ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA V AUTOŠKOLE: Nandala jsem jim to! – 7.díl (video)

15.9.2018 v Poselství 4

ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA V AUTOŠKOLE: Nandala jsem jim to! – 7. | AlueButterfly

https://www.youtube.com/watch?v=EMAYWQB_eeU

Závěrečný díl autoškolské série je konečně tady! Užijte si dnešní bohatou nálož kuriozních momentů a hlášek, které při mé zkoušce proběhly. Během zkoušky nebyl nikdo zraněn, ale úča vypadal, že každou chvilku exploduje do jiného časoprostoru.


Komentáře

Ikona diskutujiciho Tina 2018-09-15 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako to šlapání na plyn od instruktora… Správně by ti během zkouškové jízdy žádným způsobem neměl zasahovat do řízení. Jen pokud by to bylo nezbytně nutné a musel by to udělat, tak může, ale tím pádem zase končíš ty. Takže mi to přijde trochu divné. Nehledě na to, že u nás si i ten komisař sednul tak, aby viděl i přesně co dělá komisař.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-15 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Úča mi to šlapáním na pedály dost kazil, protože pak jsem to vlastně ovládala jenom napůl a pak není divu že nebrzdím, neřadím atd. Bylo to nebezpečné, podle mě si to ani neuvědomil. A na tom parkovišti jsem stejně tak mohla řvát já po něm než on po mně, protože nás tím ohrožoval a první chyby byly jenom díky němu…. ale tím by pro nás zkouška skončila a poštvat si ho proti sobě by nebylo moudré.

Ikona diskutujiciho Tina 2018-09-15 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Oprava: co dělá instruktor :D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-25 20:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D  :-D  :-D no to né! tak tohle bylo boží.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek