4 Znamení, že jste si s partnerem souzeni

10.11.2019 v Nezařazené 4

Pokud jde o lásku, lidé věří, že na tomto světě má každý svou spřízněnou duši – tedy člověka, který se narodil pouze pro vás a vy pro něj. Když jste někoho takového našli, našli jste svou spřízněnou duši a pak víte, jak je úžasné mít ideálního člověka po svém boku.Mnoho lidí neustále hledá, ale neuvědomují si, že možná přesně to, co hledají, stojí přímo před nimi. Zde jsou 4 znaky, podle kterých se můžete přesvědčit, že je vaše spřízněná duše blíž, než si myslíte.

1. Být prostě sám sebou úplně stačí
Pokud jste s tou správnou osobou, bude vás milovat takové jací jste, ne takové, jaké by vás chtěl mít. Je potřeba si uvědomit, že ve vztahu je každý jiný a každý má své nedostatky.
Když vás váš partner přijímá takové jací jste, a to i s vašimi nedokonalostmi, věřte že vás skutečně miluje. Neměl by se snažit vás měnit a přetvářet podle sebe, ale naopak vás respektovat.

2. Jste nejlepší přátelé
Jste s vaším partnerem zároveň nejlepší přátelé? Pokud ano, tak to skutečně vypadá, že jste stvořeni jeden pro druhého.
Cítíte svobodu v projevení své bláznivé nálady, nebo spolu dokážete dělat šílené věci? Pokud ano, můžete si být jistí, že jste si skutečně vybrali správně, protože nejlepší vztahy jsou založené na přátelství a respektu.
Být přáteli vám umožní dělat věci společně jako tým, který drží spolu. Umožní vám to poznat se navzájem a učit se jeden od druhého.
V neposlední řadě si neumíte představit, že byste se rozešli a ztratili tak nejen partnera, ale i svého nejlepšího přítele.

3. Malá, nebo žádná dramata
Dokonce i v těch nejideálnějších vztazích probíhá občas výměna názorů. Malé hádky a neshody jsou normální, i když jste stvoření jeden pro druhého.
To, že jste se svou spřízněnou duší neznamená, že ve vztahu nenastanou různé rozbroje a nedorozumění. Je potřeba být fér jeden vůči druhému, trpělivě si navzájem naslouchat a neváhat omluvit se, nebo přiznat svou chybu.

Velké hádky a dramatické argumentace jsou pomyslnou stopkou pro dlouhodobé a plnohodnotné vztahy. Pokud jste s tím správným člověkem, tak pocit, že soupeříte s tím koho milujete, vás přirozeně přinutí zamyslet se a daný problém rychle vyřešit.

4. Neumíte si bez nich představit život
Pokud dojdete do tohoto bodu vašeho vztahu, můžete si být do značné míry jisti, že vy a váš partner jste stvořeni jeden pro druhého. Při setkání s tím pravým je důležité si uvědomit, že jste oba naladění na jednu vlnu a že je to jediná vlna, na které byste chtěli být.
Jinými slovy, smějete se stejným vtipům, dokončujete větu toho druhého, zbožňujete vše na tom druhém = neuměli byste žít jeden bez druhého.

připravila Aluška.org © www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-11 00:26:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂

Ikona diskutujiciho irca 2019-11-12 09:25:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pardon za ot, ale https://www.alue.cz/p/penezenka-s-jednorozcem-velka/ je zlevněná jen tak nebo je tam závada nějaká děkuji?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-12 09:26:39
Ikona diskutujiciho
sipka

je zlevněná, aby se doprodala

Ikona diskutujiciho Kája 2019-11-12 12:47:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hurá, patříme k sobě!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek