108. Dotazník

22.12.2014 v Čtenáři 113

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Co si myslíš o alkoholu ve vztahu k vývoji člověka a jeho schopnostem? Jsi pro úplnou abstinenci od všech drog, nebo dle Tvého názoru nevadí, když si člověk občas něco dá?

V životě platí, že všeho moc škodí. Žádný extrém není dobrý a dříve nebo později se zvrhne a pošle člověka na sebedestruktivní cestu. Extremismus v jakékoliv podobě, je projev strachu a vnitřní blokace.

Proto všechno v životě dělám tak, abych nic nepřeháněla. Tedy ani to duchovno, ani to vegetariánství, ani tu abstinenci. V praxi to vypadá tak, že jednou za dva týdny mám maso a občas si dám víno, pivo, medovinu, nebo ořechovku. Nepiju však moc a jen tehdy kdy jsem zdravá, cítím se dobře a troška alkoholu mě akorát ještě více zrelaxuje a uvolní mozek. Když člověk pije jen když je zdráv a neřeší si tím žádný problém, stává se z alkoholu občasný relaxant, protože nemá potřebu se opíjet.

Tvrdý, destilovaný a v továrnách vyráběný alkohol nepiju prakticky vůbec, jdu pokud možno jen po tom, co vzniká přirozeně a co pily generace našich předků. Tedy to, na co je lidské tělo generacemi nastaveno a v pohodě to přijme i zpracuje.

Také o tom, že některé druhy alkoholických nápojů jsou velmi zdravé, není sporu. Nevidím důvod vyhýbat se vínu, když vím, že ve správné míře je zdravé. Nemám důvod nedělat si každý rok domácí ořechovku, když vím, že odčervuje… A Švédské kapky (léčivý bylinný výluh na střevní potíže, ale já je používám úplně na všechno) mají přece taky 40% alkoholu. A vyléčíš s tím zanícenou ránu, uhry, váčky pod zubama, afty, průjmy, břichabol. – Geniální věc!

2. Co volná energie … myslíš, že v dohledné době (tím myslím, že se toho ještě dožijeme) je šance na masové rozšíření volné energie a odstřižení od rozvodné elektrické sítě?

To elity nikdy nedovolí. Už se kvůli povraždily stovky (možná tisíce) lidí a bude se v tom pokračovat dál. Dokud nebudou elity svrženy a jejich moc nepadne, nebude lidstvo nikdy svobodné.

3. Myslíš, že se dá nalézt nějaká univerzální jediná pravda o světě, nebo jsi zastánce toho, že co člověk, to „jedna malá pravda“?

Podle toho, o čem mluvíš a jak to myslíš. Pravda je vždy jen jedna, ale když se na ni dokážeš dívat z mnoha úhlů pohledu, potom dokážeš pochopit i to, když ji někdo nevidí, nebo jedná jinak, než by podle Pravdy měl. (Tedy že má vlastní pravdu a z jeho úhlu pohledu všechno vypadá jinak.)


4. Uz dlhé roky ma strasne trápia znamienka. Mám ich veľa! A su moc viditeľné. Neviem co robiť. Ku kožnej nechcem ísť. Mám 14 a ani rodičia to nechcú, vraj to nepotrebujem. Ale podľa mňa potrebujem! Chcem sa spytat nedá sa ich nejak zbaviť? Alebo aspoň nie je nieco, nejaké krémy, vďaka ktorým by vybledli? Aspoň čiastočne? Naozaj ma to trapy. Ocenil by som čokoľvek co by mi pomohlo.

Znamínka způsobuji určité kmeny parazitů, s tímto by ti měl pomoci zkušený homeopat. Na kožním to zevnitř léčit neumí, protože tohle ani nevědí. To je opravdu zbytečné.

5. Co si myslíš o židovské hvězdě? Je konstruktivní nebo destruktivní?
Mate mě, že má 6 cípů, což je dá považovat za destruktivní, ale na jednu stranu prý zobrazuje spojení ženského a mužského principu (ta „normální pyramida“ prý zobrazuje mužský aspekt – jakože hrot a a ta „obrácená pyramida“ prý zobrazuje ženský aspekt – lůno). Dost by mě to zajímalo, takže předem moc děkuji 🙂

Jak už jsem psala nahoře, pravda je jenom jedna, ale vzhledem k tomu, jak obecenstvo nevraživě reagovalo na moji výuku symboliky, znovu opakuji, že už to znovu dělat nebudu, takže je většinou zbytečné se mě na to ptát. Speciálně, když se to týká nějaké menšiny.

6. A ještě by mě zajímalo, zda lidé, kteří se narodili úplně ve stejný den, měsíc i rok, něco spojuje, jsou si podobní (povahově) a jestli si téměř automaticky rozumí. A jak to mají lidé, kteří se narodili pouze ve stejný den a měsíc, též mají teoreticky k sobě nějak blízko? 🙂

Zkus si trošku nastudovat numerologii a porovnej si ty lidi, uvidíš sám, nakolik to sedne. Budeš čučet.

7. Sú nejaké druhy alkoholu ktoré nedoporučuješ piť? Ktoré druhy alkoholu sú najlepšie (vodka, borovička/gin, víno, atd..)? Napríklad taký absinth by mohol vypáliť parazity. Z piva sa hlúpne, fernet a rum je hnus, takže tieto si dovolím z tých lepších vyškrtnúť.. no ale pýtam sa na tvoj názor.

Jen to, co jsem psala v otázce jedna. Tvrdý alkohol (cokoliv nad 40%) je naprosté tabu, ničí organismus. S 40% ale také opatrně, používat jen jako lék.

8. Co rikas na pisnicku Wishmaster (odNightwish) v podani Van Vanto? Znas skupinu Wintersun, Two steps from hell? Libi se Ti sborove pisne?

Originál je beze sporu mnohem lepší, nevím co to měli za blbý nápad zpívat v doprovodu ,,dilydilydamdam“, zní to pak jako nějaká divná parodie. Taky tam měli celkem dost falešných a neladících pasáží, které do sebe nezapadaly. Trhalo mi to uši. Nightwish mají pro mne hodnotu hlavně v tom, že dokáží tvrdou hudbu interpretovat jako melodickou, čistou, nemají skoro vůbec falešné disharmonické pasáže a pořád je to přitom metal. Což se o této předělávce v žádném případě říct nedá.

Ale zpracování klipu super a hlavně mi šel mráz po zádech ze zpěvačky, ta je velice nadaná. Jdu si o ní něco nastudovat a vyšmejdit více z jejího zpěvu.

Two steps from hell mám komplet, dokonce překonvertované do 432hz 🙂

9. Chtěla by jsem se zeptat, jak je to s šungitem? Je dobré nechat si jím zenergetizovat vodu? Většina lidí o něm mluví jako o velké záhadě, alespoň co jsem četla. Co si o něm myslíš ty? Kdesi jsi psala, že jsou všechny černé kamínky špatné, je to tak i s šungitem?

Šungit je výjimka potvrzující pravidlo (každé pravidlo má výjimky). Šungitová voda je velice zdravá a léčivá, dokonce i vodu chrání, že déle vydrží uskladněná a neskazí se. Určitě kup a určitě nakládej do vody, vyplatí se ti to na lepším zdraví.

10. Zajímalo by mě jak se očišťuješ od negativních energií a nánosů. Máš na to nějaké cvičení?

Na energetizaci své bytosti běžně nic nepotřebuju, protože jsem velice konstruktivní člověk, žiju klidný tichý spořádaný život, takže nemám tento druh problémů. Ale stane se mi třeba, že se s někým setkám, kdo na mě nahází svůj bordel, nebo mě vysaje, když se ho nezvládnu rychle zbavit. A to je problém, protože jak mi klesnou energie, tak mě strašně bolí hlava, je mi na vracení a nedokážu usnout, takže se musím okamžitě začít napravovat. Funguju prostě na určité rezonanci a když mi ji někdo sebere, musím se k ní rychle vrátit, protože na nízkých energiích nejsem schopná fungovat.

Na to pak mám energetickou kartičku od TM (zasvěcení vědí), mám prsten atlanťanů a nově mám k dispozici svoje energetické krystaly (které jsem avizovala že budou k dispozici na mém e-shopu, z technických důvodů to zatím není zrealizované, ale slib pořád platí… zatím je mám pro svoji potřebu, prodej začnu, až jich budu mít dostatek i pro ostatní… velice se mi osvědčily). Taky mám k dispozici velké křišťály do ruky a na očistu domova mám nejenom zařízení, ale také jsem zásobená silicemi, kadidlem, zápalnými uhlíky, kadidelnicí… A když pojmu podezření, že je potřeba, vyčoudím pořádně celý dům, abych si udržela vysoce energetické prostředí, které pro sebe a pro svoji práci nutně potřebuju. Snažím se předcházet takovým problémovým situacím, takže se nestýkám s destruktivními lidmi. Nehody se ale přesto občas stávají, člověk nemůže pořád žít ve své krásné bublině, občas přijde setkání s tou běžnou lidskou realitou, anebo nečekaný zvrat.

Taky samozřejmě můj kocour je velmi léčivá bytost, která vidí energie líp než já. Pozná, jestli je člověk u vchodových dveří dobrý nebo ne, a dává to velmi jasně najevo ještě dřív, než stihne vůbec zmáčknout zvonek. Je to věrný průvodce a rádce. Občas ho schválně pokládám na místa, kde chci, aby čistil energii. Takže ho ukládám i na svou postel na deku, když jsem měla třeba v noci špatné sny, nebo divné pocity… Ale když mi tam spává, je všechno dobré.

(edit: Tento článek byl napsaný hodně dopředu, takže energetické krystaly už k dispozici JSOU. http://www.kramky.cz/alue)

11. Znáš způsob jak rozvíjet moudrost a inteligenci?

Žeby vědomým žitím?

12. Zajímalo by mě co si myslíš o celibátu. Má to podle tebe nějaký přínos? Taoisté věří, že když člověk vydrží bez jakékoliv sexuální aktivity (masturbace, sexu) víc jak tři měsíce, tak se jeho tělo vrátí do stavu novorozeneckého děcka a nebude mít sexuální potřebu. Co si o tom myslíš? PS: Já už měsíc a půl sexuálně abstinuji. Zatím se držím, ale někdy zažívám silné napětí.

Celibát je naprostý nesmysl, který si vymyslela náboženství a jiné pochybné systémy víry. Také proto jsou skoro všichni pánové, co slouží mše v kostelech, pedofilové a úchyláci. Tím neříkám vůbec nic nového, nebo tajného, odhalených afér je po celém světě plno a kdo chodil do kostela, ledacos i sám zažil, nebo slyšel… Zkrátka jim z toho přeskočilo, dodržovat se to nedá, je to proti přírodě. A my jsme příroda, i když si nalháváme, že ne a že příroda je tam někde venku.

Já preferuji soulad s přírodou: Jdi do přírody a běž se podívat, jak tam žijí všechny bytosti. – Bohatě souloží, dokonce hned několikrát do roka (podle druhu). Dokonce ani masturbace není v přírodě žádné tabu, děje se hojně.

Nebo si pořiď psa a sleduj, co ve volných chvílích provádí… Nebo pokud mi nevěříš, vysvětlí ti to tato veverka:

Caught this perverted little buggar loving up my GoPro.

https://www.youtube.com/watch?v=Awp7v1YIgps

… Mimochodem toto video jsem nenašla sama, dal ho do svého okénka tomáš marný na prvopodstatě. Když jsem se ho jen tak mimochodem zeptala, jestli ví, co tam vlastně dal za video a co tam dělá ta veverka na konci, byl z toho celkem vykulený. ,,Ne, ona ji jenom okusovala… Já myslel že .. ee?“ 😀

Například církev si sexualitu démonizovala, aby měla lidi za co trestat a čím strašit. Osvoboď svou mysl od těchto hloupostí a otevři oči, inspiruj se životem okolo tebe a sám uvidíš, jak to má správně být. Neříkám, ať se hned vrhneš na první ženu nebo předmět… jen abys pochopil že je to přirozené, nemáš co potlačovat a za tři měsíce budeš akorát tak na prášky a na nervy, žádné znovunavrácení se konat nebude. Běž se zeptat do kostela, jak to (ne)dávaj… 🙂

Vždyť v přírodě je tolik podobností, jsou v ní i monogamní páry (labutě)…

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Petalka 2015-01-01 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě se chci zeptat, jestli někdy v blízké době natočíš další vtipné video. 🙂 Díky.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-01 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[98]: Fajn je na ní především to, že jí lidé s podobně nevyvinutým zaostalým myšlením nemají šanci ani vzdáleně pochopit. 🙂

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-01-02 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[74]: Neutrina jsou fajn, jen zůstává otázkou jak je odchytit a převést na hrubohmotnou energii (světlo, teplo, elektřina). Věřím, že živé organismy podle svého vyladění umí neutrina do jisté míry zachytávat a převádět. Je tady toho ještě docela dost k učení se a pochopení :-)

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-01-02 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[75]: [75]: Ano, naprosto souhlasím. Dosvědčuje to i jak římsko-katolická církev v době "svaté" inkvizice zuřila, pronásledovala a likvidovala ženy, které měly schopnost léčit, rozuměly bilinkám a byly ve spojení s přírodou. Tím bylo způsobeno, že v dnešní době tu chybí ženy léčitelky ("babky kořenářky") a převažuje vliv vědeckého lékařství (byznys zdravotních pojišťoven a farmaceutických firem).

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-01-02 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[76]: Dávná věda "Velké arkány" obsahuje archetyp Velekněžky (číslo 2) stejně jako archetyp Velekněze (číslo 5). V době Herma Trismegista v chrámech sloužili jak kněží, tak kněžky, tím byly před několika tisíci lety některé věci více v pořádku, než jsou dnes. Ale snad už poslední dobou svítá na lepší časy :-)

Ikona diskutujiciho Monie 27 2015-01-02 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, ráda bych se zeptala na pár otázek:

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-03 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[103]: Neutrina podle mě žádnými přístroji převést nepůjdou, minimálně ne těmi, které má lidstvo k dispozici. Neutrina jsou jakousi "výsadou" vyšších živých bytostí – člověka a pár vyšších zvířat (těch zvířat, která odpradávna platila za chytrá či moudrá – sova, delfín, kočka, pes, orel…) neutrina jsou určená na jaksi jiný "typ" energie; speciálně na ten, díky kterému může fungovat náš mozek. A to je energie tak jemná, že by sis s ní v baráku moc nezatopil, řekl bych 🙂

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-03 23:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[106]: Dovolím si odpovědět na první otázku a zeptám se Tě nejdřív otázkou – proč se ptáš a radši si to nevyzkoušíš sama na sobě? 🙂 Jak si můžeš být jistá, že kdokoliv, kdo ti odpoví, jestli ty slova jsou zmanipulovaná nebo ne, má pravdu? Jak si to ověříš?

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-01-04 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšela jsi někdy o Duhové rodině (Rainbow family)? Jestli ano, jaký máš na tuto "skupinu lidí" názor?

Ikona diskutujiciho mirka 2015-01-04 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcela by som sa spýtať, či poznáš knihy od Josepha  Murphyho, napriklad "Nekonečný prameň vašej sily" a čo si o jeho knihách myslíš?

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-01-04 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[107]: Již v minulém století na tomto pracoval Nikola Tesla. Experimentoval s energií éteru a vytvořil zařízení, které na tomto principu umělo pohánět jeho automobil – http://kopecky.rtyne.net/tesla/Radiant-energy.htm. Věřím, že energii neutrin umí převádět bytosti o kterých se zmiňuješ a souvisí to se "správným naladěním". Něco mi říká, že to uměli i kněží, co stavěli pyramidy (Egypt, Atlantida) – např. známý efekt samoostření žiletek v pyramidě.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-05 17:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[111]: Tesla využíval éter (=volnou energii jako celek). Neutrina jsou specifické částečky emitované centrálním galaktickým Sluncem, to je trochu něco jiného než éter, právě proto jsem na tu odlišnost poukazoval.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-01-05 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že v novém slovenském pořadu "Aj múdrý schybí" vybírají schválně takové vypatlance, nebo je vážně vybrali náhodou? :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek