Zažila jsem ve snu něco neuvěřitelného

25.12.2011 v Poradna 20

Dotaz:

Ahoj Alue,
vím, že toho máš hodně, ale tohle ti ještě musím napsat – zdál se mi další sen…
našla jsem dvd, které jsem dostala (tajemství léčivého zvuku) a pustila si ho večer před usnutím.

Jak jsem usínala, najednou se mi začaly zjevovat ve tmě (měla jsem zavřené oči) takové nádherné struktury jako u nějakých drahých kamenů, ale byly tak zvláštní jaké jsem nikdy předtím neviděla.

Jakoby jimi prostupovalo světlo a ty barevné kombinace, to bylo něco, pamatuji si jak jsem žasla s pocitem jako malé dítě když uvidí vánoční stromeček 🙂

Napadlo mě, že si je nakreslím, ale už jsem byla v limbu.
Pak z ničeho nic jsem se ocitla uprostřed jakoby takové roury z mraků (nebo taková cukrová vata to byla), které se točily a mě to táhlo dál a dál jak se točily, měly jemné pestrobarevné pastelové zabarvení a najednou jsem uviděla konec ve tvaru kruhu, ten byl černý.

Najednou začalo prosvítat bílé světélko až jsem byla úplně blízko, jako by blesklo….. a já jsem stála (nestála, byla jsem ve vzduchu) a přede mnou nějaká bytost.


V tom snu jsem ji brala jako samozřejmost, ale nevím kdo byla a jak vypadala o tom jsem vůbec nepřemýšlela a zůstal mi z ní jenom ten pocit. Pak se mnou začala o něčem mluvit jako že po mně něco chce, ale nemůžu si vzpomenout co to bylo, stejně jak vypadala. Chtěla jsem si po probuzení na to mermomoci vzpomenout…

Pamatuji si to přesně celé z pocitů, vidím jak na mě mluví, ale neslyším slova a stejně tak jako nedokážu popsat co vidím…

Potom si stoupla vedle mě a bylo tam hladina vody (asi velké jezero?) a ona mi řekla, ať se nebojím a jdu s ní do té vody… šla jsem tedy až se nade mnou hladina zavřela, ale já byla pořád na svém místě po boku s tou bytostí a koukala se na sebe, jak se začínám topit????

Otočila jsem se k té bytosti a říkám: Vždyť se utopí“ (mluvila jsem o sobě ve 3. pádě?) a sledovala jsem jak mizím pod vodou a ležím na dně. Najednou střih a já byla už zase ,,jedna“ ve vodě, vzpamatovala jsem se, podívala se nad sebe a začala plavat nahoru.
Dál si pamatuju, jak jsem se objevila v místnosti, kde bylo hodně mých spolužáků, a postupně všichni chodili a něco přednášeli…

Bytost tam byla se mnou a čekala až jí napíšu jméno někoho na kartičku, zase si nedokážu teď vzpomenout, ale vím, že to měl být někdo pro ně tam a za nějakým účelem… Napsala jsem jméno na kartičku, vidím ji jasně, ale jsou to jen vlnovky, nepřečtu to, ale nakonec jsem to smazala aby to ta bytost neviděla, protože jsem nebyla schopna vybrat někoho vhodného …
Otočila jsem se na ni, že nevím koho chtějí, ale ona už se usmívala a držela za ramena nějakou mladou paní, kterou jsem vůbec neznala… Tu si ale zato pamatuji úplně detalině.

Blond vlasy zase 🙂 sepnuté na hladko dozadu střední postavy.

Podívala jsem se jí do očí vyděšeně, ale ona byla naprosto spokojená, klidná, jakoby to pro ni byla pocta, úleva a radost. A zmizely a skončil i můj sen…
Vím, že jsi mi říkala, že o svých snech nemám pochybovat, ale toto už je asi moc fantazie, nebo ne???
Nejhorší je ta bezmoc po probuzení, jak se snažím vzpomenout a vím, že to vím, vidím to, ale jako by se mi zablokovalo to přenést z toho snu do teď.
Píšu asi hodně zmateně, ale tohle bylo mnohem divnější než ty sny předtím, nemůžu najednou pro svoje pocity najít slova…

Odpověď:

Ahoj,
Napadlo mě, že ta konstruktivní bytost, ať už to byl kdokoliv, skutečně tu noc s tebou splnila něco důležitého.
Mě se třeba stává, že se mi zdá sen, kde pomůžu nějakému člověku, nebo se s někým setkám a něco ho učím. Pak mi třeba napíše někdo úplně cizí mail, že jsem mu v noci přišla do snu a že jsme spolu konverzovali a já ho poznám na fotce. – Už se mi to stalo asi čtyřikrát.
A co když ty jsi vystoupala do nějaké jiné dimenze (ten světelný točivý tunel), setkala se tam s nějakým andělem a on potřeboval tvoji společnost na splnění nějakého úkolu.
– Voda očišťuje a je to také jakoby jiná dimenze. Možná ses v tom snu vyloženě neutopila, ale od něčeho odprostila, abys s ním mohla jít dál.
Proč tě potřeboval mi jasné není, ale když si to pamatuješ, tak to pro tebe má význam. Klidně můžeš na tu bytost před spaním myslet a průběžně ji prosit, abyste se setkali znovu. Třeba ti vyhoví a třeba na to pak přijdeš. Buď po setkání, nebo časem.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Další obrazy malíře Kirk Reinert – Zde

Navštivte chat – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-12-25 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, tak tenhle sen byl opravdu oddechový.

Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-25 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je, mně se nedávno o Tobě, Alue, zdálo taky. A bylo to opravdu o tom, že jsme spolu mluvily. To by mě nenapadlo, že se to zdává i ostatním. Je to asi měsíc zpátky. Šla jsem někam lesem a Ty ses ke mně přidala. Strašně dlouho jsme si povídaly, ale nevím už o čem, každopádně jsem z toho měla strašně dobrý pocit. Došly jsme k někomu na zahradu, seděli tam dva lidé a pak jsem se vzbudila. 🙂

Ikona diskutujiciho marryangel 2011-12-25 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Panebože to je úžasný(já to četla jedním dechem jako kdybych tam byla) ale Alue mě se o tobě taky jednou zdál sen ve kterém si hrála nějakou úlohu i když si nemůžu vzpomenout jakou je to asi rok zpátky. Já se tím nezabývala ale ted' mě štve že jsem si ho alespoň někam nezapsala. A jestli si ho pamatuju až do ted' (i když to jsou už jen záblesky) tak musel mít nějaký význam.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-12-25 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa tiež párkrát snívalo o alue, nič veľké, väčšinou sa tam len tak mihla, zrejme aj niečo povedala už neviem čo ale tuším to súviselo s rozpadom československa.

Ikona diskutujiciho Avai 2011-12-25 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluščin blog je pro mne pořád i o letošních svátcích moc zajímavý – no, k dnešku- rozdíly mezi třetí osobou jednotného čísla(on, ona atd.) a třetím pádem (komu, čemu?) prosím i v rychlé mailové komunikaci zachovejme.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-12-25 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář]  Ale ona je naozaj všetka magia pôvodom od diabla. Magia, môže pomôcť, ale je to len dočasná pomoc, akurát vám to nakoniec pomôže, ako sa vraví, do pekla.

Ikona diskutujiciho Jas 2011-12-25 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-25 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Taky jsem toho názoru, že magie neexistuje … je to všechno o přírodě a lidech.

Ikona diskutujiciho Aie 2011-12-25 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: možná je potíž v pojmosloví, Příroda plus čistě naladění lidi- na sebe, na přírodu, na energi a její zdroj.. může se rovnat magie, když se vše zadaří… Co je černá, bílá, je další otázka, vymezit si pojmy je první předpoklad pro další hovor…, zdravím

Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-25 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ano, asi je pravda, že každý to takhle pojmenováváme jinak. Spíše jsem chtěla podotknout, že to není tak, jak mnozí předpokládají – že řeknu jen tak abraka dabra a budu na tom lépe. (Nemyslela jsem to tak, že jsou tohle snad nesmysly.) A jak už nejspíš i tady bylo řečeno, magie (když už tomu tak budeme říkat) je jenom jedna, ne bílá, černá, řůžová a fialová.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-12-25 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] Bohužial, v ezoterike má diabol tiež tak trochu prsty, ezoterici si to neuvedomujú a šíria to takto nevedomky ďalej. teda neviem ako to je s Virtue.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-12-25 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: [3]: Jo, to věřím, píše mi to opravdu hodně lidí.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-12-25 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě magie existuje a nedělí se na černou a bílou. Magie je dobrá i špatná a každý kdo ji provozuje to musí mát na vědomí.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-12-25 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: proč ne KSM??

Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-25 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: To mi přijde pěkné, že pomáháš lidem i ve snech. To by mě vůbec nenapadlo. Dává mi to zase jiný náhled. Myslela jsem, že je to obyčejný sen. Děkujeme.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-12-25 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:To jo, ale ten se mi zdál dneska. Chceš povyprávět nějaký jiný? 🙂

Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-25 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Tak povídej o snech 😉

Ikona diskutujiciho Realiz 2011-12-25 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, na svém blogu píšu různé povídky, příběhy a "básničky". Byla bych ráda, kdyby sis něco přečetl/a a napsal/a mi na to svůj vlastní názor.

Ikona diskutujiciho Veronika 2011-12-26 01:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:To mi připomíná, že se mi s tebou Alue taky zdál sen, šlo tam o nějakou zeď a v souvislostí s ní o mojí ochranu. Přesně si to už nepmamtuji, je to už pár týdnů zpátky, ale vím, že jsi tam byla a s tebou ještě nějaký starší muž. Takže děkuji :-)

Ikona diskutujiciho Ake 2011-12-28 23:55:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek