3. / Přednáška o Vodě / autor: ,,To-máš Marný“ / DOPORUČUJI!

8.3.2010 v Poselství 84

3. DÍL

_________________________________________________

– 1. DÍL PŘEDNÁŠKY – ZDE! –

Nebo si uveďme příklad nedávné katastrofy rychlovlaku v Německu, kde zahynulo mnoho lidí jen proto, že vlak měl podvozek klasický pevný a při vykolejení se vagóny zpříčily, narazily do sebe a způsobily tolik neštěstí. Ve Francii mají rychlovlak, TGV, kde právě využily této vlastnosti. Neudělali klasický podvozek s pevnými nápravami pod vagóny, ale dali podvozek s koly mezi vagóny. Při rychlosti 380km/hod vlak vykolejil, vlnil se jako had po železničním svršku klikatým způsobem a nezpůsobil velké škody a cestujícím se nic nestalo.. Jak jednoduché a geniální je použití logiky přírody.
Do strmého kopce jedete na kole taky klikatě!!!! Je to lehčí než rovně!!!!!
Dost bylo příkladů, zpět k vodě. U uvedených příkladů a jejich pochopením začíná nauka o implozivní technice, někdy taky nazývána reverzibilní inženýrství.

Tady vidíme jak je voda geniální. Voda má i pro náš organizmus velmi důležitou a nenahraditelnou roli, tím že nás čistí, detoxikuje a dodává nám energii. Jen a jen POUZE čistá pramenitá voda. Každý člověk by měl vypít denně minimálně 3 litry pramenité vody, opakuji čisté vody, a neměl by zdravotní problémy, které dnes většina lidstva má. Platí pravidlo, čím jste se zanesli, tím se taky vyčistíte.

Řeknete si, vždyť to není nic divného, každý z nás vypije denně nějaké množství tekutin a stejně je většina z nás nemocných, máme různé kameny (žlučníkové, ledvinové atd.), zanesené cévy, zkamenělý mozek, osteoporózu, artritidu, cholesterol, angínu pectoris, kornatění tepen a žil a mnohé jiné, to jsou právě tyto problémy, které si způsobujeme sami tím, že nepijeme čistou vodu. Opět namítáte, že pijete dost a stejně takto trpíte. Co vám to tady vlastně povídám.

Řekněme si to ještě jinak. Položte si se mnou tuto otázku. Představte si, že během dne vypijete litr mléka nebo čaje, litr piva a litr slazené minerálky. Kolik si myslíte, že jste vypili čisté vody? Odpovíte 3 litry tak o co jde. Ale musím vám říci, že, a teď dobře čtěte prosím, nevypili jste ani gram vody. To je šok, že ano? Je to tak, ani gram vody. A proto máte zdravotní problémy, které jsem výše jmenoval. Když budete pít čistou vodu, nebo vysoce strukturovanou vodu, žádná s těchto nemocí by vás pravděpodobně nepostihla. Zdá se vám to neskutečné a až moc jednoduché. Už jsem vám říkal, že v jednoduchosti je krása a genialita, že ano? Vzpomínáte si?

Můžu vám říci, že většina lidí žije v nevědomosti zákonitostí, které jsou okolo nás. I když mají mnozí několik vysokých škol, tak tyto data neznají. Proč, na to si každý z vás určitě najde odpověď.

Dovolte mi na tomto místě, abych vám znovu zopakoval můj názor, který jsem kdysi dávno převzal od moudrých lidí a sdílím ho již také. A zamyslete se nad ním „Na základní, střední a vysoké škole nám vymyli mozky a odnaučili nás myslet“ (je to myšleno ve vztahu k zákonům vesmíru a přírody) váš názor může být samozřejmě úplně jiný. Nikomu neberu jeho vlastní názory, má právo na vlastní názor a svobodnou vůli rozhodnutí.

Vědci kdysi ve Francii udělali následující pokus. My si ho nyní zde uvedeme.

Pokusu se účastnilo 20 lidí s energetickým deficitem. Zvážili se na přesné digitální váze, která měla za desetinou čárkou dvě místa. Všichni vážili, dejme tomu pro lepší počítání, přesně 100,00 kg. Každý vypil během 10 minut 1 litr nějaké pochutiny (litr mléka, piva, čaje, limonády, džusu, minerálky, kafe, šťávy atd.). Za určitý časový interval šli opět na váhu a každý vážil 101,00 kg. (samozřejmě nikdo nešel mezi tím na WC). Řeknete, to je přece logické.

Druhý den stejní lidé vážící zase 100,00 kg vypili každý během 10 minut 1 litr čisté pramenité vody 4°C, po tom stejném časovém intervalu se všichni opět zvážili. A všichni vážili mezi 100,30 – 100,40 kg. Kam se poděl ten zbytek. 0,6-0,7 l vody? Tady máte odpověď, tělo uložilo jen část vody a zbytek použilo na okamžitou přeměnu v energii. Voda se dematerializovala (přeměnila se na energii – ve škole jsme se učili, že dematerializace a materializace neexistuje, že hmota se nedá dematerializovat, tady vidíte že ano). Ještě na vysvětlenou 6x komprimovaná energie je hmota a 6x dekomprimovaná hmota je energie, ale to nebudeme zde řešit to je jiná i když hodně zajímavá oblast. Ještě dodám, pokud by někdo na poušti umíral žízní a byl totálně vyprahlý a volal by vodu, vodu a vy by jste mu dali 1 litr čisté vody 4°C tak tento člověk by nepřibral ani gram a celý litr by se dematerializoval v energii a on by za pět minut vstal a odešel by po svých, ale pozor, kdyby jste mu dali 1 litr jakékoliv pochutiny (coca colu, pivo, mléko) tak by jste ho zabili!!! Tyto případy jsou známé.

Dnes je ale problém sehnat čistou vodu. Položíme si otázku, co teď. Každý nakupuje v obchodě nápoje a pije hlavně minerálky. Přitom si myslí, že pro tělo udělal to nejlepší.. Všude nám to inzerují v reklamách, které denně vidíme. Ale uvědomte si, že lidské tělo si nedokáže s takto upravenými nápoji jen tak poradit bez vedlejších účinků na naše zdraví. Uvědomte si, že častým pitím minerálek si v sobě ukládáte všechny anorganické látky v minerálkách obsažených. Minerálky jsou lék a měli by jste je pít maximálně 3 týdny v roce, ne více. Tělo nedokáže použít anorganické látky z nápojů a potravy. Ty se ukládají v těle. Pro lidské tělo jsou pouze použitelné anorganické látky přeměněné v organické ovocem, zeleninou a zvířaty, tedy přírodní cestou a nikoliv chemickou. Prosím, tuto větu si také dobře zapamatujte. Hned zjistíte, kolik peněz zbytečně vyhazujete za nesmyslné chemické přípravky.

Dále si uvědomte, že veškeré nápoje prodávané v obchodech mají nějakou skladovací dobu.
Tu docílí nějakou úpravou, která je zdraví škodlivá. Dejte si normální vodu z vodovodu v létě za okno, a už za týden, bude voda páchnout a bude nepoživatelná a zezelená. (pozn. Alue: Což je přirozené, Voda nesnáší světlo, proto se na něm kazí!) Jak je možné dávat záruku na minerálky a jiné tekutiny jeden rok a více. Proč? Protože mnohé, než jdou z výroby do obchodu, jsou ozařovány většinou AMERICIEM, aby zničily veškeré bakterie a viry. Řeknete si to je snad dobře, ale už si neuvědomujete, že do vody se dají ukládat data a tím dodají vodě informaci radioaktivity, která se dostane do vašeho organizmu. Pijete tak mrtvou fyzicky otrávenou vodu. Při pravidelném a dlouhodobém pití takto upravených tekutin si asi sami odvodíte odkud asi mohou pocházet některé zdravotní problémy např. rakovina zažívacího traktu atd. Rovněž tak tam působí ještě faktor čárkového kódu, který při skenování ukládá opět do tekutiny destruktivní informace číslice 666 a jiné.

Nyní vzniká otázka, co tedy pít, abychom se těchto problémů vyvarovali.
Je hned několik možností.

Každý člověk by měl denně vypít 3 litry čisté pramenité vody 3 – 5°C, nebo 3 litry 3 – 5°C vysoce strukturované vody, neboli taky jinak řečeno Levitované vody.
Vysoce strukturovaná voda vzniká v přírodě při jakékoliv bouřce. V bouřkovém mraku dochází k prudkým podtlakům a rotaci vody. Rychlosti pohybu jsou kolem 300-500 km/h. Dochází zde k levitaci vody. Levitovaná voda z bouřkového mraku má až 40 kráte slabší mezimolekulární vazby, než voda klasická. Má vynikající vzlínavost v kapilárách. Když je na jaře hodně bouřek, je daleko více plodů na stromech, musí se podpírat větve, aby se nezlomily a rovněž tak, vynikající výnosnost uveďme třeba jahod a jiných plodů, u zeleniny platí totéž.

Pro všechny lidi, kteří nemají možnost jezdit k prameni nebo někde sehnat levitovanou vodu, doporučuji na vyčištění organizmu pít každý den vodu z vodovodu přefiltrovanou třeba Britta filtrem. Je to rozhodně zdravější, než jakékoliv minerálky nebo balené vody. Spočítejte si, kolik za ně zaplatíte za rok. Vodu ze studánky či vodovodu máte skoro zadarmo.

Příroda ukázala lidem, při jaké teplotě vyvěrá voda ze země. Jsou to 4°C a při takovéto teplotě má největší měrnou hustotu, proto se při této teplotě má pít. Rozmezí 3-5°C uvádím proto, že stačí tato tolerance. Je zajímavé, že pokud pijete takto studenou vodu, nenastydnete. Když byste pili jiné tekutiny při této teplotě, tak nastydnout můžete. Čistá voda dokonce zastavuje proces stárnutí a posunuje biologické hodiny zpět!!!

V případě, že budete mít zájem se dozvědět více, budeme v DATECH pokračovat…..

Další Krajinky – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Richard 2010-03-08 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi přínosný článek, díky za něj!

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-03-08 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborný článek – když jsem nepila čistou vodu, tak jsem byla často unavená. Díky jednomu tvýmu článku o vodě piju alespoň 1,5l vody denně a mám energie akorát a nepotřebuju tolik jíst. Články o vodě mám ráda, v létě zkusím nabít vodu sluncem, co to udělá:)

Ikona diskutujiciho barchettka 2010-03-08 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tak, To-máš Marný prostě ví! Jinak v Praze, kde už studánku neseženete, jsou speciální čerpadla podzemní vody, litr asi za korunu, možná dvě. Po přečtení tohoto článku si pár litrů dopředu odahám na vlastních zádech 🙂

Ikona diskutujiciho kattkaa 2010-03-08 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem článek četla na Osudu, začala jsem chodit pro vodu ke studánce, vypiji více vody jak předtím a už je to vidět na mé pleti, je heboučká, a je to teprve pět dní, uvidím co bude dál. Všem DOPORUČUJI

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-08 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nádhera :-) skvělé poznatky, ke kterým člověk jen tak nepřijde, natož ve škole :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-08 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Výborně, jen nabíjení vody sluncem je chyba. – Voda slunce nesnáší. – Myslím, že je to popsáno i v této přednášce o vodě, že voda vyvěrá vždy na stinném místě, na slunci se kazí. – Vodu máme před sluncem co nejvíce chránit a pít ji chladnou.

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-08 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ale ty jsi to dala na svůj web a i to je záslužné a chvályhodné :-)

Ikona diskutujiciho Moonscream 2010-03-08 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky děkuju za článek, Tobě o Tomášovi:)

Ikona diskutujiciho Morrisst 2010-03-08 23:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další nesmírně poučná přednáška od TM 🙂 Doufám že se dostanu na jeho přednášku v Praze za 2 týdny.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-09 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-09 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Leda levitační mašinou, jinak platí příspěvek č 10 🙂

Ikona diskutujiciho FukiTo 2010-03-09 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokračování prosím, prosím…:)Jinak zajímavé jsou pokusy pana Okamury…Voda také slyší naše myšlenky…:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-09 09:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Okamura mi nic moc neříká, ale Masaru Emoto měl skvělu knížku, kde rozebíral, jak je voda skvělý přenašeč dat a jak reaguje na různé vibrace a energie, včetně hudby. – Rozhodně ji mohu jen doporučit 🙂

Ikona diskutujiciho Tomáš Marný 2010-03-09 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, je nutné tě opravit, tělo si umí oddělit vodu z čaje a jiných pochutin, z jedněch hůř a z druhých lépe, ale už to nikdy není vysoce strukturalizovaná voda nebo potřebná pro detoxikaci. Nedá se pro tělo použít tak, jak by tělo potřebovalo…..

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-09 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Njn, nepřesnost se vloudila, ale základ zůstává stejný.

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-09 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: a co pí voda a diamantová voda? Ty levitační mašiny jsou pěkně drahé. Možná zkusit vyfiltrovat a pak prohnat mixerem – myslis, ze by to taky pomohlo?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-09 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: XD – BOŽE NE!!!! – V diamantech je zakodované to největší zlo, diamantová voda rezonuje na destrukci a na bolesti! – Do vody se žádná data nahrávat nemají! :D

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-09 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: tak to mě pak nenapadá, jak problém s vodou řešit. Levitační mašina stojí 60.000Kč, což je pro normálního člověka naprosto nedostupné. Studánky jsou většinou znečištěné a nebo nedostupné od bydliště… 🙁

Ikona diskutujiciho unga 2010-03-09 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když do vody zamícháš čaj, voda se promění v čaj.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-03-09 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Požádejte si andílky, aby vaší vadě požehnali, a nepotřebujete nějaký mašiny :).

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-09 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Ano, a krom toho se levitační mašiny už nevyrábí, takže všichni co je ještě nemají už utřeli, jediná možnost je levitovanou vodu odebírat od někoho, kdo mašinu má.

Ikona diskutujiciho Sora 2010-03-09 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: podle mě voda, která není dematerializována, se v žaludku smíchá.. ale tady jde o tu čistou, která se může přeměnit v energii.. a to se s čajem nestane 🙂

Ikona diskutujiciho Unga 2010-03-09 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Ale nosorožec přece neni žádná nedělitelná jednotka, bunka když se rozdělí, je poloviční, vykrmí se a je stejná jako ta původní.

Ikona diskutujiciho Tomáš Marný 2010-03-09 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ÚDAJNÉ "LEVITAČNÍ MAŠINY"  které se prodávají za 60 000,- jsou podvod, protože to jsou kolitéry na vodu a s levitací to nemá nic společného. Měřily jsme jejich vlastnosti a je to pouze vytahování peněz z lidí…..

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-03-09 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: a proč by bylo hned špatně dávat do vody nějaká data? Přece jen – krásné, čisté energie od andílků vodě ani mě nijak uškodit nemohou.

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-09 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Nj, a co Tome navrhuješ s vodou udělat, aby byla taková jaká má být nebo se tomu co nejvíc podobala? Na diskuzích jsem objevil vynález Viktora Schaubergera s názvem Schaubergerova turbína. Co si o tom myslíš a co myslíš, že se s vodou dá udělat? Filtrovat není zas takový problém, ale co potom? Děkuji.

Ikona diskutujiciho ham 2010-03-10 00:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super prednáška, aj keď rieši len to čo Schauberger a Tesla riešili už pomaly pred sto rokmi.. ale vďaka za zopakovanie, lebo je to stále poučné (aspoň vidno rýchlosť skutočného napredovania našej civilizácie) :-/

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-03-10 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: No já jsem to četla v Anastasii myslim, že máš dva druhy vody – jednu na čištění a ta má bejt bez dat a studená. A druhou, která je na sluci (ale jenom chvíli tak 3 hodiny) a ta je s nějakou energií. Ale ještě jsem to právě nezkoušela.

Ikona diskutujiciho stenly911 2010-03-10 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A můžeš Aluško poradit v čem je nejlepší si tu vodu od studánky nosit ? čet sem něco o tom, že dneska hojmě používané plastové láhve mohou do vody uvolnit trochu radoiaktivity, a používat skleněnou láhev a korkoovou zátku, což jsou jaksi tradiční materiály je zase nepraktické. Mám samozřejmě krátkodobé skladovánna dobu jednoho dne…

Ikona diskutujiciho Tomáš Marný 2010-03-10 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Pája:

Ikona diskutujiciho Tomáš Marný 2010-03-10 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Voda není magnetické médium, to je velký omyl. Destruktivní usazeniny a jiné energie z těla skutečně odvádí. Kdokoliv, kdo ukládá nějaká data do vody, tak skutečně vodu jenom zhoršuje a není potom už třeba tak vhodná pro tělo.Dělají to lidé, kteří vodě vůbec nerozumí…..

Ikona diskutujiciho Disketyza 2010-03-10 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máme zájem dozvědět se více 🙂

Ikona diskutujiciho Honza 2010-03-10 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jak vám, ale mě tedy zatím nezafungoval ten pokus s pitím vody a vážením se na váze. Vždy jsem težší přesně o vypitou hmotnost vody. Zkoušel jste to někdo? Používám pramenitou vodu pokojové teploty.

Ikona diskutujiciho Pjotr 2010-03-10 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

reaguji na: Na základní, střední a vysoké škole nám vymyli mozky.  - Jste si jistí, že všechny školy vymívají mozek? Obecně – mediální informace, které dnes utváří představy lidí o světě, nevycházejí z výsledků vědeckých výzkumů prestižních (rozuměj prestižních v akademickém světě) insitucí ani universit. Údaje, se kterými běžný člověk pracuje jsou buď notně zastaralé, nepřesné nebo rovnou falšované (odhalených případů jsou mraky). S tímto materiálem pracují i střední školy, proto jsem to učivo nebral vážně, abych se to nemusel odnaučovat. Ale nezanevřel jsem kvůli tomu na celý vzdělávací aparát. Nevím, jaké máte zkušenosti vy, ale já i studenti, které znám, vidíme současné problémy stejně jako vy, stejně jako vy s nimi bojujeme tak, že to v globálním měřítku není hned patrné.

Ikona diskutujiciho Tomáš Marný 2010-03-10 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-10 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-10 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-10 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tome, Masaru Emoto taky ve své knize uvádí, že chceme-li vytvořit dobrou vodu, můžeme začít s destilovanou, tedy vyfiltrovanou vodou třeba reverzní osmózou, která dokáže vytvořit krásné krystaly :-) Co ještě takové vodě chybí?

Ikona diskutujiciho Pjotr 2010-03-10 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Nestuduju fyziku, ale k věci , myslím, že jsem to napsal dost jasně – budiž, o něco to zjednoduším, aby jste si do toho vy bratři jak se patří nepromítali vlastní "vědění" o tom, co jsem vlastně "chtěl" říci:

Ikona diskutujiciho Tomáš Marný 2010-03-11 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-11 07:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: TM ale rozhodně nemyslel svou odpověď tobě špatně. Bylo by dobré si uvědomit, že data, která jsou nahoře napsaná lidé neznají a většina z těchto věcí se drží v tajnosti. Uvědom si, že ty nejdůležitější věci se nikdy v knihách ani v televizi nedozvíš. Proto si raději važ toho, co bylo zveřejněné a pátrej sám, nechtěj důkazy po někom, kdo už tak dal hodně.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-11 08:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Také jde vidět, že jsi dost zmatený, protože v horní liště máš odkaz na profil, část ,,o mě", máš tu fotogalerii s fotkami, název stránek je ALUE.CZ a ani nevíš, komu tyto stránky doopravdy patří? – To opravdu nechápu, jestli bydlíš na marsu, nebo kde, že ti tohle všechno uniklo?

Ikona diskutujiciho Tomáš Marný 2010-03-11 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážený pane Pjotre ,

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-11 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tome, neodpovídáš mi z důvodu, že jsi přehlídl mou otázku nebo jsem to měl pochopit z něčeho jiného? Díky :-)

Ikona diskutujiciho Tomáš Marný 2010-03-11 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Pája:

Ikona diskutujiciho Pjotr 2010-03-11 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Zmatený nejsem a nech si soudy. Rozhodně mi to neuniklo (bydlíš na marsu, to je tedy argument) jen se v diskusi doplňujete, tak jsem vás oslovil jako tandem, ale vaše reakce bych takto mohl odrážet do nekonečna…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-11 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Tvoje komentáře jsou absolutně bezpředmětné. Plácáš játry úplně mimo téma, vůbec neodpovídáš na to na co máš. O tom že ani nevíš komu patří stránky a že se navážíš do žen a mladých lidí, jakoby to byli nějací omezencí, to jsi jakože neslyšel, stejně tak jako jsi vůbec nepochopil, že to co tu píšem NENÍ PŘEVZATÉ Z LITERATURY. – Tohle je přesně ten důvod, proč nezveřejnuji kritiku lidí jako jsi ty, protože je to plýtvání časem a akorát to zahlcuje jinak přínosnou diskuzi debilními hádkami. – Tímto komentářem uzavírám tohle téma, protože je to ztráta času. Pokud má někdo jiný nějakou podstatnou otázku at napíše, ale v této nesmyslné debatě se už pokračovat nebude. Přečti si znovu co ti TM psal. Platí na tebe přísloví, že Prázdné hrnce dělají největší randál.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-11 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…. mimochodem matematika se píše s měkkým I.

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-11 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: To jsem Tome pochopil, ale když není studánka, tak co potom? Vím, že je to nejlepší voda, ale v našem kraji nejsou pitné studánky. Dá se teda s vodou něco dělat, když ji dáme přečíst slovo LÁSKA a VDĚČNOST a ona dle výzkume Emoto vytvoří krystalky? Jako lidé žijící v této společnosti si můžeme vodu vyfiltrovat od nežádoucích věcí, které se do ní dostali (chlor, hormony, atd..) a udělat z ní v podstatě destilovanou, kterou Emoto považuje za už přijatelnější vodu, která může vytvořit krystalky taky. Nebo víš o jiném způsobu jak odstranit clustery a vrátit vodu do původního stavu? A jedná se o to samé, zda je voda schopná vytvořit krystaly nebo ne? Děkuji za odpověď. S Láskou pája

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-11 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]: Pájo, já vím, že se snažíš nějak získat ideální vodu i přesto, že nemáš po ruce studánku, ale ideální voda se správnými vlastnostmi se dá uměle vyrobit POUZE levitační mašinou. Přírodně ji najdeš ve studánkách a v dešťovce. – Nic dalšího už není.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek