5 Znamení, že s vámi chtějí navázat spojení duchovní průvodci

21.5.2021 v Spiritualita 5

Už se vám někdy stalo, že po několika dnech jakéhosi podvědomého neklidu, se vám v hlavě najednou jakoby rozsvítilo? Nebo vás z ničeho nic napadlo správné řešení, doslova jako by vám někdo pošeptal jak správně postupovat? Pokud se vám skutečně přihodilo, že jste takové náhlé „vnitřní prozření“ prožili, možná, že to byli právě vaši duchovní rádci, kdo vám ukázal ten správný směr.Mohou přijít a projevit se v jakoukoli dobu a z jakéhokoli důvodu. Budou se snažit s vámi spojit prostřednictvím různých náznaků a pocitů, zvláště pokud je jim známo, že se o něco snažíte, že bojujete a potřebujete nápovědu. Umíte však jejich znamení rozpoznávat?
Zde je pět znamení, prostřednictvím kterých se s vámi vaši duchovní průvodci snaží spojit:

1. Prožíváte rostoucí počet synchronních událostí
Jedním z nejpozoruhodnějších způsobů, jimiž s vámi Vesmír rozmlouvá, je synchronizace. Co to má být, zeptáte se možná. V zásadě to znamená, že všechno se docela přirozeně ocitne na správném místě, jednotlivé kousky skládačky do sebe začínají zapadat a vy pocítíte, že jste na té správné cestě.Může kupříkladu dojít ke dvěma událostem, mezi kterými není žádná viditelná příčinně následná souvislost, přece však spolu souvisejí. Dejme tomu, že se třeba cítíte strašlivě osamělí a jednoho večera vám naprosto nečekaně zavolá dávný přítel – jen tak, aby se poptal, jak se máte a pozdravil vás.

K takovým událostem může dojít v jakékoli chvíli, věnujte jim proto pozornost. Vaši duchovní průvodci se tak zkrátka snaží nějak vám pomoci a chtějí zabránit tomu, abyste sešli ze správné cesty. Zvláštní pozornost věnujte opakujícím se číslicím. Mnozí mystikové se domnívají, že zahlédnout náhodně na hodinách číslice 11:11 znamená, že vaši andělé na vás dohlížejí.

2. Při meditaci pociťujete přítomnost čehosi z onoho světa
Člověk medituje proto, aby vyprázdnil a zklidnil svou mysl a na nějaký čas se odpojil od vnějšího světa. Možná, že také vy meditujete. Víte však, že právě meditace je jedním z nejoblíbenějších způsobů, který vaši duchovní průvodci volí ke komunikaci s vámi? Ve stavu meditace člověk zvyšuje frekvenci svých vibrací, která ho doslova vysoce pozvedá jak duchovně, tak i mentálně.

Také vaši duchovní rádci působí na vyšších frekvencích a může dojít k tomu, že se vaše dráhy zkříží. Proto při své meditační praxi citlivě vnímejte veškeré signály, které k vám přicházejí.

3. Zdají se vám podivné sny
Duchovní rádci se na vás rádi obracejí prostřednictvím snů, protože ve spánku se ocitáme jakoby v jiném světě, což kontakt usnadňuje. Proto se může stát, že se vám náhle začínají zdát zvláště výrazné a intenzivní sny, což vašim rádcům umožňuje v maximální možné míře předávat jejich sdělení. Touto cestou vám vaši průvodci mohou kupříkladu posílat konkrétní podoby lidí, s nimiž je vám souzeno se setkat v reálném životě, nebo vám mohou odhalit něco z budoucnosti.

Lidské sny jsou velmi důležité, mějte proto po ruce u postele sešit, do kterého si vše, co se vám zdálo, hned po probuzení zapíšete. Některé sny se totiž během pár chvil, i přes naši snahu si je zapamatovat, z paměti velice rychle vytratí. Není vůbec vyloučeno, že dokážete jednotlivé nápovědi rozšifrovat a využít je ve svém životě.

4. Stále se setkáváte s problémy
Kolikrát už jste měli pocit, že dál nedokážete snášet tlak různých těžkostí a nepříznivých okolností a že náročnou situaci nedokážete překonat? V takovém stavu se občas ocitne každý z nás, když však nahlédneme hlouběji, zjistíme, že také v tom se mohou skrývat určitá poselství.

Jestliže řetěz problémů neustává, je možné, že vaši duchovní rádci si přejí, abyste změnili směr, kterým kráčíte, nebo abyste určitým způsobem změnili svůj přístup k některým věcem.

Překážky na cestě nás skutečně posilují, avšak zároveň nám ukazují, že bychom svou cestu měli nějakým způsobem pozměnit či napravit, protože ta, po které jdeme, nás může zavést do slepé uličky.

5. Sílí vaše intuice
Jedním ze způsobů, kterým se můžeme ujistit, že naši duchovní průvodci jsou nám nablízku, je pozornost, kterou věnujeme vlastní intuici. Můžete si povšimnout, že je stále výraznější a naléhavější. Může se třeba stát, že na příští víkend nebo pracovní den máte naplánovánu nějakou schůzku, ale vy se v té souvislosti necítíte dobře. Je to blíže nedefinovatelný pocit, ale při pomyšlení na to setkání vám zkrátka není dobře po těle.

Je to znamení, že se vás Vesmír pokouší varovat před člověkem, s nímž se máte setkat. Naznačuje vám, že není pro vás vhodný, nebo že dokonce pro vás představuje určité nebezpečí. Jakýkoli pocit vnitřní nepohody je hlasem vaší intuice varujícím vás před možnými hrozbami.

Vesmír k nám neustále promlouvá. Stačí uklidnit vlastní myšlenky a naladit se na ony trochu záhadné způsoby komunikace. Věnujte proto pozornost všem možným náznakům a znamením kolem sebe. Mohou to být vaši duchovní rádci, kdo se vám snaží osvítit cestu a pomoci vám zbavit se toho, co nepotřebujete a co vás může ohrožovat.


Převzato ze Zdroje / upravenoKomentáře

Ikona diskutujiciho Daniel Květoň 2021-05-21 09:25:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mír. Rád sleduji tenhle web, pár věcí mi pomohlo se ujistit právě o nabytí informací. Teď k článku: Najel jsem na takový pomyslný turbo zhruba rok z5. Tam jsem zjistil i díky vědcům, že náš mozek obsahuje světelné fotony a hle příbuzné světelné fotony dokáží být kdekoli ve Vesmíru v danou časovou jednotku a už to jede samo. Andělé a všemožné bytosti okolo mne pendlují pořád, to tak má každý, na informace se jich ale neptám, hledám, jsem v kosmíru online, velice zábavné a poučné. Ony všechny ty bytosti totiž nemohou všechny informace dát, tak jsem šel dál. Dokonce se mi zjevila i podstata bytí, což prý člověk nemůže. Ale může, může vše, akorát při uvědomění té podstaty dojde k tomu, že použije jen to potřebné, zneužití je pasé, rovnováha je dána. Svět se super, teď je globálně na lidech, zdali chtějí být dál parazity na vlastní planetě nebo být taky super. Díky za tvůj web.

Ikona diskutujiciho Vaclav 2021-05-21 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od mladi spoleham na svou intuici. Jenom jednou mne zblblo zamilovani se, ackoliv mi intuice rikala nepokracuj. Neslysel jsem na ni a spatne to dopadlo. Intuice a jeji sidlo je v brise, ne v hlave. Odpojuje mozek a jeho mysleni. Jak se to dela a jestli se to da trenovat nevim. Vim ale, ze intuice ma vzdy pro mne jenom to dobre. Jednou jsem byl matematice u tabule zkouseny a pozdeji jsem zjistil, ze to byl rozhodujici test pro doporuceni na gymnazium. Nemel jsem tenkrat potuchy jak to slovni zadani resit, jak postupovat. Najednou jsem zacal mluvit, ackoliv jsem citil, ze to neni ze mne, jakoby nekdo mluvil za mne. Ucitelka byla nadsena a ja se vratil zpatky k rozumu a hned jsem chyboval! Dopadlo to ale dobre a ja na tuhle zkusenost nemohu zapomenout. Matematiku jsem si pak oblibil a exceloval jsem z ni na CVUT. A kdyz mi v zivote intuice radila k necemu, co jsem rozumove jinak interpretoval, vzdy se pak ukazalo, ze to bylo k memu dobru.
Proto slyste na vasi intuici!

Ikona diskutujiciho klara 2021-05-22 10:39:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Synchronicita a intuícia – to zažívam neustále, je to skvelé vidieť, ako jedno s druhým spolupracujú. Naposledy včera, potrebovala som niečo dôležité vybaviť na úrade, na testy nechodím, respirátor nemám, vyhlášky už nesledujem, tak som nevedela, čo ma čaká. Deň predtým som počúvala na nete celkom veselý rozhovor 2 ľudí o slušnom jednaní vychádzajúcom z lásky v nás a napadlo ma, že presne s týmto pocitom tam pôjdem. Vybavila som všetko veľmi rýchlo, zamestnanci úradu boli neskutočne milí a ústretoví, žiadny test ani respirátor odo mňa nikto nechcel. Pred odchodom som sa opýtala, či je tu tak málo ľudí bežne (bola som tam takmer celý čas sama), odpoveď bola, že nie, zvyčajne tam čaká 10-15 ľudí, ale mám dnes šťastie…..

Ikona diskutujiciho Klara 2021-05-22 14:39:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den, mne sa stalo minule nieco zvlastne. Isli sme s dcerkou von prejst sa kocarom, kocar som vytiahla na dvor, este sme sa motali, v tom zafukalo (nebol to nejaky silny vetrisko) a kocar sa asi o meter posunul dozadu, pozriem na nebo a vidim, ze idu tmave mraky, tak som ho skovala a isli sme autom. Po chvili sa rozprsalo. A pocas poobedneho spanku, mam v zasuvke kvapky do nosa, som pocula zvuk akoby sa flaska pohla, zahrkala, parkrat, pritom sama od seba sa asi neda do pohybu, zvlast ked jw v supliku este spod pradlo.

Ikona diskutujiciho mif 2021-05-22 17:13:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu. Vše co psáno je pravda. Přímo na mě řvou, nemám ale sílu odpovídat. Moji průvodci mají sakra tvrdé šichty – nejsem žádný lumen (i když se snažím být po průseru s „temnou stranou“), vrací se to. Nehraj si s magií, toť mé doporučení. Magie je technologie, kterou jsme zapomněli používat. Nezapaluj čerta.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek