Zkušenosti lidí s Energetickými krystaly (2. díl)

31.7.2016 v E-shop Alue.cz 16

2.díl (první díl najdete ZDE)

Následující článek je malá sbírka ohlasů, zkušeností a názorů lidí, kteří si zakoupili Energetický krystal.

1.

Ahoj Alue,

tvoj kryštál mi dorazil v decembri, vtedy som sľúbila, že ti napíšem, aké s ním budem mať skúsenosti 🙂

Prišiel mi starostlivo zabalený, s veľmi peknými vizitkami, ako krásny povianočný darček. Od tej doby sa mnoho vecí zmenilo a väčšinu zmien prikladám účinkom energetického kryštálu, ktorý mimochodom vyzerá perfektne.

Som omnoho (ale naozaj omnoho) citlivejšia na energie, lepšie vnímam jednohmotný svet, začala som sa častejšie riadiť mojou intuíciou, všimla som si, že sa dokážem lepšie koncentrovať na myšlienky a lepšie rozmýšľať. A v prvom rade, čo považujem za nekonečný úspech, som našla svoju životnú cestu a viem akým smerom sa v živote uberať.

Neskutočne ti ďakujem za energetické kryštály. Budem ich určite odporúčať ďalej, keď to bude možné, držím palce, nech majú úspech aj u iných ľudí.


__________

2.

Milá Alue,

posílám Ti hezký pozdrav z naší vísky v Pošumaví:-)

Jsem moc ráda, že mám od Tebe ty tři energetické krystaly. Od té doby, co je máme doma, se u nás rozhýbala spousta věcí, které na nás tlačily z různých směrů, ale my nevěděli, jak je uchopit. A teď je najednou mnohem víc věcí jasnějších a docela pěkně to zapadá do sebe. Jelikož bydlíme ve starobylém stavení, kde se v minulosti odehrála spousta dramatických příhod, potřebovali jsme posílit Světlou stranu síly a nasměrovat naši energii konstruktivním způsobem. A v tomto ohledu jsou pro nás energetické krystaly vynikajícími pomocníky.

Zážitků s našimi krystálky mám celou řadu, také mi pomáhají stabilizovat si energie vůči okolí. Pracuji s přírodou, takže lidský svět moc neřeším, ale úbytky energie musím řešit také a právě v souvislosti s Tvým včerejším článkem bych se s Tebou ráda podělila o svůj zcela netradiční zážitek… (zkráceno, osobní data)

__________

3.

Dobrý den Aluško,

další krystal dorazil v pořádku… 🙂 děkuji.

Táta je zatím spokojený. Uvidíme, třeba se časem ještě naše sbírka rozroste, hodně dobře na krystal reaguje můj syn, často si ho půjčuje, dokonce s ním začal „léčit“. Když si někdo něco udělá vezme ho do ruky, tedy do sevřené pěsti a „čaruje“, za chvíli je po bolesti….šikula J.

__________

4.
… Začínám již cítit vůni krystalu. Má daleko jemnější nenásilnou energii, než třeba orgonit.

Každý den mám nějaký sen, dříve jsem měl sen tak jednou týdně.

Orgonit mohu mít pod postelí max. 4 dny, pak už cítím škubání neuronů v těle, nemohu usnout a musím ho dát do skříně. Přemýšlel jsem, jak to vyřešit, když nemohu mít krystal celý den při sobě. Nakonec mne napadla varianta dát si ho pod polštář, když nejsem doma.

Jakmile po práci např. ve 23:00 ulehnu do peřin, tak cítím, jak je ten polštář celý „nasáklý“ tou krystalovou energií. Lépe se mi pak usíná. Daleko častěji pak cítím tlak v oblasti třetího oka.

__________

5.

Dobry den,

chci podekovat za krystal, dorazil v poradku, s laskou vyroben a precizne zabalen, jde videt, ze jste profesionalka 🙂

Prvni pul – den jsem ho nosila v kabelce, otukavali jsme se… i tak jsem citila jakoby jasnejsi mysl, lepe se mi prekonavala prokrastinace.

Kdyz jsem si ho povesila na krk – rada bych napsala, ze se mi zjevila zahrada ostatnich dimenzi 😀 – ale prekvapilo me, ze myslim vedomeji, jsem citlivejsi.

Co se tyce spanku, vstavala jsem odpocatejsi.

Velky rozdil jsem zpozorovala v mych reakcich. Mam komplikovany vztah s maminkou, vetsinou reaguji podrazdene a prehnane. Tentokrat, ackoli podnet byl jako obvykle provokujici, jsem reagovala klidne a s usmevem – coz prispelo k vyznamne lepsimu preklenuti situace.

Takze jeste jednou dekuji, ackoli jsem byla castecne neduveriva, urcite pocituji zmenu. Doufam, ze Vas tento feedback potesi 🙂

Preji hezky den a hodne dalsich uspechu v podnikani.

S pozdravem

A.

Krystaly jsou k dispozici na:

http://alueshop.webnode.cz/energeticke-krystaly/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2016-07-31 07:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Achjo, já mám akorát jasnější a častější sny, jinak nic. Ale aspoň něco 🙂

Ikona diskutujiciho Astro 2016-07-31 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Škoda že jsou tak drahé.

Ikona diskutujiciho Kamilka.Jam 2016-07-31 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Vzhledem k tomu, že ho můžete mít na celý život, pokud se k němu budete chovat slušně, drahý není. Üčinek pořád trvá, krystal se nevybíjí a i já jsem zaznamenala změny k lepšímu a to jej mám teprve necelý měsíc. V životě utratíte mnohem víc peněz a ty věci vám nepřinesou takový užitek jako tento krystal. Je to o tom, jak máte postavené hodnoty, to je celý. Hodně jsem používala různé kameny, mám je dosud ráda, ale tento krystal je prostě unikát. Jsem samoživitelka a peněz jsem neměla nikdy nazbyt.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-31 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Přesně tak. Mít takto silnou a všestrannou věc na celý život, to se penězi vyčíslit ani nedá. Krystaly se prodávají silně pod cenou a lidé si ani neuvědomují, že mají to štěstí, že mají přístup k jedinému e-shopu  a jedinému výrobci těchto věcí na celé planetě. Nikdo jiný vám tuto technologii nezprostředkuje a je také otázka, jak dlouho bude možné toto ještě nabízet.  Za normálních okolností se k tomu nikdo nemá šanci dostat.

Ikona diskutujiciho Astro 2016-07-31 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když myslíte 🙂

Ikona diskutujiciho Dominik 2016-07-31 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

plati rozvoz pre sk alebo len cz keby si chcel niekto zoo Slovenska kupit nieco

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-31 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Slovensko se řeší soukromou domluvou přes e-mail, e-shop na to není zařízený. Ale samozřejmě to jde.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-31 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  .. Možná kdybys neužíval ta antidepresiva, která otupují nervový systém, tak bys toho zjistil víc.

Ikona diskutujiciho mona 2016-07-31 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, a ten co nosíte na krku vy ,se mi zdá větší, než ten co mám od vás koupený. Je k sehnání?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-31 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Ten je dělaný speciálně pro mě, není k dostání. Dal by se udělat taky je vícero kusech, ale to už je jiná cenová kategorie.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-07-31 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky bych jeden chtěla, ale šetřím si na kytaru, tak někdy v budoucnu snad… 🙂

Ikona diskutujiciho vanilková 2016-07-31 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ach jo, krystal… taky jsem si ho koupila a asi před 2 měsíci ztratila. Dala jsem si ho jen tak ráno do kapsy u kalhot, vyšla do města a večer už jsem ho nemohla najít.

Ikona diskutujiciho Gray 2016-07-31 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Uch, nestaš, určitě budou ještě dlooouho, já bych se jednou toho krásného "Soulmejtu" chtěla dožít. :D

Ikona diskutujiciho Dominik 2016-07-31 17:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

az teraz som si toho vsimol ! E-SHOP JE ZAŘÍZEN POUZE PRO PRODEJ V ČR !

Ikona diskutujiciho Mára 2016-07-31 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Máš asi pravdu Aluš, však už je plánuji postupně vysadit. Dostalo se mi částečné spravedlnosti a už se s touhle etapou mýho života nechci dál zaobírat.

Ikona diskutujiciho Fellien 2016-08-20 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Na jednu stranu je to dost peněz, na stranu druhou je to jen o prioritách. Kolik peněz člověk utratí třeba za vložky a tampony… Přitom to pak vyhodí použité. Nebo třeba očistná kůra v Ugu (bar s ovocnými a zeleninovými šťávami) na tři dny stojí 1500 Kč. A je spousta lidí co tu kúru podstupuje opakovaně – odpusťmě si dvě kůry a máme na krystal. Nebo i spousta kosmetiky a šminek. Já si potrpím na dražší věci, sice spoustu produktů dostávám na základě spoluprací, ale i tak – můžu si odpustit velký nákup na biooo.cz a zase mám na krystal. Ale to se opravdu člověk musí rozhodnout jaké má priority :).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek