27 Inspirativních poselství, která potřebuje slyšet vaše duše

4.11.2021 v Poselství 7

Někdy všichni potřebujeme trochu motivace, abychom se v životě dostali tam, kam potřebujeme. Pokud se cítíte být psychicky na dně, dejte dnešnímu článku šanci, určitě vám pomůže.

1. Vaše sny se splní, všechna vaše tvrdá práce se vyplatí.
Není nic špatného na tom, že tvrdě pracujete, abyste měli to, co v životě chcete. Jednou bude všechna vaše tvrdá práce odměněna a vy dosáhnete svých snů.

2. JSTE úžasní.
Jste úžasný člověk, a i když se vás třeba okolní lidé snaží srazit na kolena, měli byste si vždycky zachovat hrdě vztyčenou bradu. Tento svět potřebuje více lidí, jako jste vy. Nedovolte, aby vás ostatní lidé táhli ke dnu.3. Nikomu nedlužíte žádné vysvětlení.
Nikdy byste neměli mít pocit, že někomu dlužíte vysvětlení. Nikomu nic nedlužíte. Tento život je příliš krátký na to, abyste zbytku světa vysvětlovali, proč děláte to, co děláte.

4. Je v pořádku říct ne.
Není nic špatného na tom, když čas od času řeknete ,,ne“. Nebo i kdybyste ,,ne“ říkali pořád. Nemusíme dělat věci, které po nás chtějí ostatní lidé, jen proto, že si myslí, že na to mají právo. Pokud máte pocit, že potřebujete říct ne, jděte do toho!

5. Vaše nejlepší výkony jsou dostatečně dobré.
Jistě, někdy budete mít pocit, že vaše nejlepší není dost dobré pro všechny ostatní, ale JE. Pokud vaše nejlepší snažení nedosahuje dostatečné úrovně, budiž. Pokud jste udělali vše, co jste mohli, a máte pocit, že jste do toho fakt dali všechno, neměli byste být naštvaní.

5+1. Nikdy neměňte to, kým jste, kvůli někomu jinému, jedině kvůli sobě.
Můžete se změnit kvůli sobě, pokud máte pocit, že je to něco, co vám jako osobě prospěje. Nikdy byste se však neměli měnit proto, že si někdo jiný myslí, že nejste dost dobří. Vy jste dost dobří!

7. Jste jediná osoba, která Vás může učinit skutečně šťastnými.
Nikdo na této planetě vás nedokáže učinit šťastnými tak, jak chcete být šťastní vy. Šťastní můžete být jen vy sami. Pokud chcete být šťastní, měli byste hledat sami v sobě, ne v někom jiném.

8. Změna není něco, čeho byste se měli bát.
Změny bychom se neměli bát, a to proto, že ke změnám bude docházet neustále po celý náš život, ať děláme cokoli. Nic na světě nezůstává stejné a většina změn je skvělá.

9. Narodili jste se, abyste žili.
Nenarodili jste se, abyste zemřeli, narodili jste se, abyste žili. Užívejte si tuto cestu, dokud můžete, protože zítřek není přislíben.

10. Je v pořádku nechat odejít toxické lidi.
Nikdy se nemusíte držet toxických lidí. Pokud vám někdo dělá ze života peklo, zbavit se ho je často to nejlepší, co můžete udělat. Je v pořádku vyškrtnout destruktivní lidi ze svého života. NEDOVOLTE, ABY TOXIČTÍ LIDÉ ZŮSTÁVALI VE VAŠEM ŽIVOTĚ!

11. I v těch nejtemnějších chvílích je světlo.
I v těch nejhorších situacích se skrývá něco dobrého. Pokud v tunelu plném blbostí najdete jedinou dobrou věc, pak bude všechno v pořádku. V temnotě je vždycky světlo, i když je občas slabé.

12. Být laskavý je důležité.
Je důležité být laskavý, tento svět potřebuje více laskavosti. Samozřejmě můžete být laskaví, aniž byste se nechali zneužívat ostatními lidmi. Buďte laskaví, ale nebuďte ničí rohožka.

13. Nikdo na tomto světě není dokonalý.
Všichni jsme lidé a nikdo není dokonalý. Dovolte mi to zopakovat: NIKDO není dokonalý. Ti pitomci, kteří se snaží, abyste se cítili špatně, nejsou nad vámi.

14. Vaše slova a myšlenky skutečně mohou změnit svět.
Nikdy byste neměli přestat sdílet své myšlenky a slova se světem. Můžete něco změnit. Můžete změnit svět.

15. Zasloužíte si být šťastní.
Všichni si zasloužíme být šťastní. Vy i já si zasloužíme štěstí. Pokud vás věci, které děláte, činí nešťastnými, najděte si nový způsob, jak věci dělat. Nikdy není pozdě na to, abyste pro sebe udělali něco lepšího.

16. Vaše budoucnost nepatří nikomu jinému než vám.
Vaše budoucnost je jen a jen vaše. Nikdo jiný za vás nemůže rozhodovat. Pokud se dostanete tam, kam máte namířeno, a nelíbí se vám, kde jste skončili, je to vaše chyba. Nedovolte, aby za vás vaši budoucnost vybírali jiní lidé.

17. Musíte si věřit ze všech sil.
Věřit v sebe je jedna z nejdůležitějších věcí v tomto životě. Nikdy v sebe nepřestávejte věřit, pokud to neuděláte vy, nikdo jiný to za vás neudělá. Dokážete cokoli, pokud zůstanete věrní tomu, kdo jste, a budete ze všech sil tlačit na pilu.

18. Někdy se musíme postavit zlým zkušenostem čelem, abychom se dostali k něčemu úžasnému.
Vesmír nás nikdy nepřivede k něčemu, co bychom nezvládli. Každá zlá zkušenost v tomto životě vás dovede k něčemu velkému. Všechno se děje z nějakého důvodu.

19. Každá chyba je poučením.
Všichni děláme chyby. Důležité je, abychom se ze svých chyb poučili a vzali si z nich ponaučení. Jak bylo uvedeno výše, vše, co se v tomto životě děje, má svůj důvod.

20. Nemusíte vypadat jako všichni ostatní, abyste byli krásní.
Společenská definice krásy není skutečnou definicí. Každý jsme krásný svým vlastním způsobem. Neexistuje žádná univerzální definice slova krása. Každého z nás přitahují různé typy lidí. To, co považuji za krásné já, nemusí být to, co považujete za krásné vy.

21. Tento svět je plný záhad, nikdo neví všechno.
Nezáleží na tom, jak je někdo chytrý. Neznamená to, že je chytřejší než vy. V tomto životě narazíme na spoustu lidí, kteří si myslí, že jsou lepší než my, protože jsou ,,chytří“. Vy nevíte všechno, oni neví všechno a já sakra taky určitě nevím všechno.

22. Trávit čas sám se sebou v přírodě je nejlepší způsob, jak si odpočinout.
Pokud jste se už dlouho neprošli sami naboso, možná je teď ten správný čas. Procházka o samotě v přírodě je jednou z nejvíc relaxačních věcí, které kdy zažijete. Vyzkoušejte to.

23. Všechno je možné, doslova všechno.
Jsme schopni všeho. Pokud opravdu chceme, můžeme v tomto životě dokázat velké věci. Nenechte si od nikoho namluvit, že je něco nemožné, nic není nemožné.

24. Dnešek pomine a zítřek bude lepší.
Pokud dnešek nestál za nic, nestravte zbytek noci lamentováním. Zítřek bude mnohem lepší než dnešek. Každý den je nový, časem vaše problémy pominou.

25. Nic netrvá věčně.
Nic netrvá věčně. Pokud něčím procházíte, měli byste najít klid ve vědomí, že to jednou skončí. Vaše budoucnost je mnohem světlejší, než si připouštíte.

26. Názory ostatních lidí o vás, Vás nedefinují.
Nejste definováni tím, co si o vás myslí zbytek tohoto světa. Jste tím, kým chcete být. Pokud vás někdo nazve nějak hnusně, neznamená to, že je to pravda!

27. Je v pořádku změnit na něco názor.
Na změně názoru není nic špatného. Každé rozhodnutí, které učiníte, většinou není trvalé.

© aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho claudie 2021-11-04 05:24:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zase něco tak úžasného v tomto divném období, až se derou slzy. Jako by mi někdo odpovídal na moje otázky, kterými se teď zaobírám. Někdy o sobě člověk pochybuje a potom si přečte něco tak povzbudivého co ho postaví na nohy. Tak jako v křesťanství mají desatero, toto bude moje sedmadvacatero. Ráda bych i já pro vás něco udělala, zatím můžu jenom říct, že děkuju z celého srdce.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-04 07:58:58
Ikona diskutujiciho
sipka

♥ to je paráda… mám radost, když vidím radost ♥

Ikona diskutujiciho Pavel 2021-11-04 18:27:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

28) Nikdy nevzdávejte žití v přítomnosti neb by to bylo snadnější. Nesmiřte se se snadnější budoucností, že stejně umřete. Protože dnešní a momentální přítomnost potřebují snahu o budoucnost.

29) To co vkládáte do budoucnosti se může splnit. Třeba i zázrakem.

Ikona diskutujiciho Ellen 2021-11-05 08:40:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji! Tohle jsem potřebovala si přečíst. Také nemám úplně nejlepší období, tedy vlastně celý tento rok je strašně zvláštní a bolestivý. Tady toto si budu číst každý den ráno abych si uvědomila, protože každému jednou za čas dojdou síly a nemá už ani chuť se zvednout, ale! Za každou bouří je světlo.
Ještě jednou moc DĚKUJI! 🙏❤️

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-11-05 10:07:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se, bohužel, žádné slzy nederou. U těchto článku si vždycky představím sadistického pedofilního úchyla, co v hlavě bojuje s myšlenkou, že půjde, a někomu ublíží. Jistě, tuší, že je to špatně, ale přesto je na hraně toho, aby svojí touze propadl. A pak si přečte: „Můžete se změnit kvůli sobě, pokud máte pocit, že je to něco, co vám jako osobě prospěje. Nikdy byste se však neměli měnit proto, že si někdo jiný myslí, že nejste dost dobří. Vy jste dost dobří!“, případně jiná, zde uvedená prvomájová hesla. Jak to asi pak dopadne…..Samozřejmě, jako zdravě přemýšlejícímu člověku tato konstrukce přijde podivně odporná, obávám se ale, že v reálném světě takový scénář možný je.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-05 10:34:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška.org však není poradna pro psychicky narušené osoby. Míří na duchovně založené bytosti, které hledají podporu a pomoc na své cestě. Nevím, kam se chceš v životě dostat ty, ale měl bys podle toho primárně upravit svůj styl myšlení a od podobných představ se očistit.

Ikona diskutujiciho Vaclav 2021-11-17 09:07:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V tech bodech je vse, k cemuz jsem se za dlouha leta dopracoval abych pochopil, co je pro mne dulezite. A dalo to fusku. Nebyla to jen moje zasluha, tohle poznani. Ten kdo mi pomahal je stale se mnou, miluji ho a vim, ze mi pomaha. V posledni dobe jsem se zbavil zlych blizkych lidi, ktere byli kolem mne cely zivot a vydavali se za me pratele, ackoliv mne ve skutecnosti casto skodili, lhali, vyuzivali a urazeli mne. Hledaji ted stale kontakt ke mne. Proto prosim stale: Pane ochranuj mne pred mymi prateli. S mymi neprateli si poradim sam.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek