15 Projevů nebezpečně nízkých energií

6.11.2021 v Energie 3

Jak možná víte, lidé jsou velmi citliví na energii. Klíčem k dobrému a šťastnému životu nejsou peníze ani postavení, ale vysoké vibrace, dobrá energie. Pokud totiž člověk není zharmonizovaný, má to zásadní vliv na jeho psychiku a pak se ani nedokáže radovat z požehnání a krásných věcí, které mu život nabízí. Je zádumčivý, pesimistický, pořád myslí jenom na to co je špatně, místo aby viděl, co je v jeho životě dobře. Právě nápravou energií mizí psychické problémy a přichází radost ze života. Pokud se v poslední době necítíte být sami sebou, je možné, že trpíte příliš nízkými vibracemi.Stejně jako jsou vysoké vibrace skutečným klíčem ke štěstí, nízké vibrace jsou původcem zla, protože plodí destruktivní myšlenky a z nich dále destruktivní činy. Sráží nás dolů, způsobují, že se cítíme nemocní, a dokonce narušují naše sebevědomí. Špatné vibrace mohou být zdrojem veškerého vašeho trápení, i když jinak máte život hezký a zvenku to vypadá, že všechno máte. Vysoké vibrace jsou obecně spojeny s konstruktivními emocemi a pocity.

♥ Nejlepšími zdroji vysokých vibrací jsou odpuštění, láska, mír, soucit a štěstí. ♥
Nízké vibrace jsou naopak spojeny s pocity nenávisti, strachu, chamtivosti a deprese.

Čím vyšší jsou vaše vibrace, tím více jste v kontaktu s vyšším já. Platí to však i naopak. Čím nižší jsou vaše vibrace, tím více nejste synchronizováni s jednotou všeho a s vyšším vědomím. To vám dokonce může vzít i pocit smyslu života a můžete se cítit úplně ztracení. A pokud se tím nebudete zabývat a nezačnete na tom pracovat, můžete si postupně vykopat ještě hlubší jámu.
Naše vibrace může poškodit řada různých věcí. Můžeme dokonce absorbovat vibrace jiných destruktivních lidí a zrcadlit jejich nízkovibrační stavy. Stýkání se s destruktivními lidmi, kteří rezonují špatnou energií, vás může dost nabořit, dejte si na to pozor a pokud se po setkání s někým cítíte špatně, vypusťte ho ze života. Nechce si tam jenom lidi, kteří vás povzbuzují a nabíjí štěstím. Pokud chcete mít šanci na opravdové životní štěstí a pocit vlastního já, musíte se stýkat s lidmi, kteří chtějí totéž.

Pokud máte pocit, že život už prostě není co býval, a pořád řešíte problémy, je velká pravděpodobnost, že prožíváte nebezpečně nízké vibrace. Chcete-li zmírnit stres ve světě a dosáhnout vyššího vědomí, budete muset zvýšit své energie. Pokud máte příliš nízké vibrace, poznáte to podle následujících 15 příznaků:

Cítíte se v životě „zaseknutí“ nebo uvízlí a nevíte, co dál.

Potýkáte se s apatií, nebo bezcitným postojem k sobě i k ostatním.

Jste citově odtažití.

Jste emocionálně reaktivní.

Bojujete s neustálou únavou a letargií.

Na svět se díváte převážně sebestředně.

Často bojujete se zoufalstvím a beznadějí.

Je pro vás téměř nemožné „odpoutat se“ od starých návyků.

Máte silné stínové Já.

Bojujete s chronickými nemocemi.

Cítíte se fyzicky neschopní a nezdraví.

Udržujete v sobě zhoubné pocity, jako je zášť a žárlivost.

Je pro vás těžké odpustit sobě i druhým lidem.

Trpíte neustálým sebeobviňováním, neustále si něco vyčítáte a vyhledáváte si v hlavě věci, kvůli kterým byste se mohli cítit provinile.

Nevíte, co vlastně od života chcete.

Co s tím?
Zapracujte na zvýšení vaší energie. Výborná bude příručka Anděl strážný kterou koupíte tady, nebo koukněte do rubriky Energie a Spiritualita, kde najdete hromady článků na toto téma. Hlavně nepropadejte panice, tenhle problém má řešení.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho claudie 2021-11-06 07:21:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

14 a 15 sedla dokonale. Musím to změnit i když teď ještě nevím jak. Mám kolem sebe lidi, kteří jsou na mně závislí a ti mi právě ubírají energii. Připadám si jako v začarovaném kole. Ale myslím si, že do začátku mi pomůže příroda. Začnu se k ní vracet. Pomohla mi vždycky, prakticky od dětství. Děkuju Vám z celého srdce.

Ikona diskutujiciho ondřej l 2021-11-06 13:33:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

v pravo je kdyžtak jako čtvrtý od vrchu nějaký метал 🙂
https://mixmuz.ru/mp3/minniva%20b%C3%B8rresen%20listen%20to%20your%20heart

Ikona diskutujiciho Věra 2021-11-27 20:21:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Komentář není k článku. Milá Aluško, prosím Vás o předání vzkazu./ Neumím poslat přímo /Prosím poděkujte Tomovi M , za jeho práci pro nás. Ten jeho výs. tup z vlaku ve mne vyvolává smutek.Ještě jednou moc a moc díky Věra

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek