108. Dotazník

22.12.2014 v Čtenáři 113

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Co si myslíš o alkoholu ve vztahu k vývoji člověka a jeho schopnostem? Jsi pro úplnou abstinenci od všech drog, nebo dle Tvého názoru nevadí, když si člověk občas něco dá?

V životě platí, že všeho moc škodí. Žádný extrém není dobrý a dříve nebo později se zvrhne a pošle člověka na sebedestruktivní cestu. Extremismus v jakékoliv podobě, je projev strachu a vnitřní blokace.

Proto všechno v životě dělám tak, abych nic nepřeháněla. Tedy ani to duchovno, ani to vegetariánství, ani tu abstinenci. V praxi to vypadá tak, že jednou za dva týdny mám maso a občas si dám víno, pivo, medovinu, nebo ořechovku. Nepiju však moc a jen tehdy kdy jsem zdravá, cítím se dobře a troška alkoholu mě akorát ještě více zrelaxuje a uvolní mozek. Když člověk pije jen když je zdráv a neřeší si tím žádný problém, stává se z alkoholu občasný relaxant, protože nemá potřebu se opíjet.

Tvrdý, destilovaný a v továrnách vyráběný alkohol nepiju prakticky vůbec, jdu pokud možno jen po tom, co vzniká přirozeně a co pily generace našich předků. Tedy to, na co je lidské tělo generacemi nastaveno a v pohodě to přijme i zpracuje.

Také o tom, že některé druhy alkoholických nápojů jsou velmi zdravé, není sporu. Nevidím důvod vyhýbat se vínu, když vím, že ve správné míře je zdravé. Nemám důvod nedělat si každý rok domácí ořechovku, když vím, že odčervuje… A Švédské kapky (léčivý bylinný výluh na střevní potíže, ale já je používám úplně na všechno) mají přece taky 40% alkoholu. A vyléčíš s tím zanícenou ránu, uhry, váčky pod zubama, afty, průjmy, břichabol. – Geniální věc!

2. Co volná energie … myslíš, že v dohledné době (tím myslím, že se toho ještě dožijeme) je šance na masové rozšíření volné energie a odstřižení od rozvodné elektrické sítě?

To elity nikdy nedovolí. Už se kvůli povraždily stovky (možná tisíce) lidí a bude se v tom pokračovat dál. Dokud nebudou elity svrženy a jejich moc nepadne, nebude lidstvo nikdy svobodné.

3. Myslíš, že se dá nalézt nějaká univerzální jediná pravda o světě, nebo jsi zastánce toho, že co člověk, to „jedna malá pravda“?

Podle toho, o čem mluvíš a jak to myslíš. Pravda je vždy jen jedna, ale když se na ni dokážeš dívat z mnoha úhlů pohledu, potom dokážeš pochopit i to, když ji někdo nevidí, nebo jedná jinak, než by podle Pravdy měl. (Tedy že má vlastní pravdu a z jeho úhlu pohledu všechno vypadá jinak.)


4. Uz dlhé roky ma strasne trápia znamienka. Mám ich veľa! A su moc viditeľné. Neviem co robiť. Ku kožnej nechcem ísť. Mám 14 a ani rodičia to nechcú, vraj to nepotrebujem. Ale podľa mňa potrebujem! Chcem sa spytat nedá sa ich nejak zbaviť? Alebo aspoň nie je nieco, nejaké krémy, vďaka ktorým by vybledli? Aspoň čiastočne? Naozaj ma to trapy. Ocenil by som čokoľvek co by mi pomohlo.

Znamínka způsobuji určité kmeny parazitů, s tímto by ti měl pomoci zkušený homeopat. Na kožním to zevnitř léčit neumí, protože tohle ani nevědí. To je opravdu zbytečné.

5. Co si myslíš o židovské hvězdě? Je konstruktivní nebo destruktivní?
Mate mě, že má 6 cípů, což je dá považovat za destruktivní, ale na jednu stranu prý zobrazuje spojení ženského a mužského principu (ta „normální pyramida“ prý zobrazuje mužský aspekt – jakože hrot a a ta „obrácená pyramida“ prý zobrazuje ženský aspekt – lůno). Dost by mě to zajímalo, takže předem moc děkuji 🙂

Jak už jsem psala nahoře, pravda je jenom jedna, ale vzhledem k tomu, jak obecenstvo nevraživě reagovalo na moji výuku symboliky, znovu opakuji, že už to znovu dělat nebudu, takže je většinou zbytečné se mě na to ptát. Speciálně, když se to týká nějaké menšiny.

6. A ještě by mě zajímalo, zda lidé, kteří se narodili úplně ve stejný den, měsíc i rok, něco spojuje, jsou si podobní (povahově) a jestli si téměř automaticky rozumí. A jak to mají lidé, kteří se narodili pouze ve stejný den a měsíc, též mají teoreticky k sobě nějak blízko? 🙂

Zkus si trošku nastudovat numerologii a porovnej si ty lidi, uvidíš sám, nakolik to sedne. Budeš čučet.

7. Sú nejaké druhy alkoholu ktoré nedoporučuješ piť? Ktoré druhy alkoholu sú najlepšie (vodka, borovička/gin, víno, atd..)? Napríklad taký absinth by mohol vypáliť parazity. Z piva sa hlúpne, fernet a rum je hnus, takže tieto si dovolím z tých lepších vyškrtnúť.. no ale pýtam sa na tvoj názor.

Jen to, co jsem psala v otázce jedna. Tvrdý alkohol (cokoliv nad 40%) je naprosté tabu, ničí organismus. S 40% ale také opatrně, používat jen jako lék.

8. Co rikas na pisnicku Wishmaster (odNightwish) v podani Van Vanto? Znas skupinu Wintersun, Two steps from hell? Libi se Ti sborove pisne?

Originál je beze sporu mnohem lepší, nevím co to měli za blbý nápad zpívat v doprovodu ,,dilydilydamdam“, zní to pak jako nějaká divná parodie. Taky tam měli celkem dost falešných a neladících pasáží, které do sebe nezapadaly. Trhalo mi to uši. Nightwish mají pro mne hodnotu hlavně v tom, že dokáží tvrdou hudbu interpretovat jako melodickou, čistou, nemají skoro vůbec falešné disharmonické pasáže a pořád je to přitom metal. Což se o této předělávce v žádném případě říct nedá.

Ale zpracování klipu super a hlavně mi šel mráz po zádech ze zpěvačky, ta je velice nadaná. Jdu si o ní něco nastudovat a vyšmejdit více z jejího zpěvu.

Two steps from hell mám komplet, dokonce překonvertované do 432hz 🙂

9. Chtěla by jsem se zeptat, jak je to s šungitem? Je dobré nechat si jím zenergetizovat vodu? Většina lidí o něm mluví jako o velké záhadě, alespoň co jsem četla. Co si o něm myslíš ty? Kdesi jsi psala, že jsou všechny černé kamínky špatné, je to tak i s šungitem?

Šungit je výjimka potvrzující pravidlo (každé pravidlo má výjimky). Šungitová voda je velice zdravá a léčivá, dokonce i vodu chrání, že déle vydrží uskladněná a neskazí se. Určitě kup a určitě nakládej do vody, vyplatí se ti to na lepším zdraví.

10. Zajímalo by mě jak se očišťuješ od negativních energií a nánosů. Máš na to nějaké cvičení?

Na energetizaci své bytosti běžně nic nepotřebuju, protože jsem velice konstruktivní člověk, žiju klidný tichý spořádaný život, takže nemám tento druh problémů. Ale stane se mi třeba, že se s někým setkám, kdo na mě nahází svůj bordel, nebo mě vysaje, když se ho nezvládnu rychle zbavit. A to je problém, protože jak mi klesnou energie, tak mě strašně bolí hlava, je mi na vracení a nedokážu usnout, takže se musím okamžitě začít napravovat. Funguju prostě na určité rezonanci a když mi ji někdo sebere, musím se k ní rychle vrátit, protože na nízkých energiích nejsem schopná fungovat.

Na to pak mám energetickou kartičku od TM (zasvěcení vědí), mám prsten atlanťanů a nově mám k dispozici svoje energetické krystaly (které jsem avizovala že budou k dispozici na mém e-shopu, z technických důvodů to zatím není zrealizované, ale slib pořád platí… zatím je mám pro svoji potřebu, prodej začnu, až jich budu mít dostatek i pro ostatní… velice se mi osvědčily). Taky mám k dispozici velké křišťály do ruky a na očistu domova mám nejenom zařízení, ale také jsem zásobená silicemi, kadidlem, zápalnými uhlíky, kadidelnicí… A když pojmu podezření, že je potřeba, vyčoudím pořádně celý dům, abych si udržela vysoce energetické prostředí, které pro sebe a pro svoji práci nutně potřebuju. Snažím se předcházet takovým problémovým situacím, takže se nestýkám s destruktivními lidmi. Nehody se ale přesto občas stávají, člověk nemůže pořád žít ve své krásné bublině, občas přijde setkání s tou běžnou lidskou realitou, anebo nečekaný zvrat.

Taky samozřejmě můj kocour je velmi léčivá bytost, která vidí energie líp než já. Pozná, jestli je člověk u vchodových dveří dobrý nebo ne, a dává to velmi jasně najevo ještě dřív, než stihne vůbec zmáčknout zvonek. Je to věrný průvodce a rádce. Občas ho schválně pokládám na místa, kde chci, aby čistil energii. Takže ho ukládám i na svou postel na deku, když jsem měla třeba v noci špatné sny, nebo divné pocity… Ale když mi tam spává, je všechno dobré.

(edit: Tento článek byl napsaný hodně dopředu, takže energetické krystaly už k dispozici JSOU. http://www.kramky.cz/alue)

11. Znáš způsob jak rozvíjet moudrost a inteligenci?

Žeby vědomým žitím?

12. Zajímalo by mě co si myslíš o celibátu. Má to podle tebe nějaký přínos? Taoisté věří, že když člověk vydrží bez jakékoliv sexuální aktivity (masturbace, sexu) víc jak tři měsíce, tak se jeho tělo vrátí do stavu novorozeneckého děcka a nebude mít sexuální potřebu. Co si o tom myslíš? PS: Já už měsíc a půl sexuálně abstinuji. Zatím se držím, ale někdy zažívám silné napětí.

Celibát je naprostý nesmysl, který si vymyslela náboženství a jiné pochybné systémy víry. Také proto jsou skoro všichni pánové, co slouží mše v kostelech, pedofilové a úchyláci. Tím neříkám vůbec nic nového, nebo tajného, odhalených afér je po celém světě plno a kdo chodil do kostela, ledacos i sám zažil, nebo slyšel… Zkrátka jim z toho přeskočilo, dodržovat se to nedá, je to proti přírodě. A my jsme příroda, i když si nalháváme, že ne a že příroda je tam někde venku.

Já preferuji soulad s přírodou: Jdi do přírody a běž se podívat, jak tam žijí všechny bytosti. – Bohatě souloží, dokonce hned několikrát do roka (podle druhu). Dokonce ani masturbace není v přírodě žádné tabu, děje se hojně.

Nebo si pořiď psa a sleduj, co ve volných chvílích provádí… Nebo pokud mi nevěříš, vysvětlí ti to tato veverka:

Caught this perverted little buggar loving up my GoPro.

https://www.youtube.com/watch?v=Awp7v1YIgps

… Mimochodem toto video jsem nenašla sama, dal ho do svého okénka tomáš marný na prvopodstatě. Když jsem se ho jen tak mimochodem zeptala, jestli ví, co tam vlastně dal za video a co tam dělá ta veverka na konci, byl z toho celkem vykulený. ,,Ne, ona ji jenom okusovala… Já myslel že .. ee?“ 😀

Například církev si sexualitu démonizovala, aby měla lidi za co trestat a čím strašit. Osvoboď svou mysl od těchto hloupostí a otevři oči, inspiruj se životem okolo tebe a sám uvidíš, jak to má správně být. Neříkám, ať se hned vrhneš na první ženu nebo předmět… jen abys pochopil že je to přirozené, nemáš co potlačovat a za tři měsíce budeš akorát tak na prášky a na nervy, žádné znovunavrácení se konat nebude. Běž se zeptat do kostela, jak to (ne)dávaj… 🙂

Vždyť v přírodě je tolik podobností, jsou v ní i monogamní páry (labutě)…

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-23 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: :D !!

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-23 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]: To ale nezaručuje, když nenecháš svůj vynález patentovat, že si pro tebe nepřijdou… 🙂 Nad celým světem – i nad ČR – létají tzv. awaxy, které monitorují energetické dění. Přístroj na volnou energii je jimi skvěle detekovatelný. Takže si pro tebe přijdou, i když to máš schované ve sklepě. Jestli dostaneš nabídku a pak kulku do hlavy, nebo tu kulku dostaneš rovnou, nekdo tě přejede auto, to je jedno… Oni si svoje metody vypilovali kvalitně.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-23 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]:  Já ne, ani být sledována (kdo má úchylné choutky sledovat ostatní při sexu, jsou k tomu bohaté možnosti na netu, ale ať se to nevnucuje těm, kdo o to nestojí); stejně jako nechci koukat na lidi na veřejnosti vyměšující… Není nic špatného na tom, že některé aktivity mají býz soukromé, ovšem koukám, že někteří to už s představami "návratu k přírodě" přehánéjí, ono by to ve skutečnosti tak skvělé nebylo.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-23 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[53]: Ano. Dekadence nás zavedla přesně do těch srajd, ve kterých dnes jsme. A zhoršuje se to…

Ikona diskutujiciho Anon 2014-12-23 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aké máš plány na rok 2015? Nejaké očakávania, sny alebo možno predsavzatia? 🙂

Ikona diskutujiciho BE 2014-12-23 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte je jedna kategória ľudí – androgyni. Bolo zistené, že je ich asi 3 percentá / číslo stúpa../

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-12-23 23:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skúšal som vyrobiť generátor volnej energie Generador De Energía Libre 2.mp4: http://youtu.be/gMiAV8P27FY a nefunguje. Zbytočne som si pokazil zapalovač. Ale tak možno existuje i nejaký funkčný generátor, no návod na výrobu volnej energie asi len tak na YouTube nebude.

Ikona diskutujiciho awaxy? 2014-12-24 01:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tý jo, tak ten komentář mě fakt zaujal :D – jak vypadají ty awaxy? Neco jako kulaté malé drony, nebo úplně jinak?

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-12-24 02:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jestli něco víš o bytosti jménem Lilith?

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-12-24 02:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mě napadla jedna otázka. Viděla jsi někdy u někoho trojúhelníkovou zorničku, jako je např. zde u Katy Perry: http://i.ytimg.com/vi/htgJKmILuwc/hqdefault.jpg

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-24 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[58]: Awaxy jsou hodně velké a pokrývají velké plochy svými detekčními přístroji. Používají krycí mechanismy, něco jako je dis-claim modus u UFO, že nejde vidět na obloze. Jsou i téměř neslyšné. Je to velice pokročilá technologie.

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-12-24 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Se pripojim k bourlive diskuzi:)

Ikona diskutujiciho Yasminn 2014-12-24 15:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně je z těch názorů na celibát zase smutno. Nejsem katolička a nemám s církví nic společného, lidi, kteří církev nesnáší, plně respektuji, ale ať to prosím není z hloupých důvodů. někteří jsou schopní šířit cokoli o něčem, co jim vadí, i když je to úplný nesmysl, jen aby ostatní utvrdili v tom, že je to špatné.

Ikona diskutujiciho Jindra 2014-12-24 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

AWACS, viz. Wikipedia. Že to hlídá občany, aby nezkoušeli vyrábět nedovolená zařízení na volnou energii se na alternativních serverech traduje. Jestli je to pravda nevím.

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-12-24 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 8.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-12-25 00:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[57]: Na YouTube je ohledně volné energie hodně fake, ale je tam i hodně materálu pro inspiraci. Stačí zadat do vyhledávacího okénka na YouTube "Free energy".

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-25 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[63]:  Ano, taky jsem něco takového napsala už ze začátku.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-25 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[63]: Jako nekatolický křesťan mám s ŘKC některé věci společné ale taky mnohé výhrady. Jak jsem psala předtím,  lidi si svobodně volí stát se řeholníky nebo kněžími, ale stejně je docela ujeté mít celibát jako povinné pravidlo pro všechny kněží. Umím si představit, že nebýt toho, bylo by více kandidátů (ale další věc je taky, že by museli mít platy, se kterými by si rodinu mohli dovolit, což kněží nemají…i když jiná povolání jsou na tom i hůř.)

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-25 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[57]: Světová elita umísťuje záměrně na internet návody na falešné stroje na volnou energii, aby přesvědčila lid, že je volná energie blbost.

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-25 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

RE šedesát

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-25 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[61]: Když jsem viděl UFO, tak nešlo slyšet vůbec. To mě velmi raujalo, protože když startuje raketa, tak je to hromot jak prase i ve velké vzdálenosti.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-12-26 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[71]: Souhlasím. Detekováno radary může být i jiskření v elektrických obvodech (třeba u motorů v mixérech, vrtačkách, nebo ve starých motorech s jiskřišťovými rozdělovači, i při přepalování v mikrovlnkách)… to jsou anomálie malého rozsahu, které propadnou jejich filtrem, takže při chodu zařízení na v.e. při nízkých výkonech na mnoha místech by neměl být až tak problém.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-12-26 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po letitých neblahých zkušenostech z církevním vlivem nosím v sobě otázku, proč jsou dovoleni jen kněží a za celá poslední staletí nenejdeme v církvi ani jedinou kněžku. Zatímco kněží jsou uctíváni, Kněžkám lásky jsou vyhrazena jiná místa a pohrdlivé výrazy… Není už na čase, aby se v tom nastolila alespoň správná rovnováha?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-26 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[66]: Neutrina slouží především k výživě mozku, čím jich je víc, tím má mozek víc "paliva" pro svou aktivitu. Procházejí naprosto vším, jen člověk a pár vyšších zvířat má schopnost je "zachytávat".

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-26 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[73]: Církev a Satan nenávidí ženy, protože žena je blíž skutečnému bohu a je pevně spojena s přírodou. I tělesně, díky své menstruaci. – Je přirozeně intuitivní, spirituální a díky tomu se s ní hůře manipuluje, protože má i slabší ego než muž. Proto byly ženy vždy potlačovány, upozaďovány, znevažovány. Protože jsou rozumější a je to tím pádem horší materiál k výplachu mozku. Hodně by ses o tom dočetl v knize Rudý měsíc, která o ženské spiritualitě pojednává. Není to jen o krvi.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-26 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[73]: V dnešní církvi bych tu rovnováhu fakt nehledal ani vzdáleně, natož abych se snažil o nějakou "reformu" v tomhle směru… o většině z nich nesmíš uvažovat jako o rozumných lidech :D

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-26 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Q 2014-12-26 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[76]: Souhlasím. Dokonce bych řekl, že když se někdo stane součástí církve, obzvláště té římskokatolické, tak je to jistý důkaz hlouposti.

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-26 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[74]: Tak to jsem nevěděl. Mozek tedy nejspíše neutrina vyrábí.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-27 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ženy mohou být např. farářky nebo i biskupky, to záleží na konkrétní církvi, jak si to rozhodla. V těchto církvích to ale neoznačují kněz (takže ani kněžka).

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-27 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[77]: 90% všech vynálezů mají na kontě hlavně muži z těchto důvodů:

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-27 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[78]: Zas to neber tak přísně… kříž není zdaleka jen symbol smrti, ale taky například rozcestí (rozhodování), exploze, expanze… a pak si vem symboliku keltskýho kříže, ta už je úplně jiná, pak přidej různý druhy svastik… ta symbolika je neuvěřitelně bohatá, je chybou se omezovat jen na jeden výklad.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-27 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[75]: Je zvláštní, že právě církve, které přiznávají tak mimořádně vysoké postavení ženě – Marii (katolická a ortodoxní), nedovolují žádné oficiální funkce ženám.

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-27 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Q 2014-12-27 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Q 2014-12-27 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-27 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[84]: Je to divné… možná proto, že dnešní podoba církve, která už neseká hlavy a nepálí čarodějnice, pro muže není tak atraktivní jako kdysi :D haha

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-27 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[86]: Není se proč rozčilovat. Já píšu o prapůvodní podstatě ženy, o její esenci, její božské podstatě. Ne o moderních hybridech, co ani neví, od čeho jsou ŽENY. To samé se ale dá říct i o muži.

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-27 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[87]: Dávalo by to svou logiku. Když člověk začně něco (cokoliv) vyrábět, tak první kusy jsou vždy nepovedené,,

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-27 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[88]: Nenapsala, že jsou chytřejší, ale že jsou rozumnější. Ale ono se význam těchto slov hodně překrývá.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-27 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[90]: Já přece vím, jak něco myslím, když to píšu. Nemusí mi to nikdo druhý vysvětlovat. Spíš mám problém s přijímacím bodem B, který mě málokdy pochopí správně.

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-27 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[91]: Ty to víš, ale čtenáři to nemusí vědět! A zrovna já, jeden ze čtenářů, jsem to nepochopil. Přečtu si pouze psané slovo a to je všechno – do hlavy písatele nevidím.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-28 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[84]: Vznik ženy z Adamova žebra je pouhý symbolický odkaz na dobu, kdy ještě doznívalo nepohlavní rozmnožování lidí a vyvíjelo se dvoupohlavní, jak ho známe dnes. Ale tehdejším lidem se to holt nemohlo říct napřímo, páč by měli každýho, kdo by s tím přišel, za blázna (ono i dneska mě bude mít spousta lidí za blázna, takže..:D)

Ikona diskutujiciho Petalka 2014-12-28 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, viděla jsi film Křídla Vánoc? Napíšeš na něj někdy recenzi? 🙂

Ikona diskutujiciho DJ Putin 2014-12-28 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Tvrzení, že ženy jsou rozumnější je jednak tak trochu samolibé, a za druhé je v rozporu se skutečností, že 90% vynálezů mají na svém kontě muži." -akorát že 95% těch vynálezů stojí za ho*no. Jsou iracionální, zbytečný a ve výsledku jen škodí planetě i lidstvu. Hromady těhle zbytečností jsou zralý na ekologickou recyklaci a zavedení racionálnější techniky, kdy jeden vynález nahradí 50 starých. Stačí aby  mocichtiví lulíni vyklidili pole.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-28 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[95]: no LOOOL :D No je hláška dne.

Ikona diskutujiciho M.T. 2014-12-29 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo, jestli se dají srovnat zuby i bez rovnátek, alternativně. Nevíte o tom někdo náhodou něco?

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-30 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[93]: Co je na bibli fajn, když se v ní masově vraždí, vraždí a vraždí a to dokonce s posvěcením boha?

Ikona diskutujiciho :) 2014-12-30 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem rada ze jsem si vekem prisla na to, ze zadna jedna jednotna pravda neexistuje, prichazim si na to den co den z vlastnich zkusenosti ze kterych me uci sam zivot. Jsou jen nazoryy lidi. Co clovek to jiny. Chtela jsem se zeptat znas Kolsky "dábelský" vrt? Vis o tom neco?jak na to nahlizis? dekuju, velmi by me to zajimalo.

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-12-30 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavý, jak se tady některá mužská polovička čtenářů vzteká nad výrokem že žena je ve své podstatě rozumnější než muž. Ukazuje to na to že ten dotyčný jedinec není spokojen sám se sebou a musí si vylévat své emoce na druhém pohlaví. Já to nechápu, není k tomu důvod, jsme tu každý sám za sebe a ne za celé pohlaví a máme si pomáhat, ne se předhánět a soutěžit. Vždyť i kdyby to byla pravda tak se přece nic neděje. Ženy jsou takové a muži makoví a mají spolu spolupracovat pro dobro celku. Pak budou se sebou spokojení oba zástupci pohlaví a nebudou řešit takové absurdní dohady. Ženy určitě jsou blíže přírodě, životu a míru o tom není pochyb, to netvrdí jen Aluška, to musí vidět každý kdo se nad tím zamyslí. Vždyť války jsou snad ze 100 procent rozpoutány muži a ne ženami. Matky synů nechtěli své ratolesti pouštět do války a velmi těžce to nesli. Na frontě vařili pro vojáky a poskytovali jim noclehy ve svých příbytcích a modlili se za to aby to už přestalo. Kdežto potenciální otcové posílali na smrt své syny z pozice důstojníků bez mrknutí oka, byli na své muže tvrdí a bezlítostní, život vojáka pro generála moc neznamenal. Neumím si představit matku 4,5 dětí jak vede z pozice nadřízeného válečnou vřavu, asi by se radši sama obětovala než vedla na jistou smrt jiné.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek