Zhodnocení Skye Prince jako zdroje tématiky MedBeds

21.3.2022 v Léčba 33

Aktualizace leden 2024: Důležité upozornění pro čtenáře, Skye Prince aktuálně páchá podvody na nemocných lidech, kterým účtuje nehorázné poplatky za léčbu na MedBed, kterou nikdy neobdrží, ani nedostanou zpět své peníze. Jakékoli informace uvedené v tomto archivním článku proto berte s velikou rezervou, protože nepocházejí z důvěryhodného zdroje. Jedná se o podvodnici a pokud vám vystavila nějaký účet, rozhodně ho neplaťte!

Milí čtenáři, určitě vám neuteklo, že jsem mnoho posledních článků čerpala ze zdroje Skye Prince. To je Australanka, která disponuje mnoha velmi podrobnými znalostmi týkajícími se MedBeds. Není to jediný zdroj ze kterého čerpám o této technologii, ale Skye byla jeden zdroj, který se dal překládat pravidelněji, uvádět originál ze kterého se čerpá a který publikoval ve větším množství, zatímco jiné psané zdroje zůstávaly u stále stejných dvou nebo tří článků, které přebíral a překládal celý svět pořád dokola. Skye šla do hloubky, byla konzistentní a měla čerstvé nové podrobnosti, takže mě překlady moc bavily a vůbec nelituji investovaného času. Protože se poznatky Skye Prince asi na 85% shodovaly s mými interními zdroji, poznala jsem, že buď nějaké zkušenosti opravdu má, nebo něco načetla, co se nedostalo volně na internet, z toho čerpá a prostě to nepřiznala. Která z těch dvou variant to ale je, mi ještě v té fázi nebylo jasné.Poté co jsem přeložila všechna její videa a pracovala jsem na dokumentu Otázky a Odpovědi, se vyrojilo několik věcí, které mě donutily se pozastavit nad otázkou, nakolik vlastně překládám z důvěryhodného zdroje. Postupně začalo opadat i mé nadšení ze Skye. Ovšem, je to internet, překládat od neověřeného člověka je vždycky risk, ale těch otazníků je více. Zvažovala jsem, jestli vás tím nakonec budu nebo nebudu zatěžovat, ale poté, co mi nedopadla se Skye domluvená spolupráce na dokumentu Otázek a Odpovědí od Čechů a Slováků jsem se rozhodla, že vás s těmito zádrheli obeznámím, abyste měli kompletnější představu a nebyli odkázaní jenom na přefiltrovaný koncentrát, očištěný od všeho rozporuplného.

Data, která Skye Prince poskytla internetu, jsou z většiny pravdivá a velice přesná, ale je tu jeden problém. Některé věci si pravděpodobně svévolně přimíchala. Zde jsou body, které mě během práce na překladech o MedBeds usadily. (ke slíbenému dokumentu s překladem otázek se ještě dostanu, vydržte)

Největší stopka mi naskočila, když jsem se podívala na jedny z prvních videí Skye a narazila jsem na tohle video The extraterrestrial and human hybrid breeding programs, kde Skye vysvětluje, jak podle ní probíhá ta údajná práce v Tajném vesmírném programu. Skye tady tvrdí, že byla od mládí vyzvedávána/unášena v noci na jinou planetu, kde jí odebírali vajíčka, která poté používali ke šlechtění, genové manipulaci a vytvářeli děti ve zkumavkách. A v rámci těchto pokusů ji dali i na MedBed. Popisuje, jak jí po odběru vajíček bývá špatně a že má ve vesmíru děti, které osobně nezná. Že prý je to součást její duševní smlouvy, tak to plní.
Seděla jsem úplně přikovaná v křesle a došlo mi, že jsem udělala překlady od někoho, kdo má pravděpodobně schizofrenii, dostal se k nějakým super dokumentům o MedBeds, prostě bere data z nich, vydává to za svoji zkušenost a staví si na tom věhlas. Docela rychle jsem vystřízlivěla z původního nadšení a začala jsem víc skepticky hodnotit věci, které Skye pouští na internet. Mimochodem to i odpovídá na otázky, které jste posílali ohledně Venuše. Skye tam podle svých slov byla unášena (takže žádná „práce pro Tajný vesmírný program“), to znamená, že by kromě labiny nic venku neviděla a hlavně je to zřejmý výmysl. Prostě má halucinace. Pokud vás neusadí tohle, tak je toho víc…

Prolezla jsem její první videa více, abych zjistila, od koho teda vlastně překládám. Další jobovka bylo video, kde Skye z auta posílá vzkazy neznámým divákům. Tvrdí, že má kontakty nahoru, že s ní mluví vyšší bytosti. Vždycky řekne náhodně nějaké jméno a pak tomu člověku vykládá, co mu chtějí bytosti sdělit, s tím že předpokládá, že si daný člověk její video pustí a že se její vychannelovaný vzkaz dostane k tomu člověku, kterému je skutečně určen. Video je tady Completed Readings and guidance a opravdu jsem po něm neměla slov. Mno, ale dokumenty už byly přeložené, nechala jsem vše doběhnout na webu a u toho jsem si říkala sakra, tohle ale není dobrý.
Tehdy už jsem si říkala, že bych to měla na web dát, ačkoliv mě osobní život Skye vůbec nezajímal, ani nemám chuť proti ní kohokoli štvát, ale nakonec to k tématu patří, protože bez toho nebude obraz kompletní a některé otázky se nevysvětlí. Můj zájem byl od začátku jenom ohledně MedBeds, co Skye v soukromém životě dělá mi bylo fakt jedno a to zřejmě byla chyba, protože se právě v obrazu osobního života skrývala pravda.

Další rána byla, když ze Skye vylezlo, že je bezdomovkyně. Z toho co ukázala a řekla je zřejmé, že žije v nějakém hotelu se svou mámou. Skye tvrdí, že žila v pronájmu, žádala od majitele domu aby spravil klimatizaci, ten řekl že to spraví a místo toho jí dal výpověď z nájmu. Skye si nedokázala najít nové bydlení, protože jí daný pronajímatel dal někde špatné hodnocení a tak teď žije v hotelu… už dlouho. Je jasné, že tahle verze o tom jak přišla o domov postrádá nějaké důležité faktory, k výpovědi a špatnému hodnocení musel být zřejmě jiný, závažnější důvod a když to spojíme s duševní chorobou, člověku se začnou věci spojovat dohromady… Prostě se atraktivního tématu chytl někdo, kdo má vážné problémy a pokouší si takhle dát život dohromady, protože je jasné, že se na tom dají nabalit příznivci, dokonce z celého světa. Její telegramová skupina má 18 tisíc odběratelů a to přitom spoustu lidí, co prudili, vyhodili. Není to tedy žádný malý projekt.

Pak Skye vydala pár videí, na kterých vypadala zřejmě unavená, demotivovaná a prohlašovala, že už žádné další bližší info o MedBeds nemá a už o nich nebude točit žádná další videa, protože víc věcí už nemá a ozve se, až bude nějaká novinka. Opakovala, že MedBeds budou zdarma a že zatím nikdo neví, kdy budou uvolněny.

Poslední kapka mé trpělivosti vyprchala 17.3.2022, kdy Skye vydala video s názvem No more illusions, kde prohlásila, že dostala informace od vyšších bytostí. Ne od aliance, ne od SSP, ne od zřizovatelů nebo majitelů MedBeds, ne od armády. Od nejmenovaných a nespecifikovaných ,,vyšších bytostí“, které prý stojí nad tímhle vším a ty jí sdělily, jak to s těmi MedBeds vlastně bude. V tomto videu prohlašuje, že v systému 3D MedBeds nikdy uvolněny nebudou. Popisuje, že má být velké převibrování, kdy část přejde do 5D a tam MedBeds budou, ale v časové ose 3D nebudou, protože by to bylo jako dát miminu atomovku. Že lidé nemají dostatečnou úroveň vědomí, že v tomto světě 3D prostě Medbeds nikdy nedostanou, že ty budou jenom pro ty, co převibrují do 5D….
A to si ještě představte, že předtím půl roku dávala termíny, popisovala jak bude vypadat její centrum, nabrala 18 tisíc fanoušků, z nichž mnozí jsou velmi nemocní a na tuto technologii se šíleně těší. To pro ně musí být dobrá rána, na něco je natěšit a pak jim říct, že to sice bude zadarmo, ale jenom pro vyvolené. Navíc v teoretické dokonalé 5D rovině ani nemají být žádné nemoci, takže v takovém světě by nebylo MedBeds zapotřebí.
Upřímně mě naštvalo, že svoji duševní chorobu proplétá do tématiky MedBeds a tím celé téma poškozuje a diskredituje.

Zároveň s tímto prohlášením také zmizely desítky videí o MedBeds, které předtím měla na YouTube účtu a které jsem překládala. Takže mnohé články, které uvádějí zdroje videa od Skye Prince, už vedou na smazanou stránku. Tím se opět potvrdilo to, co si myslím o lidech, co své jednání a prohlášení podřizují nějakým nespecifikovaným vyšším bytostem a hrají si na osvícence. Jsou to nezodpovědná jelita, když to popíšu slušně.

Pak mi došlo, že asi slíbená spolupráce nebude (v tu chvíli už jsem ani neměla chuť, abych se přiznala, ztratila jsem vůči ní veškerý zbytek respektu nebo důvěry), takže jsem Skye soukromě napsala, jestli jí má smysl posílat přeložený dokument s vašimi dotazy, jestli na něho teda už nebude ani odpovídat. Skye na to napsala, že náš dokument dělat nebude, že už se tématice MedBeds nevěnuje. Že končí. Nic už o nich natáčet nebude.
….. 😀 Napíše člověku, který předtím přeložil všechna její videa a který se před tím ujišťoval, jestli může připravit vlastní dokument, jestli se to může čtenářům slíbit. Skye, která předtím v každém svém videu vyzývala lidi, aby byli zodpovědní a táhli spolu za jeden provaz, náhle udělá tohle.
Myslím si, že si Skye vůbec neuvědomuje následky svého jednání, asi vidí jenom svoji vlastní agendu. Zřejmě ani nechápe co to skutečně znamená mít zodpovědnost a spolupracovat.
Na co se budu s někým hádat, nestojí mi to za to. Napsala jsem jí „OK“, smázla jsem její kontakt a opustila jsem její skupinu plnou lidí, kteří ji za to ještě plácají po zádech a slibují, jak si budou zvyšovat vibrace, aby se dostali do 5D. Achjo.

Co je a co není pravda?
Teď logicky zůstává otázka, co z toho, co Skye prohlásila, je pravda a co je její fantazie. Moje zdroje nemají psanou formu a nejsou tak moc podrobné. Proto jsem také dávala přednost tomu, abych mohla něco dohledatelného uvést jako zdroj – protože v minulosti když zůstalo u prohlášení bez dodání zdroje, měli čtenáři tendenci prskat. Nedokázali pochopit, že některé prameny a kontakty prostě nejsou psané, nejsou na internetu a tudíž se nedají ozdrojovat. Ale když to srovnám:

Medbed jsou skutečné, ale většina z nich není aktivovaná a ty co už v provozu jsou, nejsou aktuálně dostupné veřejnosti.

Skye tvrdí, že je MedBed technologie od Venušanů, což vyvolalo mnohá pozvedlá obočí, včetně mého. Vzhledem k tomu co na Skye v poslední době prasklo je tedy jasné, že tento rozpor plyne z toho, že si ráda vymýšlí koniny. Mé zdroje uvádí, že se jedná o technologii z povrchu, tedy lidskou. Takže žádná Venuše.

To, že bude mít MedBed zpočátku v držení armáda a nikdo jiný, je věc, na které se zdroje shodují. To je pravda. Zároveň se shoduje tvrzení, že lidé budou vybírání a že tam nepustí kohokoli, avšak mé zdroje přesněji nespecifikují, jaká budou kritéria. Rovněž se nevyjadřují ohledně praktické funkce klinik, v této věci nedokážu zhodnotit, co z toho, co Skye řekla, odpovídá realitě a co ne. Prostě to nevím.

Pár zjevných nesmyslů jsem našla i v dokumentu Otázky a Odpovědi, které jsem záměrně ani nepřekládala. Skye například tvrdí, že je sebevražda naprosto legitimní způsob odchodu z tohoto světa, že je to v pořádku, že má na to každý člověk právo a že na tom není nic špatného a neplynou z toho konsekvence. Tvrdí to i ve videu. To je absolutní nesmysl a nechápu, jak to může říct někdo, kdo se prohlašuje za duchovně probuzeného člověka.
Tvrdí, že si transexuálové budou moci vybrat své pohlaví, pokud budou vpuštění na MedBed. To nedává smysl. Pokud je někdo žena a vnímá se jako muž, je to porucha subjektivního vnímání, tudíž má být podle toho léčen.

Dále mě zarazilo, že Skye dává jako příklad u otázky resurekce film Řbitov zvířátek, který jsem si ze zvědavosti pustila a musela jsem skončit po dvaceti minutách, jak mi z něho bylo špatně. Měla jsem fyzické symptomy úzkosti a rozhodla jsem se, že se nebudu týrat a marnit svůj čas, tak jsem to vypla, dřív než se tam stane něco fakt nechutného. To byla další věc, která mě zarazila. Že má někdo na tohle vůbec žaludek.

To je vše, co jsem chtěla k překladům z tohoto zdroje dodat, věřím že se snad většina otázek objasnila.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-21 08:12:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A je to venku. Díky Alue za objasnění a tvojí přímočarost. To, že jsi přehodnotila svůj zdroj ještě neznamená, že ty překlady byly chyba. Já myslím, že je důležité, aby se MedBeds dostaly do podvědomí lidí a možná i takový způsob je nutný. Nakonec jsme přece dospělí a každý by si měl jakékoliv informace filtrovat svou intuicí. Já jsem rád, že ty překlady proběhly a to že se ze Skye vykrystalizovala zřejmě psychicky narušená bytost nic nemění na tom, že MedBeds existují. Současná situace je taková, že už fungují a používají se, ale pro vojenské účely. Jsou potřeba pro zraněné vojáky a oběti týrání osvobozené z tunelů. Až skončí všechny ty hrůzy, tak potom teprve bude čas je poskytnout veřejnosti. Osvobozování lidstva je v plném proudu, ale tyrani to pořád nevzdávají. Takže naše jediná možnost je čekat a doufat. Ale je to blízko!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-21 15:03:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jo, překlady jsou dobré a odpovídají z většiny realitě, problém trochu je, že některé věci jsou přimíchané a teď nevíme přesně které to jsou. Ale to se stejně nakonec dozvíme až to přijde.

Ikona diskutujiciho Nini 2022-03-21 08:14:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem do její skupiny na Telegramu taky nakoukla a když jsem viděla ti zoufalé a nemocné lidi, jak říkali že se nepůjdou léčit, ale čekají na med beds, tak jsem to tam radši i přestala číst. Bylo mi jich hrozně líto. A to jak se předvedla tím svým posledním videem, to ani nebudu komentovat. Hold po světě běhá pár takových lidí jako je ona, ale nejhorší je ta spoušť, co po sobě nechají. Každopádně jsem ráda, že jsem ji nějak nesledovala. Už tam lákala lidi na svou další činnost do nějaké jiné skupiny.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2022-03-21 09:51:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Alue za zprávy, tohodle článku si moc vážím.

Ikona diskutujiciho peace 2022-03-21 10:24:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je velká škoda, ale tak trošku jsem to taky tak cítil. Oceňuji Alue, že jsi to sem napsala, jak to ve skutečnosti je. Doufám, že tedy ty med beds budou spuštěny, ale zase mám o něco menší naději 🙁 a v neposlední řadě i kdyby se skutečně spustily, asi bych se do nich hned nevrhl, je tam určitá pravděpodobnost, že i tato technologie bude „chyták“ na lidi, kteří nenaletěli na vakcíny. Něco jako vymysleli New Age pro ty, kteří už prokoukli tradiční náboženství.

Ikona diskutujiciho Lenka 2022-03-21 10:25:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bez tohodle webu bych o žádné Skye ani nevěděla. Zkoukla jsem pár jejích videí, ale dvakrát mě „nezaujala“, takže děkuju za potvrzení mých subjektivních dojmů. Osobně mám vůbec problém s důvěrou k medbeds, ale možná je to tím, že jsem o nich poprvé slyšela ze zdroje, který se později taky pěkně vybarvil. Nu což, třeba takové léčení pomocí frekvencí prý funguje taky moc dobře a je to už léty prověřená stará metoda, tak se na medbeds můžeme vykašlat, ne? 🙂

Ikona diskutujiciho Roman 2022-03-21 12:40:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, to je pěkný zvrat. Celou dobu tuto tématiku velmi bedlivě u vás Aluško sleduji, nenapadlo by mě, že Skye má takové duševní problémy. Ikdyž musím přiznat, že vzhledově mi právě nepřišla, že by na nějaké medbed byla, připadala mi mírně nemocná/obézní.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-21 14:58:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to zklamání. Ne v technologii jako takové, ale že se zase někdo chytl pravdivého zrna a udělal si z toho něco jiného… klasika.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-03-21 19:05:11
Ikona diskutujiciho
sipka

roman:
Já hned napsal, že je jak po leukémii..Prostě mi nepříjde ok, pokud tam člověk byl, aby tak vypadal..
A pokud tam má dělat duchovně vyspělejší člověk, vypadá trochu svižněji s takovým zápalem a citem..
No snad už s tou komedii bude za chvíli konec, už to zašlo celkově moc daleko a není návratu..
Jako je super, že aluška to takhle sonduje a hned když vidí levotu, tak ji řekne…kdo tohle dneska dělá?
Když vidím dnes obě strany, většina lidí fandí buď jedné, nebo druhé a zároveň jsou slepí vidět chyby těch, které obdivují.
Prostě vždy to nějak okecají..jako většinu info v této válce. Vše se dá nějak zamaskovat a lidé zase příjmou danný fakt, i když má mnoho děr…
Takže klobouk dolů, že někdo fakt hned řekne, něco tam smrdí..

Ikona diskutujiciho Silent 2022-03-21 13:04:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozlišit pravdu od fantasie nebo lži je v esoterice to nejtěžší. Všechno je v ní pěkně promícháno. Pravda navíc vypadá zvláště pro neorientovaného člověka taky fantasticky. Kolikrát studuji nějaký informační pramen,abych se po jisté době vrátil a opustil ho. Dobré je mít nějaký řetěz důvěryhodných autorů a informací, na které se dá navazovat, nová informace nesmí popírat ty již ověřené. Taky většinou tyto informace nestojí přímo proti oficiální dobré vědě. Ta je sice materialisticky omezená, ale nové informace ji spíše rozšiřují než popírají. Je to takový pohyb v bludišti, ale občas tam zasvitne světlo,takže člověk jde stále dál.. 🙂

Ikona diskutujiciho Kam 2022-03-21 13:19:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Dakujem za clanok a som rada, ze si nam dala vediet co z tychto informacii je pravda a co mogly byt trosku prikraslene. Tiez verim, ze Medbeds budu k dispozicii, ale nikto nevie kedy. Chcela som sa len podelit s informaciou – Skye ma jeden kanal na Telegrame venovany prave Medbeds kde ludia zadavaju svoje mena a krajiny odkial pochadzaju. Na profilovej fotke je prave Skye a nemohla som si pomoct, ale po rozkliknuti fotky som mala velmi zmiesane pocity. Neviem ci to bolo niecim co vyzarovala, ( fotka ma odradila ?) ale brala som tieto informacie s nadhladom. Dufajme, ze sa coskoro dozvieme viac ☺️

Ikona diskutujiciho dodo 2022-03-21 16:49:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dalo sa to čakať, že? Môj odhad bol docela dobrý.
Tí čo sem chodia z východu budú mať mnoho vecí zdarma. MedBeds to ale nebudú.
Už je naozaj čas vytriezvieť a začať si všímať skutočnú realitu, ktorá je okolo vás.

Ikona diskutujiciho Ema 2022-03-21 18:19:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po vojne je každý generál, ale skutočne bolo na nej vidieť, že nie je psychicky ok…

Ikona diskutujiciho adria 2022-03-22 00:49:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, ahoj … no upřímně jsem nechápala, co na ni vidíš, mě se zdála podezřelá (či nezajímavá) hned.
toš tvrdit, že jsem byla členem vesmírného programu a vlastně o té technologii vědět tak málo mi přijde minimálně divné.
ještě že byla na nějaké horší medbed, tedy na té od šediváků přepokládám, a asi to ani nebyla léčiva postel.

na druhou stranu je mi ji velmi líto … že se stala obětí únosů, spíš jí napiš, že by měla mluvit přesně o tomhle! jít s tímhle do světa! bude sice jedna z mnoha, ale tohle by mělo být lidem připomínáno, lidé rychle zapomínají!
pokud má schízu jsem si jistá, že jedna její část je pořád ta bojovnice, co chce lidem pomoci! i sobě … zkusila bys to?

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-22 10:57:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Manipulátoři jsou nebezpeční lidé. Umí posbírat mnoho informací, vytvořit z nich s pomocí vlastní fantazie příběh a ten potom předhodit lidem. A buď se někdo chytí nebo nechytí. A na její příběh se chytilo poměrně dost „rybiček“. Potom si s nimi tak všelijak pohrává, s jediným záměrem. Mít pozornost. Jenže zároveň má v sobě taky nějaký kousek či zbytek svědomí, k tomu se navíc přidá fakt, že se začne zaplétat do vlastní sítě lží. Všimla si, že jde do tuhého, viz zoufalí lidé, kteří žadoní o registr na „MadBad“ léčbu.
To už si vzala v podstatě na sebe riziko, že kvůli jejímu manipulativnímu jednání začnou umírat lidé. Takže se urychleně začla stahovat z toho rozjetého rybolovu.

Jenže manipulátor je psychicky narušená osoba, tudíž už pracuje na dalším svém „projektu“.

Pomáhá lidem? Čím? Tím, že v druhém probudí falešnou naději? Toto by si měli uvědomit teď všichni. Ano, na světě se dějí hrozné věci. Ale je potřeba si také uvědomit, že jedinou nadějí je to co má každý člověk sám v sobě – duše, duch, duchovní podstata.

A tím pádem k sobě nebude přitahovat ani psychicky narušené jedince, jakým je například SP – prince… je to vůbec žena nebo dokonce ta osoba někomu ukradla fotky z netu a vydává se za ženu? Teď je mnoho různých informací na internetu. A ne všem se dá věřit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-22 11:15:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera mě tak napadlo, že se možná ani nejmenuje Skye Prince. 😀

Ikona diskutujiciho iria 2022-03-22 11:18:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Schizofrenie je dost složitá nemoc,je to souhrn symptomů a nemusí se jednat o rozštěpení osobnosti.Psychiatři v tom doteď nemají 100% jasno.Pracovala jsem s duševně nemocnými dost let,znala jsem např.schizofreničku,která měla život postavený na vybájeném základě,od kterého se všechno ostatní odvíjelo,včetně každodenního života a nikdy nevypadla z role.Do toho zahrnovala i svoje okolí.Její báje měly dokonce svou logiku,neznalý člověk by jim uvěřil.Povzbudit Skye k tomu aby začla s únosy by byla blbost.Aluška má pravdu,když se s ní zabývat nechce.A co se týče Skye – ta už jistě takový nápad má nebo dostane spolehlivě co nejdřív.

Ikona diskutujiciho iria 2022-03-22 11:22:36
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě dodatek – čím víc takového člověka povzbuzujete,čím víc mu věnujete pozornost,tím víc „jede“.Pro mě za mě…ale tady v tom případě takhle uvedla v omyl spoustu nešťastných lidí.

Ikona diskutujiciho Vlastimila 2022-03-22 11:12:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, správně jsi zhodnocení provedla o MedBeds. Ověřila sis a připojila své instinkty. Zajisté nebylo jednoduché tak otevřeně situaci zveřejnit. Jsem ale pevně přesvědčená, že Tví čtenáři ocení Tvůj postoj PRAVDY a důvěry. Zdroj Sky opět ukázal , že je třeba důvěřovat, ale nejdřív prověřovat. Vskutku osoba s duchovním životem takto jednat nemůže.
Vše ohledně MedBeds mi připadalo jako pohádkový sen. Mít své sny je krásné, ale vždy najít správné hranice snění a reality. Dík za Tvé stránky !!!

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-22 12:13:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

iria
oni už i psychiatři mají zmatek v diagnózách?? Jsem měla vzato, že vždy měli alespoň oni jasno. Ty jo, svět se opravdu stává jedním velkým blázincem, kdy už ani nevíte kdo je blázen a kdo psychiatr. 😄

Ono se teď hodně překrucuje vše. Nezůstane kámen na kameni, natož kámen, který byl dřív stromem. 😄

Už vidím v příštích dnech, týdnech a měsících, jak nám budou tvrdit, že lidé nejsou lidé, ale pouhé výrobky svých původních pánů. Takže neexistuje duše, natož duch a svobodná vůle. Ty „původní pány“ nám představí v TV, na internetu, Hellywood už na tom beztak maká, včetně všech silikonových mimozemských masek pro vysoké basketbalisty, kteří budou zastupovat děti obrů. Tak, hlavně nenechat se zblbnout a nalákat na jejich budoucí žvásty. Protože jim jde jen a jen o zničení duše člověka. Schválně si na to počkejte a sledujte, jak vše postupně překrucují.

Ty obří stromy, alespoň některé, tam vnitřně cítím, že to bylo skutečné. 🌳

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-22 13:39:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Irie vyloženě nepsala, že je psychiatrička, ale že s nemocnými pracovala… mohla být třeba ošetřovatelka, nebo jim rozvážet obědy. Diagnostikovat je jedna věc, ale postarat se, to je skutečná práce a na to je potřeba spousta lidí.

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-22 12:15:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jo ono to je její jméno? Měla jsem to za přezdívku. Prase by se v tom vyznalo. 😂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-22 13:38:23
Ikona diskutujiciho
sipka

bůhvícotoje 😀

Ikona diskutujiciho Diana 2022-03-23 18:26:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě že je jasné, že je to jen přezdívka. Jinak nevím, co v cizině, ale přinejmenším v ČR a na Slovensku jsou lidi, když znáte příjmení + ještě jeden další údaj jako jméno, město nebo rok narození, strašně jednoduše dohledatelní. A to nejsem kdovíjaký hacker, a když chci někoho vyhledat, tak používám celkem primitivně google. Ale všichni jsou dohledatelní, lze o nich zjistit jejich základku, koníčky, město, dluhy… Sice nepoznáte jejich duši, ale nějaký obrázek si o nich uděláte. Zkoušeli jste to se Skye Prince? Popravdě jsem byla ráda, že jsem našla aspoň její YT channel, 2-3 odkazy, jinak pusto prázdno.

Ikona diskutujiciho peace 2022-03-30 22:57:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem zvědav kdy (a jestli vůbec) se med beds představí veřejnosti. Jinak jsem slyšel, že třeba kvantové terapie mohou mít také až zázračné účinky na zdraví. Ale mám takový dojem, že už jsi o tom dřív psala, že kvantové doteky Matrixu (už to že je tam samostný Matrix) asi není dobré? Nebo myslíš, že jo? Zajímalo by mě, co je vlastně bezpečné v rámci „ezoteriky“. Třeba EFT (to je to ‚tukání na meridiány) by mohlo být bez škodlivého pozadí ne?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-30 23:03:50
Ikona diskutujiciho
sipka

V zahraničí jede pojem Kvantová komora – to má být jiný název pro med bed.

Kvantový dotek matrixu je černá maxie. To není technologie.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-03-31 11:57:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skye z auta posílá vzkazy neznámým divákům. Tvrdí, že má kontakty nahoru, že s ní mluví vyšší bytosti. Vždycky řekne náhodně nějaké jméno a pak tomu člověku vykládá, co mu chtějí bytosti sdělit, s tím že předpokládá, že si daný člověk její video pustí a že se její vychannelovaný vzkaz dostane k tomu člověku, kterému je skutečně určen.

To je skoro ako palmové listy. Zjavne má Skye Prince kvalitnú fantáziu a vymýšľa si a keď jej dôjdu nápady tak to ukončí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-31 14:03:50
Ikona diskutujiciho
sipka

To je strašný, téměř pokaždé, když jsem někomu někde svěřila svou důvěru, tak jsem zjistila, že to je taky podvod 🙁 Čest výjimkám. A pak se alternativa diví, že se na ni kouká přes prsty.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-04-08 18:35:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavně že se na to přišlo a zveřejnilo.
Za tím co jsem napsal si stojím, to s těmi nesmysly nesouviselo.
Je to tak jak vím už dlouho: slepé přijímání z jedné strany jsme vyměnili za slepé přijímání všeho z druhé strany.

Ikona diskutujiciho Belakarus 2022-05-04 20:29:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přiznám se, že už u prvních dílů seriálu jsem k její osobě byl velmi skeptický a raději do komentářů nic nenapsal, protože lidé z ní byli v reakcích nadšení…

Když se podívám na její sociální sítě, rozmazané grafiky co používá, „inzeráty“ pro budoucí dobrovolníky, jak málo se od nich požaduje, čiší to amatérismem. Vždycky když vidím takový amatérismus, zeptám se sám sebe – kdyby se takhle neprofesionálně prezentoval kupříkladu v pracovní sféřě potenciální zaměstnavatel, nevěřil bych mu nic a ani se u něj o práci neucházel. Pokud má zastupovat tuto technologii, svěřili by to někomu kompetentnějšímu. Videa točená v autě na mobil, jediné záběry medbeds co měla byly ze scifi filmů nebo z fotek natáčení oněch scifi filmů. Ani jedna fotka od ní.

Jak nenaletět v alternativní scéně, na to existuje jednoduchá poučka – Pokud někdo říká něco, co přesně zapadá do mého vidění světa a říká přesně to co chci slyšet, měla by se člověku rozsvítit červená kontrolka, jestli jím není manipulováno.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-04 22:08:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno byly jen náhledové obrázky, skutečnou fotku medbed nikdo nemá a ani nikdo netvrdí že ji někdy měl. – zatím. Ale ty náhledové se realitě blíží.

Ikona diskutujiciho Lea 2022-09-12 18:32:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta skye mi hrozně v této tematice vadila 😀 MedBed je však zázrak a věřím, že pomůže mnoha lidem od jejich bolestí 🙂 (a třeba i skye od schizofrenie.. 🤷🏻‍♀️😄). Do té doby se budeme muset všichni léčit tím, co je dostupné 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-12 19:59:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel no… Skye byla velké zklamání. Navrch huj, vespod fuj.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek