Zkušenost s Energetickým krystalem po roce a doporučení Australských květových esencí

22.3.2018 v Čtenáři 10

(Dopis čtenářky)

Ahoj 🙂

Tak mám pár věcí, které jsem ti chtěla napsat. Tvůj energetický krystal už nosím rok. Co se týče pocitů a účinků, zbytek roku byl ve znamení poměrně nevtíravých dojmů, první měsíce s krystalem byly hodně výrazné, ale pak se vše srovnalo, že skoro nebylo poznat, jestli ho nosím nebo ne. Jediný vliv, který má stále výraznější, jsou noci. Když ho chvíli nemám a jdu spát bez něj a před spánkem se neuvolním a nerozvinu na hrudi hezký pocit, tak mě potom v noci něco otravuje. Když mám krystal na krku, tak se mi to nestane nikdy.

Čeho jsem si všimla až po poměrně dlouhé době je, že se mi lépe poznávají energie druhých. Já si myslela, že mi to už docela jde, ale až před pár měsíci jsem si všimla, že lépe cítím, jestli mi je s dotyčným dobře nebo ne, nemusím nad tím přemýšlet. Já vím, že to zní trochu ujetě, jak kdybych objevila Ameriku, ale rozdíl je dost podstatný, aspoň pro mě. I když ten člověk má vizáž všelijakou, tak poznám, jestli je dobrý nebo ne. Je jasné, že prostoru pro další vývoj je habaděj, nejsem mistr světa. Vliv krystalu na intuici je prostě jednoznačný a samozřejmě trvá, než to všechno naběhne a jak člověk na sobě maká.


Zadruhé, mám pro tebe tip nebo aspoň zajímavost, začala jsem užívat australské květové esence, konkrétně mám směs Electro, která má chránit a čistit od elektrosmogu a naprosto nečekaně jsem zjistila, že to opravdu slušně čistí šišinku! Jedná se o tohle: http://ausflowers.com.au/Products/Combination-Essences, už se prodávají i v ČR.

O co jde? Tyto kapky jsou postaveny na stejném principu jako Bachovy květové esence. Vím, že ti to moc neříká, cos tedy aspoň občas zmínila na stránkách 🙂 Bachovy esence byly vytvořeny Bachem, který byl homeopatem, jako doplněk k léčbě. Všimnul si totiž, že i když k němu chodí lidé s úplně jiným problémem, brání jim v uzdravení stejný emoční zásek. Tyto esence fungují na stejném principu jako homeopatika, ale pracují s opačnou hodnotou. Co tím myslím? Homeopatikum tělu prostřednictvím jemných informací připomíná, co je špatně, a esence tělu prostřednictvím jemných informací připomínají, co je tam dobře a kde má uloženou svou sílu.

Ty původní anglické bachovky je potřeba dobře vybrat, jinak se člověk sekne a neděje se nic a také mají jemné působení, protože celý koncept pochází z jiné doby, než jaká je dnes. Australské esence jsou z australských květů, současně mají větší sílu a rychlejší náběh účinků. Jejich země má víc slunce a je méně zatížená historií, to je jasné.

Jejich tvůrce (Ian White) je zajímavý týpek, vypadá jak padesátiletý elf :)) Co nám říkala žena, která je dováží, tak mu to všechno chodí v meditacích, komunikuje s každou rostlinou, který květ může dát do esence apod. No měla jsem k tomu nedůvěru jako mám ke všem těmto lidem z našeho oboru, ale prubla jsem to, přitahovalo mě to. A divila jsem se. Zaprvé jsem to přehnala s dávkováním, doporučené 7 kapek 2x denně bylo moc, po dvou dnech jsem měla horkost v hlavě a horečku, tak jsem to chtěla hodit do koše, protože jsem si nebyla jistá, jestli s tím někdo neprováděl nějaké kejkle.

Stačilo ale snížit dávkování. Co jsem cítila hned, ráno jsem se probouzela s krásně lehkou odpočatou hlavou a myslí, byl to vlastně stejný pocit jako první týdny s tvým krystalem.

No ale hlavně, najednou jsem měla o hodně víc snů, byly živější, intenzivnější a první noc jsem byla skoro pořád vylezlá z těla, úplně jen tak, aniž bych cokoliv proto musela podniknout, což mně se tohle stane jednou za pár měsíců a tohle byl sakra rozdíl. No a za další cítím, že to tu šišinku čistí, mám lehčí pocit uprostřed hlavy. Taky toho víc vydržím, když někam jdu. No jestli tě to zaujalo, tak si to určitě nejlépe otestuješ sama, ale říkala jsem si, že by tě to mohlo zajímat.

A zatřetí, mám tip na jednu fajn knížku, jmenuje se Móda a duše. Dostala jsem ji, když jsem si srovnala v sobě blok vůči oblečení, že na tom nezáleží, jestli člověk svoje tělo hezky obléká nebo na to dlabe. Je to od Táni Havlíčkové. Jde o to, že poznala podstatu různých druhů žen a vidí krásu v každém stylu, jen to člověk musí najít. Rozdělila ženy do osmi tipů podle rozdělení energií jin/jang a přesně to sedí! Navíc je krásné uvědomit si, co je krásné na ženě, která chodí v drahém a co je krásné na někom, kdo se obléká nenápadně. Ona to právě spojuje s nastavením duše a s vlastnostmi, které si člověk pro tento život vybral. Moc hezké čtení, člověk si udělá jasno v sobě a navíc ta kniha šíří toleranci a úctu mezi ženami, což je super 🙂

Bára

(Odpověď)

Ahoj,

Děkuji za super zprávu, ty zkušenosti sedí. Energetický krystal člověka postupně vyrovná a vyčistí mu energie, což má ale pak následek takový, že člověk výrazněji reaguje na neharmonické energie, na které dřív nereagoval, protože je měl v sobě a byl na ně zvyklý. Když je ale v sobě nemáš, je to pro tebe cizí rezonance a hned ji zaregistruješ. A platí to pro místa i pro lidi. Díky tomu se sice člověk může začít cítit nepříjemně v situacích které předtím zvládal v pohodě, ale přirozeně ho to pak vede, lépe si vybírat s kým, kde a jak trávit svůj čas.

S tím spaním, pro mě byla velká změna dát si pod postel křišťály. Co je mám, nepotřebuju spát s ničím v ruce ani na krku, rezonuje mi to zespoda zpod postele a ještě to čistí do prostoru. (Návod ZDE) Mno, je to ale o dost dražší sranda než krystal na krk a navíc se ty velké kusy blbě shání.

Bachovky znám z popisu, tedy vím na čem je to založeno, znám jejich historii, ale nepíšu o nich, protože jsem je nikdy nebrala a tedy nemůžu popsat žádnou svou zkušenost. Tím však netvrdím, že by nefungovaly, nebo že by nebyly dobré.

Ian White jsem si našla na google a vypadá fakt jako Legolas v důchodu.

Náhodou, znala jsem ženu která léčila stejným způsobem. Chodily k ní různé babky mezi kterými se to rozkřiklo. Nechala si vždycky povyprávět co koho trápí, pak zašla do zahrady a vybrala intuitivně květiny, ze kterých pak připravovala čajové směsi a babky to pily. Říkala mi, že ty květiny neslyší, ale když se jich dotýká, tak květina která říká že patří do směsi, ji jemně jakoby zaštípe nebo zalechtá na ruce.

Tu zahrádku jsem znala, po její smrti potomci všechno zničili včetně zahrádky, protože jablka padla moc daleko od stromu a její moudrost bohužel nepřešla v rodu dál. Byla to fakt taková babka bylinkářka, akorát zcela nekomerční. Nevyužila to pro širší veřejnost. Říkala, že nejčastěji když někdo dojde že nemůže spát, dostane do směsky mariánku 🙂

Takže když pak někdo na základě stejných dovedností udělá esence, nevidím na tom nic nereálného. Sama jsem mnoho let strávila sezením v přírodě a vedla rozhovory s květinami, takže vím že to opravdu možné je. Jen je potřeba nacvičit si potřebný cit, chodit do přírody často a ono to všechno přijde přirozeně.

s pozdravem

Alue

Ian White

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2018-03-22 06:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I přes mou nynější skeptickou mysl musím říct že bachovky mi fungovaly. Možná je to placebo, nevím. Co mě vadilo bylo pomalé dávkování a dlouhá doba užívání. Tyhle kapky vypadají že tento problém řeší. Asi je vyzkouším. Potřeboval bych se odseknout od minulosti, mimo jiné. ��

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-22 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Verča 2018-03-22 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Legolas v důchodu??:-DDDD

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-22 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-22 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Namasteen 2018-03-22 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Proč říkáš placebo přírodě vymáchaný ve vodě a konzervovaný alkoholem? Nechápu 🙂 Navíc, když máš zkušenost, že ti to funguje. Lidi jsou někdy na palici :D Abys ty kapky v některých směrech nepřecenil..

Ikona diskutujiciho Kirma Lee 2018-03-22 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sama musím uznat, že australské bušovky fungují na 100 %, a nejedná se o placebo efekt. Konkrétně jsem zkoušela esenci zvanou Vztahy – a výborně to na mě fungovalo, vzhledem k tomu, že jsem měla dříve potíže s komunikací, zadrhávala jsem se a jsem docela introvert. Tyhle bušovky ke mně přišly jako záchrana a rozhodně jejich další esence vyzkouším 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2018-03-22 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Právě že placebo může skvěle fungovat..

Ikona diskutujiciho Verča 2018-03-23 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: [5]: díky! :-D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-03-24 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten Ian White, normálne som sa zľakol čo tu robí Branislav Mojsej.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek