2. Zasvěcení jako podvod: SHAMBALLA

26.1.2012 v Spiritualita 0

Tento článek je druhý díl menšího seriálu.

__________________________________________________________________

2. Zasvěcení jako podvod: SHAMBALLA

Světem se už spoustu let jako mor šíří všelijaká zasvěcování.

Mějte Reiki, mějte Shamballu, Merkabu, běžte na Reconnection a podobné ptákoviny, přitom stačí krátký kritický pohled na to, co tyto praktiky slibují a okamžitě je vám jasné, že jde o obyčejný podvrh a způsob, jak ze zoufalých lidí dostat peníze.

Jenomže každý z nás musí nést zodpovědnost za své chování a žádný zázrak v podobě zasvěcení, které vám odblokuje, propojí a pročistí kdeco, opravdu neexistuje.


Shamballa

Co slibuje:

Má se jednat o transformační a léčivou energii, jejíž součástí je údajně i Reiki ( o Reiki viz. první díl). Přímo při zasvěcení jsou vám zakodovány do energetického systému symboly (je jich uvedeno počtem 1024, od čehož je název ,,Shamballa 1024″). Slibuje schopnost léčit lidi i na dálku a je označována za vyšší stupeň Reiki.

Proč to nepotřebujeme:

Tak jako jsem to vysvětlila v prvním díle, platí to i zde. Na univerzální energii jste napojeni automaticky, takže snažit se o zasvěcení do Shambally je nošení dříví do lesa. Stejně tak práce s energií a léčba druhých lidí je vám přirozeně dána. Každý člověk má léčivé ruce, jde pouze o to jestli tuto schopnost rozvíjí a jaké má k tomu vlohy. (Návody na výuku práce senergií najdete ZDE)

Nebezpečné už na první pohled:

Jelikož je Shamballa označovaná za ,, vylepšenou Reiki”, máme důvodné podezření, že dochází ke stejnému poškození klienta a napojení na stejný druh destruktivních entit, jako u Reiki.

Kámen úrazu je zde ale hlavně v tom, že Reikisté mají symboly napsané na papírech a k léčení vždy některé použijí dle vlastního rozhodnutí. Zasvěcenec do Shambally má ale uložené tyto symboly přímo v auře a není jich málo. 1024 symbolů je příšerné číslo.

Člověk, který si vědomě a dobrovolně nechá do sebe zakodovat takové množství dat, aniž by věděl o jaká data se jedná, aniž by ty symboly viděl, aniž by uměl rozkodovat jejich skutečný smysl, je naprosto nezodpovědný hazardér.

V dnešní době lichvy, podvodů a zla je maximálně naivní podstoupit něco takového a slepě věřit tomu, že se k vám nedostanou žádné destruktivní vzorce.

Závěr:

Tak jako u Reiki, i zde platí stejná rizika, stejné následky, zato hůř je zde ohledně přímého vložení symbolů do aury, kterých se nelze žádnou normální metodou zbavit. Lidstvo tyto technologie nemá a v přírodě ani křišťálem, ani vodou to ze sebe nedostanete.

Nejlepší prevencí je na něco takového nechodit vůbec. Až pocítíte následky a budete se ptát, jak se toho zbavit, bude už pozdě.

Všímejte si lidí:

Podívejte se okolo sebe. Jistě každý z nás zná nebo znal lidi, kteří prošli nějakým zasvěcením. Já jich znám a znala jsem obrovské množství a z vlastní zkušenosti vám můžu říct, že většina těchto lidí, kteří to berou vážně, jsou stejně zablokovaní a problémoví, stejně zamindrákovaní a egoističní, stejně falešní a sobečtí, jako každý jiní člověk, kterého potkáte na chodníku venku, ne-li ještě hůř.

Protože tito lidé okolo sebe pořád šíří pavdoláskomluvecké řečičky, slaďoučké a přeslazené větičky o bezpodmínečné pravé lásce, ale jakmile si nedáte pozor, vrazí vám kudlu do zad a jejich nenávist na vás prší ještě spoustu let po tom, co už dávno ani nevíte, že někdo takový v minulosti byl. A když poznáte takové množství alternativně zaměřených lidí jako já, vytvoříte si vcelku solidně kompletní obrázek.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Náboženství, sekty, zasvěcení”

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek