Zlé oko 3.díl: Návody pro odstranění kletby II.

17.10.2021 v Návody 9

3. Metoda: Kokosový ořech
Kokosový ořech se dá používat k neutralizaci destruktivní energie i prokletí.

Potřebujeme: 1 kokosový ořech, nízkou stoličku nebo polštářek na sezení, klidné místo a rituál opět provádí dvě osoby.

Na začátku se provádějící osoba pomodlí:
„Prosím konstruktivní sílu Vesmíru, aby se (řekni celé jméno zasaženého) trápení vstřebalo skrze špičku tohoto kokosového ořechu. Prosím o pohlcení veškeré destruktivní energie z (jméno zasaženého) prostřednictvím špičky tohoto kokosového ořechu a její neutralizaci.“Osoba provádějící rituál by se měla před rituálem ochránit a po rituálu očistit, aby ji uvolněná energie nezasáhla.

Osoba, na níž má být rituál proveden, by se měla posadit na nízkou stoličku nebo polštářek čelem k východu s pokrčenými koleny blízko hrudníku. Dlaně nasměruje vzhůru a položí na kolena.
Osoba provádějící rituál by měla držet kokosový ořech v sevřených dlaních a postavit se před zasaženého. Špička kokosového ořechu by měla směřovat k zasaženému (ten konec kde měl kokos původně šťopku), který by se na něj měl dívat a měl by se v duchu modlit za svoji očistu a ochranu, nebo si vizualizovat odchod špatné energie do ořechu.

Kokosovým ořechem by se mělo třikrát pohybovat v kruhu (po směru hodinových ručiček) od nohou k hlavě zasaženého. Poté by osoba provádějící rituál měla zasaženého třikrát obejít ve směru hodinových ručiček.
Po celou dobu by měla špička kokosového ořechu směřovat k osobě, na níž se rituál provádí. Během obcházení by se měla stále pronášet modlitba a vizualizovat přechod špatné energie do ořechu.

Po dokončení rituálu by se měl kokosový ořech rozbít, ideálně na křižovatce tří cest. Pokud nemáme v blízkosti takovou křižovatku, můžeme ho rozbít venku na dvorku.

Při rozbíjení kokosového ořechu se můžete setkat s následujícími jevy:
Pokud byl ošetřovaný člověk ovlivněn zlou energií, kokosový ořech ztěžkne, při rozbíjení se rozpadne na kusy a voda z něj vytryskne vysoko nahoru, i do výšky 1-2 metrů.
Někdy se ukáže, že kokos je uvnitř shnilý.
Někdy, když má člověk vážný problém, se kokosový ořech nerozbije ani při silném úderu, protože zlá energie v něm si nepřeje být zničena a brání se.
Pokud je zlá energie velmi silná, kokosový ořech při snaze ho rozbít odstřelí, zmizne a už se nedá najít.

 Efekt na kokos užitý při rituálu  Významné rysy černé magie, která zasáhla ošetřovaného  Závažnost černé magie v procentech
 Kokos při rituálu citelně ztěžkne  Černá magie byla vyslána za účelem vytvoření trvalého vnitřního nepokoje a obtížného myšlení  20%
 Voda v kokosu je po rozbití vyschlá  Černá magie byla vyslána za účelem snížení apetitu prostřednictvím přijatého jídla.  29%
 Černající nebo hnijící kokos uvnitř  Černá magie byla vyslána za účelem vyvolání slabých pórovitých kostí  32%
 Kokos se rozbije na kousky  Černá magie byla vyslána za účelem vniknutí temné energie do buněk celého těla zasaženého  35%
 Kokos se nedá rozbíl  Černá magie byla vyslána za účelem zabití zasaženého  40%
 Kokos při úděru ustřelí a už se nenajde  Černá magie byla vyslána za účelem zabití zasaženého a následně polapení jeho jemnohmotného těla  70%
 Kokos rozpraská na kousky když se jenom drží v rukách a nikdo do něj ještě ani nepraštil  Černá magie byla vyslána za účelem vyvolání sebevražedných myšlenek u zasaženého a nutí ho jednat sám proti sobě  100%

Touto metodou lze odstranit zlé oko i z několika lidí najednou, pokud se k rituálu posadí společně.

Zbytky rozbitého kokosového ořechu je třeba shromáždit do plastového sáčku, zapečetit a vyhodit do popelnice mimo prostory domu.

4. Metoda: Kamenec
Výhodou použití kamence při odstranění Zlého oka je, že poznáme formu energie, která nás trápí. Když je kamenec použitý při rituálu následně spálen, zkondenzují z něj vyzařované frekvence a z jeho tvaru se zjistí míra tísně.

Potřebujeme: Dva kousky kamence akorát do obou dlaní, nízkou stoličku nebo polštářek na sezení, klidné nerušené místo, žhavou železnou pánev nebo žhavé uhlíky a rituál provádí dvě osoby.

Vše probíhá stejně, jak bylo popsáno v návodu výše. Před rituálem si praktikující udělá ochranu, pomodlí se a po rituálu se očistí. Ošetřovaná osoba se posadí na stoličku/polštářek, pokrčí nohy a ruce dá na kolena dlaněmi nahoru.

Kamenec stačí ve velikosti třešně. Vezmeme kamenec do dlaní, zavřeme v pěst a pohybujeme pěstmi od hlavy k nohám postiženého, dole se dotkneme země.
Ruce jsou na začátku překřížené, jakmile začnete rituál provádět, ruce oddělte a současně pohybujte pravou pěstí ve směru hodinových ručiček od hlavy k chodidlu a levou pěstí proti směru hodinových ručiček od hlavy k chodidlu. Jakmile dosáhnete nejnižšího bodu, dotkněte se pěstmi země.
Po dotyku se zemí začněte znovu jako výše, tj. oddělte ruce a současně pohybujte pravou pěstí ve směru hodinových ručiček od chodidla k hlavě a levou pěstí proti směru hodinových ručiček od chodidla k hlavě.

Při provádění rituálu je třeba pronést následující větu: ,,Ať se zlé oko, které na něj/na ni uvrhnul člověk, duch, či jiná entita, rozpustí, odejde a ať je (jméno zasaženého) ochráněn/a před nemocemi i zraněním“.

Po rituálu se použitý kamenec hodí na žhavou železnou pánev, nebo na žhavé uhlíky (to dělejte venku, ne v domě). Pokud kamenec během několika vteřin shoří na amorfní hromádku, aniž by nabyl konkrétní podoby, znamená to, že u zasaženého nebyl žádný problém.
Pokud kamenec nenabude žádného tvaru, ale bude hořet hodně dlouho, pak lze usuzovat, že je absorbovaná destruktivní energie velmi silná.
Pokud kamenec vyhoří do tvaru céčka, šlo o prokletí Zlým okem.
Někdy se vypálený kamenec zformuje do tvaru panenky. To znamená, že si útočící temný mág vytvořil podobu dané osoby a provedl černou magii s použitím této loutky jako média.
Někdy nabude tvar lebky. To znamená, že postiženého trápí duchové nižších úrovní s intenzivními choutkami.

Důvodem, proč se kamenec příliš nepoužívá, přestože skýtá jasné výhody oproti jiným materiálům je, že podoba ducha patrná z tvaru spáleného kamence, zvyšuje možnost útoku na osobu provádějící rituál. Proto se tento rituál s kamencem provádí jen zřídka a může ho dělat pouze silný praktikující s dobrými ochranami.

Zbytky je třeba shromáždit do plastového sáčku, který se zapečetí, a vyhodí do popelnice.

Který rituál a jak často?
Všechny 4 metody jsou tradiční indické způsoby, jak se zbavit Zlého oka. Pokud váháte nad tím, kterou metodu použít, můžete rozlišovat podle závažnosti problému:

Lehké potíže – 1. postup
Střední obtíže – 1. a 2. postup
Závažné potíže – 2., 3. a 4. postup

Rituály se obvykle provádějí opakovaně. Podle potřeby opakujte podle následujícího rozpisu:

Lehké potíže – jednou za týden
Střední obtíže – více než jednou týdně podle potřeby
Závažné potíže – každý den do té doby, dokud problém neodejde

konec série

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Marcel 2021-10-17 12:05:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odstránenie kliatby zo Slovenska: rastlina „čistec“ (sušená) sa uvarí a umýva sa tvár, môže sa i telo, prípadne pár dúškov sa dotyčný pred umývaním napije. Ak bol urieknutý v odvare sa „zrazí“ voda.

Ikona diskutujiciho Hana 2021-10-17 12:56:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jen ten název rostliny je sám o sobě jasný .Čistec zvláštní je že název rostliny nezačíná na O očistec .

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-10-18 12:44:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád bych se zeptal, jeslti tam nění nějaká metoda pro jednoho? kdybych měl někoho ze svého okolí požádat o asistenci, budu zřejmě odkázán přímo do rukou specialisty 🙂 Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-18 18:41:00
Ikona diskutujiciho
sipka

návody pro jednoho nevedu 🙂 … možná tak nějaká vizualizace, meditace…

Ikona diskutujiciho Marcel 2021-10-18 19:30:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Však ten čistec je metóda pre jedného. Ja som to tiež pár krát spravil.
Otcovi sa to stalo, ako dieťaťu, že sa na neho niekto škaredo pozrel a bolo mu zle (vraví sa, že až sa pokrútiť črevá môžu). Urobili mu vyššie uvedený „rituál“ s čistcom a pomohlo mu to.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-10-20 12:10:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak je prekliatie z očí, nemá na to vplyv či osoba ktorá preklína nosí okuliare, napr. slnečné? Teda že človek ktorý má na sebe okuliare, nás nemôže prekliať? Neviem síce načo by bola takáto informácia dobrá 🙂 Len ma to tak napadlo, že by to pomohlo identifikovať osobu ktorá vás prekliala, ako príklad povedzme že ste boli v spoločnosti pána v slnečných okuliaroch a ženy bez okuliarov, tak viete že to pravdepodobne bola tá bosorka 🙂 ale mohol to byť hocikto koho ste stretli, aj v predchádzajúci deň, takže toto sa nedá brať vážne, len ma to napadlo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-20 13:08:22
Ikona diskutujiciho
sipka

brýle určitě nemají vliv, taková kletba vzniká primárně z emočního výboje

Ikona diskutujiciho Marcel 2021-10-20 22:07:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som to tiež ako dieťa zažil a bolo to jednoznačne pohľadom dotyčnej osoby. A v ten moment som bol „prekliaty“. Navarili mi čistec a bolo dobre.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-10-24 09:12:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No práve bývajú prekliate deti napr. keď idete s deckom von, pohľadom niektorých osôb. Písal som tu o nie moc dlhší koment ale asi spadol do spamu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek