11 projevů energetického vysávání: Takto přicházíte o energii

9.12.2019 v Energie 13

Základem bytí mnoha lidí je živení se energií jiných. Na to, abyste byli schopní pohybovat se v jakékoliv dimenzi, potřebujete energii. Všechny lidské bytosti vyžadují energii aby existovaly a aby dokázaly cokoliv dělat.
Když mluvíme o energetických upírech, nemyslíme tím klasickéupíry z filmů, kteří sají krev. Odkaz na upíry používáme jako výraz pro označení nedobrovolného odčerpávání životní energie ze živých bytostí a to buď ve fyzické nebo nefyzické rovině, tedy na všech úrovních – fyzické, emocionální, mentální a duševní.Někdy se to označuje jako psychický útok. Nicméně psychický útok je trochu něco jiného a dokáže vyvolat ještě více mizérie, než energetické upírství.

Rozdíl mezi fyzickým a nefyzickým upírstvím
Než přejdeme k samotné podstatě článku, je třeba si definovat, co je to fyzické a co nefyzické upírství.

Fyzičtí upíři jsou lidé. Někteří lidé se nedokážou sami vypořádat se svým životem, aniž by u toho vysávali energii od jiných. Mohou mít fyzickou, emocionální nebo mentální poruchu, která je nadmíru vyčerpává, proto si energii potřebují doplňovat. Ve většině případů se u nich nejedná o úmyslné vysávání energie.

Energetický upír může být kdokoliv – přítel, kolega v práci, vaše děti, jiní rodinní příslušníci, intimní partneři, náhodná známost, skupinová setkání, či jiní lidé.

Nefyzičtí upíři jsou bytosti z neviditelného a nehmotného světa kolem nás. Tito obvykle mají úmysl krást a využívat naši energii. To je hlavní způsob, jak přežívají. Energii vysávají například vytvořením dětského nebo dospělého fyzického či sexuálního traumata, závislosti, úrazu, extrémního strachu, či krátkých období extáze.

Často jde o oportunisty, kteří se přisají na zdroje již využívané na odsávaní energie druhými lidskými bytostmi. Čili jde o dvojnásobné parazity pro ty, kteří jsou jejich oběťmi.

Příznaky energetického upírství
Nyní se už však pojďme podívat na příznaky, že jste se stali obětí energetického upíra:

1. Cítíte se vyčerpaní poté, co jste se ocitli v jeho přítomnosti, nebo po telefonickém rozhovoru s ním.

2. Pokoušíte se někam zapadnout. Jde o situace, kdy se musíte smrštit, abyste zapadli do nějaké skupiny či kolektivu, aby vás tam měli rádi a akceptovali vás.

3. Cítíte se doma vinni kvůli tomu, že nejste tím, kým vaše rodina chce, abyste byli. Případně když máte pocit, že toho pro rodinu neděláte dost.

4. Pokud jste člověk, který na všechno řekne „ano“ a proto za vámi lidé rádi chodí. Jste jako rohožka, která pro druhé vždy udělá co chtějí, i když to vy sami nechcete. A vy z toho občas až šílíte, protože víte, že jste manipulováni, ale nic s tím neděláte.

5. Když mají intimní styk dva partneři, kteří se sobě vzájemně nelíbí, nebo nejsou rádi spolu.

6. Pokud chcete ukončit vztah, ale zdá se, že to nemá konec. Vládne vám zmatek a nemáte jasnou mysl, protože dochází k vysávání vaší energie. Nedokážete najít cestu ven, případně si nejste jistí, zda nějaká cesta ven vůbec existuje.

7. Účastnit se nebo podporovat drama. Jde o obrovský vysavač energie.

8. Pokud se nacházíte v situaci zneužívání. Narcistní osobnosti jsou známí energetičtí upíři, kteří berou, ale nedávají. Obtěžují druhé, ať už fyzicky nebo psychicky, znevažují, matou a obecně vytvářejí špatnou atmosféru. Uvíznutí v energetické pasti narcistů, vyžaduje mnoho úsilí a námahy se osvobodit a utéct.

9. Uctívání guru, celebrit, nebo jiných fyzických či nefyzických bytostí. V těchto případech vaši energii úmyslně odesíláte pryč od vás. Je v pořádku číst knihy a sledovat někoho kvůli znalostem, ale pokud se to zvrhne do fanatického nebo nábožného uctívání, může to být pro vás velice škodlivé. Pamatujte si, že nejdůležitěší člověk na světě, jste vy sami pro sebe.

10. Pokud vám někdo důležitý ve vašem životě říká, že nedokáže bez vás žít nebo, že neví jak bez vás žít, nebo používá známou větu: ,,Kdybys mě miloval, pak by si pro mě udělal …“.

11. V případě, že pociťujete chronickou únavu a bez ohledu na to, jak moc zdravých nápojů, jídla, doplňků stravy nebo cvičení provádíte, stále máte málo energie.
V těchto případech je vhodné také zkontrolovat, zda není přítomna i fyzická příčina únavy. Například přemnožení kvasinkové infekce Candidy. Obojí může významně odčerpávat energii.

připravila Aluška.org s pomocí zdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-12-09 02:23:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli to co
jsem jednou zažila bylo energeticke
upírství.Když jsem
ještě patřila mezi
protestanty,tak jedna členka sboru
byla na vozíku.
Měla ale svůj
bezbariérový byt,a
byla hodně soběstačná. Přesto
jsem jí chodívala
pomáhat,byla to
kamarádka a některé věci zvládala těžko.
No a jednou jsem se
u ní zdržela fakt
hodně dlouho
(přes půlnoc,myslím
že jsme tenkrát
něco důležitého
řešily)a když jsem
řekla,že už jdu,tak
ona najednou povídá,že jestli
odejdu,tak spolyká
prášky a zabije se.
Na pár vteřin jsem
zírala jak z jara,
protože taková fakt
nebyla a nevím co
jí to tehdy popadlo.
Pak jsem vzala ty
prášky,postavila je
před ní a povídám
„tak prosim jak
chceš,ale pamatuj
si,že sebevraždu
spáchá jen úplný
debil“. A pak jsem
prostě odešla,a
zvláštní je,že jsem
ani na vteřinu
neměla strach,že
by to fakt udělala.
Druhý den bylo zase
všechno v pohodě.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-09 10:19:23
Ikona diskutujiciho
sipka

to už je dokonce vydírání. příšerný.
a říct, že se zabije jen debil… 😀 tyo, to mohlo fungovat líp než jí něco vysvětlovat ;D

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-09 10:02:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mně třeba dřív máma vyčítala, že mi koupila i tak základní věc jako mikinu nebo boty… 🙂 to je prostě fakt děsnej druh vysávání. copak já mohla za to, že jsme neměli peníze ani na základní věci a že si ona sama nic nekoupila?? mam ji ráda, je to moje máma sakra, ale jeden by se zamyslel, jestli vůbec chce někdy takového člověka finančně zajišťovat, po tomhle všem. jelikož já fakt od 14cti makám abych se jednou třeba někam dostala a absolutně vůbec to nemusí vyjít, přičemž kdyby mě moje supr rodinka kdysi nevykrmila, mohla jsem mít tu cestu o 500% snažší a nebýt nich, nemam tak poničenou psychiku… každopádně je děs se jako děcko cejtit vinej jen za to, že chcete něco na sebe a k jídlu :)) žeby odtud ten můj perfekcionismus a věčná sebekritika?.. možná, to mi došlo až teď, tyo. já na spoustu věcí fakt přijdu přes text na Alušce.

„díky tobě na mě nezbývají peníze!! furt ti něco kupuju!“

tak proč si mě pořizovala?? heh? mimochodem mi kupovala fakt jen jídlo a základní oblečení.. 🙂 ale což, vyčítala mi mojí existenci už v pěti, přitom tyvoe, chtěla mě a sama řekla, že jsem to nejlepší, co kdy stvořila. tak si měla do háje něco koupit i pro sebe a ne že bude všechno svalovat na to dítě. totiž co to děcko s tim asi tak zmůže, chudák?? přijde mi to funny, jelikož jiný děcka maj prachatý rodiče a nesnažej se absolutně o nic, nikam nesměřujou, prostě nic… a ti rodiče se ještě snažej ho odmala podporovat, hrají si s ním hry, jezdí s nima na místa jako iQLANDIA apod. a z těch děcek stejně nic konstruktivního nevzejde, i když maj ultra snaživý, bohatý rodiče. co by dali za dítě jako jsem byla já, který se snaží, samo se vzdělává, je vděčný, někam směřuje. o co bych měla jednodušší mojí cestu, takhle jsem si i základní věci musela vyřešit sama… a jo, to zní absolutně egoisticky, ale do prčic, vždyť je to pravda. některý děcka si vůbec nezasloužej svoje rodiče, tečka. ale je fakt, že kdybych měla takový rodiče, tak se třeba taky chovám jinak. je mi jasný, že jsem si tuhle rodinu zvolila z určitýho důvodu, bez toho by tohle všechno nevzniklo. jen mě faaakt kapku irituje, jak to má někdo v životě jednoduchý a já se pachtim s kravinama – zatimco děcka celebrit to maj zdarma.

co se šestýho bodu týče, tak je vhodný toho člověka prostě FAKT poslat někam a uplně utnout kontakt, zablokovat, přestěhovat se nebo vyměnit zámek. když se k vám nemá kudy dostat a vy ho kompletně ignorujete a smažete ze života, tak má prostě smůlu a tečka. jenomže, nevim proč, neni spousta lidí schopná někoho takhle smáznout. já už se s vysavačema energie taky setkala(vždy šlo o chronické hádky apod. s daným člověkem, furt do mě bezdůvodně ryl, hejtoval apod.) funguje jim prostě upřímně napálit co si myslíte, bejt dostatečně nepříjemná a oni už odejdou sami, teda většinou.

díky za článek 🌻

Ikona diskutujiciho ginze 2019-12-11 00:44:23
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, ale zase si vem, že ty nejtežší cesty nakonec plodi nejvíce ovoce. Právě si vem, že bys měla třeba bohaté rodiče, nemusela ses nikdy o nic snažit, protože by to vše bylo podáváno na zlatém podnose…mohlo by se stát, že bys byla rozmazlené děcko s obrovským egem. Neříkám, že to tak je vždy, když dítě žije v takovém prostředí, ale určitě se to stává. Na druhou stranu, i bohatí lidé, kteří se svému dítěti věnují, mohou mít bystré a moudré dítě, nic není černobílé.
A podle mě se nedá říci, že ostatní to mají šíleně jednoduché, každý se potýká s nějakými problémy…když jsem byla mladší, tak jsem to právě taky brala tak, že oni se mají, že mají tohle a tohle a nemají ten a ten problém. Pak člověk někoho trochu pozná a zjistí, že má taky svoje problémy. Někdy se i stává, že problém jiného člověka nám připadá proti našemu malicherný, ale je to často tím, že je to něco, co jsme v tom nebo i minulém životě zvládli a už to pro nás nepředstavuje problém nebo nás tento problém zkrátka nepotká. Já taky nemám zrovna ideální rodinu, ale není dobré se do toho moc pohroužit a přitahovat si k sobě negativitu 🙂 A že je to těžké, když jde o lidi, s kterými bydlíš. Na druhou stranu, všechno má svůj důvod.

Ikona diskutujiciho elbar 2019-12-09 14:22:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou se během spánku ke mě blížil astrální upír,
mé astrální tělo zvedlo své paže a nohy a rychle jimi hýbalo
a tak se upír nemohl přiblížit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-09 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježovko? Jsi tady někde? …. Tohle jsem právě našla, je to celkem nekorentní a vzpomněla jsem si na tebe a naši meme čáru 😀 https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=DFSXP9Uedz4&feature=emb_logo

Ikona diskutujiciho Nirvana (Ježovka) 2019-12-09 20:29:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Vladislav :D:D:D to je dobrý 😀 kde ty to bereš 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-10 08:50:50
Ikona diskutujiciho
sipka

na twitteru to bylo 😀 VLADISLAV

Ikona diskutujiciho Nirvana (Ježovka) 2019-12-09 20:29:40
Ikona diskutujiciho
sipka

nee fakt, to by mě nenapadlo 😀 čeština dokáže být vtipná 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana (Ježovka) 2019-12-10 00:44:18
Ikona diskutujiciho
sipka

do háje, teď nad tím přemýšlím znova.
to není trochu nekorektní, Alue.
to je sakra hodně nekorektní!!:D:D ale taky fakt sakra dobrý:D

Ikona diskutujiciho Nirvana (Ježovka) 2019-12-10 00:48:31
Ikona diskutujiciho
sipka

….. jo a když už jsme u toho …..

https://i.imgur.com/BaaiZav.png

Ikona diskutujiciho irca 2019-12-10 11:58:18
Ikona diskutujiciho
sipka

:DD hodně nekorektní, ale dobrý! 😀

Ikona diskutujiciho Jůlik 2019-12-09 20:16:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow,jsem docela nováček co se týče navštěvování těchto úžasných stránek a mého širšího zájmu o věci tohoto typu , ale jsem úplně v šoku co všechno může člověku odsávat energii a co ho může dá se říct poškozovat. Dïky moc za tento web.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek