Zvládání stresu

3.2.2010 v Bytosti 0

Andělé mi neustále připomínají: “Za všechen stres si můžete sami.” Jinými slovy, stres si vybíráme. Můžeme sami sobě nalhávat, že nás někdo nebo něco nutí jednat proti naší vůli, ale stejně máme vždycky nakonec možnost a schopnost říci konečně ne, i kdybychom za ně měli těžce pykat. Andělé říkají, že vědomí této možnosti nás osvobodí a pomůže nám zbavit se stresu vyvolaného pocitem, že jsme uvězněnými otroky.

Každodenní život máme ve svých rukou mnohem více, než si uvědomujeme. Často je to dáno skutečností, že jsme se nikdy neodvážili přemýšlet nad tím, jak naše myšlenky ovlivňují všechno to, co během dne prožíváme. Andělé mě naučili, jak důležité je vytyčit si vlastní představu příslušného dne hned po probuzení. Rozhodněte si, “Jak bych chtěl/a, aby dnešek vypadal?” a on takový bude.

Když například chcete, aby vás nerušil telefon, požádejte anděly, aby hovory sledovali. Lidé, kteří by vám volali pro nic za nic, budou vedeni k tomu, aby nevolali, pokud nejde o něco skutečně důležitého. Když naopak očekáváme, že nás dnes čeká příšerný cirkus, naše představa se potvrdí.

Vaši andělé mohou fungovat jako skvělí a oddaní manažeři a asistenti. Požádejte je, aby vám pomáhali hledat nové, neotřelé nápady. Pomohou vám chodit včas, a jak jsem zjistila, nedovolí, aby se vám cokoliv stavělo do cesty.

____________________________________________

Z knihy Léčení s anděly od Doreen Virtue Ph.D.

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek