10 Znamení od Vesmíru, která vám říkají, že jdete špatnou cestou!

7.12.2021 v Poselství 14

Někdy se v životě můžeme ztratit, nebo uvíznout v jednom bodě. Můžeme se také ocitnout na cestě, která se nezdá být v souladu s tím, co si přejeme. Pokud pochybujete o tom, zda jste na správné cestě, pokud vám věci začínají připadat jakési nevyvážené, zde je 10 znamení, která vám Vesmír pošle, aby vás varoval a pomohl vám najít správnou cestu.1.) Nehody z neopatrnosti
Narazili jste si dnes už několikrát palec u nohy, nebo jste si narazili brňavku? Dost možná je to znamení od Vesmíru, že byste měli zpomalit a zamyslet se, než podniknete další kroky vpřed. Narážení do věcí a neustálá lehká zranění by mohla být znamením, že ignorujete svou intuici, nebo nevidíte pravdu v určité situaci. Říká vám to zkrátka, že jste nepozorní. I když se může jednat o pouhou nehodu, pokud se vám to stává opakovaně, zastavte se a opravdu se nad sebou zamyslete.

2.) Zapomnětlivost
Pokud se vám opakovaně stává, že ztrácíte věci nebo na ně zapomínáte, může to být znamení, že se potřebujete více soustředit a uzemnit, než budete pokračovat dál. Může to být také znamení, že si potřebujete ujasnit, co chcete od života a čeho chcete dosáhnout. Zapomnětlivost také může být projevem rozrušení vašich energií, které jsou chaotické a tento chaos se projevuje nepořádkem v mysli. Kromě zapomnětlivosti sem patří i roztěkanost, nesoustředěnost a vnitřní neklid.

3.) Pořád chodíte pozdě
Ať už se opozdíte proto, že jste uvízli v zácpě, nebo proto, že jste ztratili pojem o čase, opakované zpoždění nebo pocit, že musíte neustále závodit s časem, je znamením z Vesmíru, kterému byste měli věnovat pozornost. Pozdní příchody, nebo pocit neustálého nedostatku času znamenají, že se příliš rozptylujete a nejste v souladu s tím, co skutečně chcete dělat. Když jste v dobrém proudu života, čas plyne spolu s vámi, ale když se od tohoto proudu oddělíte, je pravděpodobné, že začnete s časem zápolit.

4.) Máte doma borčus
Bez ohledu na to, jak usilovně se snažíte uklízet, vás nepořádek jednoduše pronásleduje, nebo se pořád záhadně hromadí v jednom místě vašeho domova. Nepořádek může být znamením, že nevidíte pravdu, nebo že se vyhýbáte vyčištění něčeho z minulosti, co uvízlo ve vašem podvědomí. Oblast vašeho domova, kde se nepořádek vyskytuje nejvíce, může také naznačovat, jaký je jeho základní emocionální důvod. Například nepořádek v kuchyni může naznačovat problémy s dáváním a přijímáním lásky a výživy, zatímco nepořádek v ložnici může naznačovat problémy s intimitou nebo vztahy.

5.) Rozbíjení a padání věcí
Pokud zjistíte, že neustále omylem rozbíjíte nějaké věci, může to být znamení, že jdete destruktivní cestou, nebo že sabotujete sami sebe v dosahování úspěchu. Může to také naznačovat, že se potřebujete uvolnit a odevzdat se více proudu. To platí zejména v případě, že se vnitřně cítíte zaseknutí nebo stagnující.

5+1.) Nemoc
Pokud se u vás opakovaně objevují infekce, kašel nebo nachlazení, může to být znamení, že byste měli zpomalit a přehodnotit směr svého života. Může to být také znamení, že svá životní rozhodnutí děláte na základě toho, co chtějí ostatní lidé, a ne na základě toho, co chcete vy. Opakované onemocnění je také znamením, že máte změnit svůj životní styl, abyste mohli více odpočívat, získat víc energie a mít více prostoru se ze života i zaradovat.

7.) Nechcete o tom přemýšlet
Nechcete na to myslet, nebo o tom mluvit? To je jasné znamení, že se vám nedaří vidět pravdu o směřování vašeho života. Když o něčem důležitém nechcete mluvit nebo přemýšlet, je to často proto, že se intuitivně bojíte slyšet odpověď. Může to být také tím, že víte, co je třeba udělat, ale bojíte se v této věci jednat. Pokud se přistihnete, že potlačujete své myšlenky, nebo se bojíte do toho ponořit, je to přesně to, co udělat máte.

8.) Úzkost a stres
Pokud se vám před každodenním nástupem do práce vkrádá do břicha nával úzkosti, může to být jasné znamení, že nejste na správném místě. Úzkost se samozřejmě může objevovat z různých důvodů. Ale pokud zjistíte, že se neustále cítíte být ve stresu nebo úzkostní poblíž určitého místa nebo určité osoby, je to varování. Úzkost a stres obecně mohou být také znamením od Vesmíru, že potřebujete ve svém životě provést nějaké razantnější změny a sladit to, co děláte, s tím, čeho chcete dosáhnout.

9.) Problémy s dokončováním projektů
Dostáváte inspiraci k zahájení nějakého projektu, ale pak se vám to nikdy nepodaří dokončit? Neschopnost dotáhnout projekt do konce je jasným znamením, že jste vyvedeni z rovnováhy, nebo vám v životě chybí uzemnění. Může to být také znamení, že projekty, které chcete vytvořit, nejsou v souladu s vaší cestou, nebo vašimi pravými záměry. Pokud máte potíže s realizací svých nápadů, nejlepší je jít do svého nitra a odevzdat se proudu Vesmíru. Když to uděláte, může se objevit nová cesta, která vám pomůže váš nápad uskutečnit. Potíže s dokončováním projektů jsou obvykle znamením, že se musíte vzdát nadbytečné kontroly a také si více věřit, abyste mohli pokračovat v cestě.

10.) Pocit nudy
Pokud se přistihnete, že vás život nudí, je to velmi silné znamení, že nežijete naplno. Život je úžasný a plný příležitostí. Není důvod, proč byste se měli cítit znuděně. Pocit nudy přichází tehdy, když jste se ve svém životě stali příliš pohodlnými a možná jedete na autopilota, místo abyste každý den prožili naplno.

Pokud se cítíte znuděně, možná se podívejte, kde můžete ve svém životě něco změnit, například si pořídit nového koníčka, změnit povolání nebo cestovat.

Vesmír nám vždy posílá znamení, aby nám pomohl nasměrovat nás na správnou cestu. Nejlepší, co můžete udělat, je důvěřovat své intuici, když se vám nějaké znamení objeví, a zůstat otevřený možnostem.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-12-07 11:30:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, jednu dobu jsem měl takové problémy, ale už se to tak nějak asi zlepšilo. Ale mě teďkom vrtá trochu hlavou jiná věc, dalo by se říct přesně opačná. Věnuji se práci se dřevem a u té platí, že zaručený postup jak něco pokazit, je, že si necháme něco rozpracované, pak na to dlouho nesáhneme a pak se to naráz snažíme co nejrychleji dokončit. A kupodivu, v téhle situaci jsem byl nedávno také, a dopadlo to tak, že jsem sám byl výsledkem udiven a ndašen, jak se mi to povedlo. Taky jsem dělal nějaké další zakázky, a dopadlo to přesně stejně, dlouho se mi do toho nechtělo a když jsme se pak ve stresu do toho pustil, dokončil jsem to v něuvěřitelně krátkém čase a výsledek byl tak skvělý, že jsem se sám nestačil divit. I moji zákaznííci byli víc než spokojeni, bylo to vidět i na jejich očích. Zrovna včera jsem šel znovu do dílny, abych si něco udělal a kupodivu bylo to stejné, šlo to až moc dobře, práci jsem sice kůli zimě nedokončil(v dílně netopím a trochu mě záblo do ruk), nicméně už teďkom to vypadá perfetně, a já vím, že to prodám. Můžu se zeptat, zažíváte někdo další něco podobného v poslední době ?

Ikona diskutujiciho klara 2021-12-07 20:50:35
Ikona diskutujiciho
sipka

stenly919, mám podobný stav – rozrobených viac vecí, ale paradoxne, posledný polrok nemám problém ich dokončovať a to navyše v kľude a bez stresu a s radosťou. Vyberiem si intuitívne tú z nich , na ktorú mám práve náladu a ide to s ľahkosťou. Celé je to v tom, že v poslednom čase som v takom vnútornom kľude, že chuť na prácu (nie je to moje zamestnanie) prichádza úplne prirodzene.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-07 12:38:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podľa mňa je to ok, keď sa niečo nedorobí (keď človek na to nemá chuť a nervy) a odloží sa to na potom (keď sa na to bude cítiť, alebo už nebude mať na výber a musí to dokončit).

Niekedy sa stáva že človek má niečo v pláne a z nejakého neznámeho dôvodu sa do toho nepustí. A neskôr zistí že to bola blbosť a je vlastne rád že to neurobil. V takýchto prípadoch platí že to bola špatná cesta.

Ikona diskutujiciho Eva 2021-12-14 10:32:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teď dělám něco, o čem váhám, zda to má smysl – ale stále to nejde dokončit – rozbitý počítač, nenaskenované doklady, neposlaná celá zpráva -nikdy se mi to dříve nestávalo- ale to jsem byla nadšená z práce. Teď bych spala až……nic se mi nechce.

Ikona diskutujiciho Heretik 2021-12-07 13:18:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A to se pořád ještě necháváte šikanovat tou… číslicí? 😉

Teď vážně. Vypadá to úplně přesně stejně učebnicově jako takzvaná „neodstraněná posthypnotická sugesce“ podle kroměřížské hypno-psychiatrické školy. Dost možná jste byla někdy hypnotizována, v dětství třeba, v takzvané dětské psychologické poradně nebo dokonce v nějakém náboženském kultu.
Výsledný efekt vypadá zcela shodně jako kdyby původní sugesce Vašeho hypnotizéra zněla „po skončení hypnózy nesmíte používat číslici šest“ a tato sugesce Vám už nebyla posléze nikdy odstraněna, třeba proto, že jste se již nedostavila na další hypnotické sezení.
Dlouhodobým výsledkem u takto psy-modifikovaných obvykle bývá akutní úzkost projevující se při nutnosti použít ‚zakázanou‘ číslici nebo dodatečně konstruovaná racionalizace ospravedlňující neochotu ji používat k praktickým účelům.
Jenže, pravým účelem této techniky není zakázat člověku konkrétní číslici, ale rozvíjet v něm právě tu úzkost, hněv, strach a další navazující efekty. Je to jen iniciační forma k dalším postupům ovlivňování psychiky.

Tyhle psycho-technologie převzala a dále sdílela kanadská tajná služba ve spolupráci s bývalými československými hypnology v návaznosti na některé CIA a MI6 projekty již v 70.-80. letech. Je to historicky dobře zdokumentované, spolupráce z obou stran železné opony, ale zejména Anglo-Saxoni jsou v aplikacích těchto technik velmi brutální. Dodnes.

Máte svůj vlastní talent k magii, najděte si to v sobě (celý ten imperativní program) a vypněte si to sama.
Nebo si sežeňte knihu: Stanislav Kratochvíl: Hypnóza, Experimentální přístup, Academia 1986 a najděte si tam jak tyhle věci přesně fungují.

Jo a dík za upozornění, jdu uklízet 😉 a třeba ještě dojde i na ty odložené projekty…

Ikona diskutujiciho Emily 2021-12-07 20:17:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste bych jako bod doplnila depresi, to take vzdy naznacuje, ze je treba neco zmenit.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-07 22:43:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Až na asi dva body to mám všetko a dlhodobo. Tak asi idem špatnou cestou už pár desiatok rokov 😀

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2021-12-07 23:13:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mě se furt dějí nehody díky tomu sem si v práci vysloužil přezdívku životní pojistka to jednou těsně vedle mě spadl 50 kilovej plech nebo ze stroje vyletěla špatně upevněna forma a těsně mě minula ta forma važí 100 kilo letěla přes celou dílnu nebo mnou prošlo 220 voltu a jednou chytl olej a nebylo ho moc asi stejně množství jak se používa na pánvičku tak si říkám vodou to hasit nesmíš sfouknu ho silným proudem vzduchu ze vzduchové pistole jako svíčku ale to sem neměl dělat jak mile sem foukl najednou šlehoun až ke stropu-)))

Ikona diskutujiciho Průtokáč 2021-12-08 00:44:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, mohla by si prosím analyzavat tento klip: https://m.youtube.com/watch?v=I7JAwBwfoAU Je to nová deska od skupiny Traktor. Nikdy jsem je extra neposlouchal, ale znám je z doslechu dlouho. Jsem zvědav jestli mi potvrdíš to co si myslím. Podle mého je tam ve zpomalených záběrech naznačeno podprahové vysílání v TV. Dále v textu vysvětlováno jaký má vliv naše mysl na hmotnou realitu. Netušil jsem, že jedou takový to narativ. Jinak se moc podobáš mé neteři.😁😆🤣

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-08 11:49:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten klip je vizuálně tak strašně odpornej, že jsem to vypla. Rozbor dělat nebudu. Je to hnus.

Ikona diskutujiciho jarca 2021-12-13 02:10:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Schválně jsem se na ten videklip koukla. Je to hnus fialovej.
Napsala jsem k tomu komentář, a když jsem pročetla pár komentů, nestačím se divit, jakej „vkus“ mlaďoši mají.
Totálně vymytý hlavy!

Ikona diskutujiciho starej womastek 2021-12-13 10:57:40
Ikona diskutujiciho
sipka

podpahovy nepoprahovy … paradni klip a na dnesni dobu i vytecny text

Ikona diskutujiciho starej womastek 2021-12-13 10:47:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tvl mam 11 priznaku z 10 :-))))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-13 11:51:49
Ikona diskutujiciho
sipka

v tom případě potřebuješ vyměnit olej

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek