5 Varovných znamení, že kráčíte po špatné cestě

12.3.2020 v Spiritualita 5

Kladete si otázku, jestli takhle náhodou nejdete po špatné životní cestě? Vzpomeňte si, kolikrát jste v životě něco udělali špatně, než jste se to naučili. Totéž se může stát s vaší životní cestou, kdy vás vnější okolnosti, lákadla, potíže a nepozornost mohou odvést pryč od naplnění vašeho skutečného životního poslání. Může se to stát každému a je to důležitá zkušenost, kterou si musíme projít, abychom příště rozpoznali problém dřív, než do něho úplně spadneme. Jak ale poznat, že se nám to děje? Jak poznat, že jsme tu chybu udělali  a je potřeba se vrátit zpátky?Jdu špatnou cestou?
Naštěstí existují vyšší síly, které se nám snaží ukázat správnou cestu. Někdy jsou jejich znamení jednoduchá a naprosto zřejmá, ale jindy můžeme mít s rozklíčováním znamení problém a nemusí nám být všechno jasné. Vyšší síly se nám vždy snaží poradit, ale do ničeho nás nenutí. Svoji cestu si vždy vybíráme sami.

Zde je 5 způsobů, jak vám mohou ukazovat, že už nějakou tu dobu kráčíte špatným směrem.

 

1. Smrdí to jako smůla a hniloba
Stává se někdy, že ucítíte velmi nepříjemný smrad, aniž byste přišli na to, odkud pochází? Jiní lidé to mohou ucítit také, ale i nemusí. Může to smrdět jako síra, mrtvola nebo shnilé jídlo.

Je to zlé znamení. Schopnost cítit pachy je nejvíce spojená s naším podvědomím, než kterýkoliv jiný smysl. Proto můžou vyšší síly použít váš čich k tomu, aby vám vzkázaly, že něco děláte špatně.

Mnoho paranormálních jevů v sobě zahrnuje výskyt podivného smradu. Je mnoho destruktivních duchů, kteří – když se zhmotňují – vydávají velmi nepříjemný zápach.

 

2. Nemoc a únava
V poslední době jste hodně navštěvovali svého lékaře a pravděpodobně se snažíte zjistit, kam proboha mizí všechna vaše energie. To je pravděpodobně známka toho, že jdete špatnou životní cestou. Celé vaše tělo se vás snaží varovat, že děláte něco špatně. Ve výsledku jste vyčerpaní a nemocní.

Tyto příznaky, které vaše tělo vysílá, mohou být opravdu užitečné při identifikaci toho, co děláte špatně. Většinou je to následek stýkání se s toxickými lidmi, kteří vás vysávají a předávají vám destruktivní energii, která intoxikuje a oslabuje váš vlastní systém.

3. Vězíte ve frontách a dopravních zácpách
Další známkou chůze po špatné cestě mohou být neustálá zpoždění. Zdá se, že pokaždé jakoby naschvál vychytáte dlouhou frontu, nebo uvíznete s autem v zácpě na dlouhou dobu. Tato smůla může trvat celé týdny, protože se něco změnilo. To může být znamení od vyšších sil, že se máte zastavit a znova a znova pořádně přehodnotit, co děláte.

Je to velmi klasický příznak přítomnosti vyšších energií, které se vám snaží poskytnou čas na přemýšlení a analýzu. Nebo se vám snaží říct: ,,Stop, tudy už nevede žádná dobrá cesta, nepokračuj v tom dál.“
Jděte tedy do hloubky a hledejte pravdu.

Kolikrát jste se spletli, než jste se v tom naučili chodit? Je to tak se vším, v životě i na osudové cestě. Přiznat si, že jste udělali chybu, je první krok k pokroku a růstu.

 

4. Cítíte neklid v břiše
Jistě jste už slyšeli o tom, že máme dva mozky. Jeden myslící v hlavě a druhý emoční v břiše. Naše střeva nám doslova dávají rady a vysílají signály. Pokud se pokusíme naslouchat těmto pocitům, dostaneme se do kontaktu s naším nadvědomím a aktivujeme svůj intuitivní radar, který nám řekne, které rozhodnutí je dobré a které ne.

Může nás i varovat předem. Mnoho lidí má bolení břicha a svírání žaludku, když se blíží nějaký průšvih.
Můžete se doslova ,,zeptat svých vnitřností“: Jsem na správné cestě? A počkejte na odpověď.

To, že je s vaším životem něco zásadního v nepořádku, poznáte podle neustálého svíravého pocitu, vnitřní nervozity – doslova napětí v břiše. Stažení žaludku, bolesti střev, průjmy, dusivý pocit. Jakmile se vaše vnitřnosti neumí uklidnit a neustále vysílají poplašné signály, je to důrazné znamení, že je potřeba něco zásadního napravit.

 

5. Rozpad starých přátelství
Máte pocit, že se vaše staré dobré vztahy v poslední době rozpadají a ve výsledku se cítíte sami a zklamaní. Pokud je to tak, seberte odvahu a zeptejte se svých starých přátel, jestli mají pocit, že se s vámi v poslední době něco děje, nebo se na vás něco zásadního změnilo. Pokud ano, udělejte krok zpět. Pokuste se s nimi uzavřít mír.

Někteří lidé, kteří nás upřímně milují, dokážou snadněji odhalit změnu naší aury, než my sami. Stává se to, když jdeme špatnou cestou. Nemusí to být úplně pokaždé pravda, ale můžete se pokusit naslouchat, co vám chtějí říct, když sami vidíte, že se s vámi něco děje a potřebujete vodítka pro upřesnění. Přiznání si své chyby je první krok k nápravě. Buďte stateční a omluvte se, když zjistíte, že skutečně děláte něco špatně.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-03-12 05:09:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to se mi snad neděje 🙂 děkuji za článek.

a není to asi zrovna moc related, ale tenhle článek mi to připomněl… včera, ve snu, jsem před něčím neviditelným utíkala a instinktivně se běžela schovat do koupelny, abych před tím mohla zamknout dveře. nicméně jsem to nestihla a to cosi mě dohnalo – vzbudilo mě to, že do mě doslova něco dost silou strčilo – jako do mého fyzického těla. tak nevím, jestli to byl prostě jen automatický záškub těla jak si „simulovalo sen“ nebo wtf.. ale že by to byl záškub mi nepřijde, mě fakt vzbudilo, že do mě něco silou strčilo, ne, že bych sebou škubla 0.o ještě jsem byla vyděšená, co to má být. nicméně hned, jak jsem se vzbudila, jsem si říkala něco ve smyslu: „tyvado, některý sny fakt nejsou jen sny“

…. tak nevim, co to bylo, třeba jen tělo kravilo 😀 ale spíš jako kdyby do mě strčil dvoumetrovej chlap oběma rukama, jakej to byl pocit.

Ikona diskutujiciho Marca 2020-03-12 13:45:46
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomnělo mé sny. Vlastně mi někdy tu cestu ukazují. V jednom snu mě honili muži v černém. Sny o technologii a robotech, sny o nákaze nějaké nemoci, utíkala jsem před divným doktorem, který mi chtěl píchnout injekci „prý pro uzdravení“. Sny o tom, že se k Zemi přiblížilo Slunce a shořeli jsme. Ale taky sny, kde byla příroda, občas se nacházím v jakési jiné dimenzi kdy na mě někdo mluví, nebo mě provází.
No druhý a třetí způsob, že nejdu správnou cestou mi nyní dost ukázalo. Musela jsem jít s rýmou k doktorce, protože pracovní podmínky nevyhovují tomu, abych pobývala mezi lidmi.
To mi celkem přijde jakoby zastavení a ochrana před situací, která se nyní děje ve světě.

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2020-03-13 09:09:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Děcka nesmíte tolik čučet na postapokaliptické filmy, scifi a horory. Pak se vám zdají takové sny. Raději si před spaním pusťte nějaké ty uklidňující melodie na spaní.

Ikona diskutujiciho mif 2020-03-13 21:56:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je naprosto přesné. Mám hodně (hodně!) nemocmou manželku, za kterou bych dal svou nesmrtelnou dušičku. Asi jsem už dal. Děkuji za všechny body 🙂

Ikona diskutujiciho Octomaník 2020-03-14 09:35:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus se podívat po knihách od Marie Treben – třeba tam najdeš řešení pro manželku

nebo napiš na octovani zatočenec protonmail.ch

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek