10 znamení, že jste vysoce intuitivní empat, citlivý na energii

3.10.2020 v Energie 10

Tyto projevy vám ukážou, jestli jste intuitivní empat, který je citlivý na energii. 
Naše těla mají pět základních smyslů: hmat, čich, chuť, zrak a sluch. Nesmíme však zapomenout na smysly naší duše: intuici, předvídání, důvěru a empatii. Rozdíly mezi lidmi spočívají v používání těchto smyslů. Většina lidí neví nic o duševních smyslech, zatímco několik lidí se na ně spoléhá, stejně jako na své fyzické smysly, a možná ještě více.Náš vesmír funguje na vlnění nekonečných frekvencí. Všechno, co vidíme, děláme nebo cítíme, vibruje a vytváří kolem sebe energie. Lidé, kteří jsou citliví, intuitivní nebo jsou empatičtí, mohou tyto energie cítit.

Mnohokrát o sobě pochybujeme nebo máme pocit, že se něco děje z pouhé náhody. Pravdou je, že často nechápeme, že jsme pravděpodobně intuitivnější než ostatní.

1. Dokážete na dálku vycítit emocionální stav svých blízkých
Empaté jsou schopni vycítit energetické pole blízké osoby, a to i když jsou jí velmi vzdáleni – třeba i tisíce kilometrů. Proto si energeticky vnímaví lidé musejí neustále klást otázku: „Jsou tyhle pocity doopravdy moje?“
Bude pro vás snazší zaujmout k tomu, co zakoušíte, rozumný postoj, když se naučíte rozumět tomu, proč se vám to děje. Způsobují to emoce někoho jiného, nebo vaše vlastní?

2. Nemáte rádi velké davy a hluk
Dobře se cítíte v malé společnosti, nebo úplně sami. Protože snadno vstřebáváte cizí energii, snažíte se velkým skupinám lidí vyhýbat. Na takových místech je příliš mnoho frekvencí a pokud jste silně intuitivní empat, všechny tyto frekvence cítíte. To vás může mást, nebo dokonce děsit.

3. Nemáte obyčejné sny, vy máte smysluplné vize
Vaše sny mají smysl, vidíte v nich propojení se svým životem. Není to jen shoda náhod. Je to vaše intuitivní síla, která dokáže vnímat energii přicházejících událostí a projevit se jako snová vize.

4. Máte mnohem citlivější fyzické smysly, než ostatní lidé
Vyhýbáte se ostrému světlu, jste citliví na chutě, vůně i doteky. Jste empatičtí, což znamená, že vaše mysl i tělo jsou v neustálém těsném spojení, což jenom zvyšuje vaši citlivost k jiným lidem a k jiným zdrojům energie.

5. Proč se něco děje prostě víte – i když to nemůžete dokázat
Máte jakési vnitřní povědomí o mnoha věcech, jakkoli nejste schopni je logicky dokázat. Jinak řečeno, máte rozvinutou intuici, která vám umožňuje správně interpretovat takové věci, které jiní lidé nejsou ani schopni postřehnout.
Stačí vám se na někoho podívat, abyste poznali, jestli mu můžete důvěřovat, nebo bude lepší se mu vyhnout.
Může se vám přihodit, že se s přáteli k jejich údivu podělíte o svoje nedobré tušení ohledně někoho blízkého, načež vás dotyčný po nějaké době opravdu podvede.

5+1. Na vaši citlivost poukazují i jiní lidé.
Nejednou už jste od lidí kolem sebe slyšeli, že jste mimořádně citlivý člověk. Často se diví tomu, že chápete a cítíte mnohem více, než oni sami. Někteří lidé to obdivují, jiné tím můžete dráždit.
Celé své dětství jste poslouchali věty jako (a možná i v dospělosti stále slýcháte): ,,Nebuď tak přecitlivělý, tolik to neprožívej, tak si to tolik neber, proč ti pořád něco je a ostatní jsou v pohodě, proč se straníš, proč tam s námi nechceš jít, když všichni ostatní jdou?“

Citlivost je však vrozená, pevně zakodovaná do vaší biologie a nelze se ji odnaučit, ani ji potlačit. Nezbývá vám žádná jiná možnost, než se s ní naučit pracovat a snažit se co nejlépe pochopit a respektovat své schopnosti.

7. Poznáte lháře
Umíte skvěle číst v řeči těla každého člověka, stejně jako snadno dokážete vycítit jeho mentální a emocionální stav. Jakmile někdo lže, ihned vzbudí vaši pozornost jeho měnící se energetické pole a tón jeho hlasu. Máte vrozený detektor lži. Nepotřebujete žádné důkazy, ale vnitřně lež cítíte. Přesto se mnohokrát rozhodnete lháře neodhalovat a necháváte si to pro sebe.

8. Nesnášíte násilí
Nesnášíte násilí v každé podobě. Může se vám udělat zle i při sledování snímků násilností v televizním přenosu nebo ve filmu. Důvodem je vaše schopnost okamžitě se vcítit do pozice jiného člověka a s ní spojené představy vlastních prožitků na místě toho druhého.

9. Udržujete kontakt jen s pár lidmi
Máte spoustu známých, ale je jenom pár lidí, ke kterým cítíte hluboké spojení na úrovni své duše. Znáte se už mnoho let. Oni vám rozumí a vy jim věříte.
Nechcete přijít do kontaktu s lidmi, kteří mají špatnou energii. Raději se držíte svých léty osvědčených blízkých kontaktů, ke kterým cítíte speciální pouto.

10. Lidé k vám přicházejí hledat útěchu
Většina lidí za vámi přichází, aby si ulevila od svých osobních problémů. I když nemůžete vyřešit jejich problémy, cítí se lépe, když s vámi mluví a tráví s vámi čas. Získávají sílu z vaší energie.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kešo 2020-10-03 07:45:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vďaka za výborný článok! Correy Goode je tiež intuitívny empat. U Davida Wilcocka často spomína presne tieto „symptómy“. Práve pre to ho niekoľko krát zaradili do programu „20 and back“. Nechcem si nič nahovárať, ale zistil som, že body 2,3,4,5+1,8,9 dosť často prežívam. Ťahá sa to so mnou už od detstva. Niekedy je to intenzívnejšie, niekedy menej intenzívne. Vedome to ale nemôžem ovplyvniť.

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-10-03 14:56:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Dokážete na dálku vycítit emocionální stav svých blízkých
nedávno jsem celý den myslel na jednu známou, a o několik dní později jsem se dozvěděl, že v ten den co jsem na ni myslel, zemřel její kamarád…..

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-10-03 17:43:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3. Nemáte obyčejné sny, vy máte smysluplné vize
Vaše sny mají smysl, vidíte v nich propojení se svým životem.

zrovna na dnešek se mi zdál zajímavý sen, akorát osobu z té reality jsem zatím zde nepotkal….ale byla by pro mě velmi prospěšná….

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-03 19:49:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tenhle článek je moc hezkej a moc výstižnej:)

Ikona diskutujiciho Šárka 2020-10-04 11:23:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skoro všechno se mnou souhlasí,až na to poslední 🙂

Ikona diskutujiciho Petra 2020-10-11 15:54:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to naopak, chodí za mnou lidi pro útěchu když je jim nejhůř. Týká se to těch, se kterými se jinak nijak nepřátelím. Ale ze zbylých bodů fakt nemám asi nic, nebo ne výrazně, a jsem si téměř jistá, že pokud něco nejsem, tak „vysoce intuitivní empat citlivý na energii“. Jen úplně normální člověk kterých je tenhle svět plný. Kdysi jsem se tomu divila proč to dělají, když jim asi nemám moc co nabídnout, nejsem mateřský typ, ani pečovatelský, ani filozof… no, postupem času jsem dospěla k názoru, že jsem celkem uzavřená a zoufalý člověk, kterému se vše hroutí, tak zřejmě potřebuje načerpat jakýsi „klid“, a impuls aby se mohl odpíchnout ode dna a podvědomě ho (marně?) hledá zrovna konkrétně u mě.

Jinak mezi jednotlivými body mě pobavil ten způsob vyhnutí se šestce. Pokud bych se chtěla vyhnout šestce, tak prostě nebudu počítat a nechám věci plynout „jen tak“. Ono ve většině případů není zase tak důležité přesně kvantifikovat KOLIK čeho je. Pro intuitivní empaty obzvlášť.

Ikona diskutujiciho beruška 2020-10-04 23:39:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ja už som si chcela myslieť že som divná keď toto dennodenne zažívam. Pri niektorých ľuďoch neviem vyjadriť či je dobrý zlý proste je okolo neho „prázdno“ akoby vedel uzavrieť svoje ja aby ho niekto neprečítal.

Ikona diskutujiciho zolla 2020-10-11 19:50:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a já si myslela, že jsem divná, to celé je o mně..

Ikona diskutujiciho kelinka 2020-10-13 01:48:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímavé, že až na jedno, alebo dve znamenia na mňa sedí všetko. Ku mne chodia ludia o radu, vyrozprávať sa a ja nedokážem povedať nie. Každého si vypočujem. Niekedy i do noci. Vždy hovoria, že u mňa ked, sú cítia pohodu a klud sú taký uvolnený a povedia mi všetko, čo i svojej rodine nepovedia. Niekto ma požiada o stretnutie na kávu, i ked sa mi nechce, alebo je zlé počasie, aj tak nepoviem nie. Nedokážem to. To slovíčko NIE, mi nejde z úst von.

Ikona diskutujiciho Jan 2020-10-13 08:47:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proc 10 ukazu, proc ne 11, 12? Neni to prece desatero. Ja mam jedenacty: Nesdilim rad sve pocity s jinymi. Neshledava se to s porozumnenim. Myslim si sve. Pochopitelne se jimi ridim.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek