Změny Schumannovy rezonance a její vliv na člověka 2.díl: Jak číst grafy

19.4.2019 v Spiritualita 10

Pokud jste citliví na energie, nebo pociťujete výrazné fyzické symptomy, potom se vám může hodit tato znalost. Můžete si totiž kdykoliv ověřit, jestli vaše pocity byly způsobeny výkyvem v rezonančním poli, nebo je třeba hledat příčinu někde jinde.

Zde je příklad grafu, zachycujícího Schumannovu rezonanci z 9. listopadu 2018. Uveřejnil ji již zmíněný ruský zdroj.

Na levé ose vidíte hertz a na spodní ose vidíte denní čas v UTC+7.

UTC je koordinovaný světový čas. Jednotlivá časová pásma jsou vyjádřena odchylkami od UTC. Místní čas v České republice je dán jako UTC+1:00 (v zimním období) a jako UTC+2:00 v období letního času. To znamená, že je-li čas čehokoliv udán například na „16:00 UTC“, v ČR to je v 17:00 místního času (v zimě) nebo 18:00 (v letním čase).

UTC +7 je ruské časové pásmo, Česko je UTC+1. Když je u nás jedna odpoledne zimního času, rusové do grafu kreslí čas v sedm večer. Berte tento rozdíl v patrnost, když budete číst grafy z jejich zdroje http://sosrff.tsu.ru.

Horní osa grafu se schumannovou rezonancí zobrazuje datum. Zelená barva ukazuje, co se ještě považuje za normální pulsy elektromagnetické frekvence. Bílá místa ukazují na abnormální chování a to jsou chvíle, kdy reagují živé organismy a kdy je mnoha lidem nedobře.

Čím širší je bílé pásmo, tím déle trvá maximální vlna. Vypadá to, že maxima u prvního grafu byly kolem 24 hertzů.

Zde je stejný graf se šipkou, která ukazuje, co je normální hodnota 7,83 Hz:

A teď se podívejte na tento graf z roku 2018. To byl pěkný mazec:

Tyto snímky jsou pouze pro vzdělávací účely. Přejděte v případě potřeby na ruskou webovou stránku, kde najdete graf v reálném čase a v lepším rozlišení.

Není známé přesné datum, od kdy začalo být zemské pole takto neklidné.  Odhad je, že to začalo v průběhu posledních 40 let a v posledních 6 letech se to dost zesílilo.Co to znamená?
Frekvence ukazuje, kolik vlnových cyklů nastane za sekundu. 1 Hz. znamená 1 cyklus za sekundu, 40 Hz. znamená 40 cyklů za sekundu.

Amplituda je velikost vibrací, jak velká je vlna, a graf zobrazuje variační kmitočet v Hz a amplitudu pomocí bílé barvy.

Můžeme logicky vyvodit, že velké výkyvy energie v elektromagnetických frekvencích a po dlouhou dobu ovlivňují naše tělesná těla!
Tyto extrémní energetické frekvence pomáhají lidstvu k probuzení.

Můžeme si všichni vzpomenout na čas v našich životech, kdy jsme se ocitli hypnotizováni prostřednictvím povrchní zábavy nebo dokonce otroctví v práci, kterou jsme nenáviděli, ale museli jsme ji dělat pro potřebu peněz a základního přežití. Mnoho lidí, včetně těch, kteří čtou tento článek, si uvědomilo, že je něco opravdu špatného na tom, co se v této době na planetě děje.

Jsou to právě tito lidé, kteří jsou zasaženi vlnami energie nebo vibrací, světla a zvuku, které jim pomohou vymanit se z chaosu a neštěstí. Na úrovni Matrixu je 10% lidí, kteří touží ovládat 999% lidí na celé planetě. Nemají uvědomělost ani schopnost pohybovat se v těchto vyšších frekvencích, jako někdo kdo je vědomý a vědomě se rozhodl, že nebude otrok pod řídícím systémem. Nakonec ti, kdo zvýší svou fyzickou frekvenci těla na své vyšší vědomí, budou moci přelstít a překonat ty, kteří si je přejí ovládat na mnoha úrovních.

Maxima schumannovy frekvence pomáhají lidem probudit se.Účel tohoto článku je pomoci zmírnit strach z posunu a změn, ke kterým dochází, logickým vysvětlením. Záměrem není brzdit kohokoliv v tom, aby vyhledal lékařskou péči, ani není úplným vysvětlením o tom, proč k tomu vlastně dochází a odkud přicházejí vlny energie. Použijte prosím své vlastní rozlišovací schopnosti a proveďte vlastní výzkum, abyste se o tomto fenoménu dozvěděli více, a prosím, podělte se o své zkušenosti, aby ti, kteří mají potíže, mohli použít techniky popsané v tomto článku ke zmírnění symptomů.


připravila Alue K. Loskotová, © Aluška.org 2019

Komentáře

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-04-19 04:15:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky nemůžete spát? Jsem od 4 hore a spát jsem šla v 1, protože včera odpoledne jsem úplně vytuhla a spala asi i tři hodiny. Že by to bylo úplňkem? 😮

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-19 06:57:36
Ikona diskutujiciho
sipka

usnula jsem asi o půl druhé ráno a vzbudila se v půl šesté… fujtajbl!

Ikona diskutujiciho 999 2019-04-19 10:12:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to stejně, normálně chodím spát kolem desáté večer, protože bývám velmi unavená, ale dnes jsem usnula kolem 1-2 ráno a spala jsem jen 4 hodiny a to nikdy problémy s nespavostí nemám

Ikona diskutujiciho Tereza 2019-04-19 12:40:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, děkuju za tyhle články. Je to asi měsíc, co jsem si říkala, že musím zapátrat, jak to s tou Schumannovou rezonancí je, protože občas prostě cítím některé z příznaků, které jsi uváděla v 1. díle, a nemám k tomu žádný logický důvod. Jednou jsem pocítila úplně šílený nával emocí a musela jsem se vykřičet. Bohužel to odnesla blízká osoba, ale pak jsem se omluvila, vysvětlili jsme si to a bylo dobře. Občas netuším, co se to se mnou děje, vůbec se chvílemi nepoznávám. A trošku mě to děsí 🙂 Prostě jdu třeba venku podél řeky a najednou brečím (doma pak kouknu na graf a časově to odpovídá s vyšší frekvencí), nebo sedím na přednášce a najednou nejsem schopná vnímat, jako kdyby ta slova prolítávala kolem mě (a pak to zase sedí s grafem). Trošku mě to vyřazuje z běžného provozu, ale asi nemám jinou možnost než si zvyknout 🙂

Ikona diskutujiciho Patrik 2019-04-21 01:43:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem to psal na Tadescu. Před pár dny, mám pocit, že 18.4.2019 to bylo od shora dolů celé bílé, dlouho a několikrát za sebou. V tu dobu mi bylo vždy perfektně. Pro mne stav bez starostí, žádná nutnost zahánět negativní myšlenky. Cítil jsem se velmi dobře, a byl bych rád, kdyby to tak bylo pořád. Na Tadescu a následně zde jsem si našel odkaz na ruské měření, a od té doby to sledují, téměř každou půl hodinku v práci a doma jednou za 2-3 hod. na to mrknu. A jsem moc rád, pokud je to bílé. Vím, že je to pro mne perfektní stav. Tak jen doufám, že to není nic špatného, když se píše, že kolem 8Hz by to mělo být pro „našince“ normální…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-04-23 11:00:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu je odkaz na ten správny graf, lebo na domovskej stránke majú trochu iný. Škoda že není história grafu, mně bolo strašne zle 18.4 ale asi som niečo chytil. http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

Ikona diskutujiciho Janko 2019-07-08 13:24:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na úrovni Matrixu je 10% lidí, kteří touží ovládat 999% lidí na celé planetě
Tu nesedia základné počty, ale možno je v tom nejaká mágia 🙂

Ikona diskutujiciho kalia 2019-07-08 19:53:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Počty sedí 🙂 Když vezmeme jako celek 100%, tak může být klidně 50% lidí, kteří touží ovládat 99,999% lidí (=všechny ostatní). Sice z hlediska celku to logiku nedává (protože 50% lidí nemůže ovládat všechny ostatní ..“všechny ostatní“ může ovládat jen jeden jedinec teoreticky), ale lidské touhy logiku nedávají a klidně může 90% lidí toužit po 100% moci/bohatství atd. světa, což je sice z hlediska celku logicky nereálné, ale vyjádřit to takto (matematicky) jde. Tzn. To, že určitá část populace touží po tom, co nemůže mít (co mnohokrát přesahuje celek kdyby to všichni měli), neznamená, že po tom nemůžou toužit (že např. 50% lidí nemůžou všichni ..pouze toužit.. po 100%). Reálně to mít nemůžou (dle matematiky a logiky), ale toužit můžou.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-07-08 20:29:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi je myšlené Na úrovni Matrixu je 1% lidí, kteří touží ovládat 99% lidí na celé planetě. Ale myslím že tych lidí na úrovni Matrixu je viac ako 1%

Ikona diskutujiciho Kateřina Lamačová 2020-01-18 12:26:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny lidičky a přináším praktické návody, jak si můžete pomáhat.Věřte tomu, že všichni dostaneme návody, jak si pomoci sami. Někdo bude muset zásadně změnit stravu, někdo vztahy k blízkým a někdo k penězům atd. Dostali jsme spousty darů z vrchu, které nám mají pomáhat z navibrováním. Největším tématem, které bylo otevřeno jsou frekvence. Máme tady znovu objevené Solfigieho frekvence, nejdůležitější je 528HZ, můžete ji poslouchat na Youtub nebo si sehnat hudební nástroj.
Spojí Vás se svým srdcem a propojí s Boží podstatou lásky. Odstraní krusty vašich ochranných hradeb, které Vás sice chránili před bolestí, ale zároveň činili necitlivými, jak k sobě, tak k statním. Pak tady máme možnost léčit se frekvencemi, sam jsem terapeutkou na Biorezonanci Bicom a vím jak je to účinné. Bruce Lipton, zakladatel epigenetiky o tom také mluví v knize Biologie víry. Vůně nesou frekvence a můžou nás velmi dobře povznášet a jsou to ty nejjemnější frekvence, které projdou přes všechno. Proč nejíst maso, je jasné….běžte se podívat jak se se zvířaty zachází a uvědomte si, že tuto energii přijímáte…no kdo by z toho neměl depresi a má ji hodně lidí, ale užívání antidepresiv je už přeci velmi běžné. Voda je v neposlední řadě tou nejdůležitější frekvencí, protože my jsme takové akvarko 85% vody a ta voda v nás je fakt dost znečištěná. U vody potřebujeme řešit tyto vlastnosti: čistota-Ph nad 7,45, jemně strukturovaná, aby se mohla vstřebat a zabudovat, záporné ionty ty nabíjí buňku a otvírají membránu, která umožnuje vstupu živin do buňky a vyjití toxinů ven, informace vody o tom píše japonský vědec pan Emotto. Minimálně vodu dávejte na znak, kde je napsáno láska a také to můžete vodě posílat. Když budete jíst poděkujte za energii, kterou přijímáte. Na trhu už jsou možnosti, jakto řešit, můžu s tím i poradit. Pohyb je velmi důležitý, abychom čistili své energetické tělo od toxinů. Pro ženy je nejlepší pohyb tancem, bez chtíče zhubnout a získat svaly…jen tak s lehkostí za účelem pozvednout své ženství a tvořivou sílu, spojení se se svou podstatou. Apeluji na ženy, aby si uvědomili, že mají obrovskou moc svou něžností, laskavostí, mírumiluvností, péčí…čistit okolí a pomáhat jim při transformaci….hlaďte své muže, děti, rodiče.přátele místo kritiky najít soucit Láska je postoj při, kterém nechci prosazovat svůj názor silou a pocitem vítězství nad druhou stranou. Příroda čistí úplně nejvíce. Je to naše matka a matka miluje své dítě nejvíce. Naše matka ale velmi trpí a my sami si ji ničíme….jde to vidět i na vztazích v rodině…maminky nemají žádnou úctu od dětí a o staré lidi se už vůbec starat nechceme….možná je to ale jenom o tom, že jsme samy tak zničení systémem, že už na nic nemáme sílu…je mně z toho smutno. Dělejme co můžeme pro ekologii a posílejme lásku i přírodě…..dříve jsem chodívala do lesa a od stromů žádala aby ze mně sundali špatnou energii, dneska chodím ke stromům a posílám jim lásku a děkuji za to, že tu jsou. Přestaňte soudit ostatní – soudíte samy sebe a vytváříte negativní energii, která ulpí na Vás, ale bohužel i na Vašem okolí. Určitě nejsem ve všech směrech zatím dokonalá….jsem na cestě…tak jako vy…přeji Vám i sobě ať to zvládneme.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek