Žena byla po 23 hodin v bezvědomí a ty strávila údajně v „Pekle“, kde potkala Michaela Jacksona, papeže Jana Pavla II a spoustu dalších celebrit

30.6.2017 v Nezařazené 67

18tiletá Angelice Elizabeth Zambrano Mora z Ekvádoru napsala: Připravte se na obskurní setkání se svým Bohem“. Mluví o tom, jak byla 23 hodin mrtvá, přičemž se nacházela v Pekle mezi spoustou celebrit, mezi které patřil i zpěvák Michael Jackson a papež Jan Pavel II.

Tato žena řekla (viz originální video s výpovědí na konci článku), že ji Ježíš vzal na exkurzi do Pekla i do Nebe a mluvila o slavných lidech, které v Pekle viděla, i o nádheře Nebes a o vytržení na konci časů.

Cesta do Pekla a zpět odhalila slavné celebrity

Tato žena říkala, že jí Hospodin sdělil, že v Pekle je mnoho slavných lidí a mnozí, kteří byli kvůli Hospodinu známí. Řekla, že jí poté ukázal další část pekelné pece. Uchyluje se pak k líčení onoho místa a toho, jak spatřila ženu obklopenou plameny, jimiž byla mučena, a prosila Hospodina o milost.

Řekla, že Hospodin jí pokynul rukou a řekl jí, aby se podívala na onu ženu tam v plamenech, že to je Selena. Pak k oné ženě přicházeli blíže, zatímco ona křičela a skučela, aby jí byla projevena milost a vzali ji z tohoto místa. O Hospodinovi tvrdila, že na onu ženu pohlédl a řekl jí, že teď už je na lítost příliš pozdě.

Mora dostala pokyn, aby lidstvu o Pekle pověděla

Pak Mora řekla, že jí ta žena žádala, aby celému lidstvu pověděla o tom, co viděla, a řekla jim, aby se na toto místo neodvažovali. Říkala, že Mora by měla lidem říci, aby neposlouchali písně, které Selena zpívala či zpívá, aby žádnou z jejich písní ani lidé nezpívali. Mora se jí tedy zeptala, proč, a dostala odpověď, že pokaždé, když lidé poslouchali nebo zpívali její písně, tak byla mučena ještě více. Rovněž řekla, že lidé, kteří poslouchali písně, které natočila, když byla ještě živá, přijdou na to samé místo.


poz. Alue: Tohle je pravděpodobně zmíněná zemřelá ,,Selena“, o které je v článku řeč. (zdroj)

Mora pak povídala, jak se rozhlédla do dálky a spatřila mnoho démonů a ti všichni ze sebe kropili něco, co vypadalo jako déšť. Zeptala se tedy Hospodina, co to je, co to vidí, a ten jí řekl, že tam v plamenech jsou lidé a ti na ně volají o pomoc. Ti démoni ovšem mají nařízeno, aby se jim vysmívali a tímto jejich plameny zvětšovali.

Mora přidala tvrzení, že tam byla i síra a ta pomáhala zvětšovat ty plameny spolu s nárůstem utrpení těch lidí, což ty démony přimělo, aby se jim vysmívali ještě více. Hospodin Moře řekl, že taková je odměna těm lidem, kteří nelitovali.

Pak ji Hospodin vzal na místo, kde byl muž, který byl velice známý. Mora řekla, že žila životem mladé křesťanské dívky a žila ve víře, že když lidé zemřou, tak jdou do nebe, ale zjistila, že se mýlila.

Mora řekla, že v Pekle spatřila papeže Jana Pavla II

Po smrti papeže Jana Pavla II jí říkali, že ten je teď už v nebi a spočívá v míru s anděly. Ale viděla ho v pekle a i on byl mučen, jelikož nelitoval. Mora řekla, že se Hospodina zeptala, proč je tam, a Hospodin jí řekl, že ač obvykle kázal k mnoha lidem, tak nemluvil pravdu a že měl radši peníze než kázání o spáse. Hospodin řekl, že papež odmítl věřit, že Peklo je reálné, ale teď už zjistil, že reálné je.

Mora pak vyprávěla, že jí Hospodin předvedl velkou obrazovku, kde ukázal život papeže Jana Pavla II a k tomu Hospodin uvedl, že na tom místě byla spousta modlářů. Tvrdila, že když se dívala, tak spatřila velkou spoustu peněz a papež měl spoustu z nich. Hospodin jí pak řekl, aby lidstvu vyprávěla o tom, co viděla, a řekla lidem, že je čas, aby se k němu obrátili.

Lidé v okovech kráčí do Pekla včetně Michaela Jacksona

Pak Hospodin Moře ukázal tunel a v něm byla spousta lidí kráčející skrze něj, všichni v řetězech na rukou i nohou. Rovněž na svých bedrech táhli břemena a Hospodin jí řekl, že tito lidé jej ještě nepoznali. Mora si pak všimla některých členů své rodiny, kteří byli také v té řadě, a Hospodin jí řekl, ať k nim jde a řekne jim, že pochodují do Pekla. Řekl, že si Moru vybral jako strážce, a tak jim šla říci pravdu.

Hospodin pak uvedl, že do Pekla přichází mnoho slavných a velice důležitých lidí a jedním z nich je i muž, který byl slavný sice po celém světě, ale že ve skutečnosti byl Satanista. Tím mužem byl, jak jí řekl, Michael Jackson. Hospodin ji informoval, že uzavřel smlouvu s ďáblem, aby se mohl stát slavným a měl fanoušky. Hospodin ji rovněž poučil, že ty tance, kterými byl Jackson proslulý, jsou způsobem, jakým se pohybují démoni, když v Pekle mučí lidi. Mora tvrdila, že Hospodin jí Michaela Jacksona ukázal, jak i ten je mučen v plamenech. Hospodin jí řekl, že lidé by si neměli přehrávat jeho písně a zpívat je.

Mora také řeklal, že Hospodin jí nakázal, že by měla jít a sdělit lidem, že on na ně čeká, a oni že by se mu měli vzdát, načež on jim poskytne pak pokoj. Pak jí ukázal tunel, do kterého se propadalo mnoho tisíc lidí do propasti, a duše tam padaly závratnou rychlostí. Hospodin Moře řekl, že to je o tom, jak lidstvo hyne a on pláče.

Video s celou její kuriozní výpovědí:

https://www.youtube.com/watch?v=Z_jtY6EgQ2Q

primární zdroj: http://www.disclose.tv/news/woman_dead_for_23_hours_in_hell_reports_seeing_michael_jackson_pope_john_paul_ii_and_many_other_celebrities/139107

přeložila raja z tadesco.cz: http://tadesco.cz/zena-byla-23-hodin-mrtva-stravila-udajne-pekle-potkala-michaela-jacksona-papeze-jana-pavla-ii-spoustu-dalsich-celebrit/

korektury: Alue https://aluska.org/

Dodatek Alue: (nebo spíše dovysvětlení, ještě než v někom článek vzbudí paniku)

Peklo v tradičním pojetí a slovasmyslu neexistuje. Myšleno takové, ve kterém končí všichni nevěřící, všichni kdo nechodili do kostela a nepatřili k žádné církvi. Církev přece patří ďáblu.

Pamatujte však na to, že pro každý odžitý život náleží i odpovídající posmrtný život, nebo lépe řečeno odpovídající dimenze. Existují démonické světy, kam odejdou všechny duše lidí, kteří za života upsali duši ďáblu, nebo mu ji odevzdali. To jsou církevní Papežové, všechny zaprodané globálně slavné celebrity, ale i lidé, kteří dobrovolně přijali čip, vyznávají satanismus, sebevrazi, nebo ti kteří za života ubližovali a zabíjeli druhé. Včetně zvířat.

Za slovo ,,Hospodin“ si v článku libovolně dosaďte duchovního průvodce, či anděla strážného. Věřící člověk bude světelného průvodce automaticky nazývat Bohem nebo Ježíšem, a to je potřeba brát v potaz.

Nedávno jsme byli v Karibské perle v baru a mluvili o tomto článku. A z rádia najednou začala hrát hudba Bad Romance, když jsme se bavili o MJ a démonických tancích v jeho klipech. Ale přesně v té skladbě, která nám zahrála z rádia – což rozhodně nebyla náhoda – jsou tyto démonické tance také perfektně vidět. Bylo to znamení. Hádejte, kdepak skončí Lady Gaga, až jí smrtka sfoukne svíčku… nebe to nebude.

Neposlouchejte hudbu a nedívejte se na klipy od globálně slavných interpretů. Je v nich spousta zla. Maximálně krátce proklikat, ale nekonzumujte to pravidelně. Podprahová data, která jsou i u Lady Gaga velmi agresivní, mohou změnit vaši osobnost.

Bad Romance

https://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kirma Lee 2017-06-30 01:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak a teď mi přeběhl mráz po zádech. Kamarádka mi poslala video s Lady Gaga a jejím songem Scheiße, že ten začátek zní jako remix proslovů Angely Merkelové (myslela to z legrace). Už jen začátek klipu a toho "proslovu" mě vyděsil, nedokázala jsem se na to koukat a byť to jen poslouchat. Něco mi říkalo, ať to vypnu, že to není pro mě dobré. Byla-li to intuice, budiž,poslechla jsem jí. Nikdy mě nezklamala. Mám z těchto globálních celebrit osypky.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-06-30 01:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Boha jeho.. V životě jsem klip k Bad Romance neviděla a fuj. Pouštím si zrovna teď klidnou hudbu a vidět ty jejich hnusný pohyby, nekecám, fakt to nebylo ani trochu příjemný(jsem docela citlivá a vážně to ve mně navozovalo takový ten 'vylekaný' pocit). Jestli se tohle někomu líbí.. Ne vážně, vždyť je to zvrácený na první pohled. Přijde mi naprosto šílený, zaprodat svoji duši s nevyčíslitelnou hodnotou za trochu světské slávy. Kdyby to jejich "umění" alespoň stálo za to.. Vím, že je to jejich chyba, ale upřímně, je mi jich i docela líto. Jsem vděčná za to tvé vysvětlení na konci, vyděsila mě věta "všichni kdo její písně poslouchali, tam skončí také".. To by přeci bylo proti zákonům vesmíru, vždyť ti lidé nic netuší. Jinak Aluško, mám otázečku (třeba mi neodpovíš, to nevadí, chápu, to já jen tak zkouším :-) ) – takže vlastně se dá říct, že všechny více známé kapely, zpěváci atd. které znají větší masy lidí, takhle zaprodali svojí duši?(třeba ti, co jsou na MTV, víš, co myslím..). Jestli jo, tak to teda potěš. Vím, že je to hloupý, ale je mi jich prostě líto.

Ikona diskutujiciho Mina 2017-06-30 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fíííha……popravde jsem trochu v soku.Tohle jsem vubec necekala,cetla jsem uz nekolik knih a clanku,ale pochopila jsem z nich,ze "buh"nesoudi.Ted nevim co si o tom tedy myslet.Muzu Te Alue poprosit a nejaky Tvuj clanek nebo vysvetleni na tohle tema?Dekuju!

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-30 08:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  V podstatě by se to tak dalo říct, že všichni masově propagovaní jsou zaprodaní. Nejenom hudebníci. Ale to že se něčí písnička dostala do rádia nebo že ,,Agáta o5 vystrčila kozi" a napsali o tom v bulváru se do toho vůbec nepočítá, bavíme se vyloženě o celosvětové slávě, ne o malých rybičkách.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-30 08:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  … i ten zelený dovětek dole jsi četla?

Ikona diskutujiciho lenka f 2017-06-30 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavé, že nad tématem démonických tanců už také nějakou chvíli přemýšlím.

Ikona diskutujiciho Anet 2017-06-30 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takze clovek nemuze tancit, poslouchat hudbu ktera se mu libi, pac pak pujde do pekla. Tak to je nejvetsi hloupost jakou jsem cetla.

Ikona diskutujiciho dexter 2017-06-30 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný, ale celý je to postavený na křesťansko-židovským konceptu nebe-peklo. Jenže svět není černobílý, neexistuje nic jako zlo ani nic jako dobro – vždy jde pouze o úhel pohledu.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-30 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  … Když k tobě teď přijdu a chladnokrevně tě zezadu zavraždím aniž bys mi jakýmkoliv způsobem ublížil, nemůžeš přece říkat, že záleží na úhlu pohledu na můj skutek. Zlo a dobro je jasně definované.

Ikona diskutujiciho Kač 2017-06-30 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jo, a já si dlouho myslela, že se elitám Michael Jackson vzbouřil, že s nimi již nechtěl spolupracovat a toužil po tom říkat pravdu…že ho zabili kvůli tomu…

Ikona diskutujiciho Andy 2017-06-30 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebyl tu náhodou tenhle článek už?? Vím, že jsem ho před pár dny četla :D

Ikona diskutujiciho dexter 2017-06-30 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Klidně mě zavraždi zepředu, pěkně čelem. Bude to odebrání energie(ode mně), za vydání energie(tvojí energie). Zlo to bude z pohledu mých blízkých, ale opět, je to o úhlu pohledu. Z tvýho pohledu totiž vůbec nemusí jít o zlo – Moje osoba totiž můžu tvojí osobu ohrožovat na existenci. Pak je moje odstranění celkem pochopitelné a nelze si myslet, že jsem byl odstraněn s nějakým zlým úmyslem.

Ikona diskutujiciho Mary 2017-06-30 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždy jsem michaela jacksona považovala za jediný světlý bod hollywoodu. Přijde mi nefér že by někdo tak nesobecký jako je on měl skončit v "pekle". Tento článek koluje po facebooku už delší dobu a bůh ví co je na něm pravdy…

Ikona diskutujiciho Lizzy 2017-06-30 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: proč by na tom měla být moucha hůř, než jakýkoliv živý tvor? Z mušího pohledu nijak nešťastná není. Už proto mi reinkarnace podle karmy nedává smysl. V článku mi přijde přitažená za vlasy ta část, že kdo bude poslouchat ty špatné písničky, skončí taky v pekle… proč, když sám nic zlého dělat nebude? Chápu to jako varování-neposlouchejte je, mají v sobě hnusná poselství a můžou vám změnit osobnost-ale vyloženě za poslech přijít do pekla přece nemůžu. Ne že bych je poslouchat chtěla.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-06-30 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připadá mi to trochu divný, že ji hospodin nakázal, aby to řekla lidem. To je přece divný, a nedávno tu byl článek, který se zminuje, proč nikdy nemá člověk vyslovovat jméno Ježíš. A hned ze začátku je, že ji Ježíš vzal na exkurzi…no, jen si toho všímám :). Jinak obsahově dobrý.

Ikona diskutujiciho Aisha 2017-06-30 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue jak říkáš zlo a dobro je jasně definované, tak jako jsou dobří lidé a ti špatní zlí co škodí…. A to jestli peklo je nebo ne jednou jestli mi bylo 14 sem měla hučení v uších v te chvili sem si myslela že to jsou andílci ale předem sem je nezavolala, a stalo se co se stalo ovolnila sem se a svoji mysl a něco se na mě napojilo a ukázalo mi něco na co do dneška nezapoměnu, viděla jsem  něco co je X KRÁT HORŠÍ NEŽ NĚJAKÝ HOROR …. viděla sem místo co dá těžce popsat nejsou na to slova jen vím že tam byli démoni oheň všechno tam hořelo nejde to popsat ale bylo to tak sterašné tak děsivé od te doby sem měla blok na to se napojit i na andílky a jiné dobré bytosti, ale už se to zlepšílo mám tvé knížky všechny tři a i od Doreen Virtue par  a když čtu tyto knížky od tebe tak vidím světílka na pravé straně či levé které září krásným bílým světlem ale to obočuji, chci jen říct že peklo existuje ať je to cokoliv……. ( a chci poděkovat za tvoje knížky jsou moc hezky napsané a daly mi hodně děkuji )

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-30 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  v trochu jiné verzi byl na tadesco.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-30 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Ananas 2017-06-30 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popravdě mi přijde jako kravina, že Jackson byl satanista. Byl to hodný člověk, který pomáhal dětem a byl zabit za to, že toho moc věděl ( a JIM se to nelíbilo)

Ikona diskutujiciho Mischelle 2017-06-30 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… tak tohle je podle mě pěkná blbost 🙂

Ikona diskutujiciho Kristýna 2019-07-14 16:00:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,trochu mě mate,co jsi mockrát psala o pekle, že vlastně neexistuje a že je to jen iluze.Ma lecitelka v něm ale byla, když její tělo opustilo duši a ona se nemohla probudit,uz nevím co se jí tenkrát stalo.Rikala mi, že v pekle musíš být pozitivní,jedine tak se můžeš dostat zpět.A že luciferovi andělé dělají všechno, co jsou tvé největší strachy. Zarazil mě ale ten Michael Jackson,i můj brácha ho miloval i já z něj cítila, že byl dobrý člověk a všude čtu,ze šel proti systému a hlásal dobro.Jak tedy můžeme poznat pravdu,kdyz i já z něj neměla zlý pocit a když hledáš pravdu,tak vlastně nic opravdového nenajdeš.A co můj brácha? Poslouchal jeho písně,takze to teď jako je v pekle? To snad není možné.Jinak souhlasím s ostatními celebritami, že se upsaly,ale věřila jsem, že MJ právě byl výjimka, která měla dar,aby mohl světu předávat sdělení.Tak tohle mě už opravdu vyděsilo.Cemu tedy máme my smrtelnici uz verit.To abychom se úplně izolovali.A já mám ráda hudbu, ale výhradně si vybírám písně,ktere právě nejsou ohrané,malokdo je zná.Nesnasim to, co poslouchá celý svět naráz každý den tak nějak přirozeně, ale po tomhle článku si nejsem jistá už vůbec ničím.Obcas se mi i líbí něco, co se hraje i v rádiu,ale to už musí být a pořád tam mám ten pocit jak mi vadí,ze je to známá věc. Tak mám mít strach? Jak poznat tu správnou hudbu,uz si nejsem ničím jistá!

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-06-30 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připadá mi to dost prapodivný. Spíš jako kdyby to napsal někdo z církve, komu jsou proti srsti některé celebrity a potřebuje na ně hodit špínu.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-06-30 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: To je možné, ale najprv sa ,,upísal diablovi" a že sa potom ,,vzbúril proti elitám" na tom už asi nič moc nemení. To je ako by ste si vzali pôžičku a potom sa rozhodli že ju prestanete splácať.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-06-30 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo no, slávni sa pre slávu upisujú diablovi a potom to takto končí.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-06-30 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Díky :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-30 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  tak.. marián to vysvětlil jasně a stručně. Vždyť o MJ jako o elitě která upsala duši za slávu tu muselo být napsané minimálně 10x a nikdo se nad tím nepodivoval… Co vás potom překvapuje na tom, že se věřící dívka dostala do těch míst a zpětně to potvrdila? Vždyť to do sebe krásně zapadá.

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-06-30 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně ta hudba nepřijde nějaká ďábelská, jen příšerně hloupá a jednoduchá.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2017-06-30 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel se opravdu zdá, že jsme součástí černobílého pojetí světa- nebe a peklo. Které tady jako polarita je od začátku a proto nám to za tu dlouhou dobu přijde ohrané, ale jakmile zvolíš stranu zjistíš, že opravdu cítíš, že se posouváš buďto k novému světu (mnoha barev) a nebo tíze starého světa-toho, který nám tu předkládají, že musíme otročit za peníze jinak nebudeme mít nic vodu ani jídlo, což je v podstatě směšné v okamžiku, kdybse nějaká početná skupina vzepře a rozhodne se dokázat opak.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-06-30 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Přesně. A to mě právě hrozně deprimuje. Tak málo a moc zároveň by stačilo. :-( Prostě tady dokonale platí "rozděl a panuj"…

Ikona diskutujiciho Alaiana 2017-06-30 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem tenhle článek četla na tadescu, připadalo mi to jako úplná blbost. Vím, že tu jsou ta čísla 18 a 23, tak něco pravdy na něm možná je. Možná, že tohle nebyla práce žádného světlého průvodce, ale ďábla? A ano, četla jsem ten zelený dovětek.

Ikona diskutujiciho Vcelka 2017-06-30 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Brutalni hloupost je i to ze nekdo je 23 hodin mrtvy, to se telo uz zacina rozkladat

Ikona diskutujiciho sasanka 2017-06-30 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz Alu, mám podezření na konkrétního člověka,že se upsal.Zajímá mě,jest-li existuje pro takového člověka nějaká možnost záchrany? Už to tady myslím zaznělo,ale odpověď jsem nenašla…A člověk který se upsal bude jistě nebezpečný pro častější kontakt,byť pracovní…?

Ikona diskutujiciho Joja 2017-06-30 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V celku to je hrozivé a behá z toho mráz po chrbte… Len by má zaujímala podstata celej tej veci. Samozrejme tomu všetkému rozumiem,teda si to myslím..aj to podľa mna všetko do seba zapadá ale stále mám v sebe otázku, že ak tie celebrity, speváci atď. vedia že sa zapredajú diablovi, tak nerozumiem tomu, že či neveria tomu, že to "peklo" existuje, alebo im to stojí za tu slávu!?? Pretože si myslím že väčšia z nás by si uvedomila že to proste zato nestojí a uvedomujeme si všetky následky ktoré by po tej smrti prišli.. naozaj tejto jednej veci akosi nechápem.. Možno tomu nerozumiem preto že rozmýšľam podľa seba a uvedomujem si situáciu ale aj tak si myslím že všetci čo sa zapredajú si uvedomujú následky… Proste v tom mám chaos.. Budem moc rada ak by mi to niekto dokázal trosku objasniť :-) vopred ďakujem

Ikona diskutujiciho Ralfeek 2017-07-01 07:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozoberáte tu kraviny a nikto sa nepozastaví nad základným problémom, že bola 23! hodín mŕtva. Veď už len to je totálna hlúposť. 8-O

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-01 07:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  Není pravda. Lidé v komatu prožívají NDE, výjimečně se nakonec proberou když už jsou bráni prakticky za mrtvé a tělo drží při životě přístroje. Případně se stane výjimečně v márnicích, že se člověk probere i po dni-dvou, protože nebyl skutečně mrtvý. Být 23 hodin mrtvá není mrtvá, to znamená ve 1000% případů v komatu, když se ten člověk vrátí.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-01 07:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  … pravděpodobně v komatu. To mám přepsat název článku, protože to tolik lidí nechápe?

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-07-01 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Připadá mi to, jako když nás někdo chce odvést od něčeho dobrého.

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-07-01 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

….kdo je "TEN" komu se tyto celebrity upisují, kdo to vlastně je….??????

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-01 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]:  Satan.

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-07-01 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Ale jak to funguje? To se jen tomu dotyčnýmu zjeví nechá si podepsat "úpis" a zase zmizí….?

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-07-01 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: je to fyzická bytost, která "zastupuje někoho" z pekel horoucích tady na Zemi nebo je to spirituální bytost, která se jen zjeví tomu dotyčnému, který má být významný a známý a nechá si podepsat testament, úpis apod a zase jen zmizí…

Ikona diskutujiciho Mára 2017-07-01 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže pokud někdo v životě třeba šikanoval na ZŠ spolužáka, nebo občas kradl či někoho o něco okradl, ale zbytek života byl +/- hodnej a nikomu neškodil půjde do démonických světů?

Ikona diskutujiciho Kara 2017-07-01 23:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Rain Man..

Ikona diskutujiciho Danny 2017-07-02 08:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, když tu čtu o tom upisování duší, vzpomněla jsem si na jeden starý videoklip Ultravox, kde je zaprodání se ďáblovi zjednodušeně znázorněné https://www.youtube.com/watch?v=qs-qW8__LTI Na začátku jsou kluci, kteří chtějí být slavní a něco dokázat a pak potkají nějakého divného chlápka, co jim nabídne smlouvu. Pak jsou slavní, ale nakonec si pro ně ten divný chlápek přijde. Sice si nemyslím, že přesně takhle to probíhá, že je to složitější, ale i tak mě to dostalo. A to je klip z roku asi 1982.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-02 09:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-02 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: O_O  O_O  O_O  Tohle musím ukázat tomáši marnému, ten se z toho po… úplbě neuvěřitelnou věc jsi vyštrachala.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-07-02 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: tak to je dobře 🙂 však kdo z lidí nikdy neudělal nějakou koninu.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-02 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]:  Jsou to trhavé pohyby, a pochodování s rukama, které připomínají zvířecí pařáty, které výhružně sekají kolem sebe. Přesně jako v přiloženém klipu.

Ikona diskutujiciho Alaiana 2017-07-02 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Přesně tak. Já právě při čtení toho článku taky měla velmi špatné pocity. A jsem ráda, že nejsem sama, kdo tomu nevěří.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-02 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]:  Řeč je o mainstream globální slávě. Nějaká Sáblíková je proti tomu jako prd do lahvičky a absolutně nespadá do probíraného tématu. Pleteš do sebe hrušky a jablka,

Ikona diskutujiciho lenka. f 2017-07-02 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

48)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek