5 úklidových tipů pro posílení dobré energie v domě a pro jeho ochranu

6.12.2019 v Návody 11

Všichni máme obyčejné úklidové návyky, které provádíme po mnoho let. Probudíte se, vyčistíte si zuby, zorganizujete si pokoj, díváte se na svůj šatník a přemýšlíte, co si dnes obléknout. Ale s trochou speciálního přístupu se některé z těchto běžných činností mohou stát mocnými rituály, které vám pomohou při vašem duchovním pokroku, ochraně domova a přitahování štěstí!V tomto článku si ukážeme 5 nápadů, které vás přitom nestojí čas, ani peníze. Přesto neustále vytvářejí zdravější a silnější prostředí, ve kterém můžete žít a vzkvétat. Pamatujte, že ,,kouzlení“ nemusí být vždy nutně exotické, nebo komplikované. Někdy to mohou ty nejjednodušší činy.

1. Pusťte slunce dovnitř
Kdykoliv se ráno probudíte, nezapomeňte otevřít okna a vpustit světlo do domu. I když zrovna není slunečný den, světlo pomůže vašemu pokoji zbavit se všech možných destrukcí nebo chaotických myšlenkových forem, které vznikly během spánku.

Myšlenka je astrální útvar, vytvořený také vašimi emocemi, takže silná noční můra může vytvořit myšlenkovou formu, která ovlivní vás a váš dům. Myšlenková forma může být velmi rušivá, když se v domě usadí. Světlo ze slunce má moc tyto útvary vyhnat a zbavit vás jejich vlivu.

2. Nechte dům dýchat
Nezapomeňte pravidelně otevírat okna, aby mohl vítr očistit a osvěžit energii ve vašem domě. Vzduch představuje také cirkulující energii, proto by u vás doma měl být element vzduchu vždy v pohybu.

I když to není pokaždé možné, měli byste vzduch v domě alespoň jednou nebo dvakrát denně provětrat.
Nejlépe hned po probuzení a než půjdete spát.
Ráno vás uvede do pohybu vdechnutí čerstvého vzduchu, a dodá to energii vaší auře.
A když vyvětráte než půjdete spát, je to jako pozvání pro anděly, aby vás požehnali a chránili. Pokud míváte špatný spánek, dlouho usínáte nebo trpíte na noční můry, pamatujte, že vám určitě pomůže čerstvý vzduch. Když budete spát v dobře vyvětrané místnosti, budete rychleji usínat a budete mít i mnohem klidnější sny. Dost možná to souvisí se složením vzduchu a množstvím kyslíku, který díky tomu máte k dispozici. Zlé sny často vznikají i z příliš přetopené ložnice, protože když se tělo během spánku přehřeje, zlý sen vás donutí se vzbudit a snížit teplotu, nebo se alespoň odkopat.

3. Vymetání koštětem
To fakt existuje. Koště se dá cíleně používat jako pomůcka k vyhnání zlých energií z domu. I když asi většinou používáte elektrický vysavač, můžete pravidelně používat i prosté koště nebo smeták k odstranění veškeré destrukce z domu.

Ne že by na to vysavač nefungoval, naopak se dá použít také. Ovlivníte zařízení svým záměrem, silou své myšlenky. Tím ho jakoby ,,okouzlíte“. Jednoduše myslíte na to, že při zametání neodstraňujete pouze prach a nečistoty, ale také veškerou destruktivní energii v místnosti. Vizualizujte si tmavou a špinavou energii, kterou vysavač odstraňuje a uzamyká v sobě.

4. Kouzelné mytí podlahy
Moderní ekologické produkty jsou samozřejmě vynikající čistící prostředky a voní výborně, ale jednou za měsíc můžete do vody přidat také 9 kapek esenciálního oleje z levandule, 9 kapek šalvějového esenciálního oleje a umýt s tím podlahu.

Obě byliny mají schopnost neutralizovat destruktivní energii a způsobit energetické uzdravení vašeho domu. Kromě toho i překrásně voní.

5. Vyrazte destrukci ze dveří
Tři dny před úplňkem jděte ke svým hlavním dveřím. Mírně je otevřete, zatímco vy dál stojíte uvnitř domu. Představte si konkrétně, co chcete ze svého domu vyhnat (například smůlu, nebo hádky). Nyní uchopte kliku a zabouchněte dveře, zatímco říkáte:

,,(To co chcete vyhnat), odejdi z mého domu!“.

Opakujte podle potřeby.

Pamatujte, že největší kouzlo je ve vás a vaše myšlení a váš záměr udávají do pohybu všechny děje i energie.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Hana 2019-12-06 09:52:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spát ve vytopené místnosti pro mě znamená neustále se budit a nevyspat se. V létě je to celkem očistec, navíc mám ten problém, že když nejsem přikrytá peřinou, mám divný pocit a špatně se mi usíná. Jako by na mě pak mohly ty špatné energie.. ale když mám peřinu, tak jsem pocitově v bezpečí. Jinak mám na škvírku otevřené okno na noc i teď v zimě a topení vypnuté, vyhovuje mi ke spánku chladnější prostředí, kdy se můžu zavrtat do peřiny a během chvilky jsem kožená 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-06 10:07:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono je to dost o zvyku s tím spaním nepřikrytá. Taky jsem to tak měla, ale aktuální barák se hrozně v létě přehřívá, takže se pak nedá ani peřina ani pyžamo. 27-28 stupňů v ložnici je moc. Měla jsem i 30. Dá se zvyknou spát bez peřiny i bez oblečení – zajímavé je, že jak si člověk zvykne, tak naopak je pohodlnější spát bez pyžama, protože nikde neškrtí gumičky ani švy ani přetočená nohavice. Jediná věc na kterou dávám pozor je, že přikrývám aspoň zlehka ledviny i v létě, protože jak nad ránem začnou chládnout, tak to vzbudí.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-06 12:38:25
Ikona diskutujiciho
sipka

a klimatizace zas neni zdravá…. ale vcelku nevim, jak bych bez ní přežila

Ikona diskutujiciho ketty 2019-12-06 10:24:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Alue, článek jako na zavolanou. Snažím se v úklidu najít také něco motivujícího, protože se mi toho nahromadilo nějak moc a tohle jsem potřebovala, najít v tom nějaké zajímavé rituály.. Vykuřování také velice zpříjemnilo prostředí v mém bytě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-06 10:28:05
Ikona diskutujiciho
sipka

zkus si k tomu někdy pustit audioknihu do sluchátek – zmírní to pocit nudy a stereotypu

Ikona diskutujiciho @ 2019-12-06 21:30:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Klišmu nebrat,nevyspíte se!(osobně odzkoušeno)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-12-06 12:53:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Plastové okná blokujú konštruktívnu energiu zo slnka, takže pravidelné otváranie okien do korán, hlavne keď je slnko, neni až tak zlý nápad až na ten prievan.

Ikona diskutujiciho Kallis 2019-12-06 20:47:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud můžu ovlivnit teplotu v příbytku,tak přes den max 22 stupňů a na noc 18-20 stupňů. Nejlíp se mi i dětem tak spí.
V létě tu máme saunu a do střešních oken pere slunce, takze 32 tu je a spát v tom je za trest.
Jinak každé 3mesice se zbavuji přebytečných věcí a dělám důsledné pořádky.Prijde mi to doma potom takové čistější, provětranejsi.

Ikona diskutujiciho Jůlik 2019-12-08 17:25:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pomohlo díky za tento článek.:-)

Ikona diskutujiciho Jůlik 2019-12-08 17:26:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek moc pomohl,díky za něj.

Ikona diskutujiciho Ivan 2020-01-13 21:46:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spát nahý a neprikrytý = nachlazení event.podchlazení jisté. Spát nahý a normálne prikrytý v léte tencí, v zime tlustsí prikrývkou = to je to pravé, nikdy jsem nespal jinak. Velké okno v pokoji v léte 5-15 cm pootevrené, v zime skvíru o neco mensí. V noci na spaní topení VZDYCKY vypnout. Takhle budete spát dobre.

Jenze tohle vsechno vám bude houby platné, kdyz budete spát pres cáry zemního zárení (Hartmanovy/Leydensaké nebo jak se to jmenuje linie) Za rok, za dva za tri roky z toho budete nemocní. Prestehovat postel jinam nebo chodte sami spát nekam jinam. Nechte si premerit a prekontrolovat tyto zemní linie od nekoho kdo to umí, to se vyplatí.

To s tím kostetem jsem sice nikdy nezkousel, ale docela tomu verím, ze to tak muze dobre fungovat, jak je popisováno nahore. A taky myslím, ze smeták je lepsí alternativa nez lux. Mane me taky napadlo, ze jak známo se cikáni tolik bojí kostat, nevím , kdoz ví, treba to má nejaké souvislosti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek