10 Pravidel pro doručování zpráv ze světa duchů

21.8.2019 v Poselství 4

Když jde o doručování zpráv ze světa duchů, ať už při profesionálním čtení pro klienta, nebo v neformálním prostředí skupiny přátel, či v zájmovém kruhu, všichni se chceme ujistit, že používáme svůj dar správně. Zde je několik rad, které vám mohou pomoci poskytovat lepší zprávy jasnějším způsobem, aniž by byly ohroženy vaše základní duševní hodnoty a přitom byla zachována kvalita ,,služby“.1. Důvěřujte svým duchům
Pokud jste napojeni na konstruktivní frekvence, vaši duchovní průvodci vám nikdy nebudou lhát. Pokud od nich obdržíte zprávu, existuje pro to důvod. Věnujte pozornost náznakům, synchronicitním událostem a udržujte si otevřené vědomí pro přijetí dodatečných zpráv. Opakovaně přijaté obrazy a zprávy je potřeba určitě říct.

2. Pozor na způsob předání zprávy
Na chvilku se zastavte a dobře si rozmyslete jak to řeknete, pokud máte doručit citlivou zprávu. Syrovou pravdu není vždy dobré spontánně vypálit bez rozmyslu. Chcete-li plně ctít vaši zprávu, pozastavte se, abyste si naplánovali nikoliv to co chcete říct, ale JAK to řeknete. Spirituální průvodci vám předali zprávu, ale záleží na kurýrovi (na vás), jakým způsobem bude tato zpráva doručena a jak bude nakonec přijata.

3. Najděte na to správný čas
Načasování je rozhodující, některé zprávy jsou na to citlivé. Když čekáte na doručení přijaté zprávy celé týdny nebo měsíce, ztratí svou sílu a relevanci. Naopak některé zprávy vám budou záměrně doručeny s předstihem, takže budete mít čas naplánovat jejich optimální doručení. Ujistěte se, že chápete ten rozdíl.

4. Nenechte se pohltit emocemi
Emoce mohou zakalit váš příjem a vytvořit zaujaté deformace v jinak jasně přijaté zprávě. Udělejte si čas na to, abyste se dostali do správného neutrálního stavu mysli, než něco doručíte. Pokud máte během doručování zprávy emoční nával, je první potřeba získat duševní klid. Pak se k tomu vraťte a zkuste to znova, v klidu.

5. Požádejte své strážné anděly o pomoc
Nezapomeňte se naladit a zeptat se svých průvodců co se děje, pokud máte problém s identifikací ducha ve vašem prostoru, nebo hledáte nejlepší způsob, jak jednat s konkrétním klientem. Andělé jsou vždy ochotní poskytnout nápovědu.

5+1. Na nikoho netlačte
Pokud vám někdo dal jasně najevo, že nechce slyšet přijaté poselství z duchovního světa, nevnucujte mu to. Nechte to být. Aby mohla být zpráva přijata, musí být adresovaná osoba otevřena k jejímu vyslechnutí. Jinak to bude jenom zbytečná ztráta dechu a času. Neplýtvejte energií na lidi, kteří nemají zájem.

7. Vnímejte náznaky
Dávejte pozor na všechny vaše smysly, když přijímáte (a doručujete) informace z duchovního světa. Vaši průvodci vám pošlou pocity, slova a zvuky, které vás povedou. Budete tak vědět, kdy pokročit dál, kdy se zastavit a kdy se raději vydat jiným směrem.

8. Neomlouvejte se, když se adresátovi zpráva nelíbí
Pokud doručování vámi přijaté zprávy neprobíhá dobře, neomlouvejte se. Nevyvracejte to co jste řekli, nepotvrzujte adresátovi, že jste se spletli. Většina lidí před vámi bude popírat pravdivé zprávy, pokud jsou hodně citlivé, příliš intimní, nebo usvědčující ze špatného činu a z životní chyby. Je to jejich způsob sebeobrany. Když se jim omluvíte, nechtěně jim tak udělíte povolení odmítnout duchovní zprávu, kterou potřebovali slyšet. Budou o ní přemýšlet později a rozeberou si ji s odstupem času v soukromí, mimo vás. Tak jim tu možnost neberte a nechte je, ať se s tím popasují po svém.

9. Najděte i jiný způsob
Pokud adresát vaši zprávu nechápe, požádejte duchovní průvodce o přeformulování zprávy jiným způsobem – a pak se to pokuste vysvětlit jinou metaforou, analogií, nebo jednoduchým příkladem ze života, přirovnáním. Použití alternativní cesty vedoucí na stejnou horu, je občas potřeba.

10. Buďte diskrétní
Bez ohledu na cokoliv, všechny přijaté zprávy předávané klientům a přátelům, musí být naprosto soukromé. Pokud se rozhodnete sdílet nějakou přijatou zprávu při snaze o vzdělávání veřejnosti (na webu, v knize, v rádiu, ve videu, na přednášce atd.), ujistěte se, že jste z příkladu odstranili všechny osobní údaje a intimní podrobnosti, které by mohly vést k identifikování osoby, které se zpráva týkala. Soukromí druhých lidí vám musí být svaté.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-21 14:05:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mně takhle můj anděl poslal přesnou odpověď na moje otázky přes jednu paní, která se věnuje automatickému písmu. Vyhrála jsem to… týden před tím jsem ho prosila, aby mi doslova předal vzkaz skrze někoho. A ten vzkaz opravdu odpovídal problémům, které jsem v té době měla a pomohl. Celkem magický 😀 jsem za to moc ráda, je to jako důkaz o existenci andělů který si nosím pořád u sebe.

Ikona diskutujiciho Elfující Robert 2019-08-21 17:12:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemáme filtrovat/ jakkoliv upravovat zprávy, obsah a znění. Když by někdo diktoval dopis, který by jsme si přefiltrovali, zapsali dle nás a ne dle ducha tak se původní smysl ztratí. Je to podávané duchem tak, aby to správně chápal adresát a ne nezbytně písař(ka). Nedělejme v tom chaos.
Když by se někdo pokoušel o zvládnutí Nirvikalpa Samádhí, tedy meditace kde je meditatér tak klidný a hluboce uvolněný, že dočasně ustane puls i dech a vesmír se „smrkne“ do jednoho bodu a ty by jsi ho měla
ujistit, že to brzy zvládne, tak mu řekneš:“Brzy to zvládneš.“ a ne že si to vyložíš po „svém“ a místo toho budeš říkat: „Neblni! Jestli budeš pokračovat, tak tragicky umřeš! Nedělej to!“. Tedy by jsi totálně zmrvila smysl a z klidného povzbudivého ujistění, ať pokračuje a uspěje, by jsi udělala šílené varování, neboli to vše chápeš a obracíš naruby!

Tedy doručujme, tak jak to přijde. Pokud by hrozilo, že to ublížilí, tak to buď vnímáme blbě, nebo je to falešná zpráva od nějakého padlého anděla, či démona. Anebo duch není zrovna při smyslech a slušně počkat, až se dostatečně probere a dá tu opravdovou(neškodlivou) zprávu.

Ikona diskutujiciho Lenka 2019-08-21 22:08:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

měla bych trošku zvláštní dotaz. Není úplně k tématu, ale nevím co mám dělat.
Poslední dobou se mi občas udělalo špatně – tlačivá bolest v oblasti srdeční čakry. Normálně se srdcem problém nemám ( byla jsem na EKG před operací – drobnost na noze) – ale tohle ně úplně odrovná.
Mám známou je to „22“ a ta mi tvrdí, že jsem nepovedená „11“- tj. ve skutečnosti jsem numerologická „3“ asi 30 min. po půlnoci – a že jsem vnímavá. Stále mi říká, že „to co se děje“ musím citit – ale já necítím nic ( po zdravotní stránce). Ona koukne na mého manžela, a řekne mi, že je unavený a není v pořádku. Otázka zní : je opravdu možné, abych při bolesti na prsou vnímala únavu svého muže? Že ze mě tahá energii to vím – občas jsem ráda, když se přesune do jiné místnosti – pokud ho mám za zády, nemůžu se soustředit- jeho přítomnost mě vyrušuje – i když nic nedělá, je pohoda, mlčí a třeba čte noviny.
Předpoklad (genetický) k onemocnění srdce má, vysoký tlak taky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-22 07:49:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Přítomnost nemocné osoby v domácnosti způsobuje u spolubydlícím se sklony k citlivosti psychosomatické projevy, kdy se zrcadlí potíže nemocného u ostatních. Možné to je. Ale to s tou numerologií, to vám jenom kamarádka plete hlavu s nesmysly, tím se vůbec nezatěžujte.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek