Způsoby jak odvápnit šišinku mozkovou

12.12.2022 v Návody 15

Epifýza (třetí oko) je malá žláza uprostřed mozku, která je nedílnou součástí našeho celkového duchovního zdraví. Otevírá totiž naši mysl silám Vesmíru. Pokud však o své zdraví a pohodu řádně nepečujete, může něco šišince bránit ve správné funkci, nebo se může kalcifikovat. Následné poruchy pak mohou mít podobu nekvalitního spánku, deprese a úzkostí.Věci, které pomáhají aktivovat a odvápnit epifýzu (šišinku):

Sluníčko
Příliš často hledáme umělá řešení problému, který by se dal vyřešit přirozenějším přístupem. Sungazing spočívá v mírném vystavování se slunečnímu světlu. Stačí i jednou denně na pouhých 5-10 sekund kouknout bočním pohledem na vycházející nebo zapadající slunce. Do slunce nezíráme přímo, není to potřebné. Přirozený pobyt venku a styk se slunečním svitem aktivuje epifýzu.

Dechová cvičení
Aktivace epifýzy je možná i na pomoci hlubokého, soustředěného dýchání. To se od běžného dýchání liší tím, že vyžaduje vědomé úsilí. Pomalu se nadechujete a vydechujete. Počítejte každý nádech. Soustřeďte se na pohyb vzduchu vaším tělem a očištěte svou mysl od všech špatných myšlenek.

Zdravá strava
Potraviny, které jíte, jsou palivem, které poskytujete svému tělu. To může způsobit buď zlepšení vašeho zdraví, pomoci vám bojovat proti nemocem a vyživovat epifýzu, nebo může škodlivě ovlivňovat vaše zdraví a zároveň i brzdit činnost epifýzy. Zaměřte se hodně na zeleninu, zejména na zelenou listovou.

Vyhýbejte se fluoru
Byla zjištěna celá řada zdravotních komplikací způsobených expozicí fluoridu, včetně oslabení kostí, hormonálních poruch, narušené plodnosti a zvýšeného rizika kardiovaskulárních onemocnění. Fluorid také způsobuje kalcifikaci epifýzy. Zkontrolujte svou zubní pastu.

Snižte příjem cukru a masa
Nemusíte být nutně vegetariáni, ale uvědomte si, že maso, stejně jako cukry, vás okyseluje. Když má člověk kyselé pH, rovnováha v jeho v těle je tím narušena a to podporuje kalcifikaci. Na zásadité pH se dostanete snadno vyřazením sladkého, přísunem zeleniny a přiměřenou konzumací masa.

Vyhněte se rtuti
Mnoho standardních vakcín a amalgámových zubních výplní obsahovalo (a obsahuje, amalgámy se dávají lidem do úst stále) rtuť, nicméně jen málo lidí si je skutečně vědomo potenciálních rizik spojených s tímto typem expozice rtuti. Pokud jste zamlada dostali kovové výplně, nechte si je vyměnit za bílé.

Křišťály
Léčivá síla krystalů je už dávno známá a využívá se po celém světě. Křišťály chrání před destruktivními energiemi, zlepšují náladu, posilují celkový imunitní systém a mnoho dalšího. Pomocí přírodních křišťálů můžete aktivovat i svou epifýzu. Jednoduše si ho při meditaci položte na čelo pokud je malý, nebo vezměte do ruky, pokud máte větší.

Pijte kvalitní čistou vodu
Čistá voda je účinná při vylučování toxinů z těla, podporuje metabolismus a lepší vstřebávání živin. S její pomocí se také nejlépe odkyselíte, až vysadíte cukr.

Nezapomeňte na svůj životní postoj
Můžete zrealizovat všechna možná i nemožná opatření na světě, ale pokud se vám nepodaří udržet si optimistický přístup, vaše osobní energie může veškerou vaši snahu sabotovat. Váš postoj k životu, lidem a vaše osobní energie mají velkou moc a zásadní vliv.

J’entends que vous lisez mon site. Vous aimez ?

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

  

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Vivaldi 2022-12-12 11:38:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, v návodu ti chybí ještě pití jablečného octa. Tuším jedna polévková lžíce do 2 dcl vody každé ráno.

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-12-12 11:51:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně hodně pomohlo nošení energetického krystalu. Začala jsem díky němu mít intenzivnější intuici. Zdá se mi že nejsem v takovém vleku vnějších energií a že mě líp vyladil na sebe. Opakovaně se mi stalo že jsem nevěděla a ptala jsem se doslova sebe na odpověď a hned mi přišla. Pak jsem si to ověřovala zpětně a ukázalo se že ta odpověď byla naprosto přesná. Ale musím být v klidu a netlačit na to.

Ikona diskutujiciho petr 2022-12-12 13:18:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky máme. Manželce přestaly smutné nálady a já nebývám v práci tak ve stresu. Jak píšeš. Tolik to na nás zvenku nejde.

Ikona diskutujiciho Q 2022-12-12 12:55:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju za inspirativní článek 🌻

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-12 13:43:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dechové cvičení a koncentrace.To dělám často, nicméně vydržim to jen chvíli, neboť soustředění mě děsně vyčerpává.V první fázi nastává těžko popsatelné oslabení vědomí a vnikání (těkání) vlezlých (cizích) myšlenek, v druhé fázi usnu a pak se vzbudim někdy děsně podrážděný.Za tyto anomálie děkuji těm kr.ténům, co na mě vytrvale x desetiletí útočí, aby je už konečně zabila přírodní katastrofa!! (Takto PRÁVEM proklíná zoufalý člověk).

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-12-12 14:24:10
Ikona diskutujiciho
sipka

A přestěhoval jsi se už konečně? Za obvoďákem jsi s tím zašel? My to za tebe v diskuzi spravit nemůžeme.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-12-12 15:40:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Koblih 2022-12-12 14:24:10
..ale on se nechce stěhovat někam jinam; toto je kdo z koho!
*****
Vysvětlovat některým, že není potřeba používat příliš cukru je zcela zbytečné. Cukr je pochutina, která je individuálně používána v různých množstvích, někteří lidé cukr nepoužívají vůbec a je jim lépe….. To stejné sůl, koření,….každý máme jiné potřeby a jiné chutě.

Při čtení mě napadlo – jak je to s používáním jedlé sody při vaření? Moje babička ji používala zcela běžně, chvíli před koncem vaření.

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-15 13:20:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle popisované problémy s koncentrací nesouvisí s bytem, ty mám všude.Akorát v bytě je často navíc energetické peklo.
Jinak ono se stěhovat není žádný med, nehorázné ceny bytů nebo podnájmů, že bych za to někomu nafackoval.Když jsem tomu mému známému, co si hraje na kamaráda říkal, že bych se mohl odstěhovat, tak začal, né prosimtě nikam se nestěhuj, jestli tě někdo manipuluje, tak se toho nezbavíš.Je zajímavé, že tohle říká on, který energetické manipulace a konspirace popírá, tak potom řekne tohle.On je asi jednim z nich.Zdá se mi, že když mu píšu o svých problémech, tak moc dobře ví, ale dělá blbého.Opravdu, normální lidi mě ignorují a kontakty se mnou občas navazují jen manipulanti a někteří jsou z řad RomůJe tohle normální? Je třeba předně „rozmlátit“ tuto manipulantskou mafii, pak se mi možná bude dařit lépe.Možná bych si stěhovánim opravdu nepomohl.Než bych se nastěhoval, už by noví sousedé mohli mít o mě informace, takto se právě projevuje skupinový stalking.Já vím, že informace o skupinovém stalkingu tady v diskuzi (i v jiných duchovních) z nějakého záhadného důvodu nikoho příliš nezajímají, s ignorací a nezájmem okolí se potýkají všichni zacílení.Je to spiknutí, to není žádná paranoia, ale holý fakt.A ty, co se ničeho konkrétně neúčastní, tak jsou proti mě manipulovaní na podvědomé úrovni.No jinak, na zbytečné lítání po doktorech, tak na to po různých zkušenostech už nemám nervy.Mám podezření, že je někde předem rozhodnuto, koho léčit a koho ne.Doktory, zdá se, zajímám stejně asi jako většinu zdejších diskutujících, to je všude stejné, ať se hnu, kam se hnu.Neurolog, cévař, urolog si se mnou kdysi nevěděli rady, no nic.Se mnou si rady neví prostě nikdo.Ale ono v informacích o skupinovém stalkingu je tento problém také popsán, že zacílené osoby není snaha léčit.
Zdá se mi, že to opravdu hačá.

Ikona diskutujiciho V 2022-12-12 16:29:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nezapomeňte na svůj životní postoj
Můžete zrealizovat všechna možná i nemožná opatření na světě, ale pokud se vám nepodaří udržet si optimistický přístup, vaše osobní energie může veškerou vaši snahu sabotovat. Váš postoj k životu, lidem a vaše osobní energie mají velkou moc a zásadní vliv.

💯0%

Nejdulezitejsi sdeleni :), plati pro vsechny kroky v nasem zivote.

Ikona diskutujiciho kešo 2022-12-13 06:26:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O škodlivých účinkoch fluóru a špinavých praktikách firmy Dupont je výborný film podľa skutočných udalostí s názvom Dark Waters.

https://www.csfd.cz/film/709049-dark-waters/prehled/

Doma máme svietnik z himalájskej soli na očistu ovzdušia. A niekoľko kamienkov ruženínu v opracovanej a neopracovanej podobe. Ruženín mám aj v aute a nosím ho tiež vo vrecku vždy pri sebe. Viete prosím niekto poradiť, že aké kryštály konkrétne sú vhodné na epifýzu ?

Bolo by možné stimulovať šišinku mozgovú aj vhodnou hudbou na určitej frekvencii a kvalitných sluchátkach napr. KZ ZS 10 Pro? Ak ano, tak akou ?

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-12-13 11:46:50
Ikona diskutujiciho
sipka

je to napsané přímo v článku se dvěma odkazy.

Křišťály
Léčivá síla krystalů je už dávno známá a využívá se po celém světě. Křišťály chrání před destruktivními energiemi, zlepšují náladu, posilují celkový imunitní systém a mnoho dalšího. Pomocí přírodních křišťálů můžete aktivovat i svou epifýzu. Jednoduše si ho při meditaci položte na čelo pokud je malý, nebo vezměte do ruky, pokud máte větší.

zmíněné křišťály pro aktivaci šišinky jsou tady

https://www.alue.cz/?collection=prirodni-kristaly

Ikona diskutujiciho Mesr 2022-12-13 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi pomáhá MSM – organická síra. Je zapotřebí si jí dát 3-4 násobek doporučené dávky.

Ikona diskutujiciho astrei 2022-12-13 21:43:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Tolik? A je to bezpečné, máte s tím nějaké zkušenosti?

Ikona diskutujiciho Lucke 2022-12-16 05:26:54
Ikona diskutujiciho
sipka

A co užívání DMT? Prý v minulosti probíhal výzkum jeho vlivu přímo na tuto část mozku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-12-16 10:21:07
Ikona diskutujiciho
sipka

no je to halucinogen, tak jistě že vliv má. každopádně tvé schopnosti jako takové nevylepší

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek