10 Příznaků, že zažíváte spojení se svou spřízněnou duší

20.1.2022 v Psychologie 2

S některými lidmi, které potkáváme, máme nepopsatelně silné spojení. Spřízněná duše je někdo, kdo s námi sdílí zvláštní pouto. Pokud vy jste něčí spřízněnou duší, tato osoba bude i vaší a budete k sobě přitahováni na vyšší úrovni vědomí. Toto spojení se nepodobá ničemu, co byste kdy předtím pocítili. Pokud si myslíte, že jste se se spřízněnou duší potkali, pak s největší pravděpodobností ano, ale pro ujištění se podívejte na následující projevy.10 Příznaků, že zažíváte spojení se svou spřízněnou duší

1. Respektujete tuto osobu a ona respektuje vás.
Jistě, čas od času se lišíte v názorech, ale respekt vám nechybí. Oba se navzájem chápete. To mezi vámi utváří skvělý systém duševní podpory.

2. Oba jste k sobě upřímní.
Vy této osobě nelžete a ona nelže vám. Oba jste si vybudovali přátelství nebo vztah plný důvěry, a to je úžasná věc. Nemusíte si dělat starosti s tím, zda tato osoba mluví pravdu, nebo ne, prostě to víte.

3. Poznáte, kdy tato osoba něco potřebuje.
Když vás tato osoba potřebuje, prostě to víte. Snadno vycítíte její bolest. Nemusí vám nic říkat.

4. Jste schopni se od této osoby učit, a také ji něco učit na oplátku.
Tato osoba vás toho tolik naučila… a vy jste také hodně naučili ji. Oba se od sebe učíte a nebojíte se zmýlit. V životě se nikdy nepřestaneme učit a růst.

5. Poznáte, co tato osoba cítí, i beze slov.
Nepotřebujete slova, abyste věděli, co se děje. Když je tato osoba šťastná, poznáte to, a když je tato osoba na dně, víte to. Oba si tak rozumíte, že je to až neskutečné.

5+1. Oba se shodujete v energii toho druhého.
Oba se k sobě energeticky hodíte. Nikdo není na vyšší úrovni, než ten druhý. Prostě se  dokonale doplňujete.

7. Máte pocit, že vás tato osoba neodsuzuje.
Tato osoba vás neodsuzuje, ať se děje cokoli, a vy neodsuzujete ji. Oba chápete chyby, které každý z vás má, a otevřeně je přijímáte. To je skvělý pocit. Ten pocit, že vám někdo opravdu rozumí.

8. Rozeznáváte aspekty, které si každý z vás potřebuje vyléčit.
Oba jste schopni těžit z toho, že jste v životě toho druhého. Znáte oblasti, v nichž se každý z vás musí uzdravit, vzájemně se k tomu vedete a podpíráte se. Rostete společně.

9. Vstoupili jste do života této osoby, když vás nejvíce potřebovala.
Tento člověk někoho potřeboval a nikdo tu nebyl. Pak jste se z ničeho nic objevili vy. Byli jste přesně tím, koho potřeboval, když vás potřeboval. Zároveň on byl tím, koho jste potřebovali vy, ale nevěděli jste o tom.

10. Díky tomu, že jste tuto osobu poznali, jste se stali lepším člověkem.
Díky tomu, že jste poznali tuto osobu, jste se stali o tolik lepšími lidmi, že je to až šílené. Oba jste mnohem pokročilejší, než jste byli před vaším setkáním. Rychle rozvíjíte své schopnosti.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho Bom 2022-01-20 11:02:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„9. Vstoupili jste do života této osoby, když vás nejvíce potřebovala. … Byli jste přesně tím, koho potřeboval, když vás potřeboval.“
Podstatné také bývá spojení z minulých životů. Píše se i o opakovaných rozporech partnerů těchže duchů, život za životem. Setkají se lidé, co měli rozpory – např. manželé. A znovu v rozporech. Po udobření už konečně se v dalších životech nesetkávají nebo konečně příjemně setkávají?

Ikona diskutujiciho Ondra 2022-01-20 18:11:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné, děkuji ❤️

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek