5 Ukazatelů, že máte v sousedství čarodějku

20.4.2020 v Spiritualita 25

Přemýšleli jste někdy, co když nejste jedinou čarodějkou ve městě? Je můj soused taky takový? Pravděpodobně nejste jediní. Nadpřirozené schopnosti se často dědí po předcích a prochází skrz krevní linie věků.

Pokud ne ve své přesné podobě, moudrost čarodějek někdy obsahují i příběhy, domácí recepty a poznatky. Pamatujete si pohádky nebo příběhy ze života vaší babičky? Mohly to být plné nadpřirozena.Tohle není kompletní seznam toho, jak vypadají domy čarodějek. Čarodějky někdy není snadné rozpoznat. Může to být vlastně kdokoli. Jsou to ale tradiční charakteristiky starých čarodějek, které můžeme i napodobit, aby byl náš život kouzelnější.

Máte v sousedství čarodějku?
Čarodějky v minulosti snášely čarodějnické procesy, zákazy, rozsudky smrti, stíhání, veřejné ponižování a vyhnanství. Samozřejmě by proto bylo hloupé volat do světa: „Jsem čarodějka!“
Čarodějky jsou moudré a většina z nich praktikuje své řemeslo v tajnosti. Některé chtějí šířit svou moudrost na veřejnosti, ale nebývají okázalé, aby si o nich povídala celá ulice. (Okázalost a exhibicionismus nesouvisejí s nadpřirozenými schopnostmi, moudrostí a hlubším poznáním, spíše naopak.)

5 Znamení, že máte v sousedství čarodějku

 

1. Legenda říká: Fialové vstupní dveře do domu symbolizují, že tam bydlí čarodějka
Fialová je duchovní barva a v celé historii je spojována s královskou hodností, šlechtou, luxusem, tajemstvím a magií. Zatímco fialová je směsí červené a modré, fialový paprsek je nejvyšší vibrací viditelného spektra. Může pomoci při hledání smyslu života. Nachová i fialová barva může pomoci při snaze vybavit si sen, nebo může zesilovat nadpřirozené dary a odhalovat pravdu skrytou v podvědomí.

To znamená, že vše co je takto zbarveno, přitahuje tyto vysoké energie. A teď si představte, že hlavní vchod našich dveří je symbolicky i bránou. Je to vlastně práh mezi světy. Pamatujete si na pravidlo, že nikdy nemáte stát dlouho mezi futrama? Spráně čarodějky vždy nějakým způsobem okouzlovaly svůj hlavní vchod, aby povzbudily dobré energie v domě, přilákly domů víly a domácí nápomocné duchy. Aby strážili a požehnali jejich domov.

Fialové dveře podle starého učení vyzařují a přitahují magické síly. Navíc nabízí ochranu před zlými entitami, zejména pokud jsou dveře i správně okouzleny. Proto je Falová vybírána některými čarodějkami jako barva jejich hlavního vchodu.

Někdy mohou být fialové i detaily, nebo výzdoba poblíž vchodu. Kromě fialové se poblíž vstupu do domu mohou vyskytovat i různé speciální symboly, obrazy, nebo amulety.

2. Nemá žádná zrcadla, nebo naopak až příliš mnoho zrcadel
Zrcadla a magie spolu často souvisí. Čarodějky už od antiky používaly při kouzlení a věštění zrcadla. Zrcadla lze také chápat jako prahy mezi světy. Jako okna, ze kterých lze pozorovat a vidět budoucnost, nebo jiné říše.
Magická zrcadla však nejsou klasické rovné plochy. Zrcadla používaná k čarodějnickým účelům a zejména k léčitelství a věštění mívají tvar mísy, jako je to i u Kozirevových zrcadel.

I s normálním plochým zrcadlem se ale dají dělat všelijaké kejkle. Mějte se však (i před plochými) zrcadly na pozoru, protože energie s nimi spojená je dost silná a vůbec není moudré si s ní zahrávat. Koneckonců, také ne všechny čarodějky jsou dobré a ne všechny používají bezpečné a konstruktivní metody. Pro mnohé z nich je zvědavost a potřeba po dobrodružství významější, než neoddělitelné riziko.
V mnohých případech velmi záleží na energii konkrétního člověka, protože energii kterou do zrcadla vyšlete, bude zrcadlit, násobit a vyjevovat. Přesně z tohoto důvodu mohou být zrcadla velmi nebezpečná, speciálně pro destruktivní osoby, kterým znásobeně vrátí jejich vlastní energii. Se zrcadly proto opatrně. Opatrně!

Na obrázku výše můžete vidět Kozirevovo zrcadlo. Tato zrcadla poskytují přístup k morfogenetickým polím vesmíru, jsou léčivá a umožňují i telepatii. Neuvěřitelná pomůcka. Dokument o těchto zrcadlech, pokud jste ho ještě neviděli, si pusťte zde, je to moc zajímavé: Magická zrcadla – okna do budoucnosti a do jiných světů

Zrcadla určená pro věštění bývají vydutá, nebo vypadají jako černá lesklá mísa.

Když tohle u někoho doma najdete, tak je jasnej. Po večerech věští jako o život.

Nacisté během druhé světové války používali jako brány právě speciální zrcadla. Vysoce postavení nacisté údajně provedli mnoho temných magických rituálů zahrnujících zrcadla, zoufale doufajíc, že přizvou démony, aby jim pomohli dobýt svět.

Z tohoto a mnoha dalších důvodů některé čarodějky zrcadla buď magicky přitahují, nebo se jim naopak vyhýbají, doma je pokud možno nemají, nebo je i přikrývají. Zrcadlo je zesilovač, pokud se poblíž něj často vyskytuje někdo s destruktivním nábojem, touto energií se nasytí a bude ji ještě více do prostoru vyzařovat. Zrcadlem také mohou procházet různé bytosti. Proto by velká zrcadla neměla být na chodbě ani v ložnici a neměli byste se do zrcadel moc dívat, když jste nemocní a není vám dobře.

3. Kamarádí se starými stromy
Čarodějky milují a chrání přírodu. Bývali to kněží a kněžky přírodních starých náboženství. Čarodějky příroda posiluje. Proto si moderní čarodějka i v městském prostředí vybere pokud možno dům, který je nejblíže lesu, starému stromu, nebo speciálnímu stromu. Většinou si čarodějky vybírají stromy, které mají speciální energie a schopnosti. Čarodějky tyto speciální stromy umí vycítit a pak je vyhledávají.

Čarodějky milují procházky lesem a pěstují přátelské vztahy se stromy v jejich sousedství. Stromy fungují jako mosty mezi fyzickým světem a říší víl. Čarodějky tráví hodně času poblíž stromů, u kterých se také dobře odpočívá, medituje, nebo navazuje kontakt s jinými světy.

Proč čarodějky milují stromy?
Uzemnění. Čarodějky se spojují se Zemí prostřednictvím stromů a vyrovnávají tak svou energii.
Věštění. Čarodějky využívají sílu stromu, aby tak umocnily své nadsmyslové schopnosti. Mohou tak mít vize a vnuknutí.
Ochrana. Žádají o ochranu duchy Stromů.
Svatyně. ,,Nábožensky naladěné“ Čarodějky někdy stromům i žehnají k poctě Božstev a přírodních sil, které uctívají.

Jsou na výjimečném stromu ve vašem okolí nějaké stužky? Zvonky? Je pod ním neustále podezřele uklizeno, jsou pod ním otisky bosých nohou a vyseděný důlek? Zanechal tak někdo drobné obětiny jako jídlo a krystaly? Jsou okolo podezřelé formace jako kruhy z kamínků?
Pokud ano, ten strom si vybrala nějaká místní čarodějka. To je jisté.
Pokud ji někdy u toho stromu načapáte, naději běžte pryč, rušíte ji i když ji vidíte zdálky. Rozhodně se nesnažte ji oslovovat, zírat, nebo jí klást otázky.

4. Čarodějky zakrývají své stopy
Vše, co používáme a vytvoříme, v sobě nese energetický otisk. To znamená, že vše, co vychází z našeho domu, má spojení s námi a s naší rezidencí. To může být příčina zvláštních manýrů, které se mohou zdát podivné, ale pro čarodějku mají svůj smysl.

Některé čarodějky milují darovat své staré oblečení chudým lidem. Nebo mají problém ho prostě vyhodit, neví ke komu se dostane.
Některé čarodějky by nikdy nevzaly na sebe šaty z druhé ruky, nechtějí na sobě cizí energii, nebo se toho dokonc ei bojí. Jiným naopak pocit znovupoužitého oděvu dělá dobře a chodí právě do sekáče.
Váš ,,speciální soused“ může vyhodit svůj odpad nikoli do nejbližší popelnice, ale někde opodál. Znemožňuje tak případným slídilům, aby si odpad spojili přímo s ním, nebo ho vystopovali podle energetického otisku. Zní to paranoidně, ale někteří lidé takové schopnosti mají.
Čarodějky někdy až skoro fanaticky recyklují.
Zvláštní místo mají věci blízce spojené s čarodějkou, jako je hřeben na vlasy, pomůcky používané při věštění, nebo věci ve kterých/se kterými čarodějka spává. Nejenom že není schopná je vyhodit nebo se jich zbavuje neobvykle (zakopává, spaluje), ale často je schovává tak, aby je nikdo neviděl a nemohl na ně sahat. Mezi nejvíce zapovězené NEŠAHAT předměty obvykle patří krystaly a vykládací karty.

5. Láska k hudbě je spojuje
Slyšíte někdy od souseda netypickou hudbu? Může to být třeba Loreena McKennitt, Oliver Shanti, Slovanské písně, středověká tématika nebo něco jiného, ​​ale pokud posloucháte pečlivěji, zní to tajemně a láká vás to.

Čarodějky milují hudbu a obvykle zahrnují kouzlo zvuku do své každodenní praxe. Některé používají rytmus bubnů nebo jiných nástrojů k tomu, aby se dostaly do extatických stavů jako šamani. Jiné používají rytmus k meditaci. Jindy může být hudba zástěrka pro něco tajného, co zrovna páchají.

Některé skladby a určité druhy melodií také mají schopnost stimulovat některé nadpřirozené schopnosti, nebo čarodějce dobíjejí energii a pomáhají jí spojit se se svým vyšším Já.
Hudba bývá další druh průchodu do jiných světů. Proto se z jejich domů často ozývají i netypické hudební nástroje. Dudy, píšťaly, bubny, hurdy gurdy. Mnozí na hudební nástroje i přímo hrajou.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-04-20 13:20:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to není dobrý napad na ty věci co sou kolem stromu sahat jednou sem našel uprostřed velikého lesa a tam byl obrovský strom a měl kolem sebe naké kristy a třpytky ja sem si říkal co to tady děla někdo tu asi seděl a zapoměl to tady kristaly jsou pěkny vezmu si je domu tak sem je vzal pak začala serie divných událostí druhy den ve 4 ráno byla puštěna horka voda v umyvadle a zamlzenem zrcadle bylo napsáno vrat to no říkam no co to je hned sem šel za bratrancem ptám se ho nenechals pustěnou vodu v noci a co tě to napadlo psát na zrcadlo vrat to že co to je za vtipy a že za tu vodu musím platit on říkal že v noci nikde nebyl a kdo to teda byl Ja nevím o něco později byla v kuchyni vysypaná mouka a v ni bylo napsáno vrat to to mi prislo divný bratranec to byt nemohl ten spal pak mě zalitla vzpomínka na ty krystaly že by to bylo kvůli tomu tak si rikam po obědě je odnesu rači zpět po obědě sem vyšel a dal sem je zpět namísto a potom byl klid ale večer za mnou přišla jedna paní a říkala mi at nesahám na ty krystaly jinak bych mohl rozlobit bytosti jo dobře už na to nesahnu

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-20 14:28:03
Ikona diskutujiciho
sipka

to ses dobře vytrestal 🙂 proč jsi je vůbec kradl??

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-04-20 23:07:15
Ikona diskutujiciho
sipka

já sem za to nemohl myslel sem že to někdo stratil vůbec sem nemohl vědět že to tam ta paní obětovala a že tím nakrknu určité bytosti a navíc mi přišlo v tu dobu divný že někdo dává krystaly kolem stromu a taky mnou probíhala myšlenka že to někdo zahodil že neuškodí když si to vezmu ale poslední dobou nachazím v ruzných lesích mnoho obětovaných lesklých střípku krystalku

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-04-26 16:12:00
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi pripomenulo že kedysi som niekde v lese možno pri hrade Devín tam je taký starý strom, videl okolo stromu rozsypané třpytky, len také obyčajné plastové a nechápal som čo to tam robí. Kryštály tam neboli a keby áno asi by som si ich tiež vzal domov. Potom som našiel miesto kde boli kamene poukladané na seba, bolo tam veľa takých hromádok a všetky som zbúral. Neviem či to mohlo byť dielo čarodejníc alebo skôr nejakých deciek, bolo to na trochu tažšie dostupnom mieste kam veľa ľudí asi nechodí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-26 18:53:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč někomu boříš hromádky? Ty jsi ten pověstný škodič co ostatním v zimě rozkopává sněhuláky? 😀 To se nedělá!

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-04-26 20:26:44
Ikona diskutujiciho
sipka

jo no v tomto prípade som mohol byť ovplyvnený hororom Záhada Blair Witch kde zlá čarodejnica strašila pubertiakov stanujúcich v lese, tušim tam bola scéna že sa im pri stanoch objavila hromádka kameňov (už si ani presne nepamätám či to bolo dielo tej čarodejnice alebo sa decká strašili aj navzájom).

Ikona diskutujiciho All 2020-04-20 19:52:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super zaujímavý článok. Faun milujem 🙂
Poznám čarodejnicu, ktorá nemôže nosiť nič zo sekáča, raz ma poprosila aby som jej kúpila nejakú dlhú sukňu. Nakoniec ju nemohla vôbec nosiť, pretože stále keď ju mala na sebe videla a cítila jej predchádzajúcu majiteľku.
Ja naopak sekáče milujem ( ak je vec v dobrom stave, často s visačkami), myslím, že ak človek nové veci vyperie, usuší na slniečku a s láskou vyžehlí tak je to v poriadku, pridáva sa k tomu aj dobrý pocit, že nepodporuje ten šialený módny priemysel.

Ikona diskutujiciho MIMINKO 2020-04-20 22:06:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes a zítra bude zajímavý den. Spojuji se a jadérka z jablka budou opět klíčit.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-21 02:07:21
Ikona diskutujiciho
sipka

kámo… 😃 neříkala ti Aluška už jednou, aby ses buď začal chovat normálně nebo odsud vyp… odešel? promiň, ale ty komenty jsou prostě… jinej vesmír.

Ikona diskutujiciho Josef Kraus 2020-04-22 20:36:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Snad by nebylo příliš troufalé, kdybych si dovolil upozornit na některé pravopisné anomálie v tomto článku, zvláště když jeho autorka provádí gramatické, pravopisné a stylistické korektury českého textu. Předesílám, že se jedná o pohled člověka, odchovaného ještě K.Čapkem a první republikou vůbec, a že tento pohled před současnými pravopisnými pravidly možná těžko obstojí. Tolik na omluvu.
1. přechodníky: Mužský rod má koncovku -e nebo -a (tedy třeba obědvaje nebo nesa), ženský -íc nebo -ouc (obědvajíc, nesouc). Množné číslo pro všechny rody je -íce (obědvajíce) nebo -ouce (nesouce). Čili nacisté doufajíce.
2. interpunkce: Před „nebo“ je čárka pouze tehdy, pokud je mezi větami poměr vylučovací. Ale hlavně záleží na citu pro jazyk, co dovolí a co ne. Ten se dnes vytrácí rychlým tempem. Nejen interpunkce se řídí spíše angličtinou a kdo nemá načteného třeba toho Čapka, přijde mu to už normální.
Současné změny v češtině je velké téma. Mlhavé myšlení způsobuje nepřesné vyjadřování včetně emotivních vět bez logické stavby. K tomu ještě všudypřítomná slova jako „vlastně, tedy, nicméně, je to o tom, neuvěřitelný, neskutečný, ten nejvíce známý, to stejné“ a podobně. Bolí to. Škoda češtiny, podle některých snad, co se týče možnosti vyjádřit nejjemnější odstíny, nejpropracovanějšího jazyka vůbec. Prostě ten sanskrt v základu, vyšší vedení našich obrozenců a tah budoucnosti, patřící Slovanům. A Češi, včetně Moravanek z Valtic, v čele. Tedy aspoň v počáteční době, jak říkal nejen R.Steiner.
Já některé weby nedokážu číst a odhlédnu-li od nabídky Seznamu-novinek, opravdové žumpy manipulace a negace, esoterické weby v té zmrvené češtině vynikají. Neffův Neviditelný pes, tam to mám nejradši. A jsem rád, že jsem objevil i tenhle web, včetně youtube. Mimochodem, Poselství indigové dívenky by si zasloužilo přeformulovat a proškrtat. Takhle to příliš připomíná řetězové e-maily. Vlastně jsem se dostal na tyhle stránky přes něj a teprve když jsem zjistil, kdo asi je slečna Alue, vzal jsem ho vážně.
Kdybych se rozepsal, nevezme to konec. Třeba magická zrcadla. Podle tradice to může být skleněná koule, vodní hladina, v Tibetu kdysi stačil vlastní nehet, což slečna Alue jistě ví. O tom, co píše, jsem moc nevěděl, opravdu to zavání černou magií. Dala zřejmě nahlédnout do vlastní kuchyně – díky za to.
Rád bych to zakončil nějakým vlídným slovem, ale i jako stařec mám hrůzu někomu se vnucovat. To by mně pak slečna Alue zpoza svého asertivního brnění mohla takříkajíc pěkně vyprášit kožich.
Tohle povídání budiž považováno za spíše soukromé a s ohledem na ostatní diskutující pro zveřejnění nevhodné.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-23 01:09:44
Ikona diskutujiciho
sipka

tenhle komentář je jen hodně dlouze rozepsanej hejt od někoho, kdo nerozumí, o čem je řeč. skromně všem doporučuju nečíst 🙂 ztráta času.

mimoto, nevim, proč máte takovou potřebu hrotit češtinu, dejte lidem pokoj. navíc Aluška pochází odněkud, kde mají nářečí, pro vaši informaci. a každý, ať si mluví jak chce, o to tu ani nejde… lmao prostě. zkuste radši tvořit něco konstruktivního. hledáte v článku cokoliv, co se dá i jen trochu zhejtit, místo abyste se z něj něco naučil. přeju hodně štěstí v životě, takhle totiž daleko nedojdete.

Ikona diskutujiciho sissi 2020-04-23 10:11:18
Ikona diskutujiciho
sipka

pro Josef Kraus: moc hezké, taky jsem si ráda zopakovala češtinu. Myslím, že každý se může přiučit. Ke komentářům, které se ohánějí „hejty“ , se raději nebudu vyjadřovat. Je to tady známá firma, sama má problém s neustálým „hejtováním“ všech okolo, abych použila její slova, když se neumí vyjadřovat česky, což mluví za vše…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-23 13:48:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Co sy dofolujež my radyt s češtynou ti jozeve. Já umym dobže a nepotšepuju tfoje radi. Skuz sy psat kašdej den tuten artykl a ufidyž jag je to těškí. Ale jynag můšež dělad odpornýho kolektora, esy mislyš še je to nutní. Samosžeymně neplacenýho.

Jo a mymochodem s Nyrfanou je azpon srajda. Nechapu co proty ny furt něgdo mate.

Ikona diskutujiciho Nyrfana 2020-04-23 14:18:04
Ikona diskutujiciho
sipka

je se mnou srajda 😂😂 alue ! 😂 to jsem umřela z toho komentáře:D ježiš dík za pobavení 😀 zkus kariéru bavičky na youtube, budeš úspěšnější než Gus Johnson normálně 🤣

hele sissi, proti mně, resp. proti mým komentářům, může mít něco tak leda člověk, který má něco i proti Alušce 😀 jediné, co dělám, je totiž to, že ji bráním a odrážím nesmyslné hejty (a komentáře hrůzy o tom, že v někom budou klíčit semínka) na její adresu (to snad může každý!!) – jinak jsem milá bytost(jako snažim se:D), která jen nenechá kopat do sebe a do lidí, které má ráda. tak to má mít snad každý… kde jste vzala, že hejtím všechny okolo, to teda netušim 😀 a ano, mluvím čengliš, protože můžu, protože si mi to líbí a protože jsem mladší generace 🙂 vy nemáte právo se k tomu vyjadřovat, stejně jako neměl tady pán nade mnou právo řešit Aluščiny „pravopisné chyby“, které tam ani nebyly. že má někde překlep? to se stává běžně, když člověk píše furt. zkuste si to. o nic by nešlo, kdyby to napsal normálně… ale takovéhle pasivně agresivní hrocení je fakt síla 😀

mě nejvíc pobouřila část komentáře „O tom, co píše, jsem moc nevěděl, opravdu to zavání černou magií. Dala zřejmě nahlédnout do vlastní kuchyně“ – ten člověk nemá tůšo o čem píše a bude Alušku takhle hrubě urážet a vypisovat tu slohovky a ještě u toho znít jak kdyby uváděl pořad 😀 to je prostě vtipný… a jestli s tímhle souhlasíš… no… tak to fakt blahopřeju.

jo a doporučuju vygooglit význam slova „hejt“ – je to totiž, v určitých situacích, trefnější než mnoho českých slov. čeština je sice krásná, ale ájina zas má víc slov pro věci, které čeština ani nemá. jak to vím? umím totiž věci psát česky i anglicky. a tak si používám, co nejvíc sedí. říká se tomu „mít velkou slovní zásobu“ a vděčím za ní i Alušce 🙂

taqže doufam žeste se pobevyly prutože toqhle bilo zase drema :)))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-23 14:45:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Na, tady maž něco na uklydněny: https://9gag.com/gag/a3R9Py3

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-23 14:59:16
Ikona diskutujiciho
sipka

co jsem to tu napsala za slohovku zas 0.0 ono to v těch komentářích tak fakt ale nevypadá 😂 nečtěte to, kašlete na to, shrnula bych to jednou větou: když je někdo agresivní na alušku, tak může čekat, že budu agresivní já na něj 😀 mně to přijde docela pochopitelný, stejně si bráníme naše oblíbený hudebníky na twitteru 😀

a děkuju Afue 😀 to mě pobavilo 😀 tohle je taky dobrý: https://9gag.com/gag/aBgDYEZ

nebo tohle, jen je to v ájině.. ale když to shlédneš skoro do půlky, je to děsně vtipný 😂

https://www.youtube.com/watch?v=k6hw0HSQ_G0

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-23 15:04:25
Ikona diskutujiciho
sipka

( ͡° ͜ʖ ͡°) https://img.ifunny.co/images/75a6d7a9215b91b1a6cf40e0cd58837178ba49106aa73216ad6ecea239c2c4ad_1.jpg

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-23 15:13:46
Ikona diskutujiciho
sipka

😂😂 tohle je smutná pravda

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-23 17:30:08
Ikona diskutujiciho
sipka

jakože.. ehm jako kdyby mě tu náhodou bylo málo, tak Aluško 😀 zkus tohle 😂 nejdřív mě dostal začátek a pak to přepni na 11:11 🤣 jak tam prsknul 😂 „BURN COVID-19 !!!“ *pfffuuuu* „AND BURN !!! IN THE NAME OF JESUS !!!“ :D:D to se prostě nedá, tenhle šílenec mi zlepšil karanténu

https://www.youtube.com/watch?v=dnZBOwMHte4

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-23 17:40:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo já jsem se dívala i na to předtím a ten chlap co si říká pastor je strašně odpornej, já se na něho nedokážu dívat. Mně prostě připadá jako vtělený satan… kdyby měl satan obličej, tak by prostě vypadal přesně jako on. Má hrozně zlý oči. Jakoby hadí.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-23 17:57:38
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, to říkají všichni, že má zlý oči a je naprosto děsivej. i nějací křestané v komentářích, přesně jako ty, říkali, že kdyby satan byl člověk, vypadá takhle… a je to pravda, ale já se tomu snažim spíš smát 😀 on je buď tak neskutečně zblbnutej a má to částečně už naučený nebo je prostě nějak psychicky nemocnej – protože co jsem viděla ve videích, kde si z něj dělali srandu, tak on furt hází takový neskutečně divný obličeje a má i náhlý změny nálad, jeho úsměv neni úsměv ale děsivej škleb, upřímně… prostě brr… a je pěkně agresivní 0.0 to už neni věřící, to je absolutní maniak a jde z něj strach. ale když se nad to povznesu, je děsně vtipný vidět ho řvát „burn covid-19“ a prskat:D:D

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-23 18:03:23
Ikona diskutujiciho
sipka

No teda… já se tomu nemůžu smát, protože se mi udělá špatně a pak to hned zavřu. A jinak psychopatů mám dost v mailech. Kupodivu se mi podařilo nasbírat materiál na nové kuriozitky docela rychle a snadno. To zase bude díl…

A jestli i samotné ovečky říkají že z něho jde zlo, tak to je fakt extrém.

Ikona diskutujiciho sissi 2020-04-26 11:01:34
Ikona diskutujiciho
sipka

pro Nirvanu: Mám právo psát svůj názor, na rozdíl od tebe k tomu nepotřebuji lézt Alui neustále do zadku. Ty nemáš vlastní názor, jen se vrháš agresivně na každého, kdo si dovolí slušně vyjádřit nesouhlas či jiný názor. Diskuze je právě od toho, aby všichni mohli vyjádřit svůj názor bez strachu, že se na ně vrhne neurvalá Nirvána, což ti podle všeho ještě nedošlo. Pak tady neustále brečíš, že do tebe všichni kopou. Proč to asi tak bude…Čeština je bohatší jazyk než angličtina, takže pokud neumíš najít vhodný výraz, svědčí to právě o tvojí malé slovní zásobě.

Ikona diskutujiciho v@v 2020-04-28 18:45:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Josef Kraus.Nikoho zde nezajímají pravopisné chyby,zde se neučí Český jazyk““.Pokud zde cítíš magii a máš nahnáno,nemáš o Světě kde žiješ ani potuchy.Vyprášit někomu kožich je to nejmenší.A proč by to jako někdo dělal?Nadarmo se špinit.Čarodějky poznáte,cítíte je.A málo která má potřebu nechávat vizitky.Pokud někdo víte kdo vyrobí zakřivené zrcadlo,dejte prosím vědět.Já nikoho nenašel.Zrcadla slouží i k jiným věcem,ne jen civění do budoucnosti,ta mě nezajímá.Důležitá je přitomnost“““““““.Můžete se v životě nechtěně umazat,podstatné je ale zůstat čistý.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-28 19:09:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak sám josef řekl, čárky jsou o citu – to už není moc pravopis. Čeština se navíc mění, co se učil on dneska už neplatí, nebo se to učí jinak. A přechodníky jsou zastaralá málo používaná forma, na kterou se kašle ve velkéma a já nejsem výjimka. Kolikrát ten přechodník z věty i vyhodím. Čeština je na aluška.org slušná, dělat halo kvůli čárce která se může psát tak i tak je zbytečné.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek