Žena v červeném, aneb symbolika Matrixu

25.3.2019 v Matrix 15

Článek tomáše marného o symbolice ženy v červeném. Dáváte si pozor na to, jestli ji potkáváte na ulici? Občas byste měli zbystřit, protože je to jedno ze znamení, které vám přichází do cesty.

.

…..podívejme se na události kolem nás a zkusme je vyhodnotit. O mnohých symbolech, používaných v běžném životě, jsem mnohokrát psal. Je skutečně úsměvné pozorovat lidi, kteří něco používají a ani nevědí, co vlastně dělají….
Veškeré události zde na planetě Zemi se kódují do morfogenetických polí (někteří je také nazývají morfickými poli, ale je to v podstatě jedno). Uvedeme si krátký příklad.

.

Otisky určitých předmětů nám mohou pomoci, ale zároveň také dost ublížit. Vše jsou antény určitých signálů. Židovská komunita používá většinou ve znaku firem sluníčko. Ví moc dobře, proč. Slunce má ohromnou sílu, i jeho symbol.

.

.
Člověk, který by zničil firmu se sluncem ve znaku, tak ode dne, kdy se to stalo, je on a jeho rodina (popřípadě i ti, kteří přiložili ruku k dílu), prokleta na celých sedm generací. Pak tomu už nejde zabránit. Existuje sice jedna možnost, ale je velice převelice komplikovaná. A protože lidé na babské povídačky zpravidla nevěří, tak si sami podepsali rozsudek a to nejen pro sebe. Mnohdy je to spíše ortel smrti….
Znám jednoho staršího člověka ve Francii u Nice kde žije (občas za ním zajedu na kávu), ten se touto tématikou zabýval. (Jak symbolikou, tak i dějinami symboliky.) Ukazoval mi skoro až nepochopitelné důkazy a co vše se odehrálo těmto lidem.

Zajímavé je, že lidé, kteří dělají špatné věci, ubližují druhým a dají si symbol slunce třeba na barák, či si ho koupí jako přívěšek, který u sebe nosí, slunce jim nepomáhá. Energie nejsou v souladu s jeho jednáním, a proto ho naopak ještě více ničí. Ano vážení: Vědění je moc.

.

Kdo si dá do znaku slunce, musí vždy jednat konstruktivně.
Pokud by chtěl nebo začal lidem škodit, slunce ho sežehne.
.
Určitě skoro všichni viděli film MATRIX. Vynikající film na zamyšlení a hlavně na symboliku. Doporučuji každému, i když jste ho už viděli, znovu několikrát zhlédnout. Pokaždé objevíte nové a nové maličkosti, v podstatě ale velké věci. Bylo Vám zde mnoho ze symboliky řečeno, ukázáno a něco naznačeno. Na pořadu dne je ale jen kratičký záběr z filmu, a sice žena v červeném. Byla zde řečena pouze jedna část pravdy, druhou už neřekli…..
.
Uvedeme si krátký příklad: Sekretářka hledá práci a jde na pohovor do firmy. Při první návštěvě si obleče červené šaty, ve kterých se zde představila.
.

.

Prosím čtenáře tadesca, všimněte si ženy, která jde za ženou v červeném a drží za ruku muže. No muž se drží ženy, přesně naopak, než to má být správně. Znamení! Všimněte si, že žena drží nákupní tašku ukazující jakoby na ženu vpředu, která připomíná anténu v podobě čárkového kódu. Poukazuje na ANTÉNU!!!!!

.
Víte přece, že se láska znázorňuje červenou barvou. Na straně druhé také krev, výstraha, stůj, a mnohdy „krvavá smrt“. Podívejte se na vlajku KKK. (Ku Klux Klanu) Neboli NOSIČE SMRTI .
.

Ku-klux-klan nebo Kukluxklan nebo Kuklos crew, zkratka KKK, je název řady bývalých i současných tajných a militantních organizací, původně pocházejících z jižních států USA. Tyto organizace prosazují nadvládu bílých, rasovou segregaciantisemitismusrasismusantikatolicismus a odpor k nebělošskémupřistěhovalectví. K prosazování svých cílů využívali jejich členové i teroristické metody. (zdroj)
.
A mimo jiné nosič „smrti“ (jeho záření) je i telefon, jehož jeden světový mobilní operátor (Vodafone) má ve znaku krvavou kapku. Symbol uprostřed je totožný s jeho, máte tu reklamu všude na očích. Krvavou 6. To je ale pouze a jenom „náhoda.“ Kdo by tomu přece věřil?
Lidé, kteří potkají na ulici ženu v červeném (jak bylo řečeno v Matrixu), znamená to pro ně možné nebezpečí a měli by si ten den dávat pozor na své činy, které dělají. Jestliže učinili něco špatného, bude to pro ně mít pravděpodobně nemilé následky.
.
A nyní se vraťme do děje naší sekretářky, která může vypadat naprosto stejně, jako ta na obrázku.
Je přijata a je nesmírně šťastná či pouze jenom ráda, že dostala nové zaměstnání. Málo lidí ale ví, že červená barva je také anténa různých energií, proto upozornění ve filmu MATRIX. Může být pro nositele jak konstruktivní, tak destruktivní. Nezapomeňte, že všichni se nacházíme v MATRIXU. Oheň je také na jedné straně pomocník a na straně druhé, je zároveň velice destruktivní.
.
Když si lidé berou na nějaké první důležité setkání (kde jsou také představeni veřejnosti), červené šaty, nevědí ani, že tato anténa ovlivňuje i jejich budoucnost a to následujícím způsobem: Jestliže bude dotyčná osoba dělat konstruktivní věci, bude se mít v podstatě dobře a jde správným směrem. Když ale začne dělat třeba ve firmě podrazy či věci destruktivní, skončí hodně špatně. Pro příklad následující film, kde bylo mnoho také symbolicky ukázáno:

Když se podíváme na současné dění ve Francii, Macron zásadně jedná proti svému lidu a podle toho se mu začíná velmi špatně dařit.
.

.
Zde je symbolicky s ženou v červeném, bylo to pro něho veliké varování aby si dával pozor na to co dělá, ale lidé v zásadě symbolice nerozumí a znamení nečtou, makaron není výjimka. Mimochodem jeho manželka červenou nosí velmi často. Macrona nečeká v budoucnosti nic dobrého. Všechno zlo a destrukci si na sebe tahá sám.
.
A hádejte, kdo další se v nedávné době představil veřejnosti v červeném? Nemusíme chodit daleko, že ano? Svůj osud si asi zvolila nevědomá osoba sama. Není ale vyloučeno, že k tomu byla někým navedena…..
Morfogenetická pole a jejich účinky jsou někdy kruté a nemilosrdné…..
.
.
Dodatek terezy 20:54 hod.:
  1. Marketingová agentura, která dělala Robertovi Mistríkovi kampaň (stejně tak Kiskovi) se jmenuje KOMPLOT Advertising. Ano, je to komplot. KOMPLOT = SPIKNUTÍ. Proč pan Mistrík odstoupil, když v průzkumech nad Čaputovou dominoval? Vybrali si Američani ji? V roce 2016 obdržela enviromentální cenu od Goldmana..


zdroj: https://tadesco.cz/opet-neco-malo-ze-symboliky-ale-hodne-duleziteho/

Komentáře

Ikona diskutujiciho nirvana 2019-03-27 11:07:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Člověk, který by zničil firmu se sluncem ve znaku, tak ode dne, kdy se to stalo, je on a jeho rodina (popřípadě i ti, kteří přiložili ruku k dílu), prokleta na celých sedm generací.“ ???

„Kdo si dá do znaku slunce, musí vždy jednat konstruktivně.
Pokud by chtěl nebo začal lidem škodit, slunce ho sežehne.“ Také velice dobrá informace.

Já se „náhodou“ takhle seznámila s holčinou, která má ÚPLNĚ ten samý sluníčkový přívěšek jako já, taky od rodičů. Tohle prostě není náhoda, lidi. Na náhody takových rozměrů já nevěřím!

Osobně si volím ke všemu bílou barvu, rozhodně co se nějaké práce na očích ostatních týče(nevím proč se pak i cítím tak nějak chráněná) – K. WHITEman. Není to jen ve jméně, vyloženě chci využívat bílou barvu na oblečení a spoustu dalších věcí. Nevím přesně, odkud to přišlo, ale líbí se mi to. Teď mi přijde trochu děsivé, že jsem si tohle vybrala bez ohledu na symboliku barev, snad jsem chtěla jen v daném jméně a i vzhledu persony zdůraznit, na jaké straně stojí(m). Osobně se červenému oblečení většinou i vyloženě vyhýbám, stejně jako jiným křiklavým barvám.

Vždycky si vzpomenu na tu scénu z Alenky, kde „barví bílé růže na červeno“ a Alenka jim pak pomáhá, mám v paměti i tu písničku. To mi ulpělo v mysli, je to symbolické dost.

Vzpomínám si, když před dlouhou dobou vycházely nové klipy od dřív neznámé zpěvačky jménem „Bebe Rexha“ – to jméno je děsný a nelíbí se mi od pohledu, ale ok. Ten první nejvíc známý klip byl děs, symbolicky fakt kentus – a byla tam CELÁ V ČERVENÉM, už tehdy jsem věděla, že je to blbě. A podruhé taky, zase celá v červeném. To prostě není v pohodě.

děkuji za článek, tyhle mě hrozně baví. příště, až si zase řeknu o znamení „jestli jdu správným směrem“, dám si větší pozor na detailní znamení.

Ikona diskutujiciho gabby 2019-03-27 11:07:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prijde mi to jako kdyz vidite cernou kocku nebo celkove kocku to s tou zenou v cervenem 😀
Musi to byt jen zena?

Ikona diskutujiciho alue 2019-03-27 12:12:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žena v červeném je upozornění, kočka je změna.

Ikona diskutujiciho aneta 2019-03-27 12:12:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ALU, a co to znamená když červenou nenosim? Podvědomě je mi nepříjemná. Raději mám růžovou, bílou, černou tu nosím když v práci nemám náladu na ostatni 😀

Ikona diskutujiciho veronika 2019-03-27 12:13:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem,když jsem četla minulý týden ten článek od tm,ještě ten den večer z práce odcházela kolegyně v červeném kabátě.Hned mi to nedošlo,jen jsem si pomyslela,hmm,zajímavá barva.Druhý den jsem potkala ve městě paní v červeném kabátě,to už jsem si vzpomněla na ten článek,a zpozorněla a do třetice ten samý den mě navštívila kamarádka v červeném kabátě,ať to bylo jakéliv upozornění,trochu jsem se zasmála,jakou rychlostí se vše dělo.A samozřejmě jsem si dávala obzvlášť pozor.Jsem vděčná za vaše články a moc děkuji :)).

Ikona diskutujiciho jirka 2019-03-27 12:14:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po tomhle článku jsem si vzpoměl na moje první setkání s budoucí přítelkyní. Při prvním setkání si oblékla taky červené šaty a díky tomu jsem ji okamžitě poznal už na dálku. Už od prvního setkání jsem se snažil mít konstruktivní úmysli, poznat ji seznámit se a udělat si na ní čas i v realu a nakonec to dopadlo že jsme navázali i hlubší vztah a ani jsme o tom vůbec oba nevěděli jak to vše šlo intuitivně samo a nenuceně.

Ikona diskutujiciho gabby 2019-03-27 12:14:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste otazka: Proc by mela byt prokleta dalsi generace toho cloveka? Prijde mi to jako karma, ta se tak nebere do dalsiho zivota

Ikona diskutujiciho nirvana 2019-03-27 12:15:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý no. Ráno si vzpomínám že jsem zapnula tv abych si u toho snědla snídani a tam žena v červeném… 😀

Ikona diskutujiciho nirvana 2019-03-27 12:15:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: napiš to spíš pod dotazík 🙂

lidi, dávejte ty zajímavé otázky pod dotazníky!

[1]: I když jak nad tím tak přemýšlím, tak by bílá mohla být vykládána i ne zrovna dobře(o tom, že by se to dalo vyložit rasisticky ani nemluvím, už mě to jednou napadlo a je to ZLO. Doufám, že to nikoho nikdy nenapadne). hm. což, vím SVÉ důvody proč jsem si zvolila zrovna bílou.

[9]: každý symbol má svoji danou rezonanci, historii i důvod proč vznikl, většina z nich je velice prastará. vědění je moc, v Matrixu je vše přesně dané a když se v tom umíte orientovat, máte skoro vyhráno. Kdo mluvil o strachu? Znamení jsou znamení, vždyť ani zde v Matrixu není vše hezké a růžové a naopak je dobré dostat varovné znamení od vyššího vedení dřív, než se vydáte cestou, kterou nechcete. Nevědomost je blbina, chrání vás to sotva částečně. Když přestanete věřit v Satana, neznamená to, že přestane existovat, jen budete jeho existenci ignorovat. Znamení v Matrixu jsou daná a vyšší vedení má důvody k tomu je sesílat, neexistují přeci jen „dobrá“ znamení, ale i ta varovná. Sluníčkáři, kteří věří že vše je tzv. láska nejsou fakt zrovna ideál a většinou nemají dobrý život, alespoň podle mě. Lepší dostat varování a nejít špatnou cestou než ho nedostat/či ho ignorovat/a jít blbě, ne?

ale co to tu vysvětluju, bylo to v článku a je to všude okolo na tomto webu a v knihách. kdo chce, ten vidí a najde.

Ikona diskutujiciho marián 2019-03-27 12:15:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prekliatie postihlo i ľudí ktorí na také veci neverili. Viď ako dopadla Marika Gombitová keď ju prekliala stará Ruska a Marika rok na to ochrnula.
Ďalej symboly – napr. kríže sú tvarové žiariče a tiež môžu nejako fungovať bez ohľadu na to či tomu veríš. Pár mesiacov dozadu sme prechádzali cez cestu na križovatke a nejak sa pred nás priplietla ženská v červenom, skoro som sa s ňou zrazil tak som potom čakal/veril že sa stane niečo zlé a nespomínam si že by sa niečo stalo, takže zas to s tou vierou moc nevyšlo.

Ikona diskutujiciho micka 2019-03-27 12:16:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, no, působí to na mě přitažený za vlasy. Ale….ten den, kdy jsem článek četla, jsem vzápětí v práci na chodbě viděla paní v delší červené košili. Ve městě jsem viděla paní v červeném kabátě nebo co to bylo, rychle jsem z ní odhlédla, aby to na mě jako neplatilo :-D, ale oči mi skočily na obchod vedle, u vchodu byla vystavená figurína a na ní celočervený dámský kostým 😀 😀 Do práce nám ten den volala paní, představila se jako paní Červená….

Tak nevím. Sice na tuhle symboliku nevěřím (nebo nechci věřit), ale náhod až nenáhodně moc…

Ale nerozklíčovala jsem, co mi to mělo říct :-/

Ikona diskutujiciho Luk 2019-04-06 22:36:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu, prosím potřebuji se na něco zeptat. Nedávno prvního jsem byl u nové psycholožky, byla to žena v červených šatech, od toho rána vídávám všude tři šestky a to další dny tento dnešní. Nedá mi to a musím se tě zeptat, co to znamená? Jezdíval jsem teď každý den v autě a málo kdy jsem viděl na espezetce tři šestky, do toho dne maximálně jen 2x. Od té ženy v červených šatech jsem na ně narážel nejméně 5x za sebou na autech, bilbordech, mobilu, reklamě ve vchodu. Netuším co to znamená, já neměnně na tohle co se děje dostávám i dobré znamení, ohledně jedné události, co má přijít až za pár měsíců. Značí to třeba to, že někdo nebo něco se bude snažit mi tuto příležitost (událost) nějak zhanit? Nebo mi něco hrozí?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-07 08:50:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli je před tebou nějaká významná událost, tak tři šestky říkají, že bude nějaký průšvih, že je něco špatně.

Ikona diskutujiciho Jarda B. 2019-04-14 14:28:15
Ikona diskutujiciho
sipka

SPZ nejsou vždy náhodné. 666 je oblíbená kobimbinace, kterou si lidi často kupují.

50% lidí jsou ženy. Předpokládejme 12 základních barev. Když za den potkáš 24 – 60 lidí máš docela slušnou šanci, že někdo z nich bude žena v červeném. Žená v červeném je také pro může atraktivní, takže v reklamě to bude častěji volená barva oblečení.

Četnost příjmení Červená: 2488
Četnost příjmení Červený: 2412

Ikona diskutujiciho Ananas 2019-04-13 08:44:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak bych řekla, že já sama bývám často ta žena v červeném 😀 i když i ve spoustě jiných barev, oblékám se jak papoušek 😀

O symbolice slunce jsem netušila a velmi mě to zaujalo, protože jako symbol už mě dlouhou dobu hodně přitahuje. Tak to asi něco znamená. Tak nějak intuitivně ho vnímám jako symbol síly a ochrany.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek