10 nejčastějších mužských chyb

6.2.2021 v Žena 16

1. Nepřitažlivost
Neoholenost, nadbytečný tuk, zápach z úst, ochablost – to jsou ty nejhrubší chyby! Žena chce mít vedle sebe nejen silného, ale také přitažlivého muže.

2. Nepozornost k zevnějšku ženy
Snaží se kvůli tobě, takže by ses na ni měl dívat pozorně, všimnout si, že mění účesy i barvu vlasů, nakupuje šminky  – a ty se díváš skrze ni a ničeho si nevšímáš. Pro ženu je to to samé, jako když ty vlastníma rukama krásně vymaluješ ložnici a ona si ničeho nevšimne. Chápeš?3. Nemít životní cíl
Pokud existuješ jenom ve stylu práce-domov-domov-práce, nevidí v tobě tvá žena potenciál. A muž bez potenciálu, to je dědek. A kolik je ti let?

4. Lichocení
Když tvá žena začíná tloustnout a ty jí říkáš, že se ti to líbí, aby ses jí nedotkl, budeš po čase svých slov litovat. A zabiješ krásu své ženy.

5. Nepomáhat její kráse
Pro ženu je její krása tím, čím jsou pro tebe tvá síla, peníze, postavení a sebedůvěra v jednom. Je to pro ni velmi důležité, proto pro ni utrácej peníze, oblékej ji, zdob, ať je ještě pěknější, ještě víc hezká!

6. Jsi pánem všeho, kromě vašich vztahů
V nich je paní ona – jestliže ona řekne, že to a to je  pro váš vztah třeba, znamená to, že to tak je. Hádat se s ní je chyba.

7. Povadlost
Jestliže začínáš uvadat, ona přirozeně začíná kvést.

8. Přestat se rozvíjet
To je velmi důležité pravidlo: pokud se rozvíjíš ty, rozvíjí se i tvá žena. Jestliže chceš, aby se rozvíjela, začni sám u sebe. Jakmile se zastavíš v rozvoji, bude tě hned následovat! Jestli chceš, aby přestala kouřit, přestaň kouřit sám. Pokud chceš, aby se žena naučila nějakým způsobům, nauč se jim nejprve ty sám. Žena vždy následuje muže a všechno záleží na tom, jakou cestu si vybere on.

9. Nezájem o její názor
Jestliže se muž neptá své ženy na radu, ztrácí její podporu. Není třeba zasvěcovat ženu do všech mužských záležitostí, ale hovořit s ní o nich, zajímat se o její názor, je velmi důležité. Pro ni je to prvořadé.

10. V přírodě si žena vybírá muže, nikoli naopak
Vybrala si tě, svěřila ti sebe sama, vybudovala na tobě svůj život, naprosto se ti odevzdala, trpí tě a odpouští ti, miluje tě, stará a snaží se PRO TEBE. Zapomínat na to je zločin a nejosudovější chyba ve vztahu.

Převzato ze ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2021-02-06 19:20:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc fajn, článek, ale mně to přijde, že je to popis Boha a ne Muže.

Ikona diskutujiciho Ala 2021-02-08 11:57:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, je to popis muža – Boha. Žiaľ, väčšina mužov sú mužmi – pudovými zvieratami, zostávajú na tejto úrovni a zabúdajú sa rozvíjať, čo je to, kvôli čomu sme tu.

Ikona diskutujiciho Merlin 2021-02-06 23:36:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen můj názor:
6. Když žena řekne, že to bude tak, znamená to, že to tak je. No jednu takovou tvrdohlavou blbku se senem v hlavě, co muselo být vše podle ní a pořád jen dělala chybu za chybou už jsem potkal a utíkal jsem co mi nohy stačily.
Inteligentní žena vždy hledá kompromis.

7. Povadlost
Jestliže začínáš uvadat, ona přirozeně začíná kvést.
Bohužel je to přesně naopak. Ženy po třicítce už jdou dolů a muži nahoru. Existuje na to i studie. Stačí pohledat.

10. V přírodě si žena vybírá muže, nikoli naopak
Opačně to funguje pouze v muslimských zemí. Jinak je to opravdu pravda, že žena si jako první vybírá muže.
A co to pro Vás milé slečny dámy ženy znamená?
“ Nikdy si nestěžujte na svého muže. Co jste si vybraly, to doma máte. “
Tečka…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-07 10:30:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Ženy po třicítce jsou většinou matky, to máš porod, nedostatek spánku, stres a přepracování. To vysaje každýho, je to job nonstop 24/7

Ikona diskutujiciho kiana 2021-02-07 14:40:56
Ikona diskutujiciho
sipka

7. jsem pochopila tak, že když muži to dole nestojí jako dřív..tak žena s přibývajícím věkem má naopak větší sexuální aktivitu se říká

10. Muž si vybere ze všech žen (které zná a pokud možno i z těch, které nezná) – jednu ženu, které se dvoří. Ženě se dvoří např. 5 mužů a ona si z nich jednoho vybere (ti 4 odmítnutí si vyberou zase jednu jinou ženu, které se dvoří atd.). Takhle to normálně funguje (i když v realitě to většinou funguje tak, že muž se dvoří všem ženám, které zná..), takže žena nemá na výběr ze všech mužů, ale jenom z těch, kteří o ni projevili zájem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-07 15:07:11
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=rX40mBb8bkU

Ikona diskutujiciho S 2021-02-08 19:15:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Žena je nejkrásnější, když má 30 let – takže i po dosažení tohoto věku je do 40 velmi +.
Dívky jsou nejkrásnější od 18 do 22 let, a štíhlé typy posunou tyto 4 roky k trochu vyššímu věku.

Ikona diskutujiciho kiana 2021-02-09 01:21:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: to je tak vtipný !

Ikona diskutujiciho Robin 2021-02-10 19:06:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Úplně s tebou Merline souhlasím. A ještě více souhlasím s komentujícím S o tom věku, že nejkrásnější jsou ženy mezi 18 – 22 s tím, že ty štíhlé to posouvají o pár let nahoru. Ale zase výhoda je, že čím je muž starší, tak tím více se mu mění priority. Vzhled trochu ustupuje do pozadí (samozřejmě ne úplně, pořád tam musí být vzájemná přitažlivost) a do popředí se dere její povaha/duše/osobnost.

A jak píše Alue. Porod, stres, nedostatek spánku má obrovský vliv na zevnějšek ženy, ale v tom má právě zásadní vliv 1) Povaha ženy, 2) Muž, který s tou ženou je, 3) Genetika

A k podrobnostem bodu 1)…tedy k povaze ženy. Znám holky (matky), které jsou totálně pohodové..s dobrou náladou..jen tak je něco nerozhodí..vše berou pozitivně, ale pak jsou ty, které si ty stresy a vše s tím spojené dělají samy. Jsou emočně nestabilní, rozčilují se, hádají se i kvůli úplným maličkostem, uráží se kvůli blbostem apod. Pak když srovnáte dvě ženy těchto dvou rozdílných povah…jak budou vypadat v 45 letech nebo později, tak to je na jejich vzhledu fakt znát.

PS: A je v zájmu chlapa s dítětem/dětmi ženě co nejvíce pomáhat, protože je to i v jeho zájmu, aby se pak nedivil, když pak bude mít za X let vedle sebe vrásčitou, strhanou ženu…

Ikona diskutujiciho Tomáš 2021-02-07 18:46:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já myslím, že muž následuje ženu. Když ona svítí jemností citu. Jde z ní Světlo, tak muž to následuje a chtěl by to moc tvořit ve hmotě. O tom je muž, jeho nastavení. Právě tím, co žena vyzařuje v muži vyvolává sílu, která hmotě dává tvar a na zemi se snaží ukotvit to jemné, citlivé v ženě.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2021-02-07 18:50:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obrazně i hmotně řečeno. Muž by tak rád otevřel žene, jemně čistému dveře a tím dal symbolicky najevo, kdo je tady nositelem světle. Žena je bytost, která dokáže svým cítěním Světlo zprostředkovávat a dobrý muž to zacítí a chce toto jemné chránit a být jim oporou. Protože by si nepřál zkalení Světla ani o kousek.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2021-02-07 19:08:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc prosím, aby to nevyznělo, že tu chci argumentovat. Jen k bodu č. 2. Muž rád vymaluje ložnici takovou barvou, která potěší jeho protějšek, aby se cítil v prostoru hezky. Jen za mne….já mám rád přirozenou krásu a ta se nedá šmínkou a barvamy nahradit. Když je na to správná chvíle a cítím, že žena to přijme jako něco pěkného, tak říkám ženám že jsou krásné tím, jaké jsou přirozené když se vzbudí. Tak jsou tím nejkrásnějším a nemyslím to jako ironii, ale jako pravdu. Neříkám věci jen tak.

Ikona diskutujiciho Pavel 2021-02-07 21:08:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tak s tím souhlasím Tomáši protože ten zevnějšek prostě není všechno a kolikrát je mi celkem fuk, jestli si ona všimne, že pro ní něco dělám. No teda bylo by úsměvný, kdyby si nevšimla vymalovaný ložnice, to si myslim že se nemůže stát tak jednoduše 🙂

Ikona diskutujiciho Terka 2021-02-08 08:16:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zarazilo mě, že se tady nikdo nevyjádřil k bodu 8. Nevidím jediný důvod, proč by se žena měla přestat rozvíjet, pokud se přestane rozvíjet muž. Přijde mi to jako pěkně šovinistické tvrzení. Nikdy jsem nepotřebovala chlapa k tomu, abych se dál vzdělávala a pracovala na sobě a v mém okolí je to velmi často tak, že ženy inspirují muže k tomu, aby si dodělali školu, změnili práci na lepší atd. Je to spíš o tom, že pokud se žena rozvíjí a muž ustrne, tak se prostě žena začne poohlížet jinde. (Žena prý vždy následuje muže, je na něm, jakou cestu vybere, wtf, to je jak ve středověku.)
A podobný argument k vysvětlení bodu 10: Jestli existuje vztah, ve kterém se žena muži plně odevzdává a zároveň toho muže jenom trpí, tak je to dost patologický vztah a ne něco, co by se mělo vynášet do nebes jako příklad.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2021-02-08 12:24:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Máte pravdu. Muž by měl nasledovat ženu. Ne slepě samozřejmě. Ale ona je schopná přijímat něco víc, co muž není schopný. Takové ty jemné částečky nebo jak to nazvat a to pak muže inspiruje. Muž je zase více schopný to jemné přetvářet ve hmotě. Jak jednoduché a krásné!

Ikona diskutujiciho Tinka 2021-02-09 14:09:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Žena je odrazem svého muže. Mi přijde, že když má muž nějakou specifickou cestu, nějaké vyzařování atd. tak u jeho ženy se to ještě jakoby násobí. Ne nadarmo se říká, že za
každým silným mužem, stojí ještě silnější žena. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek