10 znamení, která vám Vesmír posílá, když jste na špatné cestě

27.9.2021 v Poselství 10

Přestože se můžeme cítit jako oběti vnějších okolností, v životě se mnohokrát stane, že nám někdo dá znamení o blížící se zkáze, ale my to ignorujeme. Kdybychom však pochopili, jak tato znamení vypadají, měli bychom možnost to změnit dříve, než bude pozdě.Už se vám někdy stalo, že jste si dali za úkol něco udělat, ale ať jste se snažili sebevíc, všechno, co se mohlo pokazit, se pokazilo? Nebo jste měli v souvislosti s nějakou životní situací hrozný pocit, kterého jste se nemohli zbavit?
A na druhou stranu, měli jste někdy pocit, že všechno přesně zapadá na své místo, a ono to tak bylo?
To jsou znamení. Vesmír nám svým specifickým způsobem říká, zda jsme na správné cestě životem. Bohužel jsme tvrdohlavé bytosti, takže mnozí z nás odmítají tato znamení přijmout a využít je.

Tato znamení a indicie úzce souvisejí s našimi vibračními frekvencemi. Když jsme na nízké vibrační frekvenci, naše myšlenky a pocity mají tendenci zůstávat v destruktivním stavu. Naopak při vyšších vibračních frekvencích se setkáváme s konstruktivnějšími okolnostmi, které nás vedou správným směrem. Není však jednoduché zůstat na vysoké vibraci neustále.
Když jsme na nižší frekvenci, nebo na cestě k nižší frekvenci, vesmír má tendenci nám to říkat dopředu. Pokud začnete tato znamení vyhledávat a využívat je ve svůj prospěch, můžete exponenciálně změnit výsledek svého jednání.

Zde je 10 znamení, která vám říkají, že jdete špatně:
Ohromující špatný pocit, nebo neobvyklý pocit, který normálně nemíváte.
Všímáte si, že se vám nic nedaří, když se snažíte něčeho dosáhnout.
Fyzické symptomy, jako je migréna, nebo silná bolest.
Tělesné zranění, nebo náhodná nemoc, která vede k hospitalizaci.
Extrémně špatné počasí, které přijde zcela nečekaně.
Série podivných a náhodných smolných událostí.
Nevolnost
Ztráta něčeho nenahraditelného, krádež, nebo nečekané finanční potíže.
Pokud se vám lidé ve vašem okolí náhle zdají být defenzivní.
Divné návštěvy zvířat, nebo pozorování hejna ptáků, kteří se poblíž vás chovají divně.

I když to může znít divně, musíte pochopit, že když směřujete do nižší frekvence, energie kolem vás na to reagují. Tyto energie jsou také obsaženy ve všech vnímajících bytostech, a proto mohou začít na vaši nízkou frekvenci reagovat. Nízké frekvence vyzařují energie, které ovlivní vše kolem vás.
Vy však máte moc své frekvence změnit. Zkuste jinou cestu a myslete konstruktivně. Možná budete překvapeni výsledky.

© aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Streda 2021-09-27 19:23:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bývá dobré, vybrat si určitá znamení, věřit jim. Osudové vlivy vyhoví, že to patří tomu člověku. Ale nesmí je popsat, předat jinému člověku. Aby oba posuzovali každý jinou záležitost a vysvětlovali si výsledek stejným znamením, to ne.

Ikona diskutujiciho Solara 2021-09-28 02:37:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taková znamení mohou vypadat i jako na tomto pár dní starém videu https://youtu.be/_uTr0-nuth4 , kde jsou známé „chanellerky“ sestry Podhrázské (Ebe Olie z 12té dimenze..) a to co se kolem nich poslední dobou děje…(částečně k smíchu)☺☻☺

Ikona diskutujiciho Chiquitka 2021-09-28 20:33:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdybych si při každém nezdaru říkala, že vesmír si nepřeje, abych dělala svou práci, tak asi brzy spláču nad výdělkem. Zvláště když hoří termíny na odevzdání nasmlouvaných projektů a práce neodsejpá tak, jak by měla. To pak obvykle nezbývá nic jiného, než se pořádně na.rat a všechny ty astrální škodily a závistivce pěkně spráskat na jednu hromadu. No, a pak už to všecko jde jak po másle:-)

Ikona diskutujiciho jana 2021-10-15 15:31:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

článok ako na zavolanie !

Ikona diskutujiciho Král Miroslav 2021-10-16 13:15:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem přesvědčen, že to tak funguje, jak se zde popisuje. Já si k tomu přidám. Doposud jsem tomu říkal, že nade mnou bdí můj anděl strážný. Každý den mu děkuji, že mě chrání. A on mě krásně chrání. Měl jsem mnohokrát situaci, která mohla skončit tragicky, ale díky němu se nestala. Např celý týden mi dával najevo, nejezdi na tom kole. Denně jsem píchnul. Až ve čtvrtek jsem dojel do práce s asi 10 defekty během 9km. Z práce jsem měl další. Při opravě jsem zjistil, že mám špatné přední ložisko v náboji. Slíbil jsem mu, že zítra na tom už nepojedu. A dojel jsem v pořádku. Nebo jedu pozdě večer a píchnul jsem, díra v plášti z boku, duši jsem vyměnil. Druhý den po práci chci duši nalepit. Ani v duši ani v plášti díry nebyly !!! Anděl mě nenechal pokračovat, protože pravděpodobně by mě čekala nehoda po cestě domů. Nebo, hrál jsem hokej do 60ti. Měl jsem tři po sobě těžké úrazy. Tak jsem pochopil, že je to varování, a skončil jsem s tím. Žijeme, ale musíme pozorovat dění kolem sebe, zamýšlet se nad svým chováním, pozorovat, co se nám chce říct „shora“. A pak se řídit těmi „pokyny“.

Ikona diskutujiciho Rudolf 2021-10-16 15:09:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano. Přesně takto to funguje a přesvědčil jsem se o tom bohužel na vlastní kůži. Roky jsem chtěl s rodinou v osmdesátých letech emigrovat. Nevěděl jsem že to není moje životní parketa. Taky odkud bych to mohl vědět. Vybavil jsem povolení výjezdu na západ s celou rodinou a hajde do utečeneckého tábora v Rakousku. Už při jízdě k táboru jsem začal mít nepříjemné pocity a předtuchy. Vrchol byl před bránou do tábora. Tam jsem dostal největší a nejtěžší předtuchu. Bránu jsem vnímal jako skteněnou stěnu, kterou když projdu tak padnu mrtev. Od tábora jsme se vzdálili a druhý, potom třetí a čtvrtý den jsem to opakoval stále znovu a znovu se stejným výsledkem. Nakonec jsme se vrátili domů do ČSSR. Tam na mne padla tíha vlastní neschopnosti až jsem se dosta do negativního myšlení. Z toho mne vyslobodila těžká fraktura nohy s kterou jsem byl tři týdny v nemocnici a třikrát na operačním sále. Najedou jsem měl cíl vyzdravit se a to se mi povedlo po sedmi měsících bez následků. A celkově mě do dvou let s této šlamastiky vyslobodil rok 1989. Ano, přesně takto to funguje. Takto jsem to vnímal a vnímám dodnes! To co jsem čekal od pro mne zapovězeného blahobitu na západě se mi nakonec splnilo doma.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-16 15:17:00
Ikona diskutujiciho
sipka

❤ úžasná životní zkušenost ❤ díky za sdílení

Ikona diskutujiciho iva 2021-10-17 10:13:56
Ikona diskutujiciho
sipka

milý rudolfe, jsem přesvědčena, že to bylo ale úplně naopak – ta znamení vám měla ukázat, že máte být doma, že patříte do své rodné země a nikam jinam a že jste se vydal cestou lži a klamu.
rozhodně nešlo o žádný blahobyt a jen jste se nechal nalákat na falešné pozlátko západu – splet jste si konzum a spotřebu s dobrem a svobodou!!, skutečně nevím, jak vás mohl osvobodit rok 89, když to byl začátek pádu naší krásné země do spárů Zla a temných z Deep statu, začal rozvrat naší země a tunelování ve velkém … z celého srdce doufám, že právě z tohoto „podobání se západu“ nás vysvobodí rok 2021 a 2022!!!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-17 10:53:21
Ikona diskutujiciho
sipka

… mno, jestli přežijeme povinné očipování tak snad jo :-/

Ikona diskutujiciho Rudolf 2021-10-18 12:37:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den Ivo, trochu jsme se nepochopili. Já jsem reagoval pouze na článek a na to co v ně bylo napsáno… 10 znamení že jdete špatně….. Nehodnotil jsem tedy současnou politiku. Věnoval jsem se pouze duchovní stránce. Ale mohu i k politice. S pohledu 80-tých let byla situace úplně odlišná od dnešní doby. Chybělo tady spousta konkrétních věcí, které nám tehdy k praktickému životu chyběli a dnes nám lezou na nervy, protože nový politický systém nám udělal za 30let ze života pořádný tóčo. Dnes si občas přečtu články například na Tadescu, kde jsme nabádáni ve smyslu seďte doma a dívejte se jak síly dobra ( např. Bílé klobouky…za nás všechno vyřeší a to během krátké doby) a všechno bude super… Z historie podobný příklad nepoznám. Vždy se lidi za svoje poznání museli postavit sami, samozřejmě když je někdo zorganizoval. Budu ale rád když nás někdo vyslobodí od podobání se západu už v 2021 a 2022!!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek