je jenom další pokus systému, jak ovládat velké masy lidí, ale občas tam je něco citované z bible a já z toho nemám úplně dobrý pocit.

Ale co když jsem na omylu já. Co když to je všechno jinak. No ale na druhou stranu, ten článek, který jsi vydala, také nebyl napsán „jen tak“, aby se nad tím někdo zamyslel a pak to neřešil. No, opravdu nevím, co si o tom mám myslet. Je vlastně „dobrý“, a nebo není a je to celé jenom past?

Celkem se bojím, že jestli ti všichni lidé mají pravdu, tak já, když to odmítnu, budu vystaven zbytečným překážkám během přestupu, a to zas nechci.

Omlouvám se ti za dlouhý email, ale jsem z toho celkem zmatený a potřebuji slyšet názor „odborníka“ na tuto tématiku, tak snad to nebude vadit.

S pozdravem, M.

Ježíš je pastýř ovcí. Církev se s tím vůbec netají, za co nás ve skutečnosti považuje.

Odpověď:

Ahoj,
Já se v obsahu tadesca neorientuji a nemám přesný přehled o tom, co se tam všechno píše. Takže spíš obecně. Pokud sleduješ obsah typu ,,vzestup, zlatý věk“ atd., musíš mít vždycky na paměti to, že jde o názory, vize, překlady, představy lidí jako ty. Normálních lidí, kteří mají své představy o světě, ovlivněné tím nebo oním, kteří mají svůj systém víry a mohou se i splést. To platí o všech lidech stejně bez rozdílu, i o mně, i o tobě. I já se občas v něčem spletu, nebo přesně nevím. Dneska si už nestojím za něčím, co jsem psala před deseti lety, protože jsem mentálně někde jinde. To je úplně normální.

A to je přesně to téma zlatého věku. My nikdo nevíme kdy přesně přijde, nebyli jsme tam. Můžeme v něj věřit, doufat, můžete dbát na vize někoho, kdo třeba budoucnost vidí, ale nakonec se vždycky pohybujeme v rovině spekulací, odhadů a snažíme se odhalit kdy to přijde, nebo jak to bude vypadat.
Obecně platí, že termín není pevně daný a nikdo z nás to neví přesně. Jedna věc je jistá, nepotřebuješ uznávat žádného gurua, ani přijímat náboženskou postavu, aby ses ,,někam dostal“. Zejména musíš být věrný sám sobě a mít dobrý charakter.

Ve výsledku to znamená, že pokud někdo říká, ,,abys přijmul Krista před přechodem do zlatého věku“, znamená to, že obsah tvořil člověk, který je nábožensky založený, možná není úplně katolík, ale spousta lidí si bez náboženských prvků neumí svoje duchovno představit. Jakoby se toho báli, nebo to nedokázali pojmout sami za sebe, individuálně. Pořád potřebují nějakou postavu, na které to založí, za kterou se mohou jakoby schovat.
Pokud se ti daný text nebo video zdá jinak dobré a přínosné, tak si jednoduše vyfiltruješ slova jako ,,ježíš“ a ,,bůh“, protože víš, že je to osobní názor tvůrce.

Ježíš je postava, která byla vymyšlená za účelem manipulace lidí. Příběh o jeho příchodu, narození a životě, je vykrádačkou starších mýtů z jiných kultur.

s pozdravem
Alue

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Efs 2021-07-08 05:50:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to smutná pravda, Alue. Ježíše si berou do úst mnozí překrucovatelé, zneužívatelé a przniči jeho znamenitého učení. Pojem „přijmout Ježíše“ bych viděl jako přijmout jeho učení. Učení Lásky, míru, porozumění, odpuštění… Postup výše od desatera božích „zakázání“. Od principu „Oko za oko“. Dnešní doba nám nějak přestala ukazovat ideály. Myslím tím dobré, vhodné a užitečné příklady a vzory. Nanejvýš se jim vysmívá a shazuje je. Ztrácíme, čeho bychom se mohli chytit a přidržet. Kam jít pro radu, když si nejsme jistí. Vzniklo tak prostředí pro všelijaké učitele a guru, kteří odvádějí hledající z cesty a zneužívají jejich nejistotu či nezkušenost. Naše doba pod různými záminkami zahodila mnohé (v čem byly i dobré i špatné věci), leč nenašla za to náhradu. Poskytuje jen prázdnotu, povrchnost, zástupné problémy, prostředky a záplaty pokryté barvičkami a přitažlivou slupkou. Hezký den.

Ikona diskutujiciho Jan 2021-07-08 11:20:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. To je krása, celou dobu mi tato otázka vrtala hlavou. Nakonec jsem uznal, že žádnou postavu boha v mém životě nepotřebuji a je vyřešeno… Jinak by mě zajímalo, jak to teda s tou bytostí je. Pokud udržuje nějakou rovnováhu sil, tak někomu může přijít negativní a pro někoho je pozitivní. Těžko říct ale.

Ikona diskutujiciho aťa 2021-07-08 19:24:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spomenula som si po prečítaní článku ako mi môj syn, večer pred maturitou odpovedal na otázku, či vie angličtinu, nasledovne: „Mám to vybavené. Dohodol som sa s bohom, ktorú otázku si vytiahnem.“ Keď videl môj vyjavený výraz, tak mi s úsmevom povedal: „Neboj sa, nezbláznil som sa. Ja, ako ja, som poprosil boha a ja sebe , ako boh, som povedal, že áno, tú otázku si vytiahneš.“ Prišiel domov z maturity a … usmial sa a vravel mi, že aj triedna sa ho pýtala, akú otázku si chce vytiahnuť a že bola veľmi prekvapená, keď si ju naozaj vytiahol. Zlepšil si známku o dva stupne a ešte maličkosť, že ani len netuší, čo sa ho anglicky pýtali a čo im odpovedal.

Ikona diskutujiciho adri 2021-07-08 19:40:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj … podle wingmakers dojde k Události kolem roku 2070
užijme si posledních 50 let matrixu a finíto

Ikona diskutujiciho izairi 2021-07-09 14:06:58
Ikona diskutujiciho
sipka

adri:
Ty ses asi zbláznila co. Tak to se nejspíš Prezidenti trump,putin,aliance,dobří mimozemšťané a všechny síly světla s tim bojem za naše osvobození sekli. Měli s tím začít tak za 48 let. A asi se sekla i indigová dívenka že. Tak víš co? My půjdeme do 5d a ty klidně zůstaň ve 3d a užívej si metrix. Pěknou zábavu.

Ikona diskutujiciho adri 2021-07-09 16:43:18
Ikona diskutujiciho
sipka

můžeš mi říct jak se to semnou bavíš ??? děláš si ze mě srandu ?

ano, nakonec to potrvá přece jenom déle než jsme si všichni původně mysleli … i na tadescu už se zmínili, že se některé věci posunuli, lidé vyhráli, ale je třeba, aby nás bylo dostatečné množství .. navíc ani indigová dívenka vysloveně neřekla, kdy k Události dojde, ví moc dobře proč … no a mě to zajímalo, dostala jsem odpověď při čtení rozhovorů s nerudou …
na časové ose podle matrixového počítání času k ukončení experimentu dojde (pro nás) za 50 let …
je to možné, samozřejmě k tomu může dojít i dříve, co já vím … říkám jen to, co jsem se dočetla

navíc si tu dobrovolně, vím, je to těžké … ale nebreč mi tu … nic takového už se nebude opakovat, ne, ani já to tu nemám ráda a co? … zase tu po me vyjíždíš, mas problemy sama se sebou? NEVIM UZ FAKT

Ikona diskutujiciho Khira 2021-07-09 17:35:33
Ikona diskutujiciho
sipka

adri: tak se nedívej na to, co kdo říká a zeptej se sama sebe, kdy chceš vystoupit z matrixu. Ovlivňuješ tímto způsobem svou i naší realitu. Já jsem si jistá, že všichni toho už mají po krk a chtějí jít co nejrychleji, pár si ještě něco možná prožije, ale rozhodně to nebude tolik let.

Ikona diskutujiciho adri 2021-07-09 19:32:29
Ikona diskutujiciho
sipka

no dobrá, věřme tomu že nebude … ať je konec co nejdřív a je klid

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-07-09 10:28:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo s tým ježisom to je otázka, nad tým sa nedá nič vymyslieť nie je sa čoho chytiť, tak fakt neviem. Mne to celé o ježišovi pripadá ako vymyslená rozprávka takže tak som aj ježiša bral, ako výmysel. Ale tiež si už nejakú dobu všímam ako sa všade v duchovnej sfére tlačí že musíme prijať ježiša. Stretol som sa s názorom že prijať ježiša je jediná vec ktorú človek musí urobiť a môže byť aj zlý pôjde do neba. A dobrý človek ktorý ho neprijal sa tam nedostane. Takže ježíš ako nejaká entita asi existuje, inak by sa tak netlačilo za prijatie niečoho čo neexistuje ale môže to byť tiež pasca na polapenie našich duší.

Ikona diskutujiciho Henok 2021-07-19 20:24:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježíš znamená zachránce, někdo jako anděl strážný z té neviditelné strany. Pro každého jiný nebo jiná, většinou ten, který po smrti těla je nužem té ženy nebo ta, která je ženou toho muže. Lidé o tom, že vlastně někdo takový k nim patří, netuší, protože nemají pamět Duše, ale jen svého těla.

Ikona diskutujiciho Indy 2021-07-22 23:39:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Staci si precitat Bibliu a od Leeho Strobela, aby ste vsetci (ak ste na to disponovani) pochopili, ze Kristus NIE JE vymysel.

Ikona diskutujiciho dodo 2021-07-09 22:11:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono to s tým Ježišom môže byť úplne inak ako je nám tlačené do hláv. Ak sledujete alternatívny výklad dejín, ktorý vyzerá byť diametrálne odlišný od toho, čo sme sa učili na dejepise, tak aj príbeh Ježiša bude zrejme hodne odlišný. Napríklad Valery Uvarov uvádza, že existuje jedna stará ruská kniha, kde sú uvedené dátumy narodenia, pokrstenia a ukrižovania Ježiša. Narodenie uvádza táto kniha údajne na 25 dec. o 7 hodine ráno r.1152 vo Francii. Zaujímavosťou môže byť aj jeho misia, ktorá nemá nič spoločné s kresťanstvom. Jeho rozprávanie hovorilo o vedome kontrolovanej reinkarnácii. Ukrižovaný bol poblíž mesta Yoros (40 km severne od Instambulu). Ešte aj teraz je tam jeho hrob o ktorý sa starajú moslimovia. Zaujímavé môže byť prenesenie polohy miesta ukrižovania o ktorom pojednáva Biblia na miesto Jerusalem (Yoros-alim -> Jerusalem).

Ikona diskutujiciho iku 2021-07-19 08:00:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skutečně, o Ježíši Kristu jako fyzické osobě není vůbec nikde v historických pramenech žádná zmínka. Kdysi jsem se to dočetla v nějaké publikaci o náboženstvích. To však neznamená, že to kristovské učení, které je ve vymyšlené Bibli, by bylo bez hodnoty. Naopak. Učení a tyto myšlenky mají obrovskou hodnotu, hodnou přijetí.
Jenže ne úplně vše, co je v Bibli je hodné následování, zvláště některé záznamy týkající se různých společenských hrůz dávné doby.

Ikona diskutujiciho Indy 2021-07-22 23:42:11
Ikona diskutujiciho
sipka

pisal som inde: staci precitat (Lee Strobel).

Ikona diskutujiciho rudo 2021-07-19 14:28:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

najviac sa mi pozdava tato varianta

https://celostnivzdelavani.cz/nova-chronologie-dejin-5-dil

Ikona diskutujiciho mia 2021-07-19 17:41:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue, prosím, vysvětli na nebe vzaté mistry, jako je sanat kumara, morya, lady nada, st.Germ. apod., k těm se kristus taky občas řadí, děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-07-19 20:55:30
Ikona diskutujiciho
sipka

o některých tu už psané bylo, na jiné jsem se zatím během hloubání a dloubání nedostala.. mám dojem že jich několik vystupuje v sérii o cintamani

Ikona diskutujiciho vilda 2021-07-19 18:38:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.svobodny-vysilac.cz/category/radio-midgard/evoluce/page/25/
Dobrý den, zde najdete (věřím, že ano) odpovědi na Vaše otázky, které vám nedají spát. Doporučuji
poslouchat od začátku, at´ onic nepřijdete.
jen malá návnada: Ježíši byly dva, ale ani jeden nebyl ukřížován doopravdy…..
myslím, že nebudete litovat času stráveného poslechem. Uvařte si kávičku, usadte se…..

Ikona diskutujiciho Zdeněk 2021-07-19 19:45:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jde o Ježíše (dále JK), tak se jedná o historickou osobu z doby prvního století, zaznamenanou Římany jako správci Judeje v „policejních“ (místodržitelských) protokolech o pronásledování JK. Chce to pozorně číst jak bibli, tak také védy.
Ježíš byl ve skutečnosti Árijec, který se narodil Marii (panna = prvorodička v tehdejším významu slov). Árijci byli na mnohem vyšší úrovni poznání než Židé a chtěli Židům pomoci od satanského-luciferova „prokletí“ kabalou v tom smyslu, že Židé byli postiženi ztrátou duchovní činnosti pravé poloviny mozku (viz Zaznobin – Petrohrad). Takto kabalou handycapovaní Židé neměli naději vidět do budoucnosti, proto mají bibli, ale ve skutečnosti spíše tóru a ještě více politický talmud jako program jejich vývoje. JK, jak píše bible, nebyl poslán k nikomu jinému než k domu izraelskému, protože ostatní národy netrpěly tímto postižením. Byl počat bez otce (Árijci to uměli) a tak přenesl znalosti véd i k Židům v kontinuálním duchu tóry, pokud je přijmou od JK. Mnoho Židů následovalo JK, ale mnoho také ne. Ti pokračovali později v překroucených naukách, které vedly až k Vaticanu (Vat-i-can = město hada podle tehdejšího jazyka). Nemohu zde vše podrobně vysvětlit, ale lze říci, že veškeré lidstvo se do nedávné doby ubíralo biogenní cestou Árijců, protože jim pracovala duchovně pravá polovina mozku (telepatie, levitace, teleportace, intuice a pod.) Jelikož Židé postižení kabalou, tyto schopnosti ztratili, museli je nahrazovat technogenními prostředky (telefony, dopravní prostředky, jeřáby a transportéry, programy, plány a pod.), které mimoděk vnutili i bílé rase. V poslední době to dotáhli tak daleko, že ovlivnili bílou rasu do té míry, že začala fušovat i do Božího stvoření a nahrazovat mj. přirozenou biogenní činnost imunitního systému technogenními prostředky, jako je zrůdné očkování, měnění DNA vakcínami mRNA a pod. Tuto pošetilou zrůdnou činnost si ovšem Stvořitel nenechá líbit, a proto se nyní děje to, co se právě děje. Možná, že další inspiraci i o jiných věcech najdete v knize BYSTVOR – ISBN 978-80-89696-07-7. Veškeré poznatky tohoto druhu spočívají v nejméně 55 letém studiu, neovlivňovaném tendenčním poznáním, což může být pro někoho obtížné přijmout.

Ikona diskutujiciho player 2021-07-20 04:37:21
Ikona diskutujiciho
sipka

kazdy kto sem prisiel a nebol ovladnuty kontrolnym skolskym systemom ktory z kreativnych deti spravil poslusnych otrokov vedel pouzivat pravu cast mozgu ale programy od rodicov a systemu takmer kompletne znemoznili dostat sa mimo ich vplyvu a ked sa dostali tak to bolo v starsom veku s vedomim ze stratili 20-30 rokov rozvoja ucenim sa niecoho co musia kompletne vymazat a spravit ciaru a zacat kompletne odznova a to je povacsine obtiazne lebo vacsina je zavysla a pod totalnou kontrolou systemu a radsej preferuje komfort a seba klam ako priznanie ze sa mylili

Ikona diskutujiciho flaja 2021-07-19 20:32:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně je sympatické to, co píšou v Celostním vzdělávání.cz, zrovna v Nejnovějších příspěvcích. Ježíš přišel hlavně k Židům, ne ke Slovanům a Arijcům. Protože Slovani měli už to vědomí a svědomí v sobě.

Ikona diskutujiciho Henok 2021-07-19 23:45:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten, který se narodil, byl zván zachráncem, čili Ježíšem, byl jedním z andělů strážných. S tím rozdílem, že on se oženil s neviditelnou ženou. Jeho matka měla zase neviditelného muže. Jinak by Bible nemohla mluvit o jeho vzkříšení. Jeho neviditelná žena ho s otcem mohla vskřísit. Ne však v těle. V Bibli je psáno, že mohl procházet zdmi.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-07-20 14:24:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Henok:
K 1 a 2 komentáři.
Co to tady píšeš za hovadiny? No jo,ale co chtít od člověka,který si myslí,že tvoří galaxie a že je tedy nejspíš stvořitel,no néé? Ovšem nevíš zhola nic.

Zdeněk:
Pěkný komentář,mohl jsi klidně napsat víc :).

Ikona diskutujiciho player 2021-07-20 04:09:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vsetky nabozenstva su vytvorene na ovladanie a rozdelenie ludi a najhorsie natom je ze vacsina co hlasaju sa zaklada na pravde a preto si tak lahko ziskaju nasledovnikov ale kazde nabozenstvo vratane veganstva je toxicke a clovek vie cerpat co mu je prospesne aj bez clenstva v sekte ci spolku ale vacsina ludi sa citi bezpecne ked maju niekoho kto ich ovlada akoby vyuzili vedomost pre rozvoj

Ikona diskutujiciho Truth Seeker 09 2021-07-20 10:59:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kristus je největší kosmické (archandělslé Vědomí). Technicky Kristem může být jakákoli bytost, dosáhne li svého tvůrčího potencionálu. Uvažovat o PRINCIPU jako o fyzické osobě je naprosto mimo…

V okamžiku Události bude na Zemi přítomno 144.000 Kristů ze 144.000 Galaxií, které na Události participují.

Alue, na to, jak málo jí je let to mívá většinou dobře uchopené, ale občas se v tom příšerně moc motá.😔

Pokud se budeme bavit o událostech na Golgotě v roce „33“AD, tak tam byli přítomni „Kristové“ dva.

Bar Abbas => syn Boží, Arkturiánské Vědomí a Joshua, syn Boží, jeden z řádu Archandělů (Elohim, Serafim, Cherubim). Nepřijde mi podstatné ztotožnit ho s konkrétní fyzickou schránkou, kterou nechal zničit Římany… Fyzická smrt v 3D je pro světelné Bytosti kino…UNREAL 😇

Každý tady máme Světelnou podstatu (Duši) a pak hmotný AVATAR, fyzické tělo svázané s energií 3D Matrixu.

K Události, kterou se zde tolik zaklínáte a nechápu proč hrotíte může dojít kdykoli. Cílem mise je uchovat co nejvíc Spících naživu, tak, aby je Událost transformovala a nikoho předčasně neukončila.

Kvůli pár „rádoby“ Probuzeným určitě NIKDO nebude zabíjet stovky milionů Spících. Tak to prostě nefunguje.

Část z Vás už od loňského roku 11.11.2019 má otevřený paralelní vstup do 5D, kde jste pokaždé, když spíte, nebo meditujete. Už jsem to psal dříve, 21.12.2025 dojde k oddělení 3D, čili to, co Bible popisuje jako Apokalypsy… Každý den si můžete všimnout, že jsme k tomu zase o den blíže 😁

Událost bude spuštěna TEPRVE v okamžiku, kdy TEN, KDO JI ŘÍDÍ (archanděl Metatron, Strážce poslední, sedmé pečeti) uzná za vhodné, že nastal Čas (že již žádnou Duši NELZE zachránit). Nikdo neuteče, žádný dobrý nezemřel zbytečně a žádný zlý smrti neuteče…

Takže se tím netrapte😁

Ikona diskutujiciho izairi 2021-07-20 18:09:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Truth Seeker 09:
Hele hledači pravdy ty sis přidal 09 aby to vypadalo líp? No moc platné to nebylo,co se dá dělat.
Jo a událost bude spuštěna až démon Metatron uzná za vhodné? A dál by měl uznat za vhodné kdo: Belfegor,Asmodeus nebo ještě někdo jiný? Ty už nekomentuješ na tadesco? tom nebo carsten to utnuli co,a nebo bylo moc těžké napsat terezce že děkuješ za registraci? Pokud si pamatuju,tak z nás všech co jsme se na tadesco registrovali jsi ty byl jediný kdo terezce nepoděkoval. Opravdu smutné.

Ikona diskutujiciho Zdeněk 2021-07-20 18:31:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro izairi 2021-07-20 14:24:44
Díky, mohl jsem toho napsat víc, ale vidím, jak málo lidí se skutečně dokáže zorientovat obzvláště v dějinách. Levá polovina má za úkol kauzálně dedukcionistické logické účelové činnosti a MÁ DÁTI DAL, a ta pravá pracuje na principu vyšších energií, celostního pohledu na věci, analogického nazírání, obrazového myšlení, finálního myšlení, systémového a integrálního uvažování. Svědomí se přímo odvíjí od parity činnosti levé a pravé hemisféry. Pokud pracuje jen jedna, svědomí chybí. Historie Židů versus Árijců a Slovanů ukazuje na to, že pracuje-li jen levá MÁ DÁTI DAL a pod., vyvíjejí se všeho schopní jednici. Proto také u těch, kteří mají vyvážené myšlení obou hemisfér, existuje jistá zdrženlivost (svědomí) být všehoschopný, a takoví se drží spíše stranou. To byl až donedávna problém Árijců a Slovanů kromě jiných ras, které mají také (kolektivní) svědomí. Nechtějí v rozhorující většině ubližovat druhým. V současné době si však árijsko – slovanské společenství na základě svého finálního myšlení uvědomilo, že musí v sobě aktivovat pud sebezáchovy a zakročit proti kabalistům, což se nyní děje se vším jejich umem a rasancí vlastní Árijcům a Slovanům. Budeme bezprostředně svědky těchto znovu probuzených schopností pudu sebezáchovy, nikoli ovšem spontánního pouze z pravé hemisféry, ale moderovaného levou hemisférou, aby vše bylo vyvážené. Pouze levostranně myslící lidé jsou uvězněni v systému 3D, zatímco oboustranně pracující mozek využívá dalších dimenzí, (je jich podle mne celkem sedm matematicky doložitelných). Takže těšme se na věci příští, protože Árijci a Slované „se nezdají“. Budoucnost si jejich mozky přímo vynutí. Takže tak.

Ikona diskutujiciho flaja 2021-07-21 18:43:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je Truth Seeker 09 opravdu ten přispívající do tadesca, tak mě moc mrzí, že už tam není. Jeho příspěvky se mi líbily a ráda jsem je četla. Jestli poděkoval, je mi dost jedno.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-07-21 22:58:20
Ikona diskutujiciho
sipka

To je vidět flajo,že holt kaźdá máme na věc jinÿ názor. Já si třeba myslím,že při množství lidí diskutujících na tadesco měla terezka s registrací hodně práce ,a že tudíž byla slušnost napsat alespoň díky. Kdyź člověk vejde do chléva aby dal kravám do źlabu,tak krávy zabučí. Je vidět,že se do toho zlatého věku má lidstvo ještě co učit. Pěkný den.

Ikona diskutujiciho mirek 2021-07-23 08:49:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

izairi, co máš v sobě nezpracovaného, že tě někteří tak popuzují? :-)) Jinak už mám ten medík. m.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-07-23 12:21:27
Ikona diskutujiciho
sipka

mirek:
Ahoj,ale nezpracovaného v sobě nemám nic,jen mně prostě někteří lidé popuzují,a někteří vůbec nikdy,a vůbec ničím. Ty jsi na mně s tím medem nezapoměl? Tak mi prosím napiš jestli bys mi koncem srpna mohl 1poslat a kolik by to stálo? Díky moc.

Ikona diskutujiciho vla 2022-06-20 15:29:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježíš..co vím, tak se stejnou historkou (tři králové, jesle, hvězda, atd) byli před ním tlačeny jiné 2 persony/učení .. a na třetí, pokus to vyšlo. Přes matku ono římského císaře. Kupodivu, do té doby mocná říše, která židy velmi soužila (krom mnohého, je dávala opalovat se přibité po stovkách a tisících podél cest..stejně, jako toho dalšího žida) se následně začala rozpadat. Náhoda. Někdo v tom, jak je to dnes rozlezlé, vidí jedinečnost a jiný, něčeho uplně jiného. Na jednom, by se dalo shodnout, že to do hlav nepadá zhůry, ale z pusy jiných (tak nebo psané). Židé, kupodivu, mají nějakou zálibu v médiích. Větší, mnohem větší než jakýkoliv jiný národ. Mluvím o médiích, v jiných státech, jiných národů (nás nevyjímaje), i tam jsou židé zastoupenější mnohem víc, než jakýkoliv jiný národ. A to jich je kolik? Jo a ta pusa, dnes funguje přes hlásnou troubu tisíckrát líp než dřív (..). I metody se náležitě poučily.

Ikona diskutujiciho Marek 2022-06-30 15:48:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je hoden objevit nejvyšší poklad ten, kdo v sobě neprobudil nejvyšší upřímnost v hledání?
Kdo nepoznal Lásku srdcem, rozumem ji nenalezne.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek