Zpověď bývalé tantrické masérky, která vám vyrazí dech / Doporučuji!

11.11.2017 v Spiritualita 31

Článek je určen výhradně dospělým čtenářům 18+

Pod předchozím článkem na téma tantra se objevila rozsáhlá zpověď, kterou jsem prostě musela dát sem na titulku. Je to pro mě jako něco z úplně jiného vesmíru. Autorka je anonymní, podepsána jako ,,Netantrička“.

Pokud i vy máte hodnotnou zkušenost která by mohla druhým lidem pomoci či je obohatit na jejich cestě,

ráda vám dám také prostor v některém z příštích článků. V případě potřeby mi napište.

Nedá mi to nereagovat… Poslední dny a týdny krásně vyplouvá na povrch špína, která je tímhle oborem prostoupena. A je to dobře!

Už je to několik let, kdy jsem pracovala jako tantrická masérka ve špičkovém a velmi luxusním salonu. Dnes se musím smát své bezbřehé naivitě, s jakou jsem polykala všechny ty ezoterické řeči, které byly jen a pouze vábničkou – pro hloupé masérky a ještě hloupější zákazníky. Majitelka zapáleně hovořila o našem poslání, léčení láskou, probouzení energií, terapeutickém potenciálu tantrických masáží – inu, měla jsem pocit, že zachráním celý svět 🙂

Dalo by se říct, že salony s touto masáží se u nás dělí na dva druhy – jeden typ používá tantru jako zástěrku pro obyčejnou erotiku a sexuální služby, druhý se rafinovaně zašťiťuje duchovnem, ale cílem je jen a pouze finanční zisk majitele salonu, stejně jako u prvního typu. Pracovala jsem v tomto oboru dostatečně dlouho, abych to mohla tvrdit s jistotou. Věřte mi, že někomu, kdo provozuje takovýto podnik, je celé vaše duchovní probuzení úplně pumpička.

Ve své podstatě se jedná o vědomý podvod, ačkoliv nepopírám, že ze začátku je většina nových masérek horlivá a opravdu se snaží dát klientovi to nejlepší. Pravda je taková, že je to odporná práce, která přitahuje nečisté duše a samaritánské naivky, jako jsem byla já – a pak vás to semele jako mlýnek na maso.


V salonu, kde jsem pracovala, jsme všichni museli před vypuštěním do praxe projít tréninkem.

Ten si samozřejmě majitelka nechala velmi dobře zaplatit (ačkoliv u podpisu smlouvy o ničem řeč nebyla) a tak jsme nikdo nevydělal ještě ani korunu, ale už jsme byli zadlužení v řádech desetitisíců. Tento rádoby intenzivní trénink probíhal pod vedením dvou nejzkušenějších (rozumějte nejotrlejších) kolegyň, které ovšem sužovaly nejrůznější zajímavé neduhy – oblíbené byly zejména zablokované čakry či záchvat psychospirituální krize, jako na potvoru zrovna když nás měly učit a nebo, jak se později ukázalo, když se jim prostě nechtělo pracovat.

Pracovat nemohly hlavně když se jednalo o krátkou, málo placenou masáž nebo masáž v pozdních hodinách. Běžně se stávalo, že jsem byla povolána jako náhradnice s vysvětlením, že dotyčná má zablokovanou srdeční čakru a nemůže pracovat (zkouším si představit, jak by s touto výmluvou uspěla v normální práci 😉
Zpětně už nechci vůbec hodnotit kvalitu tohoto tréninku, který člověku nedal vůbec nic, byla to zkrátka má hloupost, na něco takového přistoupit. To, že majitelku vůbec nezajímalo, jestli někdo umí opravdu dobře „technicky“ masírovat, to už je jen taková perlička :) Já měla akreditovaný kurz, mnoho nadstavbových a několik let praxe, ale třeba mé kolegyně dostaly kontakt na rekvalifikační středisko, kde stačilo pouze zaplatit a obdrželi jste papír o absolvování. To jen tak na okraj, že se tantrické masáže leckdy nedají považovat ani za předraženou exotickou masáž, protože úroveň mnoha masérek (i masérů) je opravdu tristní. Ostatně, 90% klientely stejně přichází za erotikou, takže nač se zdržovat kvalitní a poctivou masáží svalů, že?

Dále jsme si museli povinně nakoupit od majitelky různé pomůcky (jako peříčka či vějíře) samozřejmě s pořádně tučnou přirážkou, ač šlo o laciné zboží z tržnice 🙂

Paní majitelka si naprosto cíleně vybírala dívky z rozvrácených rodin, špatných poměrů, bez rodinného či partnerského zázemí – šlo s nimi totiž báječně manipulovat a málokdy měly správně nastavené hranice.

Když jsem nastupovala, odcházelo v té době několik dívek. Vzpomínám si, jak měly prázdné oči, strhané obličeje, jedna mě dokonce varovala, ať uteču, dokud je čas, že mě to zničí. Zažila jsem rovněž jednu zcela zoufalou dívku, která tam všechny proklela. Na druhou stranu, ony „nejzkušenější“ masérky-trenérky nás upozorňovaly, že pokud máme partnery, ať se připravíme na to, že naši muži tuhle práci nevydýchají a tak je to správně. Že jim se vztahy taky rozpadly, protože tantra a to je přece děsně cool 😉 Byly na to nefalšovaně pyšné!!!

Dneska nechápu, že mě to tehdy nevarovalo a netrklo… ale bylo to tak, že my nováčci jsme byli opravdoví jelimánci, s pocitem, že doteď jsme vlastně nevěděli, jak má takové duchovno vypadat a oni na to mají recept a když se nám cokoliv nezdá, je to proto, že máme „bloky“.

Poměrně dlouho mi trvalo, než jsem pochopila, do čeho jsem to vůbec vlezla.

Největším šokem pro mě nebylo ani tak to, že se žádné opravdové duchovno nekoná, ale jaká koncentrace hysterických, nevyrovnaných, těžce promiskuitních, zákeřných a opravdu zlých žen se vyskytovalo v našem kolektivu. Můžu upřímně říct, že to, co se tam dělo, se snad nemůže odehrávat ani mezi herečkami nebo modelkami. Znovu se mi tak potvrdilo, že ezoterika přitahuje špatné lidi, od kterých se nedočkáte ničeho dobrého.

„Tvrdé jádro“ masérek, semknutých kolem majitelky, byly ty nejšílenější ženštiny, jaké jsem kdy v životě poznala. Mnohokrát jsem je viděla v křeči, válet se po zemi jak posedlé nějakým démonem. Divoce se oháněly duchovnem, ale měly oficiální psychiatrické diagnózy, užívaly léky na hlavu, měly totálně rozvrácené životy a provozovaly ty nejodpornější intriky a naschvály. Na denním pořádku bylo donášení, lži, závist, černá magie proti „konkurentkám“, které byly žádanější než ony samy. Sama jsem se nemohla vymanit ze série úrazů, nemocí, nepříjemností a problémů, jedna z kolegyň, ač se tvářila jako největší přítelkyně, se mi opakovaně zjevovala ve snu jako zrůda se slovy, že mě zabije, pak jsem se vždy probudila paralyzovaná a přidušená, lapající po dechu, protože jsem nemohla dýchat.

Prožila jsem těžko vysvětlitelné momenty, kdy do mě vstoupilo něco velice temného, toužícího po krvi a mase a stálo mě mnoho sil vymanit se.

V momentě, kdy člověk prozřel a začal se ohrazovat a bránit, přišla na řadu manipulace. Nejdřív byl obviněn, že není dostatečně duchovně vyspělý a má mnoho bloků, toto se obvykle dělo veřejně na skupinových supervizích, které sloužily k hromadnému smažení ovečky, která už nechtěla být součástí tohoto prohnilého stáda.

Když to nepomohlo a ovečka dělala problémy dál, došlo na to, že přestala dostávat masáže, čili vyschl přísun peněz a dotyčný byl ve vší tichosti „vyobcován“ z kolektivu.

Zažila jsem to, že má kolegyně byla klientem znásilněna, byla nucena mlčet, byla před námi totálně zesměšněna a samozřejmě zapuzena, protože už odmítala hrát tu hru… Zažila jsem mnohá ponížení od klientů, zažila jsem x opilých klientů, kteří si dovolovali a majitelce to bylo šumák…Ještě dnes je mi zle, když si na to vzpomenu.

Za jediný klad této práce by se dal považovat plat, který je opravdu velmi slušný, ovšem zvážíte-li, že vlastně prodáváte svou duši, zmíněné peníze se najednou ukazují jako tvrdě zaplacené a zcela bezcenné.

Chtěla jsem ti Alue poděkovat za to, že zveřejňuješ informace na tohle téma, co bych za to bývala dala v době, kdy jsem se pro tuhle práci rozhodovala. A chtěla bych všechny, co s tantrou koketují, důsledně varovat. Nemůžu samozřejmě hodnotit individuální práci na sobě či v páru, ačkoliv se domnívám, že celé tantrické učení je jen a pouze démonická záležitost, ale to je pouze můj osobní názor a nemohu ho nijak dokázat.

V každém případě mohu s čistým svědomím říct – nechoďte na tantrické masáže, v lepším případě vám někdo, kdo ani nemá základní kurz masáží, pochroumá neodbornou masáží záda, v horším případě vyfasujete těžce nevyrovnanou masérku, která nenávidí muže a vlastně všechny kolem. Mé kolegyně svou práci nesnášely a bylo naprosto běžné, že z tříhodinové masáže trvala intimní masáž třeba 2-3 minuty 🙂 Jediná duchovní disciplína, kterou tak můžete během tantrické masáže a po ní praktikovat, je sebeovládání

Nerada bych zveřejňovala víc, než je nutné, ale věřte, že ani v zákulisí se o klientech moc hezky nehovoří.
Nu a v tom nejhorším případě se na vás nalepí „něco“, čeho se budete velice složitě zbavovat.

Pokud moje slova čte někdo, kdo uvažoval o práci tantrické masérky (maséra), tak dobře radím – berte fofrem nohy na ramena, nenechte se zlákat vidinou tučného zisku – ty peníze jsou špinavé a nepřinesou vám nic dobrého. Dnes už rozumím tomu, proč jsme všechny byly věčně bez peněz, navzdory tomu, že se denně dalo vydělat třeba 4-5 tisíc. Na nějaké úrovni ty peníze prostě nechcete a musíte se jich rychle zbavit.

Všechno to vaginální nebo anální mapování, sexuological bodyworking, tantra – je to jen byznys!!! Kdyby vás „jen“ obral o peníze, budiž, ale ono vás to poškodí, byť to není na první pohled znát! Pouštět si do těchto tělesných partií někoho, o kom vůbec nic nevíte, je čirá šílenost! Ona i obyčejná masáž, prováděná duševně nevyrovnaným člověkem vás vykolejí, umí si někdo představit dopad nějaké soustavné „terapie“?
Nerada bych se dotkla někoho, kdo se tímhle zaobírá a dělá to srdcem a se záměrem pomoci, má zkušenost je taková, že i když se někdo nazývá terapeutem, koučem a tvrdí, že on to dělá jinak, lépe, tím jediným „správným způsobem“ – je to jen druh prostituce a to, že jí někdo pojmenuje jako „posvátnou“, bohužel nebo díkybohu, na celé věci vůbec nic nemění.

—–

doplnění

Nemůžu říct, že bych se cítila ze strany majitelky jakkoliv dušená, vydělala jsem jí za ty roky tolik peněz, že se ke mně chovala vždy velmi slušně, i když byla křivá. Finanční ohodnocení bylo rovněž dost férové. To, o čem mluvím, je fakt, že vědomě pouštěla masérky v prokazatelně velmi špatném psychickém stavu ke klientům. Že k nim pouštěla i děvčata, která neovládala ani základní masérskou anatomii. Že klientům vědomě lhala, jak má kvalifikovaný personál, ačkoliv trénink neprobíhal po mnoho měsíců, jak tvrdila, ale obnášel v řádu hodiny velmi pofidérní kvality. Že se ve skutečnosti nezajímala o to, co masérky trápí, čeho se bojí, s čím potřebují pomoct, místo toho je pomluvila, vysmála se jim za zády a pak je veřejně zostudila… a to vše ve jménu peněz. To by možná mohlo být v pořádku ve výrobně náhradních dílů, ale tady? To, že se vůbec nestarala o bezpečnost svých zaměstnankyň ( a že se při nočních masážích alkoholem posilněných arabů bylo čeho bát), i když – jak trefně poznamenala jedno z děvčat, ochranku mají i v obyčejném bordelu. Mluvím o té odporné přetvářce, pokrytectví a lžích, které se tam dnes a denně odehrávaly. Ta samá duchovně „vyspělá“ masérka, která se smrtelně vážným výrazem a důstojně sepjatýma rukama pronesla, že tantra nehodnotí a nesoudí a ke všem přistupuje stejně, úplně běžně velmi nemilosrdně hodnotila velikost a pevnost mužství klienta, kterého zrovna měla a věřte, že když na tom nebyl nejlépe, nijak ho nešetřila, k velkému pobavení ostatních. A nebyla sama, běžně se tam pomlouvali tlustí či neatraktivní lidé – ti samozřejmě měli tu smůlu, že jim byla cíleně krácena intimní masáž, jak jinak, když to byly šeredy, neměly nárok.

Objevila-li se nová, atraktivní masérka, samozvaný koncil jí bez jediného důkazu obvinil z toho, že nabízí soulož s klienty a už to jelo, protože znamenala ohrožení jejich vlastních zisků.

Je to v pořádku? V duchovním centru, které má lidem zprostředkovávat osobnostní rozvoj? Mým cílem není svou bývalou nadřízenou poškodit či jí způsobit škodu v jejím podnikání, proto se záměrně vyhýbám jakýmkoliv jménům. Odešla jsem dobrovolně, protože jsem cítila, jak mě to ničí. To, nač chci upozornit je fakt, že pod svícnem bývá obvykle největší tma a pakliže můžeme všude číst, jak tantra léčí tohle a tamto, je fér pustit do světa i opačný názor. Pokud někdo tantru vnímá jako svou cestu, je to jeho volba a já mu přeju mimořádnou dávku štěstí, i když můj názor je, že je to člověka svede pouze na zcestí, ale to by bylo asi na dlouho diskuzi, kterou nemám chuť vést. Osobně se po všech zkušenostech domnívám, že ta největší tajemství sexu člověk neodhalí nikde jinde, než v hlubokém a upřímném intimním vztahu se svým partnerem. To pak přichází transformující zážitky, o kterých na tantra kurzech ještě neslyšeli Ale holt si je člověk nemůže koupit, ani na ně nedostane papír.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-11-11 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to valím oči. Je mi líto, že tím autorka a kdokoliv jiný musel projít. A jsem ráda, že to Alue zveřejňuješ, protože nás snad takto ochráníš před něčím tak odporným.

Ikona diskutujiciho Karel 2019-07-15 02:15:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Drahá Aluško, naprosto přesně sestavený článek…. A pro čtenáře/ky/snad dostatečně varovný a to zcela oprávněně! Vezmu to stručně – po dobu celých 7 let jsem žil vztahem se ženou u které jsem nabyl pocitu nejkrásnějšího vztahu mého života….tento se ze dne na den zhroutil a já přišel o city, domov, úřady, lékaře, přátele, známé…..prostě i přes brutální psychickou a fyzickou životní průpravu jsem byl ve svých 55 letech otřesen jako bytost v základech…. Má láska své promyšlené perfektně cílené zakrývání aktivit za zavřenými dveřmi studia H. Zlín /zdraví, krása, wellnes 😁😁😁/podcenila díky své tvrdé nymfomanii… Co klient to podle priority pravidelný sexuální „partner“ po dobu cca 3 měsíců a celé to přerostlo až k sebeponížení se jako objekt sexuálních prasáren organizovaných jedním z klientů poblíž Trenčína……3-5 úchylů se na ní střídalo a později si z ní dělali na „amatérech.cz.i SK. legraci že si to ani nedá řádně zaplatit…. Ano rok před mojí první návštěvou v útulném studiu – privátu prošla kurzem TANTRA masérky v Praze a její životní prokletí se začalo plnit…. Moje zásadní chyba? Princip DŮVĚRY ve vztahu…. Dnes rok po návratu do Prahy se moje mysl vrátila do normálu a díky síly vůle jsem OK připraven opravdu ŽÍT – prostě Tvůj článek stojí na PRAVDĚ a díky za něj i s časovým odstupem, srdečně zdraví Karel – šťastný navrátilec z Valašska 😏🌹💓

Ikona diskutujiciho Ema 2017-11-11 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tantře (té pravé indické) jsem kdysi četla jako studentka a pokud jsem to správně pochopila, tak se provádí jen s partnerem, kterého milujete a jen v takovém případě můžete dosáhnout nějakého duchovního prožitku. Vše ostatní je buď černá magie nebo obyčejná prostituce.

Ikona diskutujiciho milia 2017-11-11 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Raz som stretla jednu kamarátku masérku, po dlhšom čase, povedala mi že pracuje v nejakom salóne ako Tantra – masérka, spomínala tam akýchsi hadov, hadiu energiu a pod…ja mávam občas obrazy a dostavil sa mi jeden…a nebol pekný, v tom obraze to viedol satan a špinil manipuloval tieto nevedomé ženy ktore si myslia že je to všetko v poriadku…ona bola však v tom že je všetko ok, no pôsobila nie moc ok…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-11 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: …. to mluvila o probouzení kundalini.

Ikona diskutujiciho Cherry Berry 2017-11-11 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško 🙂 Chtěla bych se zeptat, jestli může mít na mě vliv čas, ve který publikuji články. Publikuji články vždy jednou týdně v 15:55, protože kolem třetí, čtvrté hodiny odpoledne mám čas se věnovat blogu, chci být na svém blogu aktivní a chci, aby čtenáři věděli, v jaký čas vydám článek. Je možné, že číslem 15:55 můžu přivolávat změny ve svém životě?

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-11-11 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to je teda hustý 🙁 Dlouho jsem nemohla věřit tomu, že kolem esoteriky se pohybují téměř výhradně špatní lidé, ale přesvědčuju se o tom znovu a znovu. Teď mám chuť se na celou esoteriku a společnost kolem ní z vysoka vykašlat a dát se na nějakej opak. Třeba na vědu.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-11 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  hm… tak tenhle názor mi dal nápad na článek.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-11-11 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Můj případ. Já jako první už v dětství přičmuchl k vědě (astronomii konkrétně) a pak mě okolnosti zavedly do esoteriky, trošku temnější části mého života a teď se vracím zpět k vědě, i když spíš fyzice.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-11 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  no jo, ale já nedělám esoteriku, to je to jádro pudla… mě vlastně esoterici nesnáší, protože jim kopu do řemesla tím že pořád píšu jak jsou všechny ty metody špatné a zhoubné.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-11-11 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: To byl nějaký návod skrz channeling a anděly a byl tam odkaz na tvé stránky na nějaký článek.

Ikona diskutujiciho Jakub 2017-11-11 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem si s autorkou psal a nemohu souhlasit s jednou věcí, že nejsou kvalitní tantrická centra, která se klientovi opravdu věnují a pomáhají mu/ji vnitřně růst a rozvíjet se. Mnohé masérky to dělají z lásky a baví je to. Nakonec je to vždy na přijímajícím, co si z každé masáže vezme.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-11 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Kubo neber to ofenzivně, ale tak nějak mi připadá logické že tu metodu chválíš, jestli máš nějakou oblíbenou hezkou masérku která ti ho po masáží dobře a poctivě ,,potěší", tak by to asi chválil každej chlap. A navíc u toho ještě máš pocit že je to vlastně ok, duchovní, protože jsi nemusel jít do bordelu a platit si prostitutku, tohle je i morálně tak nějak na lepším levelu. Takže máš co potřebuješ, vyřádíš se a odpadají ti starosti s partnerkou, tady stačí prostě jenom zaplatit.

Ikona diskutujiciho Jakub 2017-11-11 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Určitě to neberu ofenzívně :-)

Ikona diskutujiciho @ 2017-11-11 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Souhlas.Tantrická masáž končí vyvrcholením.Ale ty dvě hodiny před tím jsou fakt nádherné.Pro chlapa je to zážitek na celý život.Na začátku koupel,pak ti kolem pasu dají jen takový velký šátek,masérka má též na sobě jen ten kousek látky a společně se "vlníte".

Ikona diskutujiciho Daniela 2017-11-11 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říkala jsem si dříve, že bych si o tantře něco přečetla, abych pak mohla něčím překvapit partnera a že by nebylo špatné něco vyzkoušet. Ale v životě bych nešla na nějakou takovou masáž. Po tom, co jsem si o tom přečetla už ani nevím, jestli to je dobře i s tím partnerem. Nikdy jsem se o to blíže nezajímala. Ale kašlat na nějakou tantru a podobné blbosti. Pokud se s partnerem miluji z lásky, tak se to nedá popsat a v tu chvíli není nic hezčího na světě. Myslím, že nemá smysl do toho ještě míchat něco jiného. Jinak Alue, myslíš, že bys někdy mohla napsat článek o kundalini? Rozhodně si s tím nechci zahrávat. Jednou jsem četla někde komentář od chlapa, kterému se podařilo to probudit a dokonce kolem něj začly lítat papíry na stole nebo tak něco. Celkem by mě zajímalo, co to způsobí a k čemu to vlastně je.

Ikona diskutujiciho :) 2017-11-11 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja už nestačím zírat Alus…jeden clanek lepsi nez ten druhy, vcera sem koukala na tu prastenou zenskou v tom kostymu te sochy "svobody" a normalne ti muzu rict, ze mi par hodin po shlednuti toho videa nebylo dobre….Potom mi mamka volala, ze prej na netu cetla ze se nad evropou objevil nejaky radioaktivni mrak a ze nikdo nevi proc, ale ze prej nam to nim neudela a ze nam nic nehrozi :-D to jako nechapu, odkdy je radioaktivita vporadku a nic nedela? O_O buh vi jestli to nebylo ono, od ceho nam vsem nebylo tak dobre…No a ted tenhle clanek, opet o "tantre" ja bych k tomu jen rekla, ze tyhlety zverstva se nedeji pouze v nejakych duchovnich praktikach apod…ale i v jinych firmach ktere se tykaji jakehokoliv byznysu…a je to opravdu nechutny, take jsem si zazila sve a mohla bych vypravet…a taky me to totalne polozilo, uz se z toho hrabu rok 🙁 a porad je to jeste nic moc a co bude pak to netusim, protoze vsichni me zasejc tlaci do podobnejch praci…jenze kdyz ono dneska najit praci kde vse je ok, to nevim kde teda…a nejhorsi jsou s.r.o firmy…Trochu mi prijde, ze je to jako za Hitlera…ze probihaji takove mensi koncentraky(firmy), kde se s vami manipuluje a kde si s vami kazdy dela co chce jen kvuli vidine penez…Jen je to vse mnohem vic rafinovanejsi a zakony jsou proti tomu nepouzitelne a o to horsi to je :-( Jinak od esoteriky a celkove od samostudia, cteni knih a zjistovani neustale nejakych novych a novych informaci jsem uz taky tak trochu upustila, jelikoz jsem si vsimla, ze me ta prehlcenost potom mnohem vic spis zatezuje, nez ze by mi pomahala a k necemu mi vubec byla, ze potom vim co kdo radil, co kdo rikal, atd…ale nakonec nevim jak to vlastne mama ja sama a to je to nejdulezitejsi, hledat odpovedi v sobe, protoze kazdy je tam mame a proto nikdo nepotrebuje vudce ci nejakeho radce 🙂 dekuj za takove clanky :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-11 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Však to je to co jsem psala, bordel pro duchovní lidi s atmoškou.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-11-11 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že pokud se dělají masáže pro veřejnost, pro kohokoli, tak to nemůže dopadnout dobře, ať už je to tantra masáž nebo normální masáž. Každého kdo dělá masáže jako službu pro lidi, upřímně obdivuju a nechápu jak to zvládá, je to hrozný energetický nápor protože na masáže vám nepřijde zdravý člověk, nýbrž ten kdo má problémy s bolestí, vyčerpáním, stresem, a takoví lidé si tam sice odpočinou ale maséra totálně vyšťaví. Jinak nemám vůbec nic proti masážím, naopak je mám hrozně moc ráda a nejradši masáže dávám, nikde jsem se to neučila, dělám to intuitivně. Ale ne pro všechny, nakonec jediný koho můžu masírovat je jenom můj přítel, protože ten mě nevyčerpává (a ten se fakt má protože masíruju ráda:) bohužel i v nejbližší rodině už nemasíruju, protože se z toho vždycky dva dny dostávám jak je mi špatně. Bohužel.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-11-12 04:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Znie to lákavo a verím že je to lepšie než bordel. Ale nešiel by som do toho asi ani zadarmo. Ani na obyčajnú masáž.

Ikona diskutujiciho Jakub 2017-11-12 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: by to budete furt dokola opakovat, že jde o alternativu k sexu a prostituci,co? To je fakt marný. Neberu Vám to, ale je to stejné jako když budu říkat, že homeopatie je podvod a šarlatánství, protože na to jeden umřel.

Ikona diskutujiciho Arriane 2017-11-12 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Ona radioaktivita je v pořádku, je to prostě přírodní jev. Taky se nedivíte že dřevo časem ztrouchniví, ne? Tak molekuly se prostě u některých prvků časem rozpadají a přitom se vyzáří nějaká ta radioaktivní částice. Mimochodem na nás radioaktivní částice dopadají z vesmíru neustále, den za dnem. Jen to jaksi není to silné záření, ale to slabé co zastaví i papír.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-12 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  na homeopatii se nedá umřít, umřít se dá jenom na nemoc, stáří, úraz, nebo otravu nějakou chemkou

Ikona diskutujiciho :) 2017-11-12 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:bylo to i ve zpravach ano vim, ze radioaktivita v prirode normalne je, ale nejaky mrak o kom nikdo nic nevi…to mi prijde dost divne…

Ikona diskutujiciho Jan 2017-11-12 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Automaticky Tantra kurzy = Swingers party. Panebože :-).

Ikona diskutujiciho Gabi 2017-11-12 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Presne tak Alusko…Esoterika totiz se Spiritualitou, tedy duchovnem nema nic spolecneho…Esoterika neni nic jineho, nez kolektivni silenstvi egoicke mysli.A pokud nekdo "mysli",ze on to ale dela jinak, je to opet jen program ega, byt by to myslel sebelepe, sebeuprimneji, s temi nejlepsimi u-mysly.. Ego je velmi rafinovane,  schopno se prevlekat za cokoli.Vypadat mile a nevinne pro sveho "majitele".A je mi lito takovych lidi kteri skoci do takoveto pasti.Fakt je ale ten, ze zivot Vam nakonec odhali pravdu v podobe pozdejsiho neuspechu nebo zklamani nebo tim ze "se neco porad nechce podarit" ,pokud to nebylo v souladu s vasim bytim, ale prave vyplod mysli, ktera bohuzel ovlada vetsinu nasi populace verici, ze jsou pouze svou mysli, ktere nepretrzite naslouchaji, takzvanemu "hlasu v hlave"…Tady pak instinkt vychazejici v nitra sveho byti nema moznost byt uslysen, at se snazi jakkoli…Tolik k rozdilu mezi esoterikou a duchovnem ktereho jsme vsichni neoddelitelnou soucasti, odkud vsichni pochazime a zpet se navracime…no,kdyby jen egoicka mysl nebyla v dnesni dobe uz tak silne vyvinuta a brana za "normalni" a nekricela lidem v hlavach ne,ne, ty jsi ja a do toho se jako pojistka nepripojovaly emoce,  ktere jdou s mysli ruku v ruce a nevzbuzovaly pak ze strachu z prohlednuti tehle iluze skutecne ego, ktere bez nas nemuze prezit a snazi se vselijakymi triky na nas udrzet se nazivu….no ale tohle by bylo na dele…

Ikona diskutujiciho Sasanka 2017-11-14 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Ano,také jsem o tantře četla,takže za mě souhlas.Pouze se svým partnerem a se skutečnou láskou má tohle význam.Vše ostatní je přesně tak,jak jste to pojmenovala.

Ikona diskutujiciho Linda 2019-08-24 20:17:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Áno z vlastnej skúsenosti vo všetkom súhlasím.Vsetko by som pozatvarala

Ikona diskutujiciho Martina 2019-10-16 13:24:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,
absolutně nechápu proč zveřejňujete takovéhle články jako že se jedná o tantrické masáže, což se rozhodně nejedná. To, o čem tu píšete akorát ubližuje tantrickým masážím ještě více než to momentálně je a poškozuje tak její název.
To, že někdo poskytuje masáže erotické a přesto jim říká, že to jsou masáže tantrické je jedna věc, ale takovýhle popis je naprosto šokující a nepravdivý ohledně opravdové tantrické masáže. Ideálně žádám o doplnění, že je to názor pouze jedné z tantrických masérek, která se napálila, ale nechápu potom, proč v práci pokračovala.
Požaduji ideálně smazání celého článku, který pošpiňuje tantrické masáže ještě víc než tomu je (díky výše zmíněnému zneužívání názvu pro masáže erotické, které s tantrou nemají absolutně nic společného), případně o doplnění na začátku článku, že se jedná pouze o názor jedné masérky, která se prostě nechala napálit.
Díky předem za kladné vyřízení, budu dále sledovat jestli je článek upravený, případně smazaný.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-16 14:29:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá martino, na vaši žádost zvysoka kašlu, jde o autentickou zpověď a pokud se vám nelíbí pravda, jste na špatném webu.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-16 14:59:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Martina: No, to jste mě pobavila!! 😀 kdo si myslíte, že jste, že se navážíte lidem do svobody projevu? toto není váš blog, pročpak máte pocit, že zde můžete kohokoliv o cokoliv takhle žádat?? natož samotnou autorku. a když článek nebude doplněný, tak jako co? máme se tu všichni (slušně řečeno!) zbláznit z nějaké Martiny jak kdybyste byla nejvyšší soud nebo nějaká vyšší moc, co prostě „má právo“? to snad není možný 😀 😀 názor si klidně do diskuze napište, ale nemáte žádné právo požadovat smazání či pozměnění článku, nehledě na to, že konec komentáře lehce zaváněl skoro až vyhrožováním.

jako tohle mě dostalo! 😀 prý: „Díky předem za kladné vyřízení žádosti“… I’m sorry? jak kdyby psala na úřad, lol. dvě slova bych pro to měla: arogantní hovado.

Milá Martino – pokud se vám nelíbí Aluščin pohled na svět a její názory, KTERÉ MÁ PLNÉ PRÁVO SI PUBLIKOVAT NA JEJÍM WEBU A VY NEMÁTE PRÁVO JÍ V TOM BRÁNIT, založte si svůj blog a tam pište svoje úžasný články 🙂 když už si chcete psát takhle formální komentáře s nějakou žádostí, aspoň si teda něco nastudujte o svobodě projevu a jak to funguje s blogy. hmpf.

… doufám, že jsem ten koment nepřepálila a půjde to schválit. ale do háje, tihle lidi mě rozpalují doběla, už se s tím setkávám poněkolikáté. co dodat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek