Jak kontaktovat své Vyšší Já

7.5.2024 v Návody 18

Vaše vyšší já je tím, kým skutečně jste, zatímco vaše já vtělené na Zemi, je jednoduše projekcí tohoto vyššího já. Vaše vyšší já si vše pamatuje, zná vaši budoucnost i vaše nejhlubší myšlenky a touhy. Když se spojujete s Vyšším Já, spojujete se sami se sebou, ale s vaší kompletní, úplnou, božskou verzí. Hlas vyššího já, je hlas vaší duše… a stojí za to naučit se ho slyšet.Prioritou vašeho vyššího já, je snaha udržet vás na správné životní cestě, abyste dosáhli toho, co jste si stanovili před svým narozením. Vyšší já vás může intuitivně nasměrovat správným směrem a spolupracovat s vašimi duchovními průvodci, aby vám pomohlo vrátit se na vaši správnou životní cestu, pokud někde špatně odbočíte.

Na rozdíl od vašeho ega, které pracuje hlavně se strachem, naplněním osobních potřeb a promlouvá hlasem logiky a rozumu, vyšší já promlouvá jako vaše intuice. Pokud nasloucháte svým myšlenkám, věnujte pozornost těm, které mají povzbudivé, varující, soucitné, nebo celkově dobré a posilující vibrace. Tyto myšlenky jsou hlasem vašeho vyššího já, které s vámi takto komunikuje.

Jak aktivně komunikovat s vyšším Já 
Nejpřímější způsob je intuice. Jakmile se s něčím setkáte a máte se o tom rozhodnout, věnujte prioritní pozornost tomu, jaké z toho máte pocity. Svírá vás, bojíte se, nechcete tam jít, ten člověk vás zneklidňuje a nevíte proč? – Časem zjistíte, že jste dopředu cítili, že bude někde problém a začnete si na to dávat pozor.
Intuice funguje i naopak, kdy místo neklidu cítíte vnitřní mír, pohodu a harmonii. Když jdete podle hlasu své duše, cítíte se být doma a je úplně jedno, kde fyzicky jste a jaké problémy řešíte. Cítíte dobro, domov, povědomost, povzbuzení, mír, jakoby vás objímala milující máma.
Naopak ve chvíli, kdy se od hlasu své duše odvrátíte, začnete cítit neklid, nejistotu, jakobyste se vnitřně rozsypávali. Rozeznat tyto věci vyžaduje mnoho času, praxe a tréninku. Je dobré si tyto vjemy zapisovat a zpětně je vyhodnocovat. Nebojte se občas udělat chybu, protože právě na chybách se nejvíce a nejlépe naučíte, jak funguje vaše intuice a jak ji vnímáte. Bez postupného nácviku a bez chyb to neovládnete.
Je to proces a vyžaduje čas… využít můžete i jednoduchá cvičení:

Lucidní sny
Pokud jste schopni lucidního snění, můžete snadno aktivovat vedení svého vyššího já ve spánku. Požádejte vyšší já, aby se objevilo, když spíte. Stejně můžete prosit vyšší já, aby vám posílalo vzkazy do snů, pokud vám lucidní snění nejde.

Psaní
Meditujte, dokud se nebudete cítit klidní a připravení. Stanovte si svůj záměr a s kým si přejete mluvit (chci mluvit se svým vyšším já). Pak si na papír napište otázku. Pokud zachytíte odpověď, zapište si ji.
Zpočátku možná budete mít pocit, že si odpovědi aktivně vymýšlíte a mluvíte jenom se svým rozumovým egem. Podle poskytnutých odpovědí to poznáte. Pokud se vám to stane, nehažte flintu do žita a procvičujte to. Časem začnou být odpovědi moudřejší a hlubší. Jakmile si po sobě něco přečtete a řeknete si „Tohle jsem přece nemohl vymyslet já sám, to mi někdo nadiktoval,“ budete vědět, že se vám to podařilo.

Čtěte také:
Jak meditovat: Průvodce pro začátečníky

Použijte své třetí oko
Meditujte, dokud nebudete vyladění a připravení. Pak si představte, že se setkáváte se svým vyšším já na nějakém krásném místě. Může to být zahrada, veranda, pokoj ve vašem domě. Kdekoli, kde vám je dobře a kde vás napadne.
Když se objeví, zeptejte se ho, nebo ho jednoduše nechte promluvit.

Ještě malá pomůcka, jak rozeznáte své ego/rozum od intuice/duše: Ego je ustrašené, škodlivé, zlé, posedlé, přehnaně chránící, defenzivní, hrabivé, chce dělat a mít věci stejně jako ti ostatní, vidí vás jako nedokonalé, špatné, obviňuje vás a lidi okolo. Pokud se vám vaše odpovědi zdají kruté, nebo děsivé, pokus ukončete a zkuste to jindy, až nebudete tak v křeči, nebo tak moc zaujatí sami sebou.

Přečtěte si knihu Anděl strážný
V knize Anděl strážný najdete kompletní návod, jak se spojit se svým duchovním vedením a se svým vyšším já. Obsahuje podrobné informace i návody a je vhodná i pro začátečníky. Knihu si můžete objednat v eshopu Alue.cz

© aluska.org 2024

  

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mirek 2024-05-07 10:23:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, manželka se napojovala na vyšší já (v hypnóze) a spojila se přímo se Zdrojem. Má to tak každý nebo jsou vyšší já většinou entity odlišné od Zdroje? Jen že máme tuto zkušenost a rádi bychom věděli, jak to mají ostatní. Zdroje jsme se na to neptali, tak proto ten dotaz zde.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-05-07 10:33:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyšší Já je tvoje duše. Jiným názvem tvůj zdroj. Tři názvy pro stejnou věc v trošku jiném kontextu. Vyšší já (pokud jsi na správné struně) obvykle na tyto otázky odpoví a pomáhá se zorientovat, příště se ho zeptejte jak to tam funguje. Můžete z něho dostat mnohem lepší věci než vám kdo kdy na netu bude ochoten sdělit. Lepší zdroj vědění a lepší terč na otázky neexistuje. Doporučuji zapisovat.

Ikona diskutujiciho Jirka 2024-05-08 10:48:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Namísto jak, by spíš byla významná otázka „proč“.A pak také, co potom, když se to povede.
Protože vyšší Já se na vše dívá z úplně jiného pohledu, má velmi odlišné zájmy, cíle, hodnocení situací. Můj pocit z toho je, jako byste se najednou dovolali obra a ptali se ho na cestu. Jestli si vás obr vůbec všimne a bude mu stát za námahu vám zkoušet odpovědět, máte najednou spoustu problémů. Hned 1. neumřít nebo neomdlít hrůzou z obrova hromového hlasu. 2. přesvědčit obra, že z jeho pohledu ta přímá cesta přes nevelký kopeček je pro vás krpál, který vás může zabít. A přesvědčit ho, že dát se zabít opravdu není dobrý nápad.
Stručněji – jak se s tak děsivou a přesahující entitou vůbec máme domluvit? Jde to vůbec, nebo se tím kontaktem jenom dostaneme do hlubšího vlivu „osudových“ sil, které kašlou na naše přízemní potřeby? Je vůbec možné najít společnou řeč a dostávat informace, které mají cenu pro každodenní život já i pro nelidské cíle Já?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-05-08 11:25:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná by bylo dobré očistit svou mysl od náboženské představy trestajícího egoistického povýšeného psychoboha, který jako korunovaný psychopat přikazuje, ničí, bere svobodu, zabíjí a manipuluje. Pak vznikne čistý prostor pro skutečný niterný upřímný průzkum svého já.

Vyšší já je Duše. Není na ní nic děsivého. Odhaluje pravdu o člověku a jeho místě ve světě. Když se tam dostaneš, zjistíš, že je to dobro, přijetí a čistota.

Nutno však poznamenat, že ne všechny bytosti co se mezi námi pohybují mají stejný typ zdroje, ale na to si každý člověk musí přijít sám ve vlastním průzkumu. Jako příklad uvedu paní, která tvrdila, že ji prosba o spojení s jejím vlastním zdrojem způsobila velmi ošklivý úzkostný stav, ze kterého se jí udělalo hodně špatně – pak je otázka, co to je za duši, za předpokladu že to nebyl její výmysl ale skutečná zkušenost.

Ikona diskutujiciho sylvie 2024-05-08 21:52:03
Ikona diskutujiciho
sipka

paani, tak to je zas info. že ne každý zdroj je ta fajnová duše –> diiky alue, to by mě nenapadlo. vnímala jsem za zlým chováním spíš ta nezpracovaná traumata

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-05-09 10:14:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Některé věci, co jsem u vyššího já zjistila, jsou hodně děsivé. Tohle je ještě relativně napsatelná pikoška. Ale když se člověk zamyslí, celkově to dává smysl z toho konspiračního úhlu pohledu. Jsou tu inkarnované různé bytosti.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2024-05-09 12:00:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě asi nejvíce šokovala úvaha, že až 80% lidí zde na Zami jsou bioroboti bez duše. Že tu jsou bytosti, které si tu prožijí nějaký příběh, ale už ho nijak nezúročí, protože po smrti prostě zaniknou. Zdá se mi to strašně kruté, upřímně bych to asi nepřál ani svému nepříteli. Nemít žádné pokračování… je mi z toho smutno.

Ptal jsem se v únoru tm, jestli se nedá nějak zjistit, zda já konkrétně jsem biorobot. K mému velkému překvapení mi odpověděl veřejně v tomto komentáři: https://tadesco.org/varovani-pro-vsechny-lidi-v-ceskoslovensku-a-v-zahranici-sekty-a-podvodnici-jsou-na-drastickem-vzestupu/#comment-210494

Opravdu moc mě to potěšilo, jsem fakt rád, že to pro mě udělal a jsem šťasný, že po smrti budu pokračovat dál. Moc si toho vážím. Ale je mi moc líto těch 80% lidí bez duše… není to podle mě vůbec fér.

Ikona diskutujiciho ***** 2024-05-09 16:25:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Astreji, nevím o nikom, kdo by umřel a nenacházel se pak v astrálu. Původ sem inkarnovaných, odkud všichni jsou, kdo jsou, to je diskutabilní. Po smrti z astralní roviny, většina odejde do světla. Možná by také bylo dobré rozlišovat pojmy duch a duše. Nejedná se o to samé. Tvoje astralní tělo v tvém fyzickém těle je zde, dá se říci, odděleno stejně, jako to fyzické, od zdroje (tvojí duše). Po zániku fyzického těla ti to astrální stále dál zůstává. A nejen tobě. Zůstává všem.

Ikona diskutujiciho armag 2024-05-09 16:39:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Po smrti nic nezanikne, to je na životě to nejděsivější, protože po smrti přijde něco jako „vyhodnocení života“ a vzhledem k tomu, že jen málokdo z něj vyjde kladně, tak dochází ke zbytečnému karnickému kolečku. Rodíš se stále dokola.
Každý člověk má duši, jinak by nemohl žít. To, že je tupý je záměr bytostí, které zde vládnou. Je to prostě tak nastavené, aby lidi byli blbí, protože moudrý a sparvedlivý člověk by ty vládnoucí parazity mohl porazit.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-05-10 10:19:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: Žiadny trestajúci psychoboh neexistuje. Boh nemôže trestať, nie je živý. Je to len predstava. To, čo sa mylne pokladá za Boha nie je v tomto vesmíre, je mimo neho, žiadna bytosť to nemôže dosiahnuť vesmírnou loďou. Drtivá väčšina nechápe text, čo sa tým myslí. Vypozoroval som jednu zaujímavú vec. Ľudia pri spojení s vyšším JA prestávajú myslieť.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-05-10 13:44:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečti si bibli a pochopíš co je myšleno pod pojmem „představa trestajícího psychoboha“. O tom jestli je nebo není reálný snad nemusíme diskutovat.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-05-10 15:57:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: Naučil som sa, že za všetkým sa skrýva niečo iné. Platí to jak pre to, čo komunikuje elita masám, tak aj pre Bibliu. V predhovore niektorých starších vydaní anglických verzií kráľa Jakuba sa píše odkiaľ sa vzalo slovo „Boh“. Je tam doslova napísané, že každé slovo „Boh“ v Biblii je opisné označenie slova tetragrammaton. Tiež sa používa prepis JHVH (štyri písmena Boha).
V rabínskej literatúre sa tetragrammaton označuje ako HaShem (doslova „to meno“) alebo Shem Hameforash (špeciálne meno), použité v českom filme „Cisárov pekár, pekárov cisár“. Všetky tieto slovíčka (v českom preklade „Hospodin“) znamenajú to isté – Božskú silu, je možné použiť aj slovíčko energia, alebo modernejšie „morfogenetické pole“. Mohli by sme ísť na to z iného pohľadu a pýtať sa: je morfogenetické pole psychopole, ktoré trestá?
Ak bude niekto pátrať čo znamená slovo tetragrammaton, pomerne rýchlo sa dostane k Platónskym telesám – tetrahedron – kryštály. Prečo sú kryštály také zaujímavé?

Ikona diskutujiciho Q 2024-05-11 12:09:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavá mentalita. dodo něco nepochopil, autor výroku mu to upřesnil a dodo se snaží autorovi výroku vysvětlit jím použitý pojem a podsunout mu jak to myslel.

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-05-11 12:10:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Srovnávat obecnou tvořivou životadárnou sílu která udržuje v chodu tento svět s debilním systémem víry ze staré knihy je opravdu hodně mimo.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-05-11 22:25:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Q nečítal Bibliu dostatočne pozorne, natož aby chápal čo je tam napísané. Trestanie a zabíjanie opisuje to, čo spraví Slnko (Boh) v blízkej budúcnosti.

Ikona diskutujiciho sm 2024-05-09 19:31:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si myslím že se tam můžeš napojit různými způsoby. Třeba člověk řeší dlouhodobě co chce/nechce a v běhu událostí vybírá zbytečně méně funkční či někdy snad i pokrytečtější cestu. Nebo úplně nesmyslnou. Stalo se mi ale, když si pak dáš trochu alkoholu, najednou je to všechno celkem jasné. A platí to úplně stejně už napořád i druhý (střízlivý) den a dále. Jo, i tohle při správném použití funguje.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-05-10 09:48:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Alkohol totiž utlumuje tvůj strach, pochybnost a úzkost, které ti obvykle brání se uvolnit naladit se na svoje srdce. Přitom ani není potřeba se opít moc, jenom na uklidnění. Jestli jsi četl nedávný článek o schopnostech Niny Kulaginy a důkazem o existenci psi schopností, je tam také napsáno, že psi se aktivují právě v tu chvíli, kdy se člověk uvolní, nebo odvede pozornost jinam – a to je právě to uvolnění.

Ikona diskutujiciho adi 2024-05-09 20:44:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tom nic neni, jsme v programu UI …. Cely svet kolem nas jsou mozkem zpracovane jednoduše receno, jednicky a nuly …. A z me zkusenosti, napojeni na zdroj muze byt presmerovan, proto je lepsi byt konkretni, a neplest si pojmy z dojmy, pouzivat slova “konstruktivni”. kolikrat mi spojeni vypadne … neumim se poradne soustredit, kazdopadne je to super, kdyz se to povede

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek