15 Projevů nebezpečně nízkých energií

6.11.2021 v Energie 3

Jak možná víte, lidé jsou velmi citliví na energii. Klíčem k dobrému a šťastnému životu nejsou peníze ani postavení, ale vysoké vibrace, dobrá energie. Pokud totiž člověk není zharmonizovaný, má to zásadní vliv na jeho psychiku a pak se ani nedokáže radovat z požehnání a krásných věcí, které mu život nabízí. Je zádumčivý, pesimistický, pořád myslí jenom na to co je špatně, místo aby viděl, co je v jeho životě dobře. Právě nápravou energií mizí psychické problémy a přichází radost ze života. Pokud se v poslední době necítíte být sami sebou, je možné, že trpíte příliš nízkými vibracemi.



Stejně jako jsou vysoké vibrace skutečným klíčem ke štěstí, nízké vibrace jsou původcem zla, protože plodí destruktivní myšlenky a z nich dále destruktivní činy. Sráží nás dolů, způsobují, že se cítíme nemocní, a dokonce narušují naše sebevědomí. Špatné vibrace mohou být zdrojem veškerého vašeho trápení, i když jinak máte život hezký a zvenku to vypadá, že všechno máte. Vysoké vibrace jsou obecně spojeny s konstruktivními emocemi a pocity.

♥ Nejlepšími zdroji vysokých vibrací jsou odpuštění, láska, mír, soucit a štěstí. ♥
Nízké vibrace jsou naopak spojeny s pocity nenávisti, strachu, chamtivosti a deprese.

Čím vyšší jsou vaše vibrace, tím více jste v kontaktu s vyšším já. Platí to však i naopak. Čím nižší jsou vaše vibrace, tím více nejste synchronizováni s jednotou všeho a s vyšším vědomím. To vám dokonce může vzít i pocit smyslu života a můžete se cítit úplně ztracení. A pokud se tím nebudete zabývat a nezačnete na tom pracovat, můžete si postupně vykopat ještě hlubší jámu.
Naše vibrace může poškodit řada různých věcí. Můžeme dokonce absorbovat vibrace jiných destruktivních lidí a zrcadlit jejich nízkovibrační stavy. Stýkání se s destruktivními lidmi, kteří rezonují špatnou energií, vás může dost nabořit, dejte si na to pozor a pokud se po setkání s někým cítíte špatně, vypusťte ho ze života. Nechce si tam jenom lidi, kteří vás povzbuzují a nabíjí štěstím. Pokud chcete mít šanci na opravdové životní štěstí a pocit vlastního já, musíte se stýkat s lidmi, kteří chtějí totéž.

Pokud máte pocit, že život už prostě není co býval, a pořád řešíte problémy, je velká pravděpodobnost, že prožíváte nebezpečně nízké vibrace. Chcete-li zmírnit stres ve světě a dosáhnout vyššího vědomí, budete muset zvýšit své energie. Pokud máte příliš nízké vibrace, poznáte to podle následujících 15 příznaků:

Cítíte se v životě „zaseknutí“ nebo uvízlí a nevíte, co dál.

Potýkáte se s apatií, nebo bezcitným postojem k sobě i k ostatním.

Jste citově odtažití.

Jste emocionálně reaktivní.

Bojujete s neustálou únavou a letargií.

Na svět se díváte převážně sebestředně.

Často bojujete se zoufalstvím a beznadějí.

Je pro vás téměř nemožné „odpoutat se“ od starých návyků.

Máte silné stínové Já.

Bojujete s chronickými nemocemi.

Cítíte se fyzicky neschopní a nezdraví.

Udržujete v sobě zhoubné pocity, jako je zášť a žárlivost.

Je pro vás těžké odpustit sobě i druhým lidem.

Trpíte neustálým sebeobviňováním, neustále si něco vyčítáte a vyhledáváte si v hlavě věci, kvůli kterým byste se mohli cítit provinile.

Nevíte, co vlastně od života chcete.

Co s tím?
Zapracujte na zvýšení vaší energie. Výborná bude příručka Anděl strážný kterou koupíte tady, nebo koukněte do rubriky Energie a Spiritualita, kde najdete hromady článků na toto téma. Hlavně nepropadejte panice, tenhle problém má řešení.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 



Komentáře

Ikona diskutujiciho claudie 2021-11-06 07:21:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

14 a 15 sedla dokonale. Musím to změnit i když teď ještě nevím jak. Mám kolem sebe lidi, kteří jsou na mně závislí a ti mi právě ubírají energii. Připadám si jako v začarovaném kole. Ale myslím si, že do začátku mi pomůže příroda. Začnu se k ní vracet. Pomohla mi vždycky, prakticky od dětství. Děkuju Vám z celého srdce.

Ikona diskutujiciho ondřej l 2021-11-06 13:33:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

v pravo je kdyžtak jako čtvrtý od vrchu nějaký метал 🙂
https://mixmuz.ru/mp3/minniva%20b%C3%B8rresen%20listen%20to%20your%20heart

Ikona diskutujiciho Věra 2021-11-27 20:21:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Komentář není k článku. Milá Aluško, prosím Vás o předání vzkazu./ Neumím poslat přímo /Prosím poděkujte Tomovi M , za jeho práci pro nás. Ten jeho výs. tup z vlaku ve mne vyvolává smutek.Ještě jednou moc a moc díky Věra

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek