Zapomeňte na plomby, raději si regenerujte zuby

22.9.2016 v Nezařazené 3

Máte-li zubní kaz, nemusíte hned spěchat dát si ho zaplombovat, nýbrž můžete se pokusit zub regenerovat. Naše těla se totiž neustále obnovují, a i když to není běžně známo, je možno regenerovat i zuby. Obnovit si zuby je bezpochyby lepší než nechat si je zaplombovat, protože většina dnešních plomb obsahuje buď rtuť (známý toxin, který poškozuje mozek a nervový systém), nebo estrogen (bílé plomby uvolňují estrogen a přispívají k hormonálním problémům).

Navíc je regenerace zubů snadná. Potřebujete pouze dvě věci:kořen kostivalu a skořápky z organických vajec.

Skořápky se používají proto, že obsahují 27 minerálů a spoustu vápníku, takže je to ideální stavební materiál k regeneraci zubů. Složení vaječných skořápek se vlastně velmi podobá složení zubů a kostí.

Kořen kostivalu se užívá proto, že urychluje růst kostí, zubů a tkání. To napovídá i český název „kostival“, slovensky „kostihoj“.


Když si chcete regenerovat zuby, měli byste sníst jednu skořápku organického vejce denně. Nejlepší způsob, jak ji zkonzumovat, je rozmixovat skořápku na jemné částice s čerstvým ovocem na tzv. smoothie (pozn. překl.: Smoothie – hustý nápoj většinou jen ze samotného ovoce, v USA velmi oblíbený, něco jako naše přesnídávka, ale pije se to).

Ideální je nápoj z banánu, protože banán udrží částečky skořápky v suspenzi a neklesnou na dno sklenice.

Vejce rozbijte a před mixováním povařte skořápku 5 minut ve vodě, aby se zničily případné patogeny.Tímto tedy doplníte ve svém těle minerály a vápník.

Dále je třeba používat na své zuby a dásně kořen kostivalu. Kořen může být čerstvý nebo sušený, pokud je sušený, mírně ho po 10 minut povařte, aby se rehydratoval. Pak rozmixujte asi palec kořene s pár lžícemi vody, aby vznikla tekutina. Tu převalujte v ústech a srkejte mezi zuby asi po 20 minut. Pak vyplivněte.

Pokud budete používat kořen kostivalu tímto způsobem jednou denně, pravděpodobně během pár týdnů uvidíte výsledky. Mnohé kazy se tímto způsobem mohou úplně uzdravit za 1 – 2 měsíce pravidelného denního ošetřování. A nejlepší na tom je, že když se zuby uzdraví, nemusíte si nechat dát na zbytek svého života do úst toxické kovy nebo látky narušující hormonální rovnováhu.


Poznámky: kořen kostivalu může klást vyšší nároky na játra, takže kdo má problémy s játry, měl by se mu vyhnout. Až se vaše zuby zregenerují, měli byste kostival přestat užívat, abyste to nepřehnali.

zdroj: http://orgo-net.blogspot.cz/2010/07/regenerujte-si-zuby.html

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2016-09-22 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A znáš někoko komu by dorostl zlomený zub?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-22 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ulomený zub ti nikdy nedoroste. Ale malé kazy, co nejsou moc hluboké, lze léčit a sklovina má schopnost se regenerovat. Správná výživa a péče umí hodně, ale taky neudělá zázraky.

Ikona diskutujiciho Hukvald 2016-09-24 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K zubaři se musí tak jako tak. Viditelné kazy se dělají tak to 20 let, pak už jsou to hlavně ty mezizubní, které se dají zjistit jen rentgenem.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek